'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Activiteitenbegeleider (m/v) BOUWOPLEIDING RIJNLAND Ons rondje om het bed is geen dag hetzelfde. Zin in een gratis proefrit? Willinkschool "DE WINDVANG" financieel administratief medewerker m/v (±16 uur) JURIDISCH MEDEWERKER P&O functonaris m/v IRDAG 20 APRIL 2002 Verpleegkundigen interne geneeskunde Haarlem Werken aan het Spaarne beide vestigingen van het regionale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam. maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veranderend landschap. Precies wat wij als eigen tijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen Samenwerkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel, ledereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïntegreer de zorgverlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteits opleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de onge dwongen sfeer in het Spaarne Ziekenhuis is de communicatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutilleerde werkomgeving ontstaan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ontvangen. De arbeidsvoor waarden zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen, er is een regeling kinderopvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het fietsenplan en spaarloonrege ling. Zo is werken in de gezondheidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2004 verhuizen we naar een compleet nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpoliklinische locatie. Aangeboden: Een gratis proefrit met gezellige collega's op een dynamische afdeling Interne Geneeskunde. Gevraagd: Een no-nonsense collega die graag als verpleegkundige in een hecht en gedreven team wil samenwerken en niet van saaie dagen houdt. Unieke kans: Om in plaats van een sollicitatiegesprek geheel vrijblijvend kennis te maken met onze veel zijdige afdeling. Wie zijn wij? Wij vormen het team van de 10e etage van Spaarne Ziekenhuis Haarlem. Hier zijn de specialismen Oncologie, Gastro-enterologie, Diabetes, algemeen Interne en Reumatologie vertegenwoordigd Binnen ons gezellige team zwaaien maar weinig mensen af, maar toch kunnen wij op dit moment een enthousiaste collega - zonder hoogtevrees - goed gebruiken. Als jij de antwoordcoupon volledig ingevuld instuurt, maken we snel een afspraak voor een nadere kennismaking. Je kunt daarbij tevens aangeven of je fulltime of in deeltijd wilt werken. Afhankelijk van je opleiding en ervaring overleggen we op welke wijze je onze afdeling kunt leren kennen. Als het klikt, kunnen we daarna een arbeidsvoorwaar- dengesprek regelen. Postcode/Plaats: Geboortedatum: Opleiding: Voorkeur percentage: Bon opsturen naar Marcel Oud. Hoofd Zorgeenheid Interne. Spaarne Ziexenhuis, PO&O, Antwoordnummer 11. 2100 VB Haarlem. Voor meer informatie: Telefoon (023) 514 15 16. sein 4587 Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk voor Prot. Chr. Basisonderwijs ïllinkschool (bijna 100 jaar oud vestigd in Bennebroek) omentee! 210 leerlingen en een gecontroleerde groei. We tan hn v0l9ens principes van fel leren, waarbij de nadruk jd op samenwerken en werken. De school wil Vieren bekend maken met het catu elijk geloof en helpt de n en met het ontwikkelen van \rsoonlijk geloof. Ilinkschool valt onder het irvan de Vereniging voor elijk Primair Onderwijs lennemerland. VCPO horen 13 basisscholen scholen voor speciaal ndenwijs. ÏPO werkt nauw samen met :hting voor Interconfessioneel wijs Haarlem en Omstreken. stichting ressorteren isisscholen. IO-PO sollicitatiecode wordt >rd. kiftelijke reactie met curriculum unt u vóór 15 mei 2002 sturen directeur van de Willinkschool: C. Hoekstra, p/a VCPO Z-K, lis 2018, 2002 CA Haarlem. Dringend gezocht: een enthousiaste leerkracht voor groep 8 Met ingang van het nieuwe schooljaar zoeken de kinderen, ouders en leerkrachten van de Willinkschool voor hun goede en groeiende school een enthousiaste leerkracht (m/v) voor groep 8. Wii zoeken iemand die: - in een prettige werkomgeving verder wil leren en werken aan de persoonlijke groei van de kinderen en van zichzelf; - graag wil samenwerken in een enthousiast team; - op zoek wil gaan naar het beste onderwijs voor de kinderen; - flexibel is en die breed inzetbaar is; - zich kan vinden in de identiteit van de school; - het liefst enige ervaring heeft in het lesgeven aan groep 8. Wii bieden: - een leuke uitdagende werkplek met voldoende ruimte voor zelfontplooiing; - een school die in beweging is en waar met plezier wordt gewerkt. Voor meer informatie kunt u zich tot 26 april a.s. richten tot: - Theo Hoekstra, directeur, tel. (023) 5847837 - Wolmet Minderhoud, adjunct-directeur, tel. (023) 5845920. 'ke VI/" /ijk V«'" Binnen de divisie Intramurale Psychogeriatrische Zorg verzorgen zoo gemotiveerde medewerkers, verdeeld over 5 afdelingen, 150 bewoners. Verpleeghuis Boerhaave wil haar bewoners huiselijkheid en medewerkers een plezierige werkplek bieden. In Verpleeghuis Boerhaave is sprake van multidisciplinaire zorg. Voor ome locatie Verpleeghuis Boerhaave, Haarlem Schalkwijk divisie psychogeriatrie zijn wij per direct op zoek naar een: 32 uur per week Verpleeghuis Boerhaave, verpleeghuis Bosbeek en de zorgcentra Klooster verzorgingshuis Bosbeek, Overbos, Nieuw Delf weide, Oldenhove, Schalkweide, Sint Jacob in de Hout, tnheuvel/Euphrasia vormen stichting Sint Jacob, één vair drie clusters ouderem Zuid Kegg/medand. 't organisQf&tijn ruim 1400 ■aam die op een ten wijze streven naar ardige cliëntgerichte zorg. khting Sint Jacob heef een katholieke signatuur. Functie: Stemt individuele en groepsactiviteiten af op de behoefte en de interesses van de bewoners, in overleg met de medewerkers op de afdeling. Is samen met collega's verantwoordelijk voor een flexibel activiteiten aanbod wat de zorg ondersteunt. VerzouNndividuele en groepsactiviteiten voor de afdeling waar hij ■^rbonden is maar participeert ook in gezamenlijke ifeiten. Profiel van de ideale activiteitenbegeleider: Is een (bij voorkeur) ervaren activiteiten begeleider met afgeronde opleiding MDGO - AB of SPW niveau 4. Draagt de dementerende bewoner een warm hart toe. Heeft een visie op dagbesteding van de dementerende bewoner, durft te experimenteren en reageert flexibel op ëen steeds veranderende vraag. Is een sfeermaker met humor, loyaliteitsgevoel en relativerings vermogen. Is in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Is bereid om ook te werken in de avonden en weekenden. Wij bieden: Ruimte om je eigen ideeën ten uitvoer te brengen. Een dienstverband van 32 uur voor onbepaalde tijd. Salaris conform CAO V V, FWG 3.0 schaal 40. Stichting Sint Jacob beschikt over goede secundaire arbeidsvoor waarden zoals: een financiële tegemoetkoming in de kinderopvang en studiekosten, PC-privéproject, spaarloonregel, fietsenplan. Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met jan van der Heyden, divisiemanager IPZ, Tineke Vergunst of Meta van der Veen, activiteiten begeleiders. Telefoon 023 - 533 91 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 4 april 2002 richten aan: Stichting Sint Jacob ter attentie van dienst PO O, afdeling W S,^ Burg. van Lennepweg 35 2101 RE Heemstede. E-mail: mijn.sollictatie@sintjacob.nl. Onder vermelding van: BH 020326 Z009. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern geplaag Bij gelijke geschiktheid heeft de interne kandidaat voorrang op de e :erne kandidaat. HET BESTUUR VAN DE STICHTING SPECIAAL BASISONDERWIJS TE KATWIJK EN E.O. vraagt in verband met de te verwachten groei van het aantal leerlingen met ingang van het nieuwe schooljaar voor Christelijke school voor Speciaal Basisonderwijs - Van Lierestraat 6 - 2221 SC - Katwijk "De Windvang" is een protestant-christelijke, speciale school voor basisonderwijs voor leerlingen in de leeftijd van 4-12 jaar. De school telt ongeveer 150 leerlingen die verdeeld zijn over 10 groepen. Het bieden van een veilige leeromgeving van waaruit het kind zelf vertrouwen kan opdoen zodat het zich naar eigen aanleg en mogelijkheden kan ontwikkelen is voor ons een belangrijk uitgangspunt. Met elkaar vormen wij een multidisciplinair team. Dat betekent dat wij met elkaar, ieder met zijn specifieke deskundigheid en in samenspraak met de ouders de verantwoordelijkheid dragen om de soms complexe problemen aan te pakken en op te lossen. "De Windvang" werkt samen met de 22 reguliere basisscholen van het samenwerkings verband van protestant- christelijke basisscholen in Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg. aEen groepsleerkracht (wtf 1,0000) Over welke groep deze groepsleerkracht de verant woordelijkheid krijgt, is op dit moment nog niet geheel duidelijk. Bij eventuele terugloop van het aantal leerlingen wordt de leerkracht ingezet als ambulant begeleider binnen het samenwerkingsverband. Er wordt van u verwacht dat u een relevante cursus met betrekking tot het Speciaal Basisonderwijs hebt gevolgd of bereid bent die te gaan volgen. b. Een onderwijs-assistent voor 26 uur (wtf 0,6782) Deze onderwijs-assistent wordt ingezet in de onder bouw van "De Windvang". Hij/zij ondersteunt de groeps leerkracht bij alle voorkomende activiteiten in de groep. Voor alle functies geldt dat de kandidaten: in het bezit moeten zijn van de wettelijke bevoegdheden; de PC-identiteit van de school kunnen onderschrijven kunnen functioneren binnen een multidisciplinair team; affiniteit hebben met het werken met kinderen die zich anders ontwikkelen dan gemiddeld. Voor inlichtingen en het aanvragen van de schoolgids kunt u terecht bij de directeur van "De Windvang": Dhr. K. van der Meij, telefoon 071 4030222 (school) of 071 4025552 (privé). Sollicitaties kunt u binnen twee weken na het verschij nen van deze advertentie richten aan dhr. K. van der Meij, Koningin Julianalaan 39, 2231 VA Rijnsburg. samen bouwen aan vaklieden Bouwopleiding Rijnland is een centrum waar circa 160 leerlingen, aansluitend op hun VMBO-opleiding, in loondienst een vakgerichte vervolgopleiding volgen. De leerlingen zijn voor het praktische deel van hun opleiding gedetacheerd bij bouwbedrijven. In ons opleidingscentrum wordt aanvullende praktijkscholing gegeven en worden tentamens a De financiële administratie werd voorheen extern verricht, thans is besloten deze geheel intern te organiseren. Wij zoeken hiervoor een zelfstandige welke met ons in teamverband de financiële en loonadministratie kan voeren. De werkzaamheden worden zelfstandig verricht, assistentie is aanwezig. De navolgende werkzaamheden behoren tot de taak: De administratie wordt geheel geautomatiseerd gevoerd. Ervaring met dergelijke systemen is derhalve een must. Het opzetten en periodiek leveren van financiële managementrapportages behoort tot de werkzaamheden evenals het op ad hoe basis aan directie leveren van informatie. Daarnaast vanzelfsprekende zaken als de debiteuren- en crediteurenadministratie, de verantwoordelijkheid voor het tijdig verwerken van de lonen en de facturering evenals de controle op de subsidiestromen. Naast de al geschetste ervaring met geautomatiseerde verwerking van financiële gegevens, verwachten wij een opleiding op middelbaar administratief niveau (MBA/MEAO) of PD Boekhouden met een meerjarige ervaring. Een klantgerichte en flexibele instelling is vereist. Er zijn goede afspraken te maken over de invulling van de werktijden. Het beleid van Bouwopleiding Rijnland is er mede op gericht herintreders en WAO-ers een volwaardige kans te geven. Zij worden dan ook uitdrukkelijk gestimuleerd op deze advertentie te reageren! Sollicitaties graag, binnen een week na het verschijnen van dit blad, richten t.a.v. de directeur Dhr J.A. von Oven van Bouwopleiding Rijnland, Postbus 660, 2300 AR LEIDEN. Voor telefonische informatie kunt u de heer von Oven bereiken onder Tel. 071-5322003. Kantoor en opleidingswerkplaats: Gitstraat 2, Leiden, e-mail: info@bouwopleiding.net Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Bloembollenkeuringsdienst is verantwoordelijk voor de kwaliteitsbewaking van de bloembollen in Nederland. Jaarlijks worden 22.000 ha bloembollen gekeurd. De regelgeving voor het keuren van bloembollen is gebaseerd op EU-richtlijnen en nationale wetgeving. De ondersteuning van het keuringswerk vindt plaats vanuit het kantoor aan de Zwartelaan 2 te Lisse. De Bloembollenkeuringsdienst heeft een vacature voor een (20 - 24 uur per week) Functie-informatie - het verzorgen van de juridische afhandeling van overtredingen ten behoeve van het Tuchtgerecht Bloembollen - het voorbereiden van wijzigingen in regelgeving en het concipiëren van uitvoeringsreglementen - is verantwoordelijk voor de afhandeling van bezwaren tegen keurings beslissingen en het voorbereidenvangedingenbij de Bestuursrechter en het College van Beroep voor het Bedrijfsleven - het geven van advies van bestuur endirectie Functie-eisen - afgeronde universitaire juridische opleiding bij voorkeur met specialisatie op het gebied van bestuursrecht en agrarische regelgeving Salaris en arbeidsvoorwaarden - het salaris is in overeenstemming met ervaring en opleiding - de BKD heeft een goed en uitgebreid arbeidsvoorwaadenpakket Informatie en sollicitatie Informatie over de functie C. Maenhout, directeur Informatie over de BKD Telefoon E-mail Vestigingsplaats Sollicitatie vóór 3 mei 2002 Sollicitatiegesprekken 0252-419101 personeelszaken bloembollenkeurinqsdienst.nl Lisse Bloembollenkeuringsdienst, Postbus 300, 2160 AD Lisse T.a.v. mw. G. Verschoor, personeelsfunctionaris. eind mei 2002 Diaconessenhuis Leiden Onze dienst Personeel Organisatie is op zoek naar een voor 32 uur per week Functie-informatie: De P&O-functionaris adviseert en on dersteunt het management bij de toepassing van het P&O- Het Diaconessenhuis bêleid en begeleidt medewerkers bij personele Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 meiÉewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dan 120.000 patiënten de poliklinieken en worden ongeveer 14.500patiënten op genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van.een nieuw beddenhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijn in volle gang. Het eerste deel van de nieuwe verpleegafdefïng is récent in gebruik genomen. Het Diaconessenhuis (9t in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden.nl aangelegenheden en organisatieveranderingen. Hij/zij draagt zorg voor de correcte uitvoering van het operatio nele personeelswerk en levert een bijdrage aan de ontwik keling van het P&O-beleid. Ook het voorbereiden, coördineren en med^ uitvoeren van een aantal organisatie brede P&O-prajecten behoren-tot het functiegebied. De P&O-functionaris ressorteei^onder het hoofd P&O. Wat wij bieden: De activiteiten op het gebied van Personeel Organisatie worden uitgevoerd door twee teams, bestaan de uit (assistent) P&O-functionarissen en secretariaatsmede werkers, die ieder voor een deel van de organisatie werkzaam zijn. De dienst P&O werkt aan het professionaliseren van de adviesfunctie en aan de verbetering van de kwaliteit van de beheersmatige taken. Wij bieden een allround functie in een dynamische, zich ontwikkelende ziekenhuisomgeving waarin volop ruimte is voor ideeën en initiatieven. Wat wij vragen: Wij zoeken een allround P&O-professional met afgeronde HBO-opleiding op het gebied van personeels management, bij voorkeur aangevuld met vervolgopleidingen Daarnaast heeft u enkele jaren werkervaring, een visie op het vakgebied, sterke adviesvaardigheden en ervaring met het zelfstandig opstellen en evalueren van beleidsplannen. Ervaring met projectmatig werken strekt tot aanbeveling. Wij willen graag kennismaken met een initiatiefrijke en enthousiaste collega die naar de klant toe zelfstandig functioneert en intern gericht is op samenwerking. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Inschaling vindt plaats volgens FWG 3.0, functiegroep 50/55 en is afhankelijk van opleiding en ervaring. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijk heden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonne- menten, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang, met een beperkt aantal plaatsen, en is er gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie over deze functie is verkrijgbaar bij mevrouw drs. I.M. Bochardt, hoofd P&O, of bij één van de P&O-functionarissen, telefoonnummer 071 - 517 82 88. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 110, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Diaconessenhuis, op onderstaand adres, of per e-mail: personeel©diac-leiden.nl. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 37