Personeel Personeel Personeel Personeel Personee L U M C Wonen Wonen Wonen Wonen Magazijn medewerker (orderpikker) Vliko BV gezellige collega arnold blok 2 Data-managers m/v Analist m/v Secretaresse m/v Secretaresse m/v ZATERDAG 13 APRIL 2002923 I Gevraagd: Secretariaatsmedewerkster O Trip Productions B.V., een grafisch bedrijf in Lisse, zoekt per direct ter versterking van haar team, een enthousiaste fulltime secretariaatsmedewerkster. Zij zal ons secretariaat zelfstandig runnen en wij zoeken derhalve een accurate medewerkster met een flexibele inzet. Beheersing van de Engelse taal is een vereiste. O Naast de dagelijks voorkomende secretariaatswerkzaamheden zal zij bovendien het algemeen en verkoop- management ondersteunen met het voorbereiden, vastleggen en uitwerken van vergaderingen en hetbewaken van de gemaakte afspraken. O Wij bieden een prettige informele bedrijfs cultuur met entnousiaste collega's, passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. Ben jij die collega die op korte termijn kan beginnen? Stuur een kort briefje voorzien van cv aan: Trip Productions B.V., t.a.v. de heer H. de Vriend, Postbus 315,2160 AH Lisse. Voor meer informatie: tel. 0252-419013. c Slagerij de \klk B.V. Ons bedrijf verzorgt de centrale inkoop en distributie van alle koel- en diepvriesproducten die binnen de Van der Valk Hotels en Restaurants ge bruikt worden. Voor de Centrale Slagerij te Voorschoten zoeken wij per direct: (fulltime) Binnen deze functie ben je in een klein team verantwoordelijk voor het verzamelen van de orders in de koel- en vriesruimtes en het op tijd verzendklaar zetten van de leveringen. Beheers je de Nederlandse taal, weetje van aan pakken, ben je precies, kun je zelfstandig werken en schrikt de kou je niet af, neem dan contact op met Peter Leising. Slagerij de Valk B. V. Peter Leising tel. 071-5617277 e-mailpeter@slagerij.valk.nl Vliko BV is een bedrijf wat zich bezighoudt met de inzameling en verwerking van afval- en reststoffen van overheden, bedrijven en particulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ca. 30 vracht wagens. Wij zijn op zoek naar: Chauffeurs De werkzaamheden bestaan uit het dagelijks ledigen van diverse afvalcontainers van de klanten en afvoe ren van be-verwerkte afvalstoffen naar eindverwer kers. Functie-vereisten: rijbewijs BC (E is een pré) chauffeursdiploma. Geboden wordt een pasende salariëring, overige goe de secundaire arbeidsvoorwaarden en een informele en praktische werksfeer. Mondelinge dan wel schriftelijke reakties te richten aan: Dhr. H. J. Koen Achthovenerweg 17B 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 e-mail h. h. koenevliko.nl website www.vliko.nl Wij zoeken een voor winkel en cateringwerk. Fulltime- of parttime. Zaterdag vrij. Inlichtingen: Arnold of Evalien Blok. Tel. 071 - 5801404 Of schriftelijk. Dr. Bouwdijkstraat 21 - ZOETERWOUDE teL 071 580 1404 - fax 071 580 1862 Vosholplein 7 TER AAR tel. 0172 600 108 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Wij zoeken een: Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 mèdewerkers 1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neurochirurgie, Huisarts geneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleegkundigen Ontwikkelingen (BOVO). Psychiatrie Door de afdeling Psychiatrie van het Leids Universitair Medisch Centrum worden ten behoeve van wetenschappelijk onderzoek met vaste regelmaat data verzameld bij patiënten over de aard en de ernst van hun klachten (routine monitoring).Voorts werkt de afdeling samen met verschillende instellingen voor geestelijke gezondheidszorg in de regio om vergelijkbare gegevens te verzamelen. Ten behoeve van het centrale beheer van de longitudinale gegevens van het LUMC en van verschillende GGZ instellingen in Leiden e.o. zoeken wij: (24 uur per week) Vac.nr. 01 .M.0115.LD Functie-inhoud: - verzamelen van gegevens bij psychiatrische patiënten met angst en/of stemmingsstoornissen t.b.v. routine monitoring met behulp van spe ciale software; - het onderhouden van contacten met participerende GGZ instellin gen: - het beheren van databestanden; - onderzoekers voorzien van relevante gegevens. Functie-eisen: - organisatietalent en zelfstandig kunnen werken; - ruime kennis MS. Access en Windows; - ervaring met gegevensverwerking (SPSS); - enige kennis van vragenlijstonderzoek psychopathologie; - enige kennis van medische/psychiatrische terminologie; - goede contactuele eigenschappen (omgang met patiënten, behande laars, onderzoeksverpleegkundigen, onderzoekers en secretariaten). De afdeling Psychiatrie is recent vernieuwd en de huidige functie is ook nieuw. Daarom is een zekere pioniersgeest en het vermogen om gestalte te geven aan deze nieuwe functie een eerste vereiste. Salaris: Het salans bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ) bij een volledige aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar met uitzicht op vast dienstverband. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer dr E. de Beurs, psycholoog (071 - 526 34 16 of e-mail: E.de_Beurs@lumc.nl) of het secretariaat (071 - 526 32 19). Voor deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern geworven, interne kandidaten genieten voorrang. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Immunohematologie en Bloedtransfusie De sectie Weefseltypering en Transplantatie-lmmunologie, waarin ook het Eurotransplant referentielaboratorium gevestigd is, zoekt voor haar wetenschappelijk goed aangeschreven laboratorium een collega die in teamverband wil werken voor patiënten die wachten op een orgaan- of beenmergtransplantatie. Wij bieden een gezellige werksfeer, sportie ve collega's en een grote mate van zelfstandigheid. (36 uur per week) Vac.nr. 02.W.09.15.LD Functie-inhoud: De werkzaamheden bestaan uit antistofbepalingen en weefseltyperin gen met zowel immunologische als moleculair-biologische technieken, soms ook buiten kantooruren. Functie-eisen: - voltooide HLO-opleiding of MLO met ervaring; - bij voorkeur ervaring met immunologische en/of moleculair biologi sche technieken; - bereidheid om bereikbaarheidsdiensten te verrichten en daardoor eventueel te verhuizen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werker varing. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer W.Verduijn, hoofdanalist (071 - 526 38 22). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Klinische Epidemiologie De afdeling Klinische Epidemiologie van het Leids Universitair Medisch Centrum is verantwoordelijk voor onderwijs en onderzoek op het gebied van patiëntgebonden onderzoek De afdeling werkt samen met verschil lende klinische afdelingen en het onderzoek richt zich vooral op oorza ken, gevolgen en behandeling van ziekte. Het gaat hierbij om ziekten als nierfalen, arthrose, vroeggeboorte, trombose en erfelijke afwijkingen. De wetenschappelijke staf van de Klinische Epidemiologie bestaat uit 3 senior- en 3 juniorstafleden. Daarbij werken er verschillende data- managers, onderzoeksassistenten, promovendi, analisten en studenten. Het secretariaat van de afdeling Klinische Epidemiologie, bestaande uit 1 management-assistente en 1 secretaresse (vacature), zoekt een: 18 uur per week) Vac.nr. 02.K.08.15.LD Functie-inhoud: - diverse secretariële werkzaamheden, zoals het regelen van de agen da, archiefwerkzaamheden, beantwoording telefoon en afhandeling van de correspondentie, ook in het Engels; - het uitwerken van manuscripten en beoordelingen van manuscripten voor (medisch-wetenschappelijke) tijdschriften, voornamelijk in het Engels; - admmistratief-organisatonsche werkzaamheden o.a. met betrekking tot (wetenschappelijke) bijeenkomsten, presentaties en congresbe- zoek; - administratieve ondersteuning tb.v. onderwijstaken. Functie-eisen: - HAVO-opleiding of vergelijkbaar; - secretaresse-opleiding; - bekendheid met tekstverwerkende apparatuur (Windows, Word, evt. Excel); - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.179,- bruto per maand (schaal 6 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt mevrouw Y. Bauman-Souverein, management-assistente (071 - 526 40 37). Gerontologie en Geriatrie Deze sectie van afdeling Algemene Interne Geneeskunde stelt ten doel het onderzoek, onderwijs en de zorg voor ouderen op! hoogste peil te brengen. Door het opstarten van nieuw onderzoek naar gezonde verou: is op het stafsecretariaat per direct behoefte aan een: (26-30 uur per week) Vac.nr. 02.W.I0.I5.LD Functie-inhoud: - beheert agenda's, behandelt ingekomen post en bereidt verga gen voor; - verricht allerhande correspondentie in de Nederlandse en En J taal; - verricht administratief/organisatorische onderwijs- en onderzJ activiteiten; - houdt administratie bij op het gebied van personeel, financië projecten; - verricht archief- en documentatiewerkzaamheden. Functie-eisen: - MBO secretariële richting; - bij voorkeur kennis van de medische terminologie; - beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en ges - in teamverband kunnen werken, maar toch met de nodige zei' digheid; - goede contactuele vaardigheden; - kennis van het Microsoft Office pakket (Word, Power Point, O en bekendheid met internet. Salaris: Het salaris is conform de CAO voor Academische Ziekenlr Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van 4 jaar Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt prof. dr R.G.J. Westendorp of door mevrouw C. Bulsink (071 -526 66 40). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne n zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toe: sing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van advertentie zenden aan: LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 40