COMMISSARIS M/V Personeel [Sfy/e flowering the future UÊ PARKET verkoper adviseur m/v netwerker met brede bestuurlijke ervaring VERTEGENWOORDIGERM ;«urai<\ fSSSBt Chaumes SfAöre; I Bij ons snijdt het mes aan alle kanten verpleegkundigen m v EEN ENTHOUSIASTE FULLTIME COLLEGA VOOR GROEP 6 LEERKRACHTEN DIE BEREID ZIJN INVALWERK TE VERRICHTEN op de drie scholen enkele klassenassistenten (m/v) voor 1.0 :RDAG 20 APRIL 2002 :r sch; Woningbouwvereniging Spinoza te Rijnsburg is een autonome en ambitieuze woningcorporatie die een toon aangevende rol speelt in de woonmarkt van de Duin- en Bollenstreek. Zij beheert en exploiteert met een team van 20 enthousiaste medewerkers ca. 2000 woningen. Deze klantgerichte organisatie is vanuit een uitgesproken visie actief op het brede gebied van wonen, zorg en welzijn. In het kader van herpositionering en herstructurering van haar bezit staat Woningbouwvereniging Spinoza aan de vooravond van ingrijpende beslissingen en investeringen. Voor de Raad van Commissarissen, die bestaat uit vijf personen, zijn wij op zoek naar een www.erly.nl Taak Raad van Commissarissen De Raad van Commissarissen heeft tot taak toezicht te houden op de algemene gang van zaken binnen de orga nisatie en de directeur/bestuurder met raad en advies bij te staan. De Raad van Commissarissen komt in overleg met de directie minimaal vier maal per jaar bijeen. De commissarissen ontvangen een passende honorering. Kandidaten, die voor het lidmaatschap van de Raad van Commissarissen in aanmerking willen komen, dienen te voldoen aan de volgende kwaliteitseisen: ^ecl ikui Algemeen HBO/academisch denkniveau ruime bestuurlijke ervaring bij voorkeur in openbaar bestuur brede sociaalmaatschappelijke ervaring c.q. netwerken inzicht in besluitvormingsprocessen het kunnen adviseren over en toetsen van beleid onafhankelijk zijn ten overstaan van deelbelangen netwerken c.q. verbondenheid met de regio Profiel kritisch analytisch vermogen onpartijdige houding collegiaal/teamgericht betrouwbaar/integer gedecideerd/standvastig zakelijk Procedure Denkt u op basis van het geschetste profiel een geschikte kandidaat te zijn voor het lidmaatschap van de Raad van Commissarissen van Woningbouwvereniging Spinoza, dan nodigen wij u uit voor 4 mei a.s. te reageren naar ERLY, the consulting company, die namens de selectiecommissie de procedure begeleidt. U kunt uw brief met c.v. sturen aan ERLY, the consulting company, t.a.v. mevrouw drs. L. Vos, Postbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 5430088, fax (035) 5430509, e-mail: sollicitatie@erly.nl, o.v.v. ref. nr. B3015. grain Benelux N. V. verkoop - marketing mat ie voor de Benelux het Franse zuivelconcern Hart grain S.A. elefi )ekendste merken Q4j longrain in de Benelux Paturain, Rambot, mes en St Möret. lit het verkoopkantoor '.stigd te Breda worden activiteiten voor de srlandse markt gecoördineerd. In verband met uitbreiding van het verkoopteam voor de Nederlandse markt zijn wij opzoek naar een Na een interne opleiding kom je te werken binnen een team van 4 vertegenwoordigers. Je wordt verantwoordelijk voor je klanten (supermarkten, kaas-speciaalzaken en zelfbedienings groothandels) in het rayon NOORD-HOLLAND en UTRECHT. Met je klanten bouw je een goede relatie op en onderhoud je een structureel contact. Samen met deze klanten geef je inhoud aan het totale verkoopplan voor de Nederlandse markt door middel van het geven van schappresentatie advies, opvolging van centraal gemaakte afspraken, ontwikkeling van activiteiten op de winkelvloer en de introductie van nieuwe producten. Ben je een commercieel talent en spreekt deze afwisselende en zelfstandige functie bij een professionele A-merken fabrikant je aan? Beschik je over een afgeronde commerciële opleiding op MBO niveau en enkele jaren ervaring binnen retail of als buitendienstmedewerker? Stuur dan je brief binnen 10 dagen naar: Bongrain Benelux N.V. verkoopkantoor Nederland t.a.v. Geert de Beer, Field Sales Manager Takkebijsters 15 C 4817 BL Breda. E-mailen kan natuurlijk ook; geert.debeer@bongrain-benelux.com d houdt zich m.n. bezig met de |ng in dag- en termijnhandel van sierteeltproducten. De medewer kt Bemiddelingsbureau onderhouden daartoe veel contacten met irs, klanten als intern bmnen de veiling. De doelstelling daarbij is ialiseren van een maximale afzet tegen een optimale prijs Om lale dienstverlening aan haar klanten te kunnen realiseren, zijn Bemiddelingsbureau drie organisatieonderdelen te onderscheiden: rkoopbemiddeling en het BB DireKT. Bovengenoemde idewerker Bemiddelingsbureau Binnendienst (jg uur p/w, s ochtends) iddellr vacant t e afdeli 3 Inkoopbemiddeling in Rijnsburg. B Als medewerker Bemiddelingsbureau Binnendienst ben je verant- k voor de administratie van aanvoerbrieven en definanci Ie admi- fe afhandeling van het Bemiddelingsbureau, bestaande uit de juiste ers en betalingen aan kwekers. Daarnaast ben je actief met het I van contracten en het bewaken van het verloop hiervan en het Ren maken van kwantitatieve overzichten m.b.v. eigen automatise- men S-Excel. Hiervoor onderhoud je niet alleen contacten met ;fcwekers, maar ook met bemiddelaars en verkopers van het een kandidaat met goede communicatieve vaardigheden Je hebt Ing op MBO-mveau en een goede kennis van de sierteeltbranche, fïeb je een actieve, nauwkeurige en klantgerichte werkhouding en let het werken in een commerci Ie omgeving. Bovendien vind je n met computersystemen te werken en heb je ervaring met h Excel. 5tuur je brief met cv dan naar FloraHolland t.a.v. Hilco de Roode, nsulent, postbus 10, 2230 AA Rijnsburg, of naar e®tlora,nl Wil je meer informatie? Bel dan met Jan de Boer, knager Inkoopbemiddeling Snijbloemen, telefoon. 071 4094305. ForaHolland ismet vier veilingen en een landelijk opererend bemiddelingsbureau- toonaangevend in de wereld van bloemen en planten. Een dynamische en inter nationale marktplaats: vanuit onze vestigingen gaan de producten van onze leden de hele wereld over. FloraHolland is een innovatief en veelzijdig bedrijf met een diversiteit aan functies. Ruim 2600 betrokken en enthousiaste collega s werken samen aan een omzet van 1,8 miljard euro per jaar en een marktaandeel van 52% Vestiging Rijnsburg Vestiging Rijnsburg is een complete marktplaats met een breed en diep snijbloemenassortiment, heeft een grote afzetpotentie met nadruk op handelsdynamiek en koopkracht. Door slimme oplossingen en geavanceerde techniek heeft Rijnsburg een snelle en flexibele interne logistiek. De cultuur kenmerkt zich door korte lijnen en informeel contact. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dan 120.000 patiën- ten jde poliklinieken en wórden ongeveer 14.500 patiënten op genomen. Patiënten kunneri.voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwél alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijn in volle gang. Het eerste deel van de nieuwe verpleeg- afdeling is recent in /^eb/tiik genomen. Het Diaconessenhuis ligt in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. De afdeling chirurgie/orthopedie/KNO/oogheelkunde s op zoek naar enthousiaste fulltime, parttime of oproepkracht In verband met uitbreiding van het aantal specialisten - mogen dit jaar verschillende afdelingen hun formatie uitbreiden, ook de maatschap chirurgie krijgt er een chirurg bij. We zoeken collega's met pit en nieuwe ideeën, die ons kunnen helpen de kwaliteit van onze patiëntenzorg op een hoog peil te houden. Verpleegkundigen die, samen met ons, het een uitdagfng vinden om de verpleegkundige zorg die wij bieden af te stemmen op de ontwikkelingen in het vakgebied. Onze afdeling kenmerkt zich door een grote diversiteit aan patiëntencategorieën hetgeen het werk op onze afdeling afwisselend en dynamisch maakt. Binnen de kliniek is de invoering van functiedifferentiatie in een ver gevorderd stadium. Ons ziekenhuis kent een persoonlijke benaderingswijze en korte lijnen waardoor initiatieven daadwerkelijk gerealiseerd kunnen worden. Voorbeelden hiervan binnen ons specialisme zijn: mammacare, stoma- zorg. wondzorg en patiëntenvoorlichting voor de ortho pedie patiënten. In voorbereiding is een verpleegkundig spreekuur hiervoor worden verpleegkundigen van de afdeling ingezet om de continuïteit van zorg te behouden. Wij vinden het belangrijk dat werk met privé gecombineerd kan worden. Wij denken graag mee om je wensen te realiseren. Voor herintreders heeft het Diaconessenhuis een speciaal inwerktraject. Een contract voor alleen nachtdiensten is ook mogelijk. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. De functie is vooralsnog ingedeeld in functiegroep 45. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé- project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalings regeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang met een beperkt aantal plaatsen en is er gratis parkeergelegenheid. Informatie: Voor meer informatie of een afspraak kun je bellen met Jaap van Deutekom, telefoon 071 - 517 85 62. Of e-mail naarjlvdeutekom@diac-leiden.nl. We zouden het ook leuk vinden als je komt kijken of een dag(deel) mee wilt lopen. Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie kun je, onder vermelding van vacaturenummer 317, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden De stichting R.K. Onderwijs Voorhout verzorgt met drie scholen het katholiek basisonderwijs in de Zuid-Hollandse groeigemeente Voorhout. Deze gemeente heeft een N.S.-station Het bestuur vraagt: I Voor het nieuwe schooljaar voor de R.K. basisschool "Antonlus". De school telt momenteel 220 leerlingen en is vanaf maart 2002 gehuisvest in een nieuw zgn. clustergebouw. Er wordt gewerkt volgens het leerstofjaarklassensysteem, waarbinnen grote aandacht wordt besteed aan het welbevinden van de individuele leerling; zowel op cognitief als sociaal/emotioneel gebied. Kenmerkend voor de school is een grote betrokkenheid van ouders, een open sfeer tussen kinderen en leerkrachten, een team dat geïnteresseerd is in eikaars werk. een grote groei gedurende de laatste jaren en uitstekende vooruitzichten voor de toekomst. Het bestuur wil graag in contact komen met een collega die - affiniteit heeft met en ervaring heeft in de midden- en bovenbouw - het belangrijk vindt dat er een goede sfeer is op een school en daar een positieve bijdrage aan levert; - beschikt over goede contactuele eigenschappen; - zorg voor kinderen belangrijk vindt; - wil en kan communiceren over het leerproces in de groep, met ouders, collega 's en directie; - gestalte wil geven aan de R.K. identiteit van de school II algemeen Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met: De heer J.A.G. Verwater, directeur De heer J. A. M. van der Lans, adjunct-directeur tel. school 0252 210264 tel. school 0252 210264 tel. privé 0252 545739 tel. privé 0252 233110 fax 0252 225944 Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. ontvangen wij graag uiterlijk 3 mei 2002. Sollicitatiegesprekken zullen in principe in week 20 plaatsvinden. Onze adresgegevens: Het bestuur van de stichting R.K. onderwijs Voorhout, ter attentie van de heer J. A. G. Verwater, p/a Pieter van Slingerlandstraat 42, 2215 SZ Voorhout. Gevraagd: Style Parket is de specialist als het om parket-, laminaat- en kasteelvloeren gaat. Wegens de recente uitbreidingen zijn wij op zoek naar een gemotiveerde verkoper m/v die er alles voor over heeft om onze klanten goed te adviseren. Wij bieden: - een royaal vast salaris - een auto van de zaak - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - een prettige werksfeer Voor informatie kunt u kontakt opnemen met dhr. Nooy, tel. 071 5815140 of een sollicitatie sturen naar Style Parket B.V., t.a.v. dhr. L. Nooy, Zijlbaan 2, 2352 BN. Leiderdorp Style Parket Den Haag Spui 217-219 2511 BP Tel. 070 4275560 Fax 070 4275560 Style Parket Den Haag Laan van N.O.I. 88 2593 BW Tel. 070 3155858 Fax 070 3834738 Style Parket Hillegom Vennipperhof 2-2 A 2181 RT Tel. 0252 532589 Fax 0252 532590 Style Parket Katwijk Ambachtsweg 11 2222 AH Tel. 071 4085679 Fax 071 4085680 Style Parket Leiderdorp Zijlbaan 2 2352 BN Tel. 071 5815140 Fax 071 5815148 Style Parket Lisse Heereweg 187 2161 BD Tel. 0252 431515 Fax 0252 410265 Style Parket Voorschoten Leidseweg 46 2251 LC Tel. 071 5614489 Fax 071 5429747 Mytylschool De Thermiek verzorgt onderwijs aan leerlingen met een lichame lijke of meervoudige handicap in de leeftijd van 3 tot 20 jaar, in Zuid-Holland Noord. Naast de onderwijsfunctie biedt de school ambulante begeleiding aan leerlingen in het reguliere basis en voortgezet onderwijs. Op de locatie Leiden wordt onderwijs gegeven aan teerlingen met een lichame lijke handicap in de leeftijd van 3 tot 13 jaar. De locatie Katwijk biedt onderwijs aan leerlingen met een lichamelijke en meervoudige handicap in de leeftijd van 3 tot 20 jaar. Het bestuur zoekt zo spoedig mogelijk voor komend schooljaar: Taken klassenassistent: - Verzorging van leerlingen - ondersteuning bieden bij onderwijsprogramma - activiteiten gericht op klasse- en schoolorganisatie (o.a. schoonmaken, voor bereiding projecten, toezicht leerlingen) Functie eisen klassenassistent: - relevante opleiding op MBO niveau-, - werk- of stagebegeleiding met leerlingen in het speciaal onderwijs strekt tot aanbeveling. Salaris en dienstverband: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform het RPBO; - dienstverband voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband Inlichtingen en sollicitaties: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw A.Kuijper, directeur (telefoon: 071-4060280). Schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt U binnen 14 dagen richten aan: Bestuur Mytylschool de Thermiek, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 39