j Leerling- zorgassistent m/v Personeel Personeel aan heter Teamleider recoveryroom m/v r lpraktische ervaring opdoen in de gezondheidszorg werkt Werken in een monumentale omgeving Systeembeheerder Nu weetje wel alles over de actualiteiten. Maar wat weet je van werken bij Randstad? ->r randstad (ennemer Gasthuis Kennemer Gasthuis medewerker verhuur en bemiddeling m/v -J!5 [ERDAG 4 MEI 2002 Randstad Holding is een toonaangevende, internationale zakelijke dienstverlener en marktleider in Nederland, België, Duitsland en het zuidoosten van de Verenigde Staten. Wereldwijd werken dagelijks ongeveer 260.000 mensen voor Randstad. Wie zoeken we? Randstad Ts in de regio IJmond op zoek naar intercedenten (fulltime). Dat zijn mensen met een ondernemend karakter, die kansen kunnen ontdekken en benutten. Die een groot verantwoordelijkheidsgevoel hebben. Als intercedent bij Randstad heb je twee gezichten. Ten eerste een commercieel gezicht. Je bent in gesprek met bedrijven op strategisch niveau over hun personeelsvoorziening en je adviseert over de flexibili sering van arbeid en de rol die Randstad daarin kan vervullen. Daarnaast ben je peoplemanager. Je selecteert niet alleen de flexwerkers die nodig zijn, maar bent tevens hun persoonlijke coach, adviseur en begeleider. Wat heb je voor deze functie nodig? Het allerbelangrijkste is je werk- en denkniveau' hbo of academisch. Je bent prag matisch ingesteld en weet in complexe situaties het overzicht te behouden. Ben je daarnaast ook creatief, alert en ambitieus, dan willen we graag met jou in contact komen. Wat kan Randstad je bieden? Als je de ambitie hebt om van mensen je werk te maken, dan liggen er bij Randstad volop mogelijkheden om je te ontplooien. Daar horen uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bij. Verder stellen we een individueel opleidings- en ontwikkelingsplan voor je op. Vanzelfsprekend zijn er binnen Randstad ruime door groeimogelijkheden. Spreekt deze baan je aan, stuur dan een brief met curriculum vitae naar: Randstad Nederland bv, ter attentie van Corine van den Bovenkamp, personeelsmanager, Stationsplein 75-79, 1703 WE Heerhugowaard. E-mailen kan natuurlijk ook corine.van.den.bovenkamp@nl.randstad.com. Wil je eerst meer weten over deze functie of over Randstad, dan kun je bellen met (072) 576 65 50. Vast bij Randstad. Vast iets voor jou. Ticket Team is leverancier van kaartverkoopsystemen, toegangsautorisatiesystemen en kassa-apparatuur voor voetbalstadions, musea en pretparken in binnen- en buitenland. Wij ontwikkelen voor deze markten zowel software als hardware. In een groeiende markt zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van De kandidaat heeft MBO/HBO niveau, gedegen kennis van Novell en/of NT/2000 netwerken, meerdere jaren ervaring als systeem/netwerkbeheerder en heeft hiernaast interesse in elektronica. Tevens is hij/zij in het bezit van rijbewijs B. De werkzaamheden: Beheer van netwerken van klanten. Meewerken aan de ontwikkeling van bedrijfsspecifieke hardware. Meewerken met hardwareproductie bij projecten. Beheer van het interne netwerk (Novell 6). Testen van applicaties. Helpdesk. "Naast een prettige werkomgeving met leuke collega's en klanten bieden wij passende primaire en secundaire Jarbeidsvoorwaardenopleidingsmogelijkheden en goede doorgroeimogelijkheden. "Geïnteresseerd? Bel of schrijf naar Ticket Team BV Anton Philipsweg 1, 2171 KX Sassenheim e-mail: iohn.blaauwi8ticketteam.nl tel: 0252 220956 n Werken in het Kennemer Gasthuis is een uitdaging. g Het Kennemer Gasthuis in Haarlem is een modern opleidingsziekenhuis met een ruime keuze uit diverse opleidingen. Wij bieden mensen die een studie of opleiding willen gaan volgen in de gezondheidszorg een unieke kans. Kom tijdens de zomermaanden praktische ervaring opdoen als op één van de verpleegafdelingen van de divisie heelkundige vakken. Je kunt kiezen uit de vol gende specialismen: chirurgie, orthopedie, kno, kaakehirurgie, plastische chirurgie, oogheelkunde, urologie en gynaecologie. De rechterhand van de verpleegkundige: De leerling-zorgassistent werkt onder leiding van een verpleegkundige. Je assisteert de verpleeg kundige met de verzorgende taken bij de directe patiëntenzorg. Het verzorgen en distribueren van voeding aan de patiënten is een onderdeel van deze functie. Verder verricht je werkzaamheden van huishoudelijke aard zoals het schoonmaken van meubilair en spoelkeuken en het bevoorraden van kasten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Grijp déze kans! Ben je enthousiast, actief, representatief en klant gericht dan is deze baan iets voor jou. De werktijden zijn flexibel. Je kunt werken tussen 08.00 en 22.00 uur Zin in deze uitdaging? Voor inlichtingen kun je contact opnemen met mevrouw A.J. Steenbergen, telefoon (023) 552 42 25, e-mail: steenbei@kg nl Je schriftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae en onder vermelding van vacaturenummer 02-281, kun je binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan mevrouw A.J. Steenbergen, afdeling BOPP, Kennemer Gasthuis, Postbus 417, 2000 AK Haarlem. Het Kennemer Gasthuis in Haarlem is een ziekenhuis dat bouwt. In onze organisatie werken ruim 2500 mensen aan de opbouw van een topklinisch ziekenhuis. Het is een modern oplei dingsziekenhuis met een ruime keuze uit diverse opleidingen voor artsen, verpleegkundigen en andere beroepsgroepen. Werken in het Kennemer Gasthuis is een uitdaging! Op het operatiekamercomplex zoeken wij een Het operatiekamercomplex: De acht operatiekamers op de locatie EG bevinden zich in een modem geoutilleerd complex. De overige vijf operatiekamers bevinden zich op de locatie DEO en zijn aangepast aan de eisen van deze tijd De werkzaamheden worden op beide locaties uitgevoerd zodat de continuïteit en consistentie van het leidinggeven gewaarborgd is. Functie-informatie: Minimaal 32 uur per week inzetbaar De teamleider draagt zorg voor het effectief en efficiënt inzetten van mensen en middelen. U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van zorg, een veilige werksituatie en u bent mede verantwoordelijk voor de kwaliteitsontwikkeling binnen het team. Daarnaast levert u een bijdrage aan de beleidsontwikkeling en de beleidsuitvoering van de divisie heelkundige vakken binnen het operatiekamercomplex Het team: Je werkt in een hecht teamverband met verpleegkundigen en medisch specialisten. In het team zijn verschillende opleidingen, ervaringen en karakters op elkaar aangewezen Dat vergt tact en stressbestendigheid. Al met al een dynamisch en veeleisend beroep, dat vraagt om eigenschappen als professionaliteit, collegialiteit, flexibiliteit en teamgeest. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Functie-eisen: - in het bezit van het diploma verpleegkundige: - beschikt over de aantekening recovery, medium care opleiding of de opleiding anesthe- siemedewerker; - beschikt over een middenmanagement opleiding of is bereid deze te volgen; - heeft ervaring op het gebied van leidinggeven; - beschikt over goede contactuele vaardigheden en is flexibel, - is in staal kennis over te dragen. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van ervaring en oplei ding conform de CAO Ziekenhuizen FWG 3.0. Inlichtingen: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H. Schuurbiers, hoofd operatiekamercomplex, telefoon (023) 552 42 66 of (023) 552 22 66 Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV en onder vermelding van vacaturenummer 02-284, kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de heer R van der Voort, secretariaat zorgdivisies, Kennemer Gasthuis, Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail: voortvd@kg.nl De Stichting Leidse Studenten huisvesting (SLS) heeft ca. 5-500 verhuureenheden in eigendom en beheer. Ongeveer 1.200 woon eenheden bevinden zich in monumentale panden in de historische binnenstad. Voor studenten uit binnen- en buiten land en voor jongeren is de SLS de grootste aanbieder van woon ruimte in Leiden en omgeving. Bij de SLS werken 54 mede werkers. De SLS is een open en innovatieve organisatie die nieuwe kansen zoekt voor haar huidige en nieu we klantengroepen. Daarbij staat voor de SLS haar maatschap pelijke verantwoordelijkheid als woningcorporatie centraal. Binnen de SLS verricht de afde ling Wonen alle werkzaamheden voor het verhuren van de wonin gen en de daarbij behorende serviceverlening aan de klanten. Op de afdeling werken twintig medewerkers. Stichting Leidse Studentenhuisvesting Doelengracht 4b 2311 vm Leiden Tel. Fax. E-mail Website 071 516 17 18 071 512 01 28 info@sls.nl www.sls.nl Voor de afdeling Wonen zijn wij op zoek naar een nieuwe collega in de functie van allround (36 uur) Werkzaamheden informatie verstrekken over huur, huurincasso, huursubsidie, servicekosten en bijzondere verhuur; onderhouden klantencontacten; deelname aan werk- en projectgroepen; overleg met studentbeheerders op complexniveau; huurovereenkomsten sluiten en opzeggingen verwerken; correspondentievoering met betrekking tot de afdelingstaken; registratieverwerking van klantengegevens; overige administratie met betrekking tot de activiteiten van de afdeling. Profiel administratieve basisopleiding op minimaal MBO-niveau; goede kennis van softwarepakketten Word, Outlook en Excel; zeer goede communicatieve vaardigheden; ervaring in de volkshuisvesting is een pre; bereid om af en toe op afwijkende tijden op verschillende locaties te werken; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; accuraat, flexibel en stressbestendig; zelfstandig werkend maar ook teamplayer. Aanbod Het salaris voor de functie bedraagt in aanvang maximaal 2.346,04 bruto per maand met uitloop tot 2.574,30 bruto per maand bij een werkweek van 36 uur. De SLS biedt een prettige, informele werksfeer binnen een organisatie die volop in beding is. Aan medewerkers wordt daarbij ruimschoots de gelegenheid geboden zich verder te ontwikkelen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor personeel in dienst van woning corporaties. De SLS biedt uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals opleidingsmogelijkheden, spaarloonregelingen, kinderopvangregeling en pc-privé. De SLS kent een 36-urige werkweek. Het kan toor is op vrijdagmiddag gesloten. Reacties Inlichtingen met betrekking tot de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer W. Bots, hoofd van de afdeling Wonen, tel. (071) 516 17 18 of per e-mail w.bots@sls.nl. Uw sollicitatie kunt u t/m vrijdag 17 mei 2002 richten aan de directie van de Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Postbus 11275, 2301 EG Leiden, o.v.v. "solli- i citatie" op de envelop of per e-mail aan eerdergenoemd adres. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21