Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel JONGENEEL. HET HOUT NOOIT OP! Snijder f Gevraagd: collega met het hout op de juiste plaats. CENTRUMASSISTENTEl Verkoper Binnendienst m/v Vertegenwoordiger m/v RIJWIELHERSTELLER M/V LEERLING RIJWIELHERSTELLER M/V EEN MAGAZIJNMEDEWERKER/ VERKOOPMEDEWERKER BROMFIETSENAFDELING M/V KASSA MEDEWERKERS M/V VERKOOPADVISEUR PARTS MANAGER CHEF WERKPLAATS Coach betaling aan verzekerden (BAV) (m/v) florg en Zekerheid Medewerker Asbestinventarisatie vns ZATERDAG 27 APRIL 2002 Jongeneel B.V. is marktleider op het gebied van hout, plaatmateriaal en afbouwproducten voor de professionele bouw en industrie. Het bedrijf telt ruim 700 medewerkers, verdeeld over 34 regionale vestigingen in Nederland. In de regio Noord-Holland hebben wij vestigingen in Alkmaar, Amsterdam, Bovenkarspel, Haarlem en Zaandam. Voor de regio Noord-Holland zijn wij op zoek naar een vacaturenummer 40-07 De functie: Na een inwerkperiode ben je als verkoper binnendienst de steun en toeverlaat van de klant als het goot om deskundig advies, het vertalen van aanvragen tot offertes en de opvolging hiervan. Wij streven naar een gedegen en duurzame relatie met onze opdrachtgevers en onze verkopers binnendienst spelen hierin een cruciale rol. Daarnaast zoeken wij voor de regio Noord-Holland een vacaturenummer 40-08 De functie: Je plant en realiseert de verkoopdoelstellingen van je eigen rayon. Samen met de verkoopleider ontwikkel je een strategie om jouw rayon te onderhouden en verder uit te bouwen. Je onderhoudt de relatie met bestaande en je acquireert nieuwe opdrachtgevers. In nauw overleg met de binnendienst maak je jouw rayon tot een succes. Wat vraagt Jongeneel: Voor beide functies zijn wij op zoek naar commerciële doorzetters die beschikken over: Een MBO opleiding (door scholing of ervaring) op commercieel gebied. Een ondernemende, servicegerichte, energieke en overtuigende instelling Grote inzet Goede communicatieve vaardigheden Een gezonde dosis humor Specifiek voor de functie van vertegenwoordiger zoeken wij iemand met ervaring in de buitendienst of een ervaren medewerker binnendienst die klaar is voor de stap naar buiten. Wat biedt Jongeneel: Jongeneel biedt uitdagende functies met ruimte voor eigen initiatief binnen onze professionele organisatie. Verder bieden wij naast een goed salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Mogelijkheden tot ontwikkeling binnen onze organisatie zijn er ruimschoots, onder andere door het volgen van opleidingen. Reactie: Doet deze advertentie je opveren van de bank? dan kun je je sollicitatiebrief, onder vermelding van het vacaturenummer - binnen 14 dagen - zenden aan Koninklijke Jongeneel B.V. t.a.v. mevr. A.M. Brefeld, afdeling Personeelszaken, Postbus 49,3500 AA Utrecht of e-mail a.brefeld@jongeneel.nl. Voor meer informatie over de functies en ons bedrijf kun je contact opnemen met Erik van de Stouwe, verkoopleider Jongeneel Alkmaar onder telefoonnummer 072-5410541. Voor algemene informatie kun je ook onze website bezoeken: www.jongeneel.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze lAVl^ViAVlAAl advertentie wordt niet op prijs gesteld. JUIiyvlIvwl Voor onze afdeling rijwielen in Leiden zoeken wij een: Voor 38 uur per week U heeft ervaring in het vak en dient in bezit te zijn van enkele vakdiploma's. Leeftijd vanaf 21 jaar. Wij zoeken een jonge enthousiaste kandidaat die graag verder wil in het vak. Er zijn binnen ons bedrijf mogelijkheden om de benodigde vakdiploma's te behalen. Voor 38 uur per week Voor ons onderdelenmagazijn zoeken wij een duizendpoot met technisch inzicht. Daarnaast adviseert u bij de verkoop van bromfietsen. U heeft enige ervaring met computers. Voor 20 uur per week Wij vragen een servicegerichte en flexibele instelling. Kassa-ervaring is niet noodzakelijk maar wel gewenst. Wij bieden een prettige werksfeer en een prima salaris. Leeftijd vanaf 25 jaar. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar: Huisman Groep T.a.v. de heer E. Meppelink Postbus 330 2300 AH Leiden Voor informatie over bovengenoemde functies kunt u contact opnemen met de heer E. Meppelink, telefoonnummer: Ö71-523.23.00. E-mail adres: huisman.holding@wxs.nl Boot-Rialto is officieel dealen voor Fiat, Alfa Romeo en Lancia. Voor onze vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiderdorp, Hoofddorp en Noordwijk zijn wij momenteel op zoek naar gemotiveerde medewerkers met het Italiaanse autohart op de juiste plaats. Wij zijn op zoek naar een: Wij bieden een interessante baan met goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaar den. Gemotiveerde mensen die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging nodigen wij uit te solliciteren. Je kunt je sollicitatie richten aan: Boot-Rialto BV, t.a.v. Dhr. O. Middeldorp, Postbus 90 2400 AB, Alphen a/d Rijn. vOf bel: 0172-441689. V Alphen a/d Rijn; Zaagmolenweg 2 -4 Te!. aiTS-4416B9 Hoofddorp: Nijverheidsstraat 5 Tel. OS3-561631C Leiderdorp: Noordwijk; Weversbaan 12 Ven Serckefweg 34 Tel. □7l-5BSB9aO Tel. 0-71-3640D40 IDC Publishers B.V., opgericht in 1957, is een wetenschappelijke uitgeverij van uniek, historisch bronmateriaal. Dit materiaal (oude boeken, manuscripten, correspondentie, archieven, etc.) bevindt zich in bibliotheken, musea en universiteiten over de hele wereld. Deze (veelal primaire) bronnen worden gepubliceerd op verschillende soorten dragers zoals microfilm, microfiche, CD-ROM en Photo CD. In verband met zwangerschapsverlof zoekt IDC Publishers B.V. voor de financiële administratie, van 13 mei 2002 tot 1 november 2002, EEN ZELFSTANDIG WERKENDE BOEKHOUDER M/V voor 30 uur per week. Werkzaamheden bestaan o.a. uit: Volledige boekhouding van de B.V. en Amerikaanse dochter (Inc.), BTW aangifte, CBS rapportage, het doen van betalingen. Gewenste opleiding en kennis van: Minimaal PD, Grote Beer, Access, Accountview, MS Office, de Engelse taal in woord en geschrift. Wij bieden: Een afwisselende werkzaamheden in een prettige werkomgeving, de mogelijkheid van een vast dienstverband van 2 dagen per week (15 uur) per 1 november 2002. Salarisindicatie, afhankelijk van leeftijd, 1365,- 1820,-gebaseerd op een werkweek van 37,5 uur. Telefonische reacties naar: Dhr. C.A. van Maris, controller, telefoon: 071-5142700 GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid is gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Ons personeelsbeleid is gericht op ontwikkeling, waarbij aandacht voor de individuele medewerker cen traal staat: Immers, de sleutel tot succes ligt bij onze mede werkers! Een belangrijk doel van onze organisatie is dan ook het creëren van optimale werkomstandigheden. Dat betekent: oog voor 'gezonde' werktijden, inspraak in een goede combinatie carrière en privé-leven, handvatten voor verdere ontwikkeling en een open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord. Spreekt dit jou aan Jouw coaching en begeleiding van de on geveer 12 medewerkers is erop gericht om standigheden te creëren waarbinnen zij zo zelfstandig mogelijk hun taken kunnen uit voeren. Ook draag je zorg voor een optima le dienstverlening aan zowel interne als externe cliënten en ben je verantwoorde lijk voor interpretatie en (het laten) uitvoe ren van de uitgebreide regelgeving op het gebied van de Ziekenfondswet. Als coach speel je een actieve rol in over legsituaties aangaande de werkzaam heden en fungeer je in voorkomende gevallen als vervang(st)er collega-coach. Wij zeggen jou toe Aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.330,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek. Een uitloop naar€ 2.677,- bruto behoort op termijn tot de mogelijk heden. Verder bieden wij een interessant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waar onder een 13e maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt MBO-/HBO-werk- en -denkniveau, leiding gevende kwaliteiten en management- ervaring zijn essentiële voorwaarden. Je hebt verder affiniteit met administra tieve processen, bent goed in plannen en organiseren, en hebt meer dan voldoende overtuigingskracht en resultaatgericht heid. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opne men met de heer A.J.M. Rekelhof, afde lingshoofd Backoffice Verzekeringen, telefoon (0715 825 507. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 2 weken sturen naar: Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Hélène Filemon, HR-adviseur, Postbus 400, 2300 AK Leiden, telefoon (0715 825 025. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. advertentie wordt niet op prijs gesteld. SNIJDER B.V. is een modern uitgerust bedrijf, dat gespecialiseerd is in de verhuur van grondverzetma terieel en in de daarbij behorende technische dienstverlening. Wij zijn vooral werkzaam bij projecten van de nationaal èn internationaal opererende baggerbedrijven. Ons machinepark bestaat voornamelijk uit CATERPILLAR materieel zoals bulldozers, hydraulische graafmachines, wielladers, dumptrucks. Wij vragen voor onze werkplaats in Hoorn: ERVAREN MONTEURS m/v Functie-in forma tie: - Inspectie, reparatie en onderhoud van het grondverzetmaterieel - Uitvoeren van de eindcontrole aan de machines - Zelfstandig oplossen van storingen aan de machines - Mogelijk inspectie en reparatie op locatie aan machines binnen Europa. Profiel: - MBO SOMA opleiding of gelijkwaardig niveau - Voldoende op de hoogte zijn van de techniek op I het gebied van motoren, transmissies, hydrauliek - Kunnen werken met behulp van technische handboeken in de Engelse taal. Aanbod: - Een afwisselende baan in een internationaal opererend bedrijf - Een zelfstandige functie - Goede arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Voor informatie kunt u telefonisch contact opnemen| met de heer R. Snijder op telefoonnummer 0229-210617. Uw schriftelijke sollicitatie en curriculum vitae kunt u sturen naar het volgende adres: Snijder B.V., Postbus 527, Kernweg 41, 1620 AM Hoorn, t.a.v. dhr. R. Snijder; of met E-mail sniider@sniider.nl Website: www.sniider.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gestelc GEZONDHEIDSCENTRUM WANTVELD Gezondheidscentrum Wantveld is een samenwerkingsverband van huisartsen, fysiotherapeuten, apothekers, wijkverpleegkundigen, maatschappelijk werkers, eerstelijns psychologen, psychiaters verloskundigen en diëtiste. Ter ondersteuning van de huisartsen zijn er 7 centrumassistentes werkzaam. In verband met het vertrek van een van hen en voor de waarneming tijdens zwangerschapsverlof, zoeken wij voor 32 uur per week een Wij denken aan een kandidaat die in het bezit is van het diploma doktersassistente goed in teamverband kan werken stressbestendig is snel en accuraat kan werken Wij bieden een afwisselende, verantwoordelijke baan een uitstekende werksfeer een salaris conform de CAO Gezondheidscentra Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie richtei Gezondheidscentrum Wantveld, t.a. v. mevrouw N. Joziasse, hoofdassistente Postbus 100, 2200 AC te Noordwijk Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Joziasse, telefoonnummer 071 -3619300. ie Mo, 1051 maan liehzi onze m.D De Milieudienst West-Holland is een nieuwe organisatie waarin de gemeenten Leiden Leiderdorp, Oegstgeest, Warmond en Zoeterwoude hun beleids- en uitvoeringstaken op het gebied van milieu hebben samengebracht. Doelstelling a van de nieuwe dienst is het milieu en de leefbaarheid in de regio op een hoger niveau te brengen. De Milieu- dienst is op 1 januari 2001 van start gegaan met 30 medewerkers. Inmiddels zijn meer dan 50 for matieplaatsen ingevuld. De dienst is een modern organisatie waarin eigen verantwoordelijkheid, betrokkenheid en onderlinge collegialiteit m' centraal staan. De dienst is gehuisvest in het a* Stadsbouwhuis van de gemeente Leiden. Onze organisatie: De Milieudienst West-Holland bestaat uit drie afdelingen. De (staf)afdeling Bedrijfsvoering, de afdeling Bedrijven en del afdeling Leefmilieu. De afdeling Bedrijven ontwikkelt het milieubeleid gericht op bedrijveii draagt zorg voor de naleving van de milieuwetgeving door onder andere vergunningverlenii en handhaving en voert preventieve en stimulerende bedrijfsgerichte milieutaken uit. De afdeling Leefmilieu houdt zich bezig met beleidsontwikkeling en advisering op het gebied van bodem, geluid, lucht, energie, ruimtelijke ordening en duurzaam bouwen. Gemeente Leiden laat al haar panden onderzoeken op de aanwezigheid van asbest en wil op termijn alle panden asbestvrij laten maken. Milieudienst West-Holland is belast met de uitvoering van de werkzaamheden. Daarom zijn wij voor de afdeling Leefmilieu op zoek naar een enthousiaste collega voor de tijdelijke functie van voor de duur van 1 jaar, maximaal 32 uur per week De medewerker heeft twee hoofdtaken: het organiseren van de inventarisatie asbest en heu beheren van het asbestsaneringsfonds. Deze medewerker begeleidt de tweede fase van de I inventarisatie naar asbest in de gemeentelijke gebouwen van Leiden. Hij/zij maakt afsprakef met de gebouwbeheerders, maakt een planning van de werkzaamheden en zorgt voor de administratieve verwerking van de resultaten. Hiernaast is de medewerker belast met hetl beheer van het asbestfonds in Leiden. Hij/zij beoordeelt plannen van gebouwbeheerders vooj verbouwingen en renovaties in relatie tot de asbestsanering en maakt een voorstel over d bijdrage uit het asbestfonds aan deze asbestsanering. Voor beide onderdelen van de functil is de nauwkeurige administratieve verslaglegging van de resultaten zowel op papier als infl een computer database erg belangrijk. Functie-eisen: De kandidaat voor deze functie heeft een MBO-werk- en denkniveau en relevante werk ervaring. Hij of zij beschikt over een bouwkundig inzicht, is accuraat en zelfstandig, heeftl ervaring met automatisering en is administratief onderlegd. Hij/zij heeft bij voorkeur enigf kennis dan wel belangstelling voor de asbestproblematiek. Belangrijker is echter dat de kandidaat een enthousiaste, oplossingsgerichte persoonlijkheid is, die past in het team v de afdeling Leefmilieu. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw drs. M. Rouw, hoofd van de afdeling Leefmilieu, telefoonnummer 071 - 516 75 13. Wat bieden wij? Een prettige werkomgeving binnen een nieuwe organisatie. De Milieudienst kent uitstekend primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder flexibele werktijden, kinderopvani ouderschaps- en zorgverlof, goede studiefaciliteiten en een eindejaarsuitkering. Werken I in deeltijd is mogelijk. De functie is indicatief vastgesteld op schaal 8. Bij een volledige werkweek van 36 uur bedraagt het salaris minimaal 1.822,- en maximaal 2.654,- bruto per maand. Wil je reageren? Stuur je sollicitatie met curriculum vitae dan binnen twee weken na verschijning van dezd advertentie aan: de Milieudienst West Holland, t.a.v. mevrouw D.E. Bouwens, P&O-adviseJ kamer 348 stadsbouwhuis, Postbus 159, 2300 AD Leiden. Mailen kan ook: D.Bouwens@MDWH.nl De vacature is zowel intern als extern opgengesteld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36