Personeel Personeel Personeel Personeel Wonen Wonen Wonen iransmurale diabeteszorg effectief vormgegeven! Zorggroep tfalenl akdaain verpleegkundig specialist transmurale diabeteszorg HJ3EMMEL van der Meer VBO® Werken aan het Spaarne wij jij Teamleider/coördinerend verpleegkundige m„ bv LEERLING TANDTECHNICUS m/v Senior Service Technician (m/„, TUffj 10. HUIZEN! www.vbo.nl ZATERDAG 20 APRIL 2002 i interconfessionele bpaarne Ziekenhuis staan aan De beide vestigingen van het regionale ii de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam, maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veranderend landschap. Precies wat wij als eigentijdse zorgin stelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samenwerkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en er varing. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel, ledereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdra- aan de geïntegreerde zorgverlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteitsopleidin gen. Samen moeten we het doen. Dank zij de ongedwongen sfeer in het Spaarne Ziekenhuis is de commu nicatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutil leerde werkomgeving ont staan met betrokken en ge motiveerde collega's die je met open armen ontvan gen. De arbeidsvoorwaar den zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen, er is een regeling kinderopvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het fietsen- plan en spaarloonregeling. - Zo is werken in de gezond heidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2004 verhuizen we naar een nieuw ziekenhuis in Hoofd dorp met Heemstede als buiten- poliklinische locatie. Het Spaarne Ziekenhuis en de Amstelring (instelling voor thuiszorg, verzorgingshuiszorg en verpleeghuiszorg in het gebied Amstelland en Meerlanden) streven samen naar optimale zorg voor diabetespatiënten. Van 1995 tot 2000 hebben beide organisaties, in samenwerking met o.a. de huisartsen, lande lijke bekendheid verworven met het Transmuraal Project Diabeteszorg in de Haarlemmermeer. Helaas gaat de functionaris die deze vorm van trans mural zorg mede heeft helpen vormgeven ons verlaten en zijn we op zoek naar een 26 uur per week Als coördinator van de transmurale diabeteszorg ben je aanspreekpunt van het regionale diabetes platform Haarlemmermeer, bestaande uit vertegenwoordigers van huisartsen, internisten, patiënten organisaties, paramedici en managers van de thuiszorg. Dit heeft als doel de bestaande zorgstructuur te onderhouden en te ontwikkelen en te werken aan verdere kwaliteitsverbetering van de diabe teszorg. Het kwalitatief verbeteren van de diabeteszorg in het ziekenhuis is een belangrijk aan dachtsgebied voor jou en de overige drie verpleegkundig specialisten diabetes. Je doet dit in samenwerking met o.a. de betrokken verpleegkundigen, doktersassistenten, diëtisten, specialisten en een podotherapeut, waarbij je een belangrijke taak hebt bij het afstemmen en coördineren van de zorgverlening Hiertoe doe je onderzoek, ontwikkel je beleid en pleeg je deskundigheidsbevor dering. Organisatorisch zul je deel uit maken van de zorgeenheid interne geneeskunde. Wij bieden je een enerverende werkkring in een groep van 12 verpleegkundig specialisten die werkzaam zijn op verschillenden terreinen. In het Spaarne Ziekenhuis wordt op dit moment met vereende krachten een Elektronisch Patiënten Dossier vormgegeven mede omdat het grote belang wordt onderkend voor de transmurale zorg. Je salaris bedraagt op FWG niveau 55 minimaal 1.936,- en maximaal 3.073,- bruto per maand (op fulltime basis). bent in het bezit van HBO-V of ver pleegkundige A-opleiding, aange vuld met de cursus diabetes-educatie van het SSSV. Ook beschik je over de VO- verpleegkundig specialist of beroeps/zorginnovatie. Je hebt ruime werkervaring opgedaan in een ver gelijkbare (transmurale) functie en bewezen ervaring met het doen van onderzoek, beleidsontwikkeling en deskundigheidsbevordering. Je be schikt over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardighe den en je bent prima in staat om je kennis over te dragen. Meer informatie over deze functie wordt graag aan je verstrekt door mevrouw Mirjam Rieu, hoofd zorgeenheid interne geneeskunde Spaarne Ziekenhuis Heemstede, telefoon (023) 514 15 16 sein 4751 of door mevrouw L. van Werkhoven, manager Amstelring thuiszorg Hoofddorp, bereikbaar onder telefoon (023) 5672751. Je schriftelijke sollicitatie met c.v., onder vacaturenummer BE/0226/IS, kun je vóór vrijdag 10 mei 2002 richten aan Irene Staats, personeelsadviseur van de Stafafdeling PO&O van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. E-mail mag ook: ISTAATS@SPAARNEZIEKENHUIS.NL Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Spaarne Ziekenhuis Specialisten' in mensenwerk Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus, Woonzorgcentrum St. Jeroen en Verpleeghuis en reactiveringscentrum de Wilbert. Woonzorgcentrum St Jeroen te Noordwijk heeft 132 intramurale en 15 extramurale verzorgingsplaatsen, 41 aanleunwoningen en sinds 1 januari 2001 een verpleegunit met 15 psychogeriatrische verpleeghuisplaatsen. De verpleegunit vormt samen met de afdeling Meerzorg een gecombineerde afdeling voor 29 dementerende bewoners. Voor het woonzorgcentrum in St. Jeroen zoeken wij op korte termijn een Voor 32-36 uur por week Als leidinggevende draag je zorg voor het reilen en zeilen binnen een afdeling. Aan jou de taak om zowel voor bewoners als medewerkers een prettige sfeer te creëren, 's Ochtends bent je enige uren met uitvoerende zorgtaken bezig. Je vervangt de assistent zorgmanager bij afwezigheid en draait mee in de bereikbaarheidsdienst. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Functie-eisen: Diploma Verpleegkundige A, A B, HBO-V; Affiniteit en bij voorkeur ervaring met de doelgroep; Goede communicatieve vaardigheden; Ervaring als leidinggevende. Wij bieden: Een prettige collegiale werksfeer in een klein team; Salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Verpleeg- en Verzorgingshuizen; Spaarloonregeling; Deelname aan het pensioenfonds PGGM. Informatie: Voor nadere inlichtingen over bovengenoemde functie kunt u contact opnemen met mevrouw M.M.F. van den Burg, zorgmanager, telefoon 071-3651700. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan; Zorggroep Valent, Personeelszaken, Postbus 592, 2220 AN Katwijk Zorggroep Stichting Zorggroep Valent Postbus 592 2220 AN Katwijk Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: 071-4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl Tandtechnisch Laboratorium Wij maken in opdracht van tandartsen kronen en bruggen om in de monden van hun patiënten te plaatsen. Dit is ambachtelijk handwerk, waarbij nauwkeurigheid heel belangrijk is. Voor een schoolverlater hebben wij een vacature als fulltime Diploma's vinden wij niet belangrijk, je wordt binnen ons bedrijf opgeleid. Wij zijn een erkend leerbedrijf en bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid onder werktijd I dag per week de landelijke opleiding tot gediplomeerd tandtechnicus te volgen. Het werk vereist wel een aanleg voor handvaardige bezigheden en een grote nauwkeurigheid. Wij bieden een gezellige informele werksfeer, een moderne werkomgeving in de Stevenshof in Leiden, salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de tandtechniek. Wil je eens vrijblijvend bij ons laboratorium komen kijken, bel dan voor een afspraak. Tel.: 071 - 5766877 (vragen naar Bart of André). Wil je meteen solliciteren, stuur dan een briefje naar: Tandtechnisch Laboratorium H.van Bemmel B.V. T.a.v. Bart en André van Bemmel Kenauweg 18 2331 BB Leiden Rentokil Initial b.v. is onderdeel van de Engelse onderneming Rentokil Initial plc., de marktleider in dienstverlening in meer dan 40 landen. In Nederland zijn er 4 zelfstandig opererende bedrijven actief (3.500 medewerkers) die zich specifiek bezighouden met het verbeteren van de werkomgeving en het beschermen van gezondheid en bezit. Rentokil Initial b.v. bestaat uit de divisies Tropical Plants, Hygiene en Pest Control. Rentokil Pest Control is gespecialiseerd in de preventie, inspectie en bestrijding van ongedierte in en rondom bedrijfsgebouwen. Door uitbreiding van onze activiteiten en groei in onze onderneming zijn wij voor Rentokil Pest Control in de regio Utrecht, Leiden en Rotterdam op zoek naar een: Uw taak wordt de uitvoering van service werkzaamheden binnen en buiten het eigen rayon, het uitvoeren van inspecties, het maken en beoordelen van (ongedierte)risico inventarisaties. Een belangrijk deel van het takenpakket bëstaat uit het ontplooien van activiteiten in het kader van klanttevredenheid en klantenbehoud, zoals het informe ren, voorlichten en interviewen van onze relaties. Wij vragen: Naast een MBO werk- en denkniveau, beschikt u over commercieel inzicht en over de motivatie om als representatief contactpersoon onze klanten voortdurend op de hoogte te houden van de voordelen van onze dienstverlening. Tevens beschikt u over een flexibele instelling, goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden. Uw inzet, doorzettingsvermogen en de wil om verder te komen door te leren zijn essentiële factoren die uw succes binnen onze onderneming bepalen. Wij bieden: Een afwisselende zelfstandige functie waarbij u uw probleemoplossend vermogen volledig in kunt zetten om onze klanten optimaal van dienst te zijn. Vanzelfsprekend start u met een uitgebreid opleidingsprogramma dat gericht is op onze dienst- verlening. Daarnaast kunt u rekenen op een goed salaris, een auto, een r AvftlUMl aantrekkelijke bonusregeling en andere gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Pest Control Interesse? Stuur uw schriftelijke sollicitatie inclusief curriculum vitae binnen veertien dagen naar Rentokil Pestcontrol, t.a.v. de heer H. Neuteboom, (pcdrijswijk@rentokil.nl) Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 52 2280 AG Rijswijk www.rentokil.nl A RENTOKIL INITIAL COMPANY Huizen-verzekeringen financieren V I Adviesgroep MAKELAAR Mokeloatdij I Assurantiën I Hypotheken I RegioBonk Zutdeinde 7 2371 BP Roelofarendsveen Postbus 42 - 2370 AA Roelofarendsveen Tel (071) 331 90 19 - Fax (071) 331 40 27 Ketelmeerstraat 186 - 188 - 8226 JX Lelystad Tel (0320) 280 666 - Fax (0320) 280 654 Pastoor v/d Plaatstraat 38 Wilt u centraal in de randstad en toch landelijk wonen, dan is dit een unieke kans. Zeer luxe afgewerkte, vrijstaande villa 725 m3) met garage en zwembad aan de Rijpweteringse vaart met afmeermogelijk- heid. Gelegen op totaal 940 m2 eigen grond. Bouwjaar 1999. Beg. grond: Woonkamer (ca. 50 m2) met erker, openslaande deuren naar terras (40 m:) en gas open haard in schouw. Halfopen, fraaie vanillekleurige woonkeuken (ruim 20 m2) in landhuisstijl voorzien van alle inbouwapparatuur De hal, woonkamer en keuken zijn v.v. een massief eiken molenvloer. Gara- ge/bi|keuken met openslaande deuren. 1e Verd.: Vier slaapka mers. Fraaie, moderne badkamer (11 m2) met o.a. whirlpool en douchecabine met thermostaatkra nen. 2e Verd.: Bergzolder Souter rain: Open ruimte ter grootte van ca 55 m2. Naar eigen inzicht in te delen Div.: Tuin op het zuiden met diverse terrassen en v.v. professio neel verwarmd zwembad. Op 15 minuten afstand van Schiphol/Am sterdam. Opl.: In overleg. lnfo@vandermeeradviesgroep.nl - www.vandermeeradviesgroep.nl - www.vbo.nl Makelaardij Assurantiën Hypotheken| RegioBank NIEUW IN VERKOOP LEIDEN, Tesselschadestraat 28 A In rustige woonwi|k. nabij station en uitvalswegen, zeer ruim en sfeervol appartement] ste- en tweede etage met berging op de beg gr Ind entree, trapopgang naar 1e etaj me sfeervolle kamers en suite met balkon op het westen, dichte keuken en modem?! met douche, apart toilet. 2e etage grote zolderruimte (geschikt om 3 kamers te mater- kapellen en ruimte met CV-opstelling (1999) en w a„ badkamer met douche en toilet) tie, woonopp. 90m2, inhoud woning 350m3 Vraagprijs 190.000,- k.k. 418.7 LEIDEN, Magdalena Moonsstraat 40a In geliefde tuinstadwijk gelegen ruime, sfeervolle bovenwoning mei veel ramen a re vorm. Indeling- entree, trap naar 1e verdieping: hal, lichte sfeervolle woonkara deSeSftS^ruar' Oplevenng in overleg/voorjaar 2002 Vraagprijs 159.000,- k.k. 35I Ons kantoor is ook op zaterdag geopend U bent welkom tussen 11.00 en f4.Cr MFick Makelaardij B.V. Doezastraat 21 2311 GZ Leiden •Tel. 071-5 12 00 06 mvm Fax 071-5 14 14 50 e-mail fick.25021 nvm.nl VBO MAKELAAR WWW.WOONKRANT.N de VBO MAKELAAR die weet waar u zich thuis voelt □□O I VBO-Nl|

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 40