'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel School, maar dan leuker. SERVICEMONTEURS ASSISTENT SERVICEMONTEURS q PERSOONLIJK BEGELEIDER intensieve begeleiding (m/v) SERVICE- EN WEEKEND- MEDEWERKERS M/V HOFDIJCKSCHOOL enthousiaste leerkracht (wtf 1,0) Heijmans Infrastructuur en Milieu werkvoorbereider m/v fcRDAG 13 APRIL 2002 "Je kan het, je kan het!" schreeuwt Sharon naar haar vriendin die vijf meter boven haar hoofd voorzichtig over een touw schuift. Buik intrekken, been naar beneden voor het even- I wicht. "Naar voren kijken en gewoon gaan", moedigt Sharon aan. "Zie je j wel dat je het kan. Je moet het gewoon doen", zegt ze als haar vrien din veilig aan de overkant is. Net had Sharon het zelf nog moeilijk. Samen met haar klasgenoten ging ze de klimtoren op. Zo hoog als een middel groot flatgebouw. Veilig gezekerd, dat wel, maar toch knap eng. Na de eerste meters: "Mag ik naar beneden?" "Nee", antwoordt de instructeur onverbiddelijk. Ze overwint haar angst en klimt zwij gend voort. Boven volgt de beloning. Langs de tokkelbaan roetsjt ze naar beneden. "Dat was echt tof!" We zijn op de Veluwe. Op de Oranjekazerne van de Luchtmobiele Brigade Schaarsbergen. Samen met scho lieren uit het hele land die aan een Regionaal Opleidingscentrum (ROC) de zogenaamde instroomopleiding volgen. Een uniek jaar waarin je een beroepsop leiding doet en tegelijkertijd kennis maakt met de Koninklijke Landmacht. Bevalt het je na dat jaar, dan kan je meteen solliciteren bij de Landmacht. Bevalt het je niet, dan is het toch geen verloren jaar, omdat je een diploma op zak hebt waarmee je ook in de burger maatschappij goed uit de voeten kunt. Diploma's Een Regionaal Opleidingscentrum is een school zoals elke andere. Je wordt er opgeleid voor een bepaalde beroepsrich ting, inclusief stages. Je kunt diploma's halen in de techniek, administratie, logistiek, facilitaire dienstverlening of de beveiliging. Afhankelijk van de school die je kiest zijn er verschillende richtin gen mogelijk. Wat je verder leert in de instroomoplei ding? Heel veel: je krijgt goed inzicht in de diverse onderdelen en functies binnen de Landmacht. Een schooljaar ziet er daarom, buiten de beroepsopleiding, heel anders uit dan normaal. Veel meer sport, want uithoudingsvermogen is belangrijk. Je krijgt een camouflagepak en speciale schoenen. Die heb je nodig ook, want het jaar begint meteen al met een spannend bivak. Verder heb je drie 'groene dagen' en drie excursies naar verschillende onderdelen. Je gaat een stage lopen en het jaar eindigt weer met een bivak. Kortom, ben je in oktober van dit jaar minimaal 16 jaar, wil je een beroepsop leiding doen en tegelijkertijd meer weten over de Landmacht, ben je spor tief, avontuurlijk en houd je ervan veel in de buitenlucht te zijn, dan is de instroomopleiding wellicht iets voor jou. Durf jij het aan? Mondriaan College voor Veiligheid i.s.m. Banenwinkel Koninklijke Landmacht Rotterdam Info avonden over: Instroomopleiding Landmacht en Instroomopleiding Vrede en Veiligheid Woensdag 17 april 2002 van 19:00 tot 21:00 uur Woensdag 26 juni 2002 van 19:00 tot 21:00 uur Toelatingsvoorwaarden: - Op 1 oktober 2002 minimaal 16 jaar - In bezit zijn van een mavo- of vbo diploma Bezoekadres: Mondriaan College voor Veiligheid Wegastraat 44 2516 AP Den Haag tel.: 070-310 45 20 (aanmelden) e-mail: uniform@mon3aan.nl Bereikbaar met: Bus 26 (vanaf station Den Haag Holland Spoor en station Voorburg) Bus 44 (vanaf station Den Haag Centraal en station Voorburg) Voor meer info kun je terecht bij: Banenwinkel Landmacht Rotterdam Westblaak 9, tel.: 010-411 72 66 3h Container Techniek Nederland is een snelgroeiend bedrijf dat zich volledig toelegt op it plaatsen, onderhouden, repareren en het verhelpen van storingen van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelingssystemen in opdracht van gemeentelijke overheden door Nederland en België. Voor ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar: (in bezit van rijbewijs B of BC) voor het zelfstandig plaatsen, afmonteren, repa reren en verhelpen van storingen van alle soorten ondergrondse afvalinzamelsystemen. Relevante technische werkervaring en het kunnen werken met een autolaadkraan is een pre. met doorgroeimogelijkheden d.m.v. opleidingen en cursussen. om ons team van enthousiaste medewerkers te versterken. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en heeft deze advertentie je interesse gewekt, stuur dan een sollicitatiebrief of bel even. Een e-mail sturen kan natuurlijk ook. BEEK CONTAINER TECHNIEK NEDERLAND t.a.v. de heer R Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden Tel. (071523 23 65 E-mail: pzonderop@beekcontainercleaning.nl khting Bollenstreek biedt in de regio Duin- en Bollenstreek aan ruim 550 mensen met een verstandelijke beperking n grote diversiteit aan ondersteuningsvormen. Er zijn ruim 400 medewerkers werkzaam en het Centraal Bureau Windt zich in Noordwijkerhout. De organisatie is sterk in ontwikkeling. De stichting ondersteunt mensen iet een verstandelijke beperking, opdat zij 'gewoon' hun eigen leven kunnen leiden, met hulp van flexibele, dividuele ondersteuning bij het dagelijks functioneren. 'Gewoon' betekent zélf regie hebben over je leven, zélf euzes maken, rechten en plichten hebben, autonoom zijn, vrienden hebben, je kunnen ontplooien, naar vermogen fjdragen aan de samenleving en een zinvol leven leiden. Hdagcentrum De Hafakker komen dagelijks ruim 45 cliënten voop diverse vormen van specialistische dagbesteding, ronder wordt verstaan: intensieve begeleiding, ouderen met syndroom van Down gecombineerd met de ziekte van zheimer, jonge mensen met autisme en een ernstige verstandelijke beperking. Daarnaast biedt het dagcentrum moge- rwe Wieden voor recreatieve opvang van ouderen en heeft het een restaurant. ijj >or de afdeling Intensieve Begeleiding zijn wij op zoek naar een ervaren voor 24 uur per week functie persoonlijk begeleider IB begeleidt u een aantal clienten. U bent verantwoordelijk voor het opstellen, itwerken en bewaken van de doelen en acties uit het activiteitenplan. Uw basisplaats is de afdeling Intensieve Begeleiding. laarnaast zal u ingezet worden bij projecten waarbij individuele intensieve begeleiding voorop staat, zoals 'Zorg in even- je SI en 'Bijzondere zorgplannen'. U begeleidt cliënten in diverse activiteiten zoals aangegeven in het individuele ttiviteitenplan van de cliënt. U bent rechtstreeks verantwoording schuldig aan het hoofd Dagbesteding en ontvangt werkinhoudelijke instructies van de coachend begeleider. IRII li per oonlijk begeleider IB wordt een groot beroep gedaan op uw creativiteit en incasseringsvermogen. i L if mze eisen U hebt ervaring met het werken met activiteitenplannen. U bent in staat om methodisch en zelfstandig te Jrv3 zowel individueel als in teamverband. U bent flexibel en creatief in het reageren op de begeleidingsvraag. U bent erda pt, we kt individugericht en u bent consequent in handelen en begeleiding. jpni Opleiding U beschikt over een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau. Gezien de veranderingen binnen het ri ^centrum zoeken wij een persoon met meerdere jaren ervaring als activiteitenbegeleider. Itbeidsvoorwaarden De functie is ingedeeld in schaal 45 volgens de CAO Gehandicaptenzorg, minimaal 1.491,- n maximaal 2.423,- bruto per maand, bij een fulltime dienstverband. ;°nf "formatieVoor informatie kunt u bellen naar Luuk Vos, hoofd Dagcentrum, telefoonnummer 06-12264446 of lartijn de Kremer, coachend begeleider, telefoonnummer (0252) 34 57 81. ollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met uw c.v. kunt u binnen tien a9en na het verschijnen van dit blad zenden aan: Stichting Bollenstreek, w |fenst P&O, t.a.v. Taco Paulides, Postbus 244, 2210 AE Noordwijkerhout of W Ier e-mail sturen naar tpaulides@stgbollenstreek.nl. "raag op de brief én de envelop het vacaturenummer vermelden: 205 e naar aanleiding van deze advertentie wordt n STICHTING BOLLENSTREEK voor zorg- en dienstverlening aan met een verstandelijke beperking machinefabriek vertegaal bv wlllem kloosstraat 62 2394 bd hazerswoude mfvertegaal @hetnet.nl Machinefabriek Vertegaal bv bestaat sinds 1951. Binnen ons bedrijf zijn 8 medewerkers actief. Onze werkzaamheden lopen uiteen van allround metaal bewerking tot complete machinebouw. Meestal worden deze machines ook in eigen beheer ontwikkelt. Hoewel wij klantgericht werken in diverse sectoren, produceren wij veel voor de potgrondindustrie. Door de groeiende orderportefeuille zoeken wij voor het efficient voorbereiden van de werkzaamheden in de werkplaats een: WERKVOORBEREIDER/VOORMAN m/v Buiten de werkvoorbereiding zal deze functie ook bestaan uit het verrichten van werkzaamheden in de werkplaats. Wij vragen ervaring met AutoCad It. Een goede omgang met mensen en goed functioneren onder tijdsdruk vinden wij belangrijke eigenschappen. Wij zoeken dus een meedenker met ervaring op de werkvloer. Wij bieden een passend salaris conform CAO Kleinmetaal met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie of een afspraak bel: 071-3412530. Uw schriftelijke reactie gaarne richten aan: de Hr. f RIJMAS is een handelsonderneming, die als agent optreedt voor een aantal fabrikanten uit Duitsland en Zwitserland. Wij vragen voor directe indiensttreding voor de woensdag, donderdag en vrijdag (24 uur) een PARTTIME COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Hem/haar wacht een interessante baan met afwisselend werk op een kleinschalig modern kantoor. Taakomschrijving - het onderhouden van telefonische contacten met fabrikanten, en de Nederlandse Sanitaire Groothandel en Detailhandel - het assisteren van de collega's op de verkoopafdeling De vereisten voor deze functie zijn: - opleiding minimaal op MBO niveau - enig technisch inzicht en ervaring in de sanitairbranche is een pré - spreekvaardigheid in de duitse taal - commerciële inslag - goede contactuele eigenschappen - ervaring met MS Word Wilt U voor deze functie in aanmerking komen richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan onderstaand adres. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer M. Bastiaans telefoon 071-568 67 71 I Handelsonderneming Rijmas bv Admiraal Banckertweg 30 Postbus 368, 2300 AJ Leiden Telefoon 071-568 67 99 M E A S Tankstations MEAS is een dynamisch en snel groeiend bedriif. dat er vanuit gaat dat automobilisten uitsluitend het beste verdienen Wij zi/n o a gespecialiseerd in de ontwik keling en exploitatie van tankstations en autowasserettes MEAS betekent een schoner tankstation, een uitgebreider assortiment, een betere dienst verlening. ruime autowas- mogeliikheden. een persoon- li ike benadenng, een grotere zorg voor het rruHev, de modernste apparatuur en een vnendeli/ke sfeer Wij zoeken per direct voor onze tankstations in Leiden, Leiderdorp en Noordwijk Wij zoeken mensen die: klantgericht zijn accuraat kunnen werken zelfstandig werk prettig vinden representatief zijn Kassa ervaring is niet noodzakelijk, maar is wel een voordeel. Ben je geïnteresseerd in deze functie bel dan voor een afspraak: 071-3622885. De Hofdijckschool is een protestants- christelijke school en kenmerkt zich door kwaliteit, kleinschaligheid en zorg voor elkaar. Met 260 leerlingen in 8 jaargroepen en 1 instroomgroep, wordt gewerkt volgens een klassikaal systeem, waarbinnen tegemoet wordt gekomen aan de verschillen tussen kinderen. De school steunt op de betrok kenheid van de ouders. Het bestuur van de vereniging voor christelijk onderwijs, genaamd de in Oegstgeest zoekt per 1 augustus 2002 een wij bieden: - een baan met veel afwisseling in een goed ingerichte school - de mogelijkheid tot deskundigheids bevordering - een prettige werksfeer wij zoeken iemand die: - zich herkent in de begrippen: kwaliteit bewust, gemotiveerd en optimistisch - breed inzetbaar is - affiniteit heeft met ICT - een bewuste keuze maakt voor christelijk onderwijs - bereid is in teamverband mee te werken aan activiteiten in en om de school Wij nodigen u van harte uit te solliciteren op deze vacature. Inlichtingen worden graag verstrekt door: - Jeroen van Tongeren (adj.directeur) tel. 071-5237614 (school) 071-5147070 (privé) - Marianne Smit (vice voorzitter bestuur), tel. 071-5174169 Sollicitatiebrieven kunnen voor 26 april a.s. gericht worden aan de secretaris van het bestuur: Sara Smids, Laan van Oud Poelgeest 4, 2341 NJ Oegstgeest. Te Beest Wegenbouw, onderdeel van Heijmans Infrastructuur en Milieu, is gespecialiseerd in het aannemen en uitvoeren van civieltechnische werken, zoals de aanleg van wegen, asfalt, sportvelden en rioleringen. In verband met uitbreiding van ons team Te Beest in Heemstede zoeken wij een nieuwei collega in de functie van Uw functie Uw opties Een werkvoorbereider is verantwoordelijk voor de voorbereiding van projecten van de calculatiefase naar de uitvoeringsfase. Voor deze functie geldt als basis minimaal het diploma MTS Civiele Techniek en/of relevante werkervaring. Uw werkwijze is te omschrijven als commercieel, analytisch en kostenbewust en u beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Wij bieden u een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden en de kans om binnen de veelzijdigheid van Heijmans samen met collega s te werken aan mooie, uitdagende projecten. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer J. Hussaarts, bedrijfsleider, telefoon nummer (023) 528 14 02. Algemene informatie vindt u op internet: www.heijmans.nl. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, kunt u voor 27 april 2002 richten aan. Heijmans Infrastructuur en Milieu B.V., afdeling Personeel en Opleidingen, t.a.v. mevrouw P.C. van der Plas, Postbus 380, 5240 AJ Rosmalen, onder vermelding van vacaturenummer HIM02.036. Heijmans Infrastructuur en Milieu maakt deel uit van Heijmans N.V. Met ruim 9.300 medewerkers en een omzet van circa 2.25 miljard is Heijmans één van de toonaangevende ondernemingen in de bouwnijverheid. De divisie Heijmans Infrastructuur en Milieu heeft alle expertise in huis voor het ontwerpen, aanleggen en verbeteren van wegen, rioleringen, bedrijfsterreinen en sportvelden. Opdrachtgevers zijn verzekerd van een innovatieve partner die permanent de nadruk legt op kwaliteit, onderzoek en advies. En waar mogelijk profiteren zij van de kracht van een sterke, efficiënte achterban: Heijmans N.V.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 37