Personeel Personeel Personeel Personeel Personei .il V ■frliltai) SM3I ÜDJJJ1 ilJ/liJj1 j/üJ1// Vbn incassomedewerker m/v dontïruj Hoofd Salaris- en Personeelsadministratie' Bouwkundigen en civieltechnici opgelet! Vacatures in bouw en civiel! www.continu.nl goed voor dieren MAGAZIJNMEDEWERKER (fulltime) Tijssen Goed voor Dieren b.v. ALLROUND PRODUKTIE- MEDEWERKERS junior systeembeheerder/- medewerker helpdesk (m/v) 100% 7"^ secretaresse m/v ZATERDAG 13 APRIL 2002 RDA< Van Arke 1 gerechtsdeurwaarders incassobureau zoekt vanwege toename van het aantal opdrachten op korte termijn (ERVAREN) INCASSOMEDEWERKERS M/V voor haar kantoren in Alpen aan den Rijn en Leiden, die worden belast met het zelfstandig behandelen van dossiers, het onderhouden van telefonische en schriftelijke contacten met cliënten, debiteuren etc. Aan kandidaten voor deze functie worden de volgende eisen gesteld: - goede contactuele eigenschappen - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken - accuraat en klantgericht denken - kennis van automatisering strekt tot aanbeveling Wij bieden een prettige werksfeer in een moderne werkomgeving en een salaris dat overeenkomt met opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan: Van Arkel Gerechtsdeurwaarders Postbus 239 2300 AE Leiden it.a.v. Dhr. J. Hutten met op de enveloppe: "sollicitatie" Vanzelfsprekend behandelen wij de ontvangen brieven/informatie geheel vertrouwelijk. GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR BUIK EN VAN DER HORSTTE LEIDEN is een modern, volledig geautomatiseerd kantoor in het centrum van Leiden, dat werkt in opdracht van bedrijfsleven, (semi-)overheid, particulieren en advocatuur. De werkzaamheden breiden zich uit. Wij zoeken daarom een enthousiaste liefst met ervaring in de rechtspraktijk Voor 39 uur per week. 'Van u wordt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid verwacht. Accuratesse, zelfstandigheid en doorzettingsvermogen zijn belangrijk. Opleiding: MEAO/HEAO niveau Wij bieden een goede salariëring, studiefaciliteiten, pensioenvoorziening en een stimulerende werkomgeving. Sollicitaties, vergezeld van een c.v. en onder opgave van uw huidig salaris kunt u richten aan: Gerechtsdeurwaarderskantoor Buik Van der Horst t.a.v. mw W. van der Horst Postbus 11122 2301 EC Leiden Buikvdhorstebuikldn.nl www.deurwaarder-leiden.nl engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civiel technici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar: Bouwkundig tekenaar/ assistent projectleider Bij groot architectenbureau in de regio Leiden. U verleent assistentie aan de projectleider vanaf voorlopig ontwerp tot definitief ontwerp. U werkt bestek- werk- en detailtekeningen uit met Arkey, verleent assistentie aan ontwerpafdeling en onderhoudt interne contacten met diverse collega's. Betreft: 60% woning- en 40% utiliteitsbouwprojecten. Opleiding HTS- bouwkunde, ervaring met Arkey is een pré. Inlichtingen: Mathijs van der Most Commercieel leidinggevende Bij grote woningbouwvereniging in de regio Leiden. Wij zoeken een daadkrachtig en inspirerende manager met ervaring in het Vastgoedbeheer of de Projectontwikkeling. U bent verantwoordelijk voor een optimaal functionerende vastgoedafdeling waarbij een optimaal bedrijfsresultaat behaald dient te worden. Daarnaast rapporteert u aan de directie en zal in voorkomende gevallen uw advies worden gevraagd. Inlichtingen: Mathijs van der Most Junior projectleider Bij een middelgrote aannemer in de regio Den Haag. Je wordt middels een trainee on the job intern opgeleid waarin met name aspecten als organiseren en plannen eigen worden gemaakt. Onze opdrachtgever zoekt een ambitieuze HTS- bouwkundige met enige jaren ervaring die wil doorgroeien. Geboden wordt een jonge en dynamische organisatie met enthousiaste mensen en de mogelijkheid om via goede begeleiding jezelf te ontwikkelen. Inlichtingen: Edwin Hogenelst Uitvoerder Bij gerenommeerde aannemer in de regio Den Haag. U werkt nauw samen met de project leider. Gezocht wordt een communicatieve uitvoerder met 3-5 jaar ervaring die naast de aan sturing op uitvoeringsgebied ook de administratieve zaken goed beheerst. Betreft interessan te woning- en utiliteitsbouwprojecten. Geboden worden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden binnen deze informele organisatie. Inlichtingen: Edwin Hogenelst Voor meer informatie belt u 0182 - 56 01 10 of 020 - 311 80 90. Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 uur. Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. U l 4 Schrijven of e-mallen kan ook: Hanzeweg 19,2803 MC Gouda, gouda@continu.nl Burg. Stramanweg 102c, 1101 AA Amsterdam, e-mail: amsterdam@continu.nl Acquisitie n.a.V. deze advertentie wordt niet Op prijs gesteld. 'Continu Engineering is ISO 9002 gecertificeerd Groothandel in dierbenodigdheden Zoekt voor haar magazijn een jonge, actieve, flexibele deze zal in teamverband moeten zorgdragen voor alle voorkomende werkzaamheden, zoals de ontvangst en controle van goederen, orderpicken, het bijhouden van de werkplek en het laden en lossen van vrachtwagens, etc. Omgang met de computer en goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift behoren tot een vereiste. Wanneer U in aanmerking wilt komen voor deze vacature, neem dan contact met ons op. Rijndijk 83, 2394 AD Hazerswoude R/D. Tel. 071/3419125 WAELES NEDERLAND Voor onze produktieafdeling zoeken wij enkele enthousiaste (in ploegendienst) Na een inwerkperiode voor de diverse funkties zullen de nieuwe medewerkers als allround gieterij-medewerker gaan funktioneren. Hiervoor gelden de volgende eisen: - een opleiding dan wel werkervaring op LTS- niveau; - vermogen zelfstandig te werken en initiatief te tonen; - een positieve instelling; - bereidheid tot verdere opleiding. Wij bieden een goede salariëring, alsmede prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden in 2-ploegendienst zijn van 07.15 -16.00 uur (dagploeg) en van 15.45- 00.30 uur (avondploeg). De ploegentoeslag is 18% Tevens geldt een BO-toeslag van 56,- bruto per maand. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer M. Geerts, Personeelszaken (0252-629911) niet op woensdag. Uw schriftelijke sollfcitatie kunt u richten aan Waeles Nederland B. V. Postbus 234, 2150 AE Nieuw Vennep, t.a.v. M. Geerts (PZ) of E-mail: m.geerts@waeles.nl WAELES NEDERLAND B. V is een ijzergieterij die hoofdzakelijk giet werk in middelgrote tot grote series maakt. Zij levert toe aan automobiel- en vracht wagenfabrikanten en hun toeleveranciers, maar ook aan de aandrijftechniek-, machine-, tractoren-, landbouwwerktuigen-, en motorenbranche. Binnen deze gieterij zijn ongeveer 85 personen werkzaam. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Vereniging van Bloemenveilingen m Nederland (VBN) is de koepelorganisatie van de Nederlandse bloemenveilingen Bloemenveiling Aalsmeer. FloraHolland. Veiling Oost Nederland. Bloemenveiling Vleuten en ZON Sierteelt. Gezamenlijk realiseerden zij vorig jaar een omzet van 3,5 miljard euro. De Nederlandse bloemenveilingen zijn wereldwijd toonaangevend voor de prijsvorming en distributie van bloemen en planten. Bij de VBN werken 30 mensen, die santen verantwoordelijk zijn voor de landelijke coördinatie van veilingactiviteiten op het gebied van kwaliteit, logistiek, marktinformatie, juridische zaken lobby en communicatie Eén van de nevenorganisarics van de VBN is de Sierteelt Verpakkingspool (Sivepo). Sivepo organiseert voor de veilingen hel beheer en de distributie van snijbloemen- en plantenverpakkingen. Bij Sivepo zijn vijf VBN-medewerkers gedetacheerd. VBN en Sivepo zijn gevestigd in Leiden. De Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland zoekt voor haar ICT-team een ondersteunen systeembeheerder helpdeskactiviteiten: ondersteuning gebruikers instructies installatie hard- en software adviseren management en gebruikers inzake ICT participeren in ICT-projecten De functie-eisen U hebt: MBO-niveau (Informatica) verkregen door opleiding en /of ervaring MCSE of de bereidheid deze opleiding te volgen minimaal 1 jaar ervaring in een ICT-omgeving kennis van MS Windows 2000 en of XP kennis van MS Office producten kennis van Internet/intranet technologie en toepassingen sterk analytisch én communicatief vermogen gevoel voor humor zelfstandigheid, enthousiasme en een klantgerichte instelling De VBN biedt een zelfstandige en uitdagende groeifunctie in een dynamische sector een uitstekend arbeidsvoorwaarden pakket een ontspannen, collegiale werksfeer Belangstelling? Bel dan voor meer informatie met de heer N. de Jager, hoofd Bedrijfsbureau, (071) 565 9603, of schrijf vóór 20 april een sollicitatiebrief met CV aan de VBN, t.a.v. de heer mr drs E.S. Rijnders, Postbus 9324, 2300 PH Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Samen sterk! Daarom werken de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek en de Zorggroep Valent nauw samen. De StichtingK| Duin- en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaronder thuiszorg, extramij verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. De Zorggroep Valent bestaat uit woonzorgcerj en verpleeghuis Bernarduste Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentfj Wilbertte Katwijk. Zorggroep Valent biedt ook dagbehandeling en dagverzorging Voor de locatie Katwijk Thuiszorg Rijn-, Duin-en Bollenstreek (RDB), zijn wij op zoek naar een Voor 36 uur per week Functie-inhoud: De functionaris geeft leiding aan de afdeling salaris- en personeelsadministratie waarin specifiek de taakvelden salarisadminJ personeelsadministratie en uren-invoerregistratie zijn ondergebracht. De functionaris is verantwoordelijk voor het totale werj proces binnen de genoemde taakvelden en draagt bi) tot de verdere ontwikkeling hiervan De functionaris is verantwoorde^! het onderhoud van het (geautomatiseerde) salarissysteem, de planning, logistiek en uitvoering van de verloning, inclusief de controle hierop. De functionaris is verantwoording schuldig aan de manager financiële en facilitaire zaken (F&F). Werkzaamheden: U zorgt voor juiste invoering van en controle op de salarisgegevens in het geautomatiseerde systeem; U zorgt voor de controle van de te betalen salarissen, U zorgt voor berekeningen en afdrachten aan de belastingdienst, bedrijfsvereniging, pensioenfonds etc.; U zorgt voor het jaarwerk; U zorgt voor het ontwikkelen van diverse (periodieke) rapportages t.b.v. managementinformatie Functie-eisen: Opleiding op heao-niveau, Leidinggevende kwaliteiten; Zelfstandig kunnen werken; Kennis van automatisering; Goede communicatieve vaardigheden. kke Pi dio. He itegie- salemal erba Wij bieden: Gevarieerde en zelfstandige functie; Aanbod van cursussen en/of scholing; Mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en collectieve verzekeringen; Bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang; Salaris volgens CAO Thuiszorg, schaal 10 (maximaal 3171,33) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. Tensen, Hoofd F&F, telefoonnummer 071-4093263 of met de heer K. den Hollander, Hoofd Salaris en Personeelsadministratie, telefoonnummer. 071-4093264. Solliciteren: U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de Personeelsadministratie, postbus 2039, 2220 BA te Katwijk. Stichting Zorggroep Valent Postbus 592 2220 AN Katwijk Schimmelpenninckstraat i0 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: 071-4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl l/erk I aflet ophi etre it in sco Bouwen aan een gezonde toekomst 'Onder de Paraplu' Het project preventieprogramma's 'Onder de Paraplu' is een project waarin het preventieaanbod uan diverse instellingen in de regio voor het onderwijs wordt gebundeld en a/gestemd. Het gaat hierbij om preventieprogramma's ter beuordering uan sociale weerbaarheid en om programma's om gezondheids vaardigheden aan te leren op het gebied uan bijvoorbeeld pesten, machtsmisbruik seksualiteit relaties, genotmiddelen, vandalisme, etc. Met scholen die meedoen aan het project wordt een meerjaren preventieplan op maat samengesteld. De GGD Zuid-Holland Noord vraagt namens de samen werkende instanties ten behoeve van het project preventie programma's 'Onder de Paraplu' per zo spoedig mogelijk een voor 20 uur per week De werkzaamheden zullen voornamelijk plaatsvinden op maandag, dinsdag en woensdag of donderdag. De standplaats is Leiden. Je krijgt een zelfstandige functie in een klein, enthousiast en nieuw team. Functie-informatie - afhandelen van binnenkomende telefoongesprekken - zelfstandig beantwoorden van vragen en maken van afspraken - zorgdragen voor verslaglegging - verantwoordelijk voor archivering en dossiervorming I- verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaamheden Functie-eisen - HAVO, aangevuld met een secretariële opleiding goede telefonische vaardigheden kunnen werken met computer/geautomatiseerde systemen contactuele vaardigheden uitstekende beheersing van de Nederlandse taal goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden zorgvuldig stressbestendig Salarisindicatie Duur van de aanstelling is afhankelijk van de looptijd van het project. Verwacht wordt dat het project in ieder geval tot 1 januari 2004 loopt. Afhankelijk van je leeftijd en ervaring is het te bereiken salaris maximaal 2.137,- (schaal 6N) bij een fulltime aanstelling van 36 uur per week (exclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering) De GGD Zuid-Holland Noord volgt de rechtspositieregeling van de CAR/UWO en heeft een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je meer weten? Voor meer informatie kun je bellen met de heer Bas Koppers, projectleider 'Onder de Paraplu' (maandag, dinsdag en donderdag), telefoon (071) 516 33 36. Procedure Je schriftelijke sollicitatie dient vóór 27 april 2002 gericht te worden aan GGD Zuid-Holland Noord t.a.v. mevrouw J. Bierens, waarnemend directeur, Postbus 1437, 2302 BK Leiden onder vermelding van secretaresse 'Onder de Paraplu'. ZUID-HOLLAND NOORD De GGD Zuid- Noord staat u goede en toegi openbare gezi zorg. Op proj wijze geeft zijl aan landelijkj kelingen ter uj uan het regiol gemeentelijk! heidsbeleid. De organisatfl gekenmerkt dj grote collegi^l en betrokkenj onder de r

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 38