'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Vlfonen SMART IN FINANCE! MUJ1 juautf Wonen Allround ADMINISTRATEURS (Assistent-) CONTROLLERS SALARISADMINISTRATEURS Dl O Enthousiaste Manager Ouder- en Kindzorg Volop banen met kansen om door te groeien! HUIS VERKOPEN? 700 MAKELAARS www.vbo.nl GOEDHART Makelaardij Z&R Oy\ van der Meer id Welke VWO'er of HEAO'er wil studeren en werken tegelijk? Dat kan bij Arenthals Grant Thornton Installatiedeskundige aal itnmiYi nterim udit ervices IAS Financiële Detachering BV is een detacheringsbedrijf dat gespecialiseerd is in financiële dienstverlening en interim management. Steeds meer organisaties zowel in de profit als in de non-profit sector maken gebruik van onze diensten. Wij zijn actief op een breed werkterrein en opereren vanuit ons kantoor te Haarlem. Voor invulling van diverse opdrachten zijn wij op zoek naar: Je komt in dienst bij 1AS Financiële Detachering BV. Je wordt voor enige tijd bij onze cliënten gedetacheerd en gaat zo van project naar project. Je doet veel nieuwe ervaringen op en wij houden rekening met jouw wensen en ambities. Wij bieden afwisselend werk met moderne arbeidsvoorwaarden. Voel je je aangesproken en ben je toe aan een andere job, wacht dan niet met reageren. Je kunt je reactie richten aan Sabrina Klozen, IAS Financiële Detachering BV. Florapark 3 2012 HK te Haarlem. E-mailen kan ook: sklozen@iashaarlem.nl Of bezoek onze website www.iashaarlem.nl Inlichtingen betreffende bovenstaande functies kun je verkrijgen bij Tjalling Kalkman of Marja van der Aa, of bel voor een brochure. Tel: 023-5533300. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BV, gevestigd in Haarlem, is gespecialiseerd in financieel/administratieve dienstverlening t.b.v. derden, zowel locatie als op kantoor. Haar activiteiten lopen uiteen van het verwerken van administraties inclusief het doen ide daarbij behorende belastingaangiften en opstellen van de jaarrekening t/m het tijdelijk vervullen van finan- ïdjsflf (management-) functies middels detachering. IAS BV kan een groot aantal bedrijven uit zowel midden- en ledrijf als internationaal opererend tot haar relatiekring rekenen. Samen sterk! Daarom werken de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek en de Zorggroep Valent nauw samen. De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaronder thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. De Zorggroep Valent bestaat uit woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum De Wilbertte Katwijk. Zorggroep Valent biedt ook dagbehandeling en dagverzorging. llo wil zieken voor 20 uur per week? De functie ziet er als volgt uit De manager Ouder- en Kindzorg geeft direct leiding aan diverse functionarissen binnen de divisie OKZ. De manager OKZ vormt samen met een collega het middenkader van de divisie en is verantwoording verschuldigd aan de divisiemanager OKZ. De manager OKZ werkt nauw samen met de staf medewerkers t.b.v. kwalitatieve en kwantitatieve verantwoorde zorg. Van onze nieuwe collega verwachten wij, dat deze meedenkt en vorm geeft aan nieuwe ontwikkelingen op het gebied van integrale jeugdgezondheidszorg. De werkdagen zijn maandag, donderdag en dinsdagochtend. De standplaats is Katwijk. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau; Managementopleiding; Ervaring in een leidinggevende functie is een vereiste; De manager stimuleert, motiveert en coached de medewerkers; Draagt zorg voor optimale communicatie, Is een people manager; Resultaatgericht. Wij bieden: Een werkomgeving waarin zelfstandigheid, eigen initiatief, klant- en kwaiiteitsgericht werken centraal staan. De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Thuiszorg. Het salaris bedraagt minimaal 2.009,28 en maximaal 3.171,33 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Verder gelden secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals deelname aan spaarregelingen en collectieve verzekeringen en bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang. Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Joyce de Vries, divisiemanager OKZ, telefoon 071-4093384 (van maandag tot en met donderdag). Sollicitatiebrieven met c.v. kunt u voor 14 mei sturen naar de stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v, de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. de VBO MAKELAAR die weet waar u zich thuis voelt riA MAKELAARS TAXATEURS VBO X Sedert 1975 V|r Hswwwj 32. 2*65 AD lp 0172 - S099T3 (Q MAKELAAR Hooigracht 18, Leiden tel. 071 - 5128080 Straathof Makelaardij Schipholweg 78. Leiden VBO MAKELAAR Telefoon 071 - 5225507 I w I Adviesgroep PVtiiKilii* I ipiilii I lijlllml Zuideinde 7 Roelofarendsveen tel. (071) 331 90 19 mi f CVCKIC Ankerplaats 2 tTLIU 2220 AH Katwijk aan Zee makelaardij b.v. Tel. 071-4010757 accountants en adviseurs Heb jij er wel eens aan gedacht om belastingadviseur te worden, maar zie je op tegen een jarenlange studie met weinig financiële middelen, dan is dit vast iets voor jou. Bij ons is het mogelijk om vier dagen per week te werken en één dag te studeren. Naast de studie kun je dan tegelijkertijd aan een interessante loopbaan werken. De theorie breng je gelijk in de praktijk door uiteenlopende fiscale werkzaamheden te verrichten. Arenthals Grant Thornton is een middelgrote accountants- en adviesorganisatie met negen vestigingen en ruim 400 medewerklstlers. Door ons lidmaatschap van Grant Thornton International ondersteunen wij ook internationaal opererende bedrijven. Voor meer informatie over de functie en de werkzaamheden kun je contact opnemen met Ton Bakker op telefoonnummer 071 - 524 09 0.9. Heeft ditje interesse gewekt en lijkt werken en studeren jou iets, reageer dan snel en neem contact op met Jan Machek van de afdeling personeelszaken of stuur je brief en CV direct naar het onder staande adres: Arenthals Grant Thornton t.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 2259 2400 CG Alphen aan den Rijn T: 0172416868 F: 0172416800 E: inlichtingen@agt.nl W: www.arenthalsgt.nl Gevestigd in Alphen a/d Rijn, Amsterdam, Boskoop, Den Haag, Gouda, Leiden, Rotterdam, Utrecht en Woerden Voor de groep Techniek van de afdeling Drinkwaterproductie Noord van het Duinwaterbedrijf Zuid-Holland zijn we op zoek naar een De afdeling Drinkwaterproductie Noord is onderdeel van het Productiebedrijf en is verant woordelijk voor het leveren van drinkwater van gespecificeerde kwaliteit, vereiste druk en kwantiteit voor de Rijnregio. Wij zijn op zoek naar een ervaren collega die een belangrijke bijdrage levert aan de continuïteit van de beschikbaarheid van geautomatiseerde systemen voor het productie proces Je functie - het in beeld krijgen en beoordelen van de werking en conditie van procesautomati- seringsinstallaties (DCS- en PLC systemen) - het uitvoeren van onderhouds- en installatiewerkzaamheden aan alle systemen en componenten in samenwerking met de collega's van Techniek en Proces - het opstellen van onderhouds- en uitbestedingsopdrachten en het beoordelen van offertes - het in beeld houden van de kwaliteit van preventief onderhoud en storingsonderhoud - het documenteren van de toegepaste apparatuur en programmatuur - coördinerende rol in taken t.b.v. eindgebruiker, afdelingsmanagement en derden - het beoordelen van de voortgang in en de uitvoeringskwaliteit van nieuwe werken en modificaties - participeren in projecten en leiding geven aan kleinere projecten of klussen Wij vragen - in het bezit van een HBO-diploma op het gebied van procestechniek en/of procesautomatisering - ervaring met bij voorkeur ABB systemen (Fischer Porter; DCI system six) - kennis van onderhouds- en projectmanagement en geautomatiseerde proces besturingssystemen - affiniteit met elektrotechniek datacommunicatie en meet- en regeltechniek - Sociale vaardigheid voor het overbrengen van kennis en vaardigheden - bereidheid tot het verrichten van consignatiedienst Wij bieden Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 3.367,-- bruto per maand (salarisschaal 9) Standplaats Katwijk Inlichtingen Voor nadere inlichtingen over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer J.A.M.Peters, groepshoofd Techniek, telefoon (071) 406 4699, de heer R.N.M. Ligtvoet, afdelingshoofd Drinkwaterproductie Noord, telefoon (071) 406 4682, of de heer P.H.A. Paping, personeel- organisatieadviseur, telefoon (070) 357 7564. Sollicitatie Belangstellenden kunnen hun schriftelijk sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: NV Duinwaterbedrijf Zuid-Holland, stafdienst Personeel, Postbus 34, 2270 AA Voorburg, t.a.v. de heer P.H.A. Paping of per e-mail: sollicitatie@dzh.nl o.v.v. PZ 02-05 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. (Duinwaterbedrijf Zuid- Directie Productiebedrijf Verkoopbedrijf Facilitair bedrijf Natuurbedrijf In ons verzorgings gebied wonen ongeveer 1,2 miljoen mensen en allemaal gebruiken ze dagelijks prima, helder water uit de kraan. Natuurlijk staat niet iedereen erbij stil hoe dat mogelijk is. De ongeveer 590 medewerkers van het Duinwaterbedrijf Zuid-Holland wel. Zij werken er dag en nacht aan. Duinwaterbedrijf Zuid-Holland en het Slmavi Wereld Waterfonds werken samen om de (drinkj- watersituatie elders in de wereld te helpen verbeteren. Helpt u mee? Maak uw bijdrage over op postbanknummer 375 t.n.v. Simavi Wereld Waterfonds te Haarlem o.v.v. DZH.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 39