11 Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel V CS: Aandacht gevraagd voor reuma en werk Wordt het niet eens tijd om ook goed voor jezelf te zorgen? Bij Duinstede menen we dat je pas goed voor anderen kunt zorgen Hoe wil jij werken? I OMTZIGT CHAUFFEUR M/V a. groepsleerkracht m/v b. groepsleerkracht m/v Administratief medewerker m/v MultiLease mnm -ir randstad AAN VERANDERING TOE? IJSSELMUIDEN ZN. B.V. Duinstede zoekt verzorgenden en vakantiekrachten KW Hl Centraal gelegen, in het groene hart van Zuid-Holland, tussen Leiden, Alphen aan den Rijn en Zoetermeer, ligt de gemeente Rijnwoude. Rijnwoude bestaat uit de dorpen Hazerswoude, Koudekerk aan den Rijn en Benthuizen en telt circa 20.000 inwoners. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Burgemeester en wethouders van de gemeente Rijnwoude roepen kandi daten op voor de volgende functies bij de Openbare Basisschool "J.P.F. Steijaert" te Hazerswoude-Rijndijk. fulltime m.i.v. 01/08/02 voor ca. 25 uur per week m.i.v. 01/08/02 Functie-informatie: Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar leer krachten die graag in midden- en bovenbouw werken. Tevens zijn wij op zoek naar collega's die evt. ICT of IB-taken op hun schouders willen nemen. De fulltime leerkracht krijgt komend schooljaar groep 7, terwijl de parttime leerkracht waarschijnlijk in groep 6 aan de slag gaat. Kernwoorden waarmee we aan ons onderwijs gestalte willen geven zijn: Zelfstandigheid, veiligheid en geborgenheid, bevorderen van sociale vaardigheden, differentiatie, pedagogisch klimaat en uitdagende activiteiten voor kinderen. We willen dat onze leerlingen terug kunnen kijken op een leuke en leerzame schoolperiode. Op onze school werken momenteel 14 leerkrachten (deels in parttime functies) en een parttime conciérge. De school telt ongeveer 200 leerlingen. Wat verwachten wij verder van onze nieuwe collega's? Uiteraard verwachten we inzet voor de diverse groeps- en andere taken. Maar we stellen ook prijs op iemand die met frisse ideeën een bijdrage kan leveren aan diverse ontwikkelingen die op dit moment in onze school in gang gezet zijn. Plezier hebben in je werk en in de samenwerking met je collega's, kunnen relativeren en gevoel voor humor blijven bewaren, zijn in onze ogen heel belangrijke karaktertrekken, die we ook bij onze nieuwe collega's zoeken. Indien je belangstelling hebt voor deze functie dan nodigen wij je uit je sollicitatie te zenden aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Rijnwoude, Postbus 115. 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. Voor informatie kun je terecht bij de directeur van de school: Ton Veraart, telefoon (071) 341 69 95 (school) of (0172) 58 84 33 (privé) of bij de adjunct-directeur Henk Goes, telefoon (071) 341 69 95 (school) of (071) 341 45 42 (privé). De reactietermijn sluit op 8 mei 2002. De eerste ronde sollicitatie gesprekken zal plaatsvinden in de week van 13 mei 2002. ichlci Motorhuis Groep dt Moiorhu/s Groep werken in totaal 1050 mensen, verdeeld over een l aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag en zij keihard en enthousiast mee onze centrale doelstelling: tevreden en. Daar staat trouwens wel wat mover. De Motorhuis Groep is bekend IIijn goede primaire en secundaire Usvoorwaarden. Prima begeleiding, degelijk sociaal beleid en een meer goede onderlinge sfeer maken dat medewerkers het uitstekend naar zin hebben en graag heel lang bij ons id 'n lenst blijven. lieu- MultiLease verzorgt de leasing van alle merken personenauto's en bedrijfswagens en beheert voor haar cliënten 7.000 leasecontracten. Het is één van de grootste niet-merk- en bankgebonden leasemaatschappijen in Nederland. Momenteel is MultiLease gevestigd in Leiden. Volledig in de lijn van de ambitieuze groeiplannen worden echter voorbereidingen getroffen voor een verhuizing. In het derde kwartaal van dit jaar zal het bedrijf zijn nieuwe, uitstekend bereikbare pand in Alphen aan den Rijn betrekken. Voor onze afdeling Credltmanagement zijn wij op zoek naar een enthousiaste: VacaturenummerEen leuke baan in een dynamisch bedrijf. |e houdt ie onder meer bezig met het uitwerken van 'basisovereenkomsten tot leasing* en met een aantal controlewerkzaamheden in het vervolgtraject hierop. Daarnaast verzorg je de voorbereiding van de toetsing op kredietwaardigheid van (potentiële) diént en. Verder geef je ondersteuning bij dossierafhandeling en correspondentie in incassozaken Bovendien ben je inzetbaar als back-up in de debiteurenbewaking. Een MBO-opleiding met basiskennis van boekhouden is voor deze functie noodzakelijk. Verder moet |e natuurlijk zelfstandig en nauwkeung kunnen werken én beschikken over goede communicatieve vaardigheden in zowel woord als geschrift Heb je reeds eivanng in de acceptatie van diénten en/of in debiteurenbewaking dan is dat een pré. Ben je sociaal vaardig én geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het vacaturenummer en stuur deze naar. Motorhuis Groep, afd Personeel Organisatie, postbus 1. 2160 AA Lisse Wil je eerst meer informatie, dan vertelt Ineke Heurter ie graag alles over de functie (071- 535 56 56). Medewerkers van de Motorhuls Groep hebben altlid een streepje voor; Aantrekkelijke autoregeling Winstdeling Studlekostenvoorzlenlngen Bednjlsspaatregellng Hoge personeelskortlngen (óók op brandstol) Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Ongeveer één op de tien Nederlanders heeft een vorm van reuma. Reuma is ook een belangrijke veroorzaker van het ziekteverzuim in Nederland. Velen raken door reuma arbeidsongeschikt. Zij die aan het werk willen blijven, ondervinden vaak heel wat onbegrip. Dit is zo'n verhaal. Theo Hollestelle was nog maar een halfjaar bezig met zijn eenmanstransportbedrijf toen de diagnose werd gesteld: reu- fna! "Je staat dan voor de keuze: het bijltje erbij neergooien of door vechten. Nog altijd ben ik niet van plan op te geven wat ik heb opge bouwd. Ik ben 37. Ik ga niet zomaar achter de geraniums zitten." Theo maakt lange dagen: 's ochtends om zes uur stapt hij op zijn truck om 's avonds rond acht uur weer thuis te komen. "Als je eenmaal in het ritme zit, gaat het prima. Maar 's avonds ben ik echt op. Gelukkig heb ik veel steun aan mijn vrouw en kinderen." Onbegrip maakt veel kapot Theo Hollestelle heeft allerlei aan passingen laten aanbrengen om zijn werk te kunnen doen. Ook kreeg hij te maken met de bureaucratie van de uitvoerende instanties. Theo moest bijvoorbeeld "hemel en aarde bewegen" om een automatische versnellingsbak in zijn truck ver goed te krijgen. Met pijn in zijn handen en voeten is aldoor koppe len en schakelen veel te zwaar. Bij het laden en lossen heeft hij uiter aard ook de nodige pijn. Echter, zijn aanvraag voor een elektrische pompkar voor het laden en lossen is afgewezen. "Ik heb bezwaar aange tekend, want een pompkar bij laden en lossen betekent voor mij dat ik wellicht nog jaren vooruit kan in mijn werk... Die bureaucratie en dat onbegrip, onvoorstelbaar!" Waarom niet wat meer begrip voor de individuele mogelijkheden bij het zoeken en vinden van geschikt werk? Steun het Nationaal Reumafonds Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl WONING STICHTING De Noordwijkse woningstichting is dè verhuurder van Noordwijk met ruim 2000 woningen in deze gemeente. De organisatie telt 18 personeelsleden waarvan een groot aantal parttimers. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een: Zijn of haar voornaamste taken zijn: het invoeren van gegevens in de geautomatiseerde woningcartotheek, het (assisteren bij het) voorbereiden van planmatig onderhoud en woningaanpassingen, het vervangen van de opzichters bij vakantie of ziekte, het inventariseren van woningcomplexen ten behoeve van het opstellen van de meerjarenbegroting, het afhandelen van eenvoudige correspondentie betreffende woningaanpassingen door huurders. Wij zoeken iemand: met een bouwkundige opleiding op MBO-niveau, met goede contactuele eigenschappen, met een goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift, met affiniteit met automatisering, die goed funcioneert in teamverband. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring met de te verrichten werkzaamheden. Wij bieden: Honorering in schaal 8 conform de CAO voor Woningcorporaties, minimaal 2.064,- per maand bij een volledige werkweek. Doorstroming naar schaal 9-10, maximaal 2.995,- per maand bij een volledige werkweek, is mogelijk afhankelijk van ervaring en gebleken geschiktheid Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met het hoofd Woondiensten, de heer J. Verloop, tel. 071 365 11 08. Schriftelijke sollicitaties met C.V. kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie richten aan: Noordwijkse Woningstichting, Postbus 219, 2200 AE Noordwijk, t.a.v. de directeur, de heer drs. A. Uilkema. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www. nws-online.nl lobLife' van Randstad biedt je een manier van werken die is afge stemd op jouw wensen en behoeften. Wil je kort of lang werken, wil je begeleiding en advies, wil je een opleiding volgen, of gewoon afwisselend werk? Het kan allemaal, want lobLife' is voor iedereen. Dus: Join lobLife'. Join Randstad Kom naar een vestiging of bezoek onze site voor meer informatie. I horeca Regiomedewerker m/v Voor een leuke afwisselende baan in een bedrijfsrestaurant moet je bij Randstad zijn! Wij zoeken voor een vooraanstaand catering bedrijf regiomedewerkers die ondersteunen op verschillende lokaties. De cateringmedewerkers maken de lunchgerechten klaar, verzorgen de koffierondes, verstrekken de lunch, bedienen de kassa, zorgen dat alles schoongemaakt wordt en brengen de administratie op orde Hierbij krijgen ze regelmatig hulp van regio medewerkers. Dat zijn vaste plaatsvervangers die overal inzetbaar zijn. Ben jij op zoek naar een afwisselende baan met uitzicht op vast dienstverband, minimaal 15 uur en maximaal 35 uur per week en enthousiaste collega's, kom dan meteen bij ons langs. Informatie bij Muriel Blom, tel. (071) 524 95 10, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatVires: www.randstad.nl Zoek je een veelzijdige functie met doorgroeimogelijkheden en met gelegenheid om jezelf verder te bekwamen via onze werkzaamheden en door vakgerichte cursussen? Dan ben jij misschien wel onze nieuwe collega. Wij zoeken kandidaten voor de functie van: BEDRIJFSPROFIEL IJsselmuiden Zn. B.V. verzorgt technische instal laties in de houw voor zowel ontwerp, uitvoering en onderhoud van sterkstroom-, zwakstroom-, beveiligings- telematica-, telefooninstal laties, waterieiding rio lering gas, sanitair en centrale verwarming. PROJECTLEIDER ELEKTROTECHNIEK ASSISTENT PROJECTLEIDER ELEKTROTECHNIEK CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER E w AUTOCADTEKENAARS E W ELEKTROMONTEURS/LOODGIETERS/CV-MONTEURS Wij zijn een erkend leerbedrijf en hebben een eigen opleidingsbegeleider Wij bieden: Een leuke, zelfstandige en afwisselende baan met uitdagende projecten, waarin je jezelf volledig zult kunnen ontplooien. Afhankelijk van ambitie en initiatief behoort verdere doorgroei binnen het bedrijf zeker tot de mogelijkheden. Een vast dienstverband, goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. De procedure: Heb je belangstelling voor één van deze functies, bel/stuur/fax of e-mail dan binnen 14 dagen een sollicitatie naar IJsselmuiden Zn. B.V. Hub van Doorneweg 7. 2171 KZ Sassenheim. TECHNISCHE INSTALLATIES SASSENHEIM HUB V DOORNEWEG 7 2171 KZ SASSENHEIM TEL 0252-260101 FAX 0252-2 J2S19 E-MAIL infol?'i|ssclmuidenbv.nl ZL Uneto-Vni Qt als je ook goed voor jezelf zorgt. Dus krijg je hier veel ruimte voor ontplooiing, opleiding en specialisatie Ook heb je volop inspraak in het reilen en zeilen van het huis We zijn gelukkig klein genoeg om nog iedereen persoonlijke aandacht te geven Maar weer wel groot genoeg voor speciale faciliteiten Zoals een onthaastingsruimte waar je even tot jezelf kunt komen. Aandacht voor het omgaan met stress en de emotionele belasting van het werk Kortom, werken in Duinstede is anders Prettiger, losser en je komt er beter tot je recht We vertellen je er graag meer over tijdens een goed gesprek Ben je verzorgende op niveau 2 of 3? Bel dan Jan Oosterling op (070) 512 26 12 Hij vertelt je meer over jouw mogelijkheden binnen Duinstede Ook als je al een tijdje uit het vak bent en graag weer aan de slag wilt. Verpleeghuis Duinstede, Deijlerweg 208, 2241 AL Wassenaar De KW (Katholieke Stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio Den Haag) is een samenwerkingsverband v< Acquisitie n a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld i twaalf verpleeg- en verzorgingshuizen BOUWMATERIALEN Een bloeiende onderneming met vestigingen in Zoeterwoude, Valkenburg (zh), Nieuwegein en Oss, welke zich bezighoudt met de in- en verkoop van bouwmaterialen. Wij zoeken voor onze vestiging in Zoeterwoude op korte termijn een: Functie-eisen: Rijbewijs B en C chauffeursdiploma Moet in teamverband kunnen werken Een flexibele instelling Wij bieden u: Een prettige werksfeer Een goede beloning Voor informatie kunt u contact opnemen met de hr. J. de Boer Omtzigt Bouwmaterialen B.V. Hoge Rijndijk 155 2382 AG Zoeterwoude 071 - 5410278

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 37