epijna net zo leuk als Roland Garros' TENNIS sse maakt tegen TEAN het verschil in de singles 9 Revanche Dekker op Leimonias: 5-3 annen Zee Duin komen goed terug van snelle achterstand S9 in toeschouwers zien Unicum van De Metselaars winnen 'sï~ im maandag 22 APRIL 2002 na; der yvillem Spierdijk de dj i-Een A4'tjeopdedeur el et clubhuis moet toeschou- Jnaar de competitiewedstrijd Unicum en Metselaars 2 Het lukt niet. Als om drie middags Woubruggenaar kree chalkers tegen Eric Haasse zitten tien toeschouwers ltter de kant van de tennisbaan, ttel en de Leidse club met 7-1 e Metselaars 2 winnen. Uni- vo| oorzitter Winand Stegger- bl1 jrijpt het niet. „Het is bijna leuk als Roland Garros, je mol ht bij de baan en je ziet hier P' s die misschien over een lar aan de top staan." m steekt geld en energie wedstrijdtennis, het pu- blijft weg. Toch denkt de het r niet aan om het presta- batfe de rug toe te keren, ijn een club met een tradi- het wedstrijdtennis, we ;n van de weinige vereni- in de regio. Wij willen xDt en dit te behouden", stelt 3, rda. irzitter wijst op de 'mooie' iv die zijn club in de ten- ipetitie heeft. Het eerste de eerste klasse en in ise daaronder komt ook van de Leidse club uit. heel moeilijk om dit op wen, je bent het zo weer Daarom zijn we er zuinig rots herinnert Steggerda tijd dat Jan Siemerink en Zj\ iltingh in het eerste team de club naar de ;te lasse promoveerde en op de tweede plaats ein- „Het was zo leuk omdat n kon zien dat die jon- it dat0P van Nederland kon-' den en dat ook daadwer- lebben gedaan. In die tijd m '1ëli-ïi Stii mmi til H ■8. Manon van der Beek liet in haar enkelspel als enige een punt liggen. Foto: Eric Taal gingen er tientallen supporters mee naar uitwedstrijden." Het eerste team van Unicum speelt nu al jarenlang in de eer ste klasse. Een paar maal was promotie naar de hoofdklasse dichtbij. Het lukte nog niet. Dit jaar heeft de Leidse club weer kans op de eerste plaats. Vol gens Henk Janssen, trainer- coach van Unicum, is promotie niet doel nummer één van zijn club. „We hebben hier geen top-20-spelers gekocht om zeker naar de hoofdklasse te gaan. We willen mensen van onze eigen club een kans geven om op hoog niveau te spelen." Het team van Janssen, bestaan de uit Rick Schalkers, Wimpe Thomas, Manon van der Beek en Heddy Boers, loopt volgens hem 'over van ambitie'. „Dit is een ploeg die je moet afrem men. Ik probeer ze van wed strijd naar wedstrijd te laten le ven. Zo doe ik het zelf ook, ik weet ook niet tegen wie wij over twee weken spelen." Hazerswoudse Heddy Boers (23) deelt de ambities met haar ploeggenoten. Toch twijfelt ze of ze het hoofdklasseniveau aan kan. „In de dubbel en mixed wel, in de single denk ik het niet." Boers is naar eigen zeggen een echte 'competitiespeelster'. „Ik speel beter in de competitie dan in de toernooien. In de competitie trek ik me op aan het niveau van de tegenstander. Al die meiden trainen zo veel, ik maak niet zoveel uren. Ik train nu zes uur per week." Tegen De Metselaars sleept Boers in het enkelspel weer een keurig puntje in de wacht door de Alphense Charlotte Zandber gen in drie sets te kloppen. Na de enkelspelen staat er een 3-1 tussenstand op het bord. Die is mede te danken aan het feit dat de'tegenstander van Rick Schal kers, Eric Haasse, in de derde set met kramp moet opgeven. Na de 7-1 einduitslag luidt de conclusie dat de hoop op pro motie naar de hoofdklasse over eind blijft. Coach Janssen wil nog geen voorspellingen doen. „Ons doel is om elke zondag zo goed mo gelijk te spelen. Ik vind niet dat wij ons moeten focussen op winnen, wij moeten ons beste tennis laten zien. Altijd maar aan winnen denken leidt tot verkramping. Ik hoor de uitsla gen van de andere clubs wel, maar het gaat het ene oor in en het andere uit." Het behalen van een plaats in de hoofdklasse is niet alleen af hankelijk van de prestaties op de baan. Het budget voor het eerste team zal flink omhoog moeten. Janssen: „Dat is nog een probleem, maar van het be stuur." Voorzitter Steggerda: „We moeten meer sponsors vin den. Maar we zijn hard bezig om onze ambities levend te houden." ie pk bi n n idigi ijk Ceei enno Schraven cd derde/vierde/vijfde klasse r Gi isse besliste de streekderby in le klasse tegen het Alphense mpi net 2-6 in haar voordeel. Na enkelspelen tekende de ne- heefjjvan de thuisclub zich al af. nge (alders had alleen in de twee- e. V( problemen met Krista San- 2I g< inemarije van Overschot liet s de a Els ad dof im 0 W Castel niet in haar spel ko- ander Herzmann was in twee vei s koelbloediger dan Reinier k w: ng. Alleen Danny van der sest de eer aan Jelle Ooster- tl Ook in de dubbels boekte liepfen positieve 1-3 score. Ge- vai 1 werden het vrouwendubbel e mixen. stond tot laat in de Wesop de baan om in de derde enslotte met 6-2 van Dash'35 ïen. Waar de beide dames adai Zonderop en Sylvia Sieval ze- ïd uit hun singles kwamen, Von rloren Jeroen Poots en Wou- Tongeren ieder hun enkel- n Tongeren mocht een bles- excuus voor zijn verlies aan- Een spierscheuring in zijn dwong hem in de derde set ive, maar hinderde hem niet herendubbel en mixed-dub- oudi Bionda Zonderop wel win- d te sluiten. te p ik tevreden", typeerde Laura de gemoedstoestand van twi mik na het 4-4 gqlijke spel te- de Isüna 4 in de vierde klasse. :ht blij konden de Leiderdorp it zijn, nadat een 3-0 voor 6-! na de singles grotendeels ver- aagfverd in de dubbels. Joachim poor zijn partij met 3-6, 6-7 ook in zijn andere twee op- ongelukkig. Samen met Rob was hij kansloos in de dub- 4-6) en ook met Laura Wijs- de mixed kon hij geen punt binnenslepen. Wijsman voerde de hogere leeftijd en dus meer ervaring van de tegenstanders aan als oorzaak van de nederlagen. OLTC Oegstgeest versloeg Noot- dorpse TC met 5-3, maar Michiel de Weger bekende dat de wedstrijd niet geheel volgens plan was verlopen. De Weger zou alleen 'singlen', maar trad uiteindelijk, zonder succes, ook aan in de dubbel. „Deze week ga ik veel trainen en volgend weekeinde begin ik pas met winnen." De mixed- en damesdubbel werden wel door OLTC gewonnen, net als de single van Marquerite Patiwael. De Boekhorst had het in Noordwij- kerhout niet moeilijk tegen TV Hoofddorp, maar 'er had nog meer ingezeten' dan de 6-2 eindoverwin ning. Jeanine Gelevert leverde haar single in twee sets in, waar Ewout Hinnen zijn partij makkelijk won met tweemaal 6-2. Het tweede ver- liespunt kwam na drie sets uit de mixed-dubbel. Tegen TV Schiebroek 5 haalde Nieu we Sloot in de vijfde klasse de maxi mum score van 0-8. Alleen Etiënne Berends kende wat moeilijkheden in zijn single, waarin hij in de derde set een voorsprong van 5-2 nog bijna verspeelde. Na een spannende partij werd het uiteindelijk 6-2, 2-6 en 5-7 in de laatste set. Het verzet van Schiebroek was daarmee direct ge broken, want ook de dames haalden keurig hun punten binnen. Petra Wille sleepte met haar ervaring de jongere Leonie Weber en Mariska Slagter er door heen. Mariska Slag ter, die opmerkelijk genoeg pas twee jaar tennist en voorheen altijd tafel tenniste, speelde zelfs heel verdien stelijk. Een danig verzwakt Sassenheim pakte met maar vier spelers uitein delijk toch een 5-3 overwinning op LTC Lisse 4. Peter van der Spek (ge blesseerd) en Arthur Volte (ziek) de den niet mee, Esther Bontje en Men- no Dros raakten tot overmaat van ramp nog licht geblesseerd aan res pectievelijk enkel en schouder. De singles verliepen nog zeer naar be horen (4-0), maar in de dubbels was de koek duidelijk op voor de Sassen- heimers. Esther Bontje en Liesbeth Hersman haalden samen wel het winnende punt binnen in de dames- dubbel. Zoeterwoudse TC kende weinig pro blemen met Dekker Rokkeveen 2: 7- 1. „Het gaat makkelijker dan we vooraf hadden verwacht, hopelijk kunnen we dit blijven volhouden, verklaarde Mark de Man. Jody Lex- mond leverde als enige haar partij in, ze verloor in de singel met twee keer 4-6. Ook Mark de Man had het lastig, maar won uiteindelijk wel met 3-6, 6-2, 7-5. Vorige week won Qravel met 7-1 van Hazerswoudse TC, nu ging Lange- land met dezelfde cijfers ten onder tegen het Leidse studententeam. Alle partijen verliepen in twee sets, alleen Pieter Langers trok in het enkelspel aan het kortste eind, 4-6, 2-6. „Vorig jaar eindigden we net als tweede, nu moet het kunnen", zo keek Wouter Waayer alvast vooruit naar een mo gelijk kampioenschap. Roomburg speelde een paar span nende partijen tegen Hazerswoudse TC en was daarin op de beslissende momenten net even wat beter en ge lukkiger. Sebastiaan Rijksen (in drie sets) en Rogier Kieviet wonnen ieder hun single. Frija van Schaik verloor in haar single van Carella de Lange van HTC. Bij de dames van HTC ging het er vooral in de dubbels moei zaam aan toe, vond Judith de Ko ning, die verklaarde veel beter te kunneri. Het tweede punt» van HTC kreeg het cadeau van Roomburg, dat de wedstrijd wegens verplichtingen elders niet uit kon spelen. Krista Sanders (TEAN) staat klaar om een service te ontvangen. Foto: Eric Taal Tweede ruime zege Zee Duin door Peter Klein hoofd/eerste/tweede klasse - Even leek het erop, dat Dekker Tennis de gedachten aan een revanche tegen medehoofd klasser Leimonias, tegen wie vorig jaar de titel werd ver speeld, moest laten varen. Toch werd het 5-3. Anouk Sterk had haar single onverwacht verloren en zowel Jesse Huta Galung als Martijn de Lange keken tegen verlies van de eerste set aan. Een 1-3 achterstand na de enkelspelen lag in het verschiet. Huta Galung rechtte ondanks het duidelijke verlies van de eerste set tegen Raoul Snijders de rug. „Hij is ondanks zijn zestien jaren een vakman", stelde coach Irfan Aytug. „Vo rige week timmerde hij met zijn schroevendraaier en nu was het echte met een hamer." Snijders, inmiddels ook inter nationaal gelouterd, had er in de tweede en derde set geen passend antwoord op. In de tweede set moest de Hagenaar twee breaks op service toe staan. In de derde set werd hij na een snelle voorsprong te ruggebroken en moest de tie break de beslissing brengen. Huta Galung was het meest koel. In de openingspartijen was Jo- landa Mens duidelijk de meer dere geweest van Barbara Jas pers, maar kreeg Anouk Sterk maar geen vat op haar eigen spel en dat van haar tegen standster, Elise Tamaela. Na drie grillige sets boog ze met 5- 7 in de derde set voor de speel ster van Jong Oranje. Martijn de Lange kon het voor beeld van zijn jonge teamge noot niet volgen en ging tegen Johan Dijkstra in de tweede set met 3-6 ten onder. In de dub bel met Jasper de Regt overtrof hij zichzelf echter weer en wer den Dijkstra en Snijders kans loos gelaten. Het vrouwendub bel ging naar Leimonias, maar in beide mixen bleken Huta Galung en De Regt de smaak te pakken te hebben. Met Mens en Sterk werden die onderde len gewonnen. In de tweede klasse behaalde Zee Duin de tweede 6-2 overwinning op rij. De ploeg uit Katwijk deelt met het sterke Juliana uit Hoorn de kopposi tie. Tegen Bakkum sloten In- grid van der Plas, Barbara van der Gugten en Tjeerd Star hun enkelspelen winnend af. Star won met Dennis van Dijk het mannendubbel. Via de mixen van Van der Gugten met Van Dijk en Ingrid Kruit met Mi chael Rusman werd de eind stand bereikt. Forescate was met 3-5 niet op gewassen tegen het Santpoort- se Brederode. Kevin Jonckheer bleef ziek aan de kant. Niette min was na de singles de tus senstand nog 2-2. Linda Ver hoeve en Richard Nolthenius bleven overeind. Annemiek Wissink boog voor Haarlems en Randstad BI-Master Eveli en van Mourik. Raoul Behr had geen antwoord op de sla gen van de Roemeen Marius Calugaru. Forescate kon ver volgens alleen het vrouwen- dubbel nog in winst omzetten. UITSLAGEN EN STANDEN TENNISCOMPETITIE Gemengde competitie Hoofdklasse 2: Popeye GS 2 - Tepci 5-3, Dekker Tennis - Leimonias 5-3, Edese TC - Volley 0-8, Amstelpark 2 - Alta 2-6. Alta 14-2 Popeye GS 2 5-11 Volley 13-3 Tepci 5-11 Leimonias 2 11-5 Amstelpark 2 5-11 Dekker Tennis 11-5 Edese TC 0-16 Eerste klasse 3: Zandvoort 2 - Halfweg 2 3-5, Unicum - Metselaars 2 7-1, Leeu- wenbergh - Thor RW 2-6, Alkmaar - Mer lenhove 6-2. Unicum 12-4 Metselaars 2 7- 9 Thor RW 10-6 Merlenhove 5-10 TC Alkmaar 10-6 Zandvoort 2 5-11 Halfweg 2 8-8 Leeuwenbergh 6- 9 Tweede klasse 4: Pijnacker- Hillegom nb, Forescate - Brederode 3-5, Leimonias 3 - Delftse TB 6-0 gest, Merlenhove 2 - Uni cum 2 6-2. Leomonias3 12-2 Hillegom 4- 4 Merlenhove 2 11-5 Unicum 2 4-12 Brederode 11-5 DelfsteTB 3-11 Forescate 7-9 Pijnacker 2- 6 Tweede klasse 8: St. Pancras - Juliana 1- 7, Popeye GS 3 - Leimonias 4 8-0, Zee Duin - TC Bakkum 6-2, Marquette - Alk maar 2 5-3 14-2 St Pancras 7- 9 11-5 TC Bakkum 7- 9 10-6 Alkmaar 2 6-10 Juliana Zee Duin Marquette Popeye 3 9-7 Leimonias 4 2-14 Derde klasse 8: Be Quick - Baarnse LTC 2 4-4, Soestdijk - Bosch en Duin 5-3, Me- renwijk - Dash'35 4 6-2, Waddinxveen - Iduna 3-5. Soestdijk 12-4 Waddinxveen 9- 7 Iduna 10-6 Dash 4 8-8 Be Quick 10-6 Baarnse LTC 5-11 Merenwijk 9-7 Bosch Duyn 5-11 Derde klasse 13: Dekker'Tennis 2 - Zoeter- meer2 7-1, TEAN - Lisse 2-6, Unicum 3- Merlenhove 3 4-4, Merenwijk 2 - Nieuw Vennep 6-2. Dekker Tennis 13-3 Nieuw Vennep 8- 8 Merenwijk 11-5 Merlenhove 7- 9 LTC Lisse 8-8 Unicum 6- 8 TEAN 8-8 Zoetermeer2 3-13 Vierde klasse 26: De Munnik - Festina 4 4-4, Boskoop - Oude Eik 4-4, Bennebroek - Zee Duin 2 6-2, OLTC - Nootdorpse TC 5-3. Bennebroek 6-2 Boskoop 4-4 OLTC 5-3 Oude Eik 4-4 De Munnik 4-4 Nootdorp 3-5 Festina 4-4 Zee Duin 2-6 Vierde klasse 27: Heemstede - Badhoeve dorp 1-7, Unicum 5 - Merlenhove 4 4-4, De Boekhorst - Hoofddorp 6-2, Hoogland - Zandvoort 4 7-1. Badhoevedorp 15-1 Merlenhove 6-10 Hoogland 13-3 Hoofddorp 4-12 De 8oekhorst 12-4 Unicum 5 4-12 Heemstede 7-9 Zandvoort 4 3-13 iatb war sl< jaari jack wed d 1 de 1 me Pas 1 de vooi de ve C slachtoffer van dadendrang Nieuwe Sloot ^ren 1 zo ling: opG bei het Wif vijf Vijfde klasse 48: Schiebroek 5 - Nieuwe Sloot 0-8, Dekker Tennis 4 - Lisse 6 7-1, Oravel 2 - OLTC 3 1-7, Oranje TC 5 - Ever green 2-6. Nieuwe Sloot 15-1 Oranje TC 5 5-11 OLTC 3 12-4 Schiebroek 5 5-11 Evergreen 11-5 Lisse 6 4-12 Dekker 4 8-8 Oravel 2 4-12 hof 3-5, Metselaars 4 - Vredenburch 7-1, Naaldwijk 2 12-4 Vredenburch 8- 8 Sassenheim 11-5 Lisse 4 5-11 Metselaars 4 11-5 Delftse Hout 4 4-12 Rhijenhof 9-7 Thor RW 4-12 Vijfde klasse 54: Zoeterwoudse TC - Dek ker Rokkeveen 2 7-1, Zoetermepr 4 - Pas sing Shot 4-4, Forescate 2 - Be Quick 4 5- 3, Z'67-Alexandria nb. Zoeterwoude 12-4 Passing Shot 7- 9 Forescate 2 8-8 Dekker R 2 5-11 Be Quick 4 8-8 Alexandria 3- 5 Zoetermeer4 8-8 Z'67 3- 5 Vijfde klasse 55: Binnenmaas - OLTC 5-3, Oranje TC 4 - Vechtlust 2 6-2, Oravel - Langeland 7-1, Roomburg - Hazerswoude 6-2. Oravel 14-2 OLTC 4 6-10 Roomburg 11-5 Vechtlust 2 4-12 Binnenmaas 11-5 Langeland 4-12 Oranje TC 11-5 Hazerswoude 3-13 Mannencovpetitie Eredivisie: - Bastion Baselaar - Waalrac kets 1-5; Halfweg 2 - Halfweg 1-5; Dash'35 - Leeuwenbergh 4-2; ICS Wetten- seind - Zee en Duin 3-3 Halfweg 11-1 Leeuwenbergh 5- 7 Waalrackets .10-2 Zee en Duin 5- 7 Dash'35 8-4 Halfweg 2 2-10 Wettenseind 6-6 8astion 1-11 Hoofdklasse 2: Westerhout - Dekker Ten nis 2-4, Veenhorst - TEAN 2-4, Mijdrecht - Zaandam 5-1. Dekker Tennis 10-2 Zaandam 5- 7 Mijdrecht 9-3 Veenhorst 2-10 TEAN 6-6 Vredenburch 2- 4 Westerhout 6-6 Eerste klasse 2: Krommenie - Aemstelspe- lers 4-2, HLTC Heemstede - Roomburg 6- 0, 't Spieghel - Metselaars 2-4, Haarlem- sche LTC - De Gouw 5-1 Roomburg 10-2 Amstelpark 7- 5 Metselaars 8-4 Krommenie 6- 6 Heemstede 8-4 Amstelspelers 6- 6 De Gouw 7-5 Spieghel 2-10 Tweede klasse 1: Baarnse LTC - Hillegom- se TC 3-3, 't Stort - Unicum 6-0, Dijkzicht - Schager TC 2-4, Hakkelaars - Roomburg 2 0-6. Stort 11-1 Roomburg 2 6- 6 Schager TC 10-2Hillegom 4- 8 Dijkzicht 8-4 Unicum 2-10 Baarnse LTC 7-5 Hakkelaars 0-12 Tweede klasse 7: Thor RW - Cash 3-3, De Munnik - HaTeCe 4-2, Nieuwerkerk - Fel- lenoord 3-3, Skinlo 2 - De Zoom 3-3. Skinlo 9-3 Cash 6-6 De Zoom 8-4 HaT^e 5-7 De Munnik 7-5 Nieiftferkerk 4-8 Thor RW 6-6 Fellenoord 3-9 Pronk competitie - Na twee Jen leek zelfs een gelijk- de eredivisie ver weg mannen van Zee 'e Katwijkers sleepten 3-3 gelijkspel uit het en Wettenseind. Marco ras uiteraard kansloos nder Groen, die nog re- met Goran Ivanisevic onaal zijn dubbeltjes Maar ook Guido van iek moest een voor laten glippen. Jeroen l'ins begon ook al met en Mark Fleischeuer de eerste set bij 4-5 een liter. De Katwijkse ploeg herpakte zich en haalde beide punten alsnog binnen. De dub bels werden vervolgens gedeeld. In de hoofdklasse boekte Dek ker Tennis de tweede overwin ning. In Beverwijk werd Wester hout met 2-4 verslagen. De bei de Rodericks, Braceanu en Goe- degebuure, wonnen hun sin gles. Dekker won de beide dub bels. Ook bij TEAN was het na vier enkelspelen 2-2. Gertjan Egbe- rink en Mare Nagelkerken wa ren hier de winnaars. Op het kunstgras van het Almelose Veenhorst hoefden de dubbels niet afgegeven te worden. Afgetekend verloor eersteklasser Roomburg van HLTC Heemste de: 6-0. De Leidenaars gaven de 4-2 zege op Krommenie van vo rig weekeinde geen vervolg. De uitslag was niet verwonderlijk, want Heemstede degradeerde vorig seizoen uit de hoofdklasse en was duidelijk een maat te groot. Alleen het dubbelspel van IQaas Jan Doeven en Freek Ta- nis was spannend, het was de enige driesetter van de middag. Met 6-4, 6-7, 6-4 trok het Room burg-dubbel aan het kortste eind. Me 6-0 ging tweedeklasser Uni cum ten onder tegen TV 't Stort uit Amersfoort. De Leidse ploeg pakte zelfs geen set tegen de ti telkandidaat: Met de 2-4 neder laag tegen het Baarnse LTC van vorig weekeinde lijkt de strijd te gen degradatie voor Unicum al aangebroken. Tevreden liepen de tennissers van De Munnik na de 4-2 zege op HaTeCe naar de kantine. De overwinning was voor de Lei- derdorpse ploeg reden voor een feestje. De eerste enkelpartij werd verloren, maai" daarna volgde een reeks van drie zeges op rij. De dubbelpartij van Dy lan Prins en Victor Borsboom beleefde een zinderend slot met 9-7 in de tiebreak van de derde set in het voordeel van De Mun nik. Balend vertrok derdeklasser Leidse Hout bij opponent TV Boskoop na de 4-2 nederlaag. Na de enkelpartijen stond het 2- 2. Bart van der.Feen en Jos van Hillegersberg wonnen hun par tijen in respectievelijk twee en drie sets. De Leidenaars koester den de hoop op een gelijkspel na de dubbelspelen. Maai" beide wedstrijden werden eenvoudig in twee sets gewonnen door de Boskoopse ploeg. De tennissers van Forescate be stempelden de 4-2 zege op Rhij enhof als de 'juiste uitslag'. De twee verliespunten van de Voor- schotense ploeg kwamen op naam van de speler van de te genpartij die vorig seizoen nog eerste klasse gemengd speelde. Hij was te sterk voor Richard van Nooijen. Ook won hij in het dubbelspel tegen Van Nooijen en David Brunsveld na drie spannertde sets. Nieuwe Sloot Alphen bevestig de de status van titelkandidaat. Voor de tweede maal wonnen de Alphenaren met 6-0. OLTC was het slachtoffer. Richard Rommers en Pieter Stroo ston den wel toe dat Oegstgeest een set won, maar daar bleef het bij. Tegen de jonge ploeg van TV Badhoevedorp behaalde De Me renwijk een zwaarbevochten 3- 3 puntendeling. Na de enkelspe len leek met de 3-1 tussenstand een gelijkspel voor De Meren wijk niet haalbaar. Maai" met twee driesetters in het dubbel spel vochten de Leidenaars zich terug. Grote man bij De Meren wijk was Daniel Petitjean die als enige zijn enkelpartij won en vervolgens ook in het dubbel spel succesvol was. Petitjean kreeg overigens wel een beris ping, want de tennisser speelde op hockeyschoenen zijn enkel partij. Tevreden was het team van LTC Lisse na het 3.-3 gelijkspel tegen Lucky Strike, hoewel de ploeg een 3-1 voorsprong na de enkel spelen verspeelde. Remco van Oosten baalde, want de BI-ten nisser verloor in zijn enkelpartij van een B2-speler. De Lissena- ren verloren beide dubbelspelen in twee sets. Derde klasse 10: TV Boskoop - Leidse Hout 4-2, Bqstervelde - Nieuwerkerk 3 2- 4, Oosterhout - Tenniphil 4-2, Metselaars 2-Thor RW 2 6-0. Boskoop 8-4 Leidse Hout 5- 7 Oosterhout 8-4 Bqsterveld 5- 7 Nieuwerkerk 3 6-6 Tenniphil 2- 4 Metselaars 2 6-0 Thor RW 2 2-10 Derde klasse 11: TEAN Alphen 2 - Lange land 6-0, Forescate - Rhijenhof 4-2, Zee Duin 2 - Unicum 2 2-4, Dekker Tennis - De Gouw 2 6-0. Dekker 12-0 Unicum 4-8 TEAN 2 10-2 Rhiinehof 4-8 Forescate 6-6 Langeland 4-8 Zee en Duin 2 5-7 De Gouw 2 3-9 Derde klasse 12: OLTC - Nieuwe Sloot 0- 6. Holy 3 - Dash'35 2 2-4, LTC Leusden - Ad Astra 6-0, Melkhuisje 3 - Brederode 2 5-1. Nieuwe Sloot 12-0 Brederode 2 4- 8 Melkbuisje 3 9-3 Holy 3 Leusden 9-3 Ad Astra Dash 2 4-2 OLTC 2-10 2-10 0- 6 Derde klasse 13: Merenwijk - Badhoeve dorp 3-3, Lisse - Lucky Strike 3-3, Amstel- land - Arnolduspark 6-0, Roomburg 3 - Merlenhove 4-2. Amstelland 12-0 Badhoevedorp 5- 7 Roomburg 3 10-2 Lucky Strike 4- 8 Merenwijk 8-4 Merlenhove 2-10 Lisse 7-5 Arnolduspark 0-12

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 25