Personeel Personeel Personeel Personeel Persone 1 Ï222 X 1 inE Analist/systeemontwikkelaar m/v [r^ Applicatiebeheerder m/v fïorg en Zekerheid Bedrijfsleider Vakbekwame Timmerlieden te Opdracht Gemeente Int "Je kind zal het maar hebben!" Giro 860 Toe aan een commerciële uitdaging? Verkoopadviseur Continu Bouwkundigen en civieltechnici opgei ZATERDAG 4 MEI 2002 mts m m «ff KB' mrc. ■1 m 1 li BI l III II III Zorg en Zekerheid is een programma gestart dat zich richt op een totale vernieuwing van het CT-platform voor de ondersteuning van de primaire processen en op de herstructurering van de ICT-organisatie om in de nabije toekomst goede dienstverlening te kunnen garande ren aan onze eigen organisatie en aan de relaties van Zorg en Zekerheid In dit kader wordt een tijdelijk onderhoudsteam geformeerd dat voor de duur van het programma zorg zal dragen voor de continuïteit van de huidige systemen totdat het nieuwe systeem klaar is Wij zijn dan ook op zoek naar GEMIDDELD 40 UUR PER WEEK Spreekt dit jou aan Als medewerker van het onderhoudsteam zullen je werkzaamheden bestaan uit: ondersteuning bij het opstellen van probleem definities; uitvoeren van veranderingsanalyses en risicoanalyses; onderzoeken en analyseren van de informatie behoeften en het vertalen naar functionele ontwerpen; aanpassen c.q. vervaardigen van COBOL-programma- tuur; verwerken testbevindingen opstellen van documentatie t.b.v. implementatie. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt HBO-opleiding in een relevante richting; minimaal 3 jaar programmeerervaring in een COBOL- omgeving; enkele jaren werkervaring in het functionele werk veld van IT; ervaring met het opstellen van ELUC's is een pre; grote creativiteit en leervermogen, zelfstandig analyticus; communicatief ingesteld, dat zich uit in zowel goede mondelinge als schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. GEMIDDELD 40 UUR PER WEEK Spreekt dit jou aan Je primaire zorg is een stabiel automatiseringssysteem. Je vervult samen met collega's een spilfunctie met betrekking tot allerlei informatievragen vanuit de divisies. Je werkzaamheden als medewerker van een van de afdelingen bedrijfsvoering zullen bestaan uit: ondersteunen van gebruikers van het systeem; faciliteren van het (minimaal) onderhoud aan de systemen; beoordelen van de juistheid van stuurinformatie en uitvoeren van correcties; doen van wijzigingsvoorstellen van informatie systemen; testen en accepteren van systeemaanpassingen. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt HBO-kennis- en werkniveau; communicatieve instelling die zich uit in zowel goede mondelinge als schriftelijke uitdrukkingsvaardig heden; flexibiliteit en resultaatgerichtheid; enkele jaren werkervaring in het technische en func tionele werkveld van IT; ervaring met release-matig werken; ervaring met de technieken COBOL en B-trieve is een pre. Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid is gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier Ons personeelsbeleid is gericht op ontwikkeling, waarbij aandacht voor de individuele medewerker cen- traal staat. Immers, de sleutel tot succes ligt bij onze mede werkers! Een belangrijk doel van onze organisatie is dan ook het creëren van optimale werkomstandigheden. Dat betekent: oog voor 'gezonde' werktijden, inspraak in een goede combinatie carrière en prive-leven, handvatten voor verdere ontwikkeling en een open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord Wij zeggen joü toe Voor de functie van analist/systeemontwikkelaar een aantrekkelijk salaris tot maximaal 3.149,- 6.941,-) bruto per maand en voor de functie van applicatiebeheerdertot maxi maal 2.741,- 6.040,-) bruto per maand, op basis van een 40-urige werkweek. Verder bieden we een interessant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand. I Zorg en Zekerheid hanteert flexibele werktijden en er bestaat de mogelijkheid om 34 uur per week te werken. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie over de functie van analist/systeemontwikkelaar kun je contact opnemen met F. Kregting, coach Informatieanalyse en Systeemontwikkeling, telefoon (0715 825 232. Voor de functie van applicatiebeheerder kun je contact opnemen met H. Brinks, coach bedrijfsvoering divisie Zorg, telefoon (071) 5 825 723 of J. van Hoek, coach bedrijfsvoering divisie Verzekeringen, telefoon(0715 825 501Je schriftelijke sol- licitatie kun je binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, Dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Stan Truijens, HR-adviseur, Postbus 400,2300 AK Leiden. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sinds 1868 Bouw- en Aannemersbedrijf Bouw- en Aannemersbedrijf P. B. Hulsbos te Aalsmeerderbrug is een moderne en klantgerichte bouwonderneming die zich richt op de realisatie van bouwprojecten in de meest ruime zin van het woord. Te denken valt hierbij aan de vrije sector woningbouw, renovatie, verbouwingen en utiliteitsbouw. De onderneming heeft in dit marktsegment een uitstekende naam en marktpositie opgebouwd en is met name actief in een straal van 40 kilometer rond Aalsmeer. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van een van onze medewerkers zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Uw kerntaken: opstellen van de weekplanning, afroepen en inzetten van materiaal, materieel, onderaannemers en eigen personeel, controleren van leveringen en het uitgevoerde werk op kwaliteit en kwantiteit, bewaken van manuren, signaleren van meer- en minderwerk, verzorgen van contacten naar opdrachtgever, leveranciers en onderaannemers, leidinggeven aan eigen voorlieden, vaklieden en onderaannemers en zelfstandig uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden. Uw profiel: u heeft minimaal MBO niveau, door opleiding en/of werkervaring verkregen, u heeft relevante werkervaring, u bent stressbestendig en beschikt over een goede Nederlandse mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, u bent bereid vakgerichte cursussen te volgen. Wij bieden u o.a.: - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, - een prettige en open werksfeer, - een motiverende omgeving voor zelfontplooiing en verdere scholing en opleiding. Tevens hebben wij nog behoefte aan enkele Indien u geïnteresseerd bent in één van de bovenstaande functies neemt u dan vrijblijvend contact op met de heer P. B. Hulsbos op telefoonnummer 0297 - 322374 (op werkdagen van 7.30 uur tot 16.30 uur) of op telefoonnummer 0297 - 344725. U kunt ook uw curriculum vitae sturen naar Bouw- en Aannemersbedrijf P. B. Hulsbos, Aalsmeerderdijk 363, 1436 BH Aalsmeerderbrug. Nieuwbouw - Verbouw - Onderhoudswerken - Renovatie - Woonarken Lid van het N.V.O.B. - Deelnemer Stichting Bouwgarant - Erkend opleidingsbedrijf Datum 13 mei 2002 Tijd 20.00 uur, zaal 19.00 uur open Locatie Groenoordhallen Willem de Zwijgerlaan 2, Leiden Jji iödïjiiüislH Info 071-5730860 Entree gratis, reserveren niet nodig (voorheen Rhema Christen Ge mee Een hersenaandoening bij kinderen is heel ingrijpend. Voor kind en ouders. Daarom wil de Hersenstichting Nederland investeren in snellere diagnostiek en betere behandeling voor aangeboren hersenaandoeningen bij kinderen. We doen dat door het financieren van wetenschappelijk onderzoek en iCBFc J® het geven van voorlichting. Geef daarom gul. TL-' Hersenstichting Nederland Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - 070 - 360.48.16 - www.hersenstichting.nl jaloezieën, plittegordijnmn. vouwgordijncn en paneel- gemaakte of doe-het-telf listen en andere verkoopka nalen. Naast de romplete B&C Products bv is een onderdeel van B&C Interna tional bv. Beide zijn gevestigd in Nunspeet. Inclusief vestigingen in Duitsland, Frankrijk, België en Polen telt de organisatie ruim 800 medewerkers. Onze afdeling Verkoop Detailhandel zoekt voor het rayon Utrecht (westelijke deel) en Zuid-Holland (noordelijke deel) één De functie Je onderhoudt de relaties met bestaande en benadert actief poten tiële klanten. Je adviseert en informeert de klanten over het assor timent en de optimale presentatie van de producten, zodat de ver koopdoelstellingen ruimschoots gehaald worden. Daarnaast neem je actief deel aan beurzen en andere commerciële activiteiten. Wat je in huis moet hebben Opleiding op MBO-niveau. Enkele jaren buitendienstervaring binnen de interieurbranche is vereist. Tevens beschik je over erva ring in het gebruik van de PC en aantoonbare commerciële kwa liteiten. Je hebt uitstekende mondelinge en schriftelijke communi catie-vaardigheden, kunt zelfstandig en alleen werken en bent sterk resultaat- en doelgericht georiënteerd. Daarnaast ben je creatief en initiatiefrijk. Je hebt rijbewijs B en bent woonachtig in het rayon of bereid je daar te vestigen. Geïnteresseerd Vragen? B&C Products bv t.a.v. Stephan Patemotte, Personeelsfunctionaris Postbus 164 8070 AD Nunspeet Je kunt ook je gegevens mailen naar hrm@bece. nl. Als je vragen hebt over deze vacatures of meer wilt weten over andere mogelijkheden, bel dan. 0341 277744 engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civl technici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar: Uitvoerder Bij een gerenommeerde aannemer in de regio Leiden. Onder leiding van bedrijfs- of pi leiding uitvoering geven aan woningbouw en utiliteitsbouwprojecten in de regio Haaglf Gezocht wordt uitvoerder die sterk is in het motiveren en aansturen van mensen en bë is met planning en bouwplaatsautomatisering. Verantwoordelijke baan in kerngezonde organisatie met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Edwin Hog Commercieel Projectcoördinator Bij kwaliteitsaannemer in de regio Leiden. Commerciële spilfunctie in het voortraject va of meerdere turn-key projecten. U verzorgt in teamverband de presentaties en aanbied met de bijhorende investeringsanalyses, begrotingen en planningen. Betreft uitdagend woning- en utiliteitsbouwprojecten. Gezocht wordt een commerciële en creatieve kand op HTS- werk- en denkniveau, enige jaren ervaring in een bouwkundige functie (calcul kostendeskundige) is noodzakelijk. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwt bij dynamische organisatie. Inlichtingen: Edwin Hog Trainee bouwkunde (HTS schoolverlater) Bij middelgrote aannemer met een vestiging in de regio Hoofddorp/ Schiphol. Het bet| functie waarbij in twee jaar alle facetten van het bouwproces worden doorlopen. Na dr periode wordt bepaald in welke richting u zich verder kunt specialiseren, bijvoorbeeld uitvoering, werkvoorbereiding, projectleiding, ontwikkeling of inkoop. Gezocht wordt enthousiaste en jonge HTS- er met 0 - 2 jaar ervaring. Een uitstekende kans om je te ontwikkelen en alle onderdelen van het bouwproces mee te maken. /f_ Inlichtingen: Jeroen dt (Ervaren) Projectleider Voor goed georganiseerde regionale aannemer regio Haarlem/ IJmuiden t.b.v. wonlnj U- bouw. U begeleidt de uitvoering, werkvoorbereiding en de inkoop. U bent verantwt en draagt zorg voor de budgetbewaking, voortgang en kwaliteit. Tevens bent u aanspil punt voor de opdrachtgever, architect en de constructeur. Gezocht word een doorzettt MTS en/of HTS met enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Vast dienstverbi enthousiast team met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Jeroen Voor meer informatie belt u 0182 - 56 01 10 of 020 - 311 80 90. Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 uui Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. Schrijven of e-mailen kan ook: Hanzeweg 19,2803 MC Gouda, gouda@continu.nl Burg. Stramanweg 102c, 1101 AA Amsterdam, e-mail: amsterdam@continu.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Continu Engineering is ISO 9002 gi Vacatures in bouw en civiel! www.continu

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20