Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Gemeente 1 Wassenaar BouwVisie bv en BouwVisie Geotechniek bv HmmsKmK ziMk Expressie 70, een actief bruisend Centrum voor Kunsteducatie zoekt een directeur die van wanten weet en ook goede koffie zet logisch dat wij wel wat wensen hebbel maar daar staat behalve voldoening ook een goede beloning tegenover Als het bovenstaande u geraakt heeft Kijk op www.bouwvisie.nl Technisch/administratief medewerker monumentenzorg archeologie Bennebroe groepsleerkracht (m/v) ZATERDAG 20 APRIL 2002 Wassenaar is een aantrek kelijke woon- en werk- gemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie, waarin circa 265 mensen werkzaam zijn, is opgebouwd uit de volgende dienstonderde len: de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, de sector Maat schappelijke Zaken, de sector Middelen en Burger zaken, de Brandweer en een stafeenheid Bestuurs- ondersteuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internetsite: www. wassenaar, nl. De gemeentelijke organisatie is volop in ontwikkeling: de behoeften van burgers en bedrijven dienen daarbij steeds als uitgangspunt. Klantgerichtheid, doelgerichtheid, efficiëntie en kwaliteit is voortdurend het streven. Instrumenten bij dit organisatie-ontwikkelingsproces zijn onder meer integraal manage ment, interactieve beleidsvorming, projectmatig werken, het lager in de organisatie leggen van verant woordelijkheden, cultuurverandering en management development. Deze veranderende organisatie vraagt om medewerkers die over de grenzen van hun eigen vakgebied kunnen kijken, samenwerkings- gericht zijn en op een open wijze communiceren. Binnen de kleine, maar enthousiaste vakgroep Groen en Monumenten van de Sector ROOW zijn drie personen werkzaam. Wegens uitbreiding zoeken wij een nieuwe collega voor de uitdagende functie van: (23 uur) De functie: - U verzorgt, ontwikkelt en doet voorstellen voor de optimalisatie van de administratieve en financiële processen binnen het taakveld monumenten archeologie; - U houdt zich bezig met een grote variëteit aan (wettelijke) taken, zoals de bouwtechnische, financiële en administratieve begeleiding bij subsidies, fondsen en vergunningen; - U levert een bijdrage aan de implementatie en evaluatie van het monumenten- en archeologiebeleid; - U participeert in werkgroepen, zoals de jaarlijkse Open Monumentendag; - U onderhoudt contacten met eigenaren van monumenten en de bij de monumentenzorg en archeologie betrokken instanties en organisaties. Het profiel: - U beschikt minimaal over een relevante MBO-opleiding met bouwtechnische en/of financiële achtergrond eventueel aangevuld met specifieke vakkennis; - U heeft enige jaren ervaring op het werkterrein en een klantgerichte, positieve instelling; - U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. U beweegt zich makkelijk in de organisatie, neemt initiatieven en functioneert zowel goed zelfstandig als in teamverband; - U bent creatief en doortastend, handelt zorgvuldig, daar waar nodig toont u zich flexibel; - U heeft kennis van de door de gemeente gebruikte kantoorautomatisering (Word, PowerPoint, Excel, Groupwise). Wat bieden wij: Een afwisselende en veelzijdige baan met ontplooiingsmogelijkheden in een prettige en collegiale sfeer. Voor deze functie geldt, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 2.654,- bruto per maand (niveau 8), exclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering. De gemeente Wassenaar heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals ruime opleidingsmogelijk heden, kinderopvang, variabele werktijden, PC-privé regeling, spaarloonregeling, collectieve verzekeringen en een gunstige hypotheekregeling. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u op maandag, dinsdag of donderdag contact opnemen met Carla Scheffer, beleidsmedewerker Monumentenzorg Archeologie, telefoon 070 - 512 23 97. Reageren: Indien u belangstelling heeft voor deze functie dan wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief, voorzien van motivatie en curriculum vitae binnen 10 dagen na publicatie te richten aan Gemeente Wassenaar, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Uiteraard kunt u ook reageren via e-mail: vacatures@wassenaar.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zijn op zoek naar Bouwkundigen en Landmeetkundigen voor de functie L Bouwkundig project medewerker HBO Aspirant bouwkundig expert/vooropnametaxateur MBO-HBO Bouwkundig medewerker/AutoCadtekenaar MBO Maatvoerder/landmeter MBO-HBO L a=fvn gesneden verpakte groenten W. Heemskerk B. V. is een groentebewerkingsbedrijf dat groente snijdt, wast en verpakt. Bij ons bedrijf werken inmiddels zo'n 450 mensen. Wij leveren door heel Nederland en ook in Duitsland aan diverse supermarktketens panklare kleinverpakkingen groente, groentepaketten, rauwkost en salades. Aangezien steeds meer mensen onze producten hebben leren waarderen hebben wij te maken met constante groei. Door deze ontwikkeling is er ruimte ontstaan voor STORINGS- ONDERHOUDSMONTEUR Ben jij in bezit van een MTS-diploma richting, elektrotechniek. Ben je bereid om in diverse diensten, waaronder een nachtdienst met de collega's mee te draaien. Heb je een flexibele en collegiale werkhouding. Vind je het leuk om mee te groeien in een organisatie die volop in beweging is. Dan ligt hier je kans, want wij zijn op zoek naar iemand als jij die de volgende werkzaamheden gaat verrichten: Het oplossen van gemelde storingen aan het machinepark (zowel mechanisch als elektrisch). Het plegen van preventief onderhoud. Het uitvoeren van aanpassingen en vernieuwingen aan het machinepark en installaties. Wij bieden je de volgende arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden: Een salaris dat afhankelijk is van opleiding en ervaring. 8% vakantietoeslag. Spaarloonregeling 26 vakantiedagen. CAO voor de groothandel in Aardappelen, Groenten en Fruit. Een contract voor bepaalde tijd met mogelijkheden tot een vast contract. Mogelijkheden tot het volgen van vakgerichte trainingen- en of opleidingen. Ben je geïnteresseerd geraakt door deze advertentie neem dan voor eventuele vragen contact op met Simon van der Weijden (071 - 4021338) of stuur een korte brief voorzien van een CV naar: W. Heemskerk B.V. t.a.v. Theo van Werkhoven, postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Fijne baan en dik verdienen Voor positieve mensen m/v die 8 tot 25 uur per week willen werken en per maand 750,- tot 3000,- of meer willen verdienen met leuk zelfstandig en van huis uit werken. Bel Paul van den Berkmortel voor een afspraak. Tel. 0348-692019. Bits Brains is een snel groeiend automatiseringsbe drijf dat zich richt op het midden- en kleinbedrijf en op onderwijsinstellingen. Wij leveren complete automatise ring, onder andere standaard software, maatwerk software en hardware. Wegens snelle groei van verschillende succesvolle formules zijn wij op zoek naar: Helpdeskmedewerker secretaresse Wij zoeken een goed georganiseerd persoon die geduldig met klanten om kan gaan. Jij bent het servicepunt voor onze klanten. Je helpt ze telefonisch met hun vragen over software en hardware. Bovendien doe je bepaalde administratieve taken. Verkoper hardware en software Je gaat op klantenbezoek en adviseert over hardware en software. Naast een vast salaris kun je bij goede resultaten rekenen op uitstekende bonussen. Via de website http://www.bitsandbrains.nl krijg je een indruk van onze activiteiten. Ben jij de nieuwe collega waar wij naar op zoek zijn? Stuur dan je sollicitatiebrief naar: |w1o|o|n|t|o|t|a|aTl'B Bits Brains Hj t.a.v. personeelszaken IUKH nnlutirinS Postbus 32011 computervisie' "B 2303DA LEIDEN et Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 3 centra: het Centrum voor Hart en Longrevalidatie, het Rijnlands Revalidatie centrum en het Rijnlands Voorzieningen centrum. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertise centrum op het terrein van de revalidatie en de gehandicaptenzorg. Algemene informatie: Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie (HLR) behoort tot één van de grotere centra voor hartrevalidatie in Nederland. Naast klinische en poliklinische hartrevahdatieprogramma's biedt het centrum poli klinische longrevalidatieprogramma's aan t.b.v. patiënten met astma en/of COPD. Over een jaar verhuizen HLR en Revalidatiecentrum naar een nieuw- bouwlocatie in Leiden (nabij centraal station). Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie zoekt op korte termijn een (hart)functie-assistent (m/v) 32 uur per weck Functie-informatie: - uitvoeren van enkelvoudige en meervoudige functie-onderzoeken t.b.v. hart- en longpatiënten, waaronder fietstesten, longfunctie-onderzoek en looptesten: - maken van ECG's en aanbrengen van Holterapparatuur inclusief voor lopige interpretaties; - geven van medicatie- en inhalatie-instructies; - deelname aan het reanimatieteam; - invallen en waarnemen voor collega's tijdens vakantie en/of ziekte: Functie-eisen: - hartfunctielaborant of doktersassistente met meerjarige ervaring, of in opleiding tot cardiologisch laborant (LOl); - kennis van diverse cardiologische onderzoeken, zoals ECG's maken en holteranalyse etc.. heeft de voorkeur: - actieve en flexibele instelling; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Zieken- huizen. Dienstverband en werktijden: - de werkdagen zijn: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag; - het betreft vooralsnog een aanstelling voor de duur van een jaar, waarna aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoon Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer B. Valkenbi teamcoördinator HLR, telefoon (071) 40 60 260; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, ondt vermelding van vacaturenummer 200223, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gestdi Bennebroek, zeker de moeite waard! Gemeente ;rd De openbare basisschool Sparrenbos is een school waar zowel leerlingen als onderwijze personeel zich thuis voelen. De Sparrenbosschool is prachtig gelegen in een ruime groe woonwijk. De school bestaat ruim vijftig jaar en telt momenteel 190 leerlingen. Weg uitbreiding van deformatie zoeken wij vanaf het nieuwe schooljaar 2002-2003 een enthousiz voor groep 1/2 op maandag en dinsdag (evt. donderdag) en voor groep 4 op woensdag (totaal 13 uur per week) Bennebroek, gelegen in Zuid-Kennemerland, is een kleine aantrekkelijke woon- en werkgemeente met circa 5. I 00 inwoners. Maatwerk, een geringe afstand tussen burger, bestuur en ambtelijk apparaat, een klantgerichte instelling, kostenbewust werken en autonome bestuurskracht zijn kenmerkend voor onze gemeente. De zelfstandigheid staat dan ook niet ter discussie. Wij zoeken iemand die: - de doelstellingen en uitgangspunten van het openbaar onderwijs onderschrijft - flexibel en collegiaal is - bereid is mee te werken aan nieuwe ont wikkelingen in het onderwijs - actief samenwerkt met alle geledingen van de school - in het bezit is van de onderwijsbevoegdheid en voldpet aan de wettelijke benoemings- eisen. Benoeming De aanstelling is voorlopig voor een jaar, Salaris De salariëring vindt plaats volgens het Red positiebesluit Onderwijspersoneel, Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie ku contact opnemen met de heer M. Hollam gr directeur van de Sparrenbosschool, telefi tekenc (023) 5846429 (school) of (023) S84i|^ (privé). Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten burgemeester en wethouders van Bennebroek, postbus 48, 2120 AA Bennebroek. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. gram i verkc math het Fr Patura mes e uit het istigd activiti triand speelt een belangrijke rol in het culturele leven van Alphen aan den Rijn. Het rijkserkende centrum biedt ieder half jaar 80 cursussen aan op gebied van tekenen en schilderen, dans, beeldhouwen, keramiek, fotografie, grafiek, creatief schrijven en edelsmeden. Aan deze cursussen ongeveer 1000 cursisten deel, begeleid door 35 docenten. Daarnaast exploiteert de stichting met hulp van ruim 30 vrijwilligers het Parkfili dat jaarlijks 12000 bezoekers trekt. Expressie 70 is ook medeorganisator van het Literair Café Alphen aan den Rijn met 10 activiteiten rond aankomend talent en gearriveerde coryfeeën. Het centrum organiseert ook ieder jaar op 30 april de manifestatie Parkkunst, met als resulta; duizenden bezoekers. Verder zijn er jaarlijks zomerworkshops, tentoonstellingen, lezingen en de kindervakantieweek. Deze m/v geeft leiding aan een groep professionals. Zij verstaan hun vak en weten waar ze mee bezig zijn. Een stimulerende en meewi manier van leidinggeven sluit aan op de wensen van het team. U bent creatief en in staat om eigen ideeën en signalen uit uw omgeving op te pakken en te vertalen naar beleid voor korte en langer! termijn. U bent vervolgens ook goed in staat om dat beleid te verdedigen en de uitvoering ervan ter hand te nemen. U hebt ervaring als het gaat om het vertegenwoordigen van een instelling als Expressie 70 bij de plaatselijke overheid, vooral als het i om de verdediging van het beleid en de broodnodige financiën om dat uit te kunnen voeren. Daarnaast weet u wat het is om pers te woord te staan en media-aandacht te krijgen voor onze activiteiten. U bent een netwerker als het gaat om de relaties met collega-instellingen, samenwerkingspartners, inspectie, L0KV,'etcetera. U weet dat het in een instelling als de onze draait om begrotingen: het opstellen ervan, het budgetteren en het vasthouden aan de afsl die gemaakt zijn een afgeronde HBO-opleiding, gerelateerd aan kunst/cultuur; beeldend kunstenaar met gevoel voor en ervaring met de zakelijke van een centrum als dat van ons of afgestudeerd op het gebied van kunstmanagement managementkwaliteiten: u bent in staat een heldere structuur aan te brengen in beleid, organisatie en taakverdeling resultaatgerichtheid: in samenwerking met het team zorgt u ervoor dat plannen uitgevoerd worden met behoud van kwaliteit en vi communicatieve vaardigheden: u gaat gemakkelijk relaties aan met mensen, organisaties en overheidsinstellingen persoonlijkheid: u bent een typische doener, terwijl uw denken niet op de achtergrond blijft deze functie wordt beloond volgens de CAO van de VK. schrijf ons dan een brief met een CV en een motivatie waarom u graag voor deze functie in aanmerking wilt komen. Stuur uw informatie vj 21 mei 2002 naar het volgende adres: Centrum Kunsteducatie Expressie 70 T.a.v. het Dagelijks bestuur Cornelis Geellaan 2 2406 JG Alphen aan den Rijn Eventueel kunt u voor meer informatie terecht bij: Chris Nobels, directeur, 0172 - 49 37 37 Centrum KUNSTEDUCAlj Expressie 701

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 38