ërsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Lichtreclame Monteur m/v opleiding tot radiologisch laborant m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER SIG RDAG 27 APRIL 2002 PALM AS i' -> McDonalds, Las Palmas, Delifrance gaat er bij jou al een lampje branden? Goldline Neon heeft een jarenlange ervaring opgebouwd op het gebied van licht- en neonreclame in al zijn facetten. Onze producten sieren de daken van hotels, kantoren en bedrijfspanden en trekken op winkelgevels en in etalages de aandacht van voorbij gangers. Wij bedenken, ontwerpen, maken en plaatsen het. In elke denkbare vorm. Uiteraard doen we dat in overleg met onze opdrachtgevers. Samen met de gemeente, architecten en andere specialisten werken we aan een volwaardig eindproduct. iaconessenhuis^ j en sn is een alge- i, middelgroot, ern ziekenhuis, erken ruim 1000 werkers. Jaar- iezoeken meer [0.000 patiënten Jinieken en ngeveer jënten op- imen. Patiënten Lei( 160 voor bijna zorgvragen et ziekenhuis cht, vrijvyet alle ialismen zijn igepftooordigd. van een^, beddenh renovatie van delén van nhuis zijn in fang. Het eerste |van de nieuwe igafdeling is gebruik imen. Diaconessenhuis ineen groene eving nabij het rum van Leiden op loopafstand het NS-station. informatie: 'diac-leiden.nl de :v De afdeling Radiologie van het Diaconessenhuis Leiden biedt de mogelijkheid om per 26 augustus 2002 de te volgen, door middel van de duale HBO-opleiding tot MBRT'er. Als je voelt voor een beroep waarin je veel met mensen omgaat, maar waar ook een stuk techniek bij te pas komt, dan is dit iets voor jou! Als radiologisch laborant werk je in hoofdzaak op de afdeling Radiologie, maar ook op de Operatiekamers en Verpleegafdelingen. Je maakt met be hulp van ioniserende straling en ultrageluid afbeeldingen in het menselijk lichaam. Met andere woorden, je maakt röntgenfoto's van het skelet en organen met behulp van geavanceerde apparatuur. Ook kun je dwarsdoorsneden van het lichaam maken met behulp van de CT-scan en de MRI. In de echografie kun je bijvoorbeeld de buikorganen en de bloedvaten onderzoeken met behulp van geluids golven. Je zorgt ervoor dat de foto's c.q. onderzoeken zo danig verricht worden en een zodanige kwaliteit hebben, dat de radioloog een diagnose kan stellen. Wat zijn de toelatingseisen? HAVO-, VWO- of MBO-diploma. Ook een diploma van een gelijkwaardige opleiding geeft toegang tot de HBO-MBRT. Hoe ziet de opleiding eruit? De opleiding begint 26 augustus 2002. Het is een combinatie van leren en werken: theorie op de Hogeschool Haarlem en de praktijk in het Diaconessenhuis. De duale opleiding tot MBRT'er is een 4-jarige HBO-opleiding. Tijdens de opleiding werk je op de afdeling Radiodiag nostiek en volg je korte stages om kennis te maken met de radiotherapie en nucleaire geneeskunde. Eerst is er een beroepsvoorbereidende periode op de Hogeschool in Haarlem van 13 weken waarin je, afhan kelijk van je leeftijd, zakgeld ontvangt (minimaal €401,- per maand). Daarna start de klinische periode waarin je een leerling-salaris ontvangt conform de CAO Ziekenhuizen. De kosten van de opleiding worden vergoed. Informatie? Wil je meer weten over deze leuke HBO-opleiding dan kun je contact opnemen met Ellen Segijn-Riemens, telefoonnummer 071 - 817 84 07. Ook is het mogelijk, als je serieus geïnteresseerd bent, om een (dag)deel mee te kijken op de afdeling. Hoe kun je solliciteren naar een opleidingsplaats? Stuur zo snel mogelijk een brief, onder vermelding van vacaturenummer 217, aan de dienst Personeel en Organisa tie, t.a.v. mevrouw P. Martens, P&O-functionaris, op onder staand adres, of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Voor de financiële administratie van onze stichting zijn wij op zoek naar een collega in de functie van voor 28 tot 32 uur per week. De werkzaamheden betreffen de debiteuren- en crediteurenadministratie, de administratie v3n de maaltijden voorziening, de Klus aan Huisdienst, het verstrekken van diverse overzichten en specificaties en verdere boekhoudkundige werkzaamheden. De werkzaamheden worden verricht met behulp van softwarepakketten van Grote Beer en Microsoft. Wij zoeken een enthousiast en accuraat iemand, die in het bezit is van het Praktijkdiploma Boekhouden en ervaring heeft in een financieel-administratieve functie. De collega die wij zoeken dient verder ruime ervaring te hebben met automatiseringspakketten op financieel- administratief gebied, bij voorkeur met het softwarepakket van Grote Beer en met de pakketten Excel, Access en Word van Microsoft. Wij bieden een afwisselende baan in een klein team, waarin zelfstandig gewerkt wordt, maar ook in teamver band. De aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de periode van een jaar (met uitzicht op een vaste aanstel ling), op basis van de CAO-Welzijnswerk en de Salarisregeling Administratieve Functies in de functie Ac. De maximum salariëring bedraagt thans 2 .159,09 per maand op fulltime basis. Voor inlichtingen kunt u zich op werkdagen, met uitzondering van woensdag, wenden tot de administrateur, de heer A. Janson, tel.: 071 - 512 37 44. Sollicitaties kunt u vóór 11 mei aanstaande richten aan bovengenoemd adres. Ben Borst Casual Wear in Noordwijk zoekt per juli 2002 een; ?nthousiaste VERKOPER m/v (voor 38 uur dinsdag t/m zaterdag) Ben je minimaal 18 jaar, heb je gevoel voor mode, beschik je over verkoopervaring en is een klantvriendelijke en servicegevoelige instelling je aangeboren. Neem dan contact op met Dhr. B.H.J. Borst, hij geeft je graag wat meer informatie. Je kunt rekenen op een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. CASUAL WEAR Hoofdstraat 2b. Noordwijk, Telefoon 071 362 25 35 organisatie voor wonen en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap De SIG is een veranderende organisatie in een veranderende wereld. De SIG gaat er echter onveranderlijk vanuit dat ieder mens van waarde is en zin kan geven aan zijn eigen bestaan en aan dat van anderen. De SIG biedt mensen met een verstandelijke handicap inhoudelijke begeleiding en een zorgaanbod vanuit de vraag van de individuele cliënt: het principe vraag gestuurde zorg. Hierbij heeft de SIG "Warmte een woonplaats"hoog in het vaandel staan. De SIG beheert in de regio Midden en Zuid-Kennennerland zeven woonvoorzieningen enkele met dependances Daarnaast wordt er ondersteuning geboden aan cliënten in de individuele woonsituatie. Het bestuursbureau is gevestigd in Haarlem. De SIG zoekt twee medewerkers voor de volgende voorzie ningen: Voor de woonvoorziening de Noordhoek, Martinus Nijhofflaan 17 te Haarlem een enthousiaste COÖRDINEREND BEGELEIDER 30 uur (83.33%) per week Algemeen De Noordhoek is een woonvoorziening in beweging. Twee jaar geleden is men begonnen met het woonwensenonder- zoek en de laatste fase is inmiddels afgerond. De wijk waarin de Noordhoek ligt wordt heringericht en ook de Noordhoek wordt hierin meegenomen. In de Noordhoek wonen 25 cliën ten en 10 cliënten wonen zelfstandiger en worden vanuit de Noordhoek begeleid. Binnen de SIG heeft een verandering plaatsgevonden in de organisatiestructuur. Binnen de Noordhoek is deze functie nieuw. Voor haar KGVT De Waterjuffer, De Juffer 1 te Uitgeest even eens een enthousiaste COÖRDINEREND BEGELEIDER 36 uur (100%) per week Algemeen Binnen de Waterjuffer wordt in verschillende groepen gewerkt. Daarnaast heeft de Waterjuffer enkele projecten o.a. het logeerproject waar afwisselend MCG-kinderen logeren. De leeftijden van de kinderen liggen tussen de vijf en de 22 jaar. Het werkveld van deze functie strekt zich uit over twee groepen. taken - zorgdragen voor een optimale coördinatie van de zorg voor de cliënten op groepsniveau en individueel niveau - eerste aanspreekpunt voor de organisatorische en inhoude lijke gang van zaken binnen de groep(en) - zorgdragen voor en een bijdrage le\ prettige leefomgeving van de cliënt - zorgdragen voor en een bijdrage leveren aan een veilige en ittigeleefomgeving van de ai" - ondersteuning bieden aan begeleiders bij het uitvoeren van hun persoonlijk begeleiderschap - begeleiden en verzorgen van cliënten - deelnemen aan interne besprekingen - onderhouden van externe contacten - maken van rapportages en begeleidingsplannen - onderhouden van persoonlijk begeleiderschap(pen) - zelfstandig en in teamverband verrichten van overige werk zaamheden zoals het organiseren, begeleiden en verrichten van huishoudelijke en/of recreatieve activiteiten Wij vragen - opleiding minimaal op m.b.o.-niveau en h.b.o-niveau - toegankelijk voor vragen en advies in de - kunnen signaleren en dit vertalen naar de lijn - ervaring als begeleider tuf», 9 dagei ervaring of ilijkse praktijk - voor de functie in de Waterjuffer vragen wij ervaring als begeleider met kinderen - organisatorisch inzicht - enige computerkennis Word en Excel Inlichtingen Nadere inlichtingen over het werk en de functie voor de Noordhoek zijn te verkrijgen bij het locatiehoofd, de heer J. Hekman of bij mevrouw Y. van Donk. clustermanager te bereiken in het bestuursbureau. 023-5355550. Nadere inlich tingen over het werk en de functie voor de Waterjuffer zijn te verkrijgen bij de heer W. Schrama, te bereiken op telefoon nummer 0251-316003 of bij mevrouw G. Laan, clusterma nager fe bereiken in het bestuursbureau. 023-5355550. De functiebeschrijving kunt u opvragen op de voorziening of bij de afdeling P&O Sollicitaties De sluiting van deze procedure ii uw sollicitaties richten aan; SIG afdeling P&O Postbus 4095 2003 EB HAARLEM 10 mei aanstaande. U kunt Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Marlboro Classics, Gaastra, River Woods, Dockers... zijn enkele van de topmerken die Ben Borst Casual Wear voert. Onze zaken worden bezocht door de zelfbewuste en mode-gevoelige man die niet alleen van mooie kleding houdt, maar die bovendien een gedegen advies wenst.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 27