'Ik speel altijd met mijn hart' SPORT ROAC'79: 'Er was niets aan te merken op de scheidsrechte] R8 Conflict bij Docos o\ trainer loopt hoog op»"1 Sander van der Holst staat op rand basketbalfinale Kramnik zet schaakt volgend jaar op het s KNVB wil minder stral regels in recreatief voet I donderdag 11 APRIL 20(1 Sjeng Schalken. Archieffoto: ANP Schalken ronde verder in Estoril estoril - Sjeng Schalken heeft gisteren de kwartfinale van het toernooi van Estoril bereikt. De L'5-jarige Limburger versloeg op de gravelbanen van de Portuge se plaats de Slowaak Dominik Hrbaty met 7-5 6-4. In de vol gende ronde treft hij de Argen tijn David Nalbandian, die ver rassend de als eerste geplaatste Spanjaard Juan Carlos Ferrero uitschakelde. Schalken boekte zijn zevende overwinning van het jaar. Inhaalwinst vrouwen RCL leiderdorp - De vTOUwen van RCL hebben hun inhaalduel in de eerste klasse B tegen Pancra- tius met 1-0 gewonnen. Voor de Leiderdorpsen scoorde Mirjam van der Giessen in de 25ste mi nuut het enige doelpunt. RCL schoof op naai de vierde plaats. Het heeft de derde plaats zelfs in zicht. RCL heeft na de zege vier verliespunten minder dan KRV. De Boer op zoek naar andere club Barcelona - Frank de Boer gaat op zoek naar een andere club. Ook in het onderhoud dat zijn manager Rob Jansen gisteren had met het bestuur van FC Barcelona bleek dat de verdedi ger slechts voor een jaar kan bijtekenen. Daar gaat hij onder geen enkel beding mee ak koord. ,,Ik ben na dit seizoen transfervrij en ga eerst kijken naar een andere club. Ik kan alsnog bijtekenen. Ik wil in elk geval binnen een maand duide lijkheid over mijn toekomst." NAC basketbal stopt definitief breda - NAC basketbal stopt definitief. De Raad van Toezicht van de Bredase club heeft dit besloten omdat niet voldoende sponsors kunnen worden ge vonden. Een initiatiefgroep, met NAC-coach Jos Wolfs, zal nog wel proberen om op een andere manier basketbal op het hoogste niveau in Breda te handhaven. De groep heeft zichzelf hiervoor tot 1 mei de tijd gegeven. NAC begon twee jaar geleden met grote ambities aan het basketbal. De club wil de binnen vijfjaar Nederlands kampioen worden en daarna aanhaken bij de Europese top. rijpwetering - Er is niets aan te mer ken op de leiding van arbiter Van Bree bij de wedstrijd Forum Sport - RO AC'79. Dat is de mening van voorzitter Cees van der Poel van de Weteringse club. Gisteren werd bekend dat Fo rum Sport scheidsrechter Van Bree uit Voorschoten in een officieel protest beticht van 'partijdigheid'. Van Bree is lid van een concurrende vereniging in de vierde klasse, Graaf Willem II/VAC. Volgens Van der Poel heeft de scheidsrechter de wedstrijd goed ge leid. „Hij stuurde de keeper van Fo rum uit het veld wegens hands. Daar was geen protest tegen. Het was ei genlijk een bijzonder prettige wed strijd." Tot zes minuten voor tijd al thans toen ROAC'79 een 2-1 achter stand had omgezet in een 3-2 voor sprong. „De grensrechter van Forum stond wat weifelend te vlaggen, maar de arbiter kende het doelpunt toch toe. Het ging allemaal zo snel, ik kan me niet indenken dat de scheidsrech ter op zo'n moment denkt: het is bui tenspel, maai' ik keur het doelpunt toch goed." Na dat doelpunt werden twee spelers van Forum Sport uit het veld gestuurd en staakte Van Bree de wedstrijd. Van der Poel wijst erop dat Van Bree een uitstekende reputatie heeft als scheidsrechter. „En als je dan op het wedstrijdformulier leest watl de man is gezegd..." De wedstrijd in de vierde 1< zondag uitgespeeld. Er zijn! minuten te gaan bij een stai 1 voor ROAC'79. Forum Spij maar met acht man verder. nsd litei i: AF door Gertjan van Geen Amsterdam - Een acht maanden durende sluimerende enkelbles sure heeft Sander van der Holst er niet van weerhouden terug te vechten naar de top. De basket baller van regerend landskampi oen Ricoh Astronauts uit Amster dam heeft zijn basisplaats weer terugverdiend en neemt zijn team zelfs af en toe bij de hand. Dit seizoen kan hij eindelijk een keer 'echt' kampioen van Neder land worden. Aan de vooravond van de derde playoff-finale op rij voor de Amsterdammers - NAC moet vanavond definitief aan de kant gezet worden - is de 25-jari- ge Noordwijker er klaar voor. „Het heeft wel even geduurd voor ik op mijn oude niveau te rug was. Maar als je acht maan den niet gespeeld hebt, hou je daar wel rekening mee", zegt Van der Holst. Hij is alweer aan zijn zesde sei zoen in de eredivisie bezig. De laatste drie jaar is Amsterdam, waar hij ook begon, zijn club. In de tussentijd speelde Van der Holst twee jaar voor Zwolle. Spelen in de hoofdstad verdient wel zijn voorkeur. Niet alleen omdat de club onder coach Ton Boot de grootste kans op succes biedt, maar in combinatie met zijn studie psychologie aan de VU is dat wel het handigst. „Toen ik nog in Noordwijk woonde, was ik acht uur van huis voor een training van twee uur. In mijn tijd in Zwolle zat ik 30 uur per week in de auto. Dan is het lastig om ook nog te stu deren." Qua studie maakte hij overigens onlangs een omscha keling. Oorspronkelijk stond hij aan de Universiteit van Amster dam ingeschreven als econo miestudent. „Ik dacht: het lukt allemaal wel, maar ik heb te lang gewacht met omschakelen. Het was een vervelende tijd en ik raakte ook nog eens gebles seerd en werd mijn huis uit ge schopt. Bij de UvA hadden ze geen topsportbeleid, tenminste: alleen voor A-sporters. Op de VU werkt het wat beter. Er is geen aanwezigheidsplicht en als ik tentamens niet kan doen van wege het basketbal, krijg ik snel een herkansing. Ik voel me nu fijner als ik naar school ga." Van der Holst beschouwde zich zelf nooit als een begenadigd ta lent Wel heeft hij altijd een ge zonde gedrevenheid gehad. Vanaf het moment dat hij bij MSV in aanraking kwam met basketbal, had de sport hem in de greep. Aanvankelijk ging hij met zijn vader mee naar de handbalclub. Omdat daar geen jongensteam was, introduceer de zijn moeder hem bij coach Bert Samson. „Vanaf mijn acht ste ben ik met dat balletje bezig geweest Op onze oprit hadden we een basket hangen en ik was altijd aan het schieten." Pas als kadet kwam hij bij verte genwoordigende selecties. Niet omdat de Noordwijker zo'n laat- loeier was, meer omdat hem nooit verteld werd dat er selec tietrainingen waren. Via de na tionale kadetten- en juniorense lectie was leek de eredivisie een logische stap, al voelt hij het zelf niet zo. „Ik stak er echt niet met kop en schouders bovenuit", bekent Van der Holst. „Maar ik wilde het echt en dus moest ik het in ieder geval proberen. Ik leef vanaf mijn vijftiende al voor basketbal. Het was voor mij geen straf om op zondag te trai nen en om op vrijdag niet uit te gaan als ik de volgende dag een wedstrijd had." Zijn passie staat Boot wel aan. Neerlands meest succesvolle coach aller tijden gaf onlangs in Het Parool aan in het begin zijn twijfels te hebben gehad over de Noordwijker. Door zijn leergie righeid heeft hij de twijfels weg genomen. Van der Holst vraagt regelmatig videobanden van wedstrijden op om zijn eigen prestaties te analyseren. ,Als je ergens voor gaat, moet je het goed doen. Ik doe mijn best om te komen waar ik wil komen. Onder hem krijg ik de mogelijk heid om beter te worden." Van Boot is bekend dat hij spe lers eerst volledig afbreekt om hen daarna naar eigen inzichten weer te vormen. „Natuurlijk was het in het begin moeilijk. Ik wist dat ik me moest bewijzen en in het eerste jaar niet veel zou spe len. Daar heb ik geen proble men mee. Op zich is het juist wel makkelijk. Hij zegt: je moet dit en dit en dit'doen en dan krijg je speeltijd van mij. Hij maakt het heel simpel, maar het is weer moeilijk om simpele dingen goed te doen. Je moet goed spelen volgens zijn nor men en waarden en niet volgens die van de rest van de wereld." En, misschien wel het voor naamste: „Boot wil dat je met je hart speelt en dat heb ik altijd gedaan. Het kost mij geen moei te om honderd procent gemoti veerd te zijn." Hij speelt op positie 2, die van shooting guard. Zijn snelheid komt daarbij van pas. „Ik ben wel snel, maar ik ben ook veel te licht. Ik heb nooit vet gehad, maar ik ben dit seizoen vijf kilo verloren en weeg nu 76. Die ex tra kilo's heb ik wel nodig. Zeker in de Europa Cup. Ik weet niet waar het aan ligt, maar ik ver brand meer dan ik eet. Je voelt het wel als je in zo'n zwaar sei zoen zo veel afvalt." De extra ki lo's kweekte hij in het kracht honk tijdens zijn revalidatie. Hij heeft de fysieke training terug gebracht tot twee keer per week, naast de vijf avonden reguliere training. De rest traint ook nog overdag. „Maar ik ben blij dat ik mijn studie ernaast heb. Basket bal kan behoorlijk geestdodend zijn. Trainen, eten, slapen, trai nen, eten, slapen - dat is wat te veel van het goede." In de eerste playoff-serie van het jaar toonde hij twee gezichten. Tijdens de (verloren) tweede wedstrijd tegen Den Bosch gooi de Van der Holst alles ernaast en noemde Boot hem een we zel. In het beslissende derde duel speelde hij als herboren. Van der Holst gaf met vier op vier rake tweepunters en een leiden - Een conflict over het op non-actief stellen van een jeugdtrainer van Docos is hoog opgelopen. Leden van de Leid- se voetbalclub hebben om een ledenvergadering gevraagd om het bestuursbesluit terug te draaien. Bestuur en jeugdbestuur heb ben aangekondigd op te stap pen als dat gebeurt. Secretaris Hans Visser heeft vertrouwen in een goede afloop. „Ik denk dat de meeste leden zich ach ter het bestuur scharen." Volgens Visser hield de betref fende trainer van de meisjesaf deling zich bij herhaling niet aan gemaakte afspraken over zaken als gebruik van kleedka mers en velden. „We hebben daar een aantal gesprekken over gehad, maar het verbeterde niet. Uiteinde lijk heeft het jeugdbestuur be sloten geen gebruik meer te blij maken van zijn dienst hebben voor die meisj«TER andere gediplomeerde 1 kunnen vinden." De meisjesafdeling w 0 ee; niet eens met het be<gebrc verzamelde voldoende Ijting keningen om een lede akelc dering bijeen te roepen Deg i op moet het bestuur woording afleggen, clubblad kondigt het al aan niet te acceptei het besluit wordt draaid. „In dat geval concludejham hoofdbestuur dat er gewerd trouwen is in de werkv Irid het oordeel van het h oste stuur. Het ontbreken vertrouwen leidt tot ht voni den van alle hoofdbes nul den en met hen alle jetopr stuursleden." De ledenvergadering maandag 22 april gehoi^ erer ches vertr Uni nde! aar t 4anc terei dortmund/gpd Vladimir Kramnik zal in de eerste helft van 2003 zijn wereldtitel scha ken verdedigen. Acht groot meesters, van wie er zeven in de mondiale top-10 staan, strijden van 6 tot en met 21 juli in Dort mund om het uitdagerschap. Gany Kasparov, die zijn wereld titel in het najaar van 2000 aan Kramnik verloor, is tijdens het kandidatentoernooi de grote af wezige. De nummer één van de wereldranglijst is van mening dat hij het recht heeft op een automatische rematch. Die heeft hij echter niet gekregen. De Bulgaar Veselin Topalov en Alexander Morozevitsj uit Rus land zijn in Dortmund de twee hoogst geplaatste deelnemers in het met 250.000 euro gedoteer de evenement. De winnaar ont vangt 100.000 euro. De Brit Mi chael Adams, de onder Israëli sche vlag schakende Boris Gelf- and, Alexei Sjirov (Spanje), Peter Leko (Hongarije) en de winnaar van het Corustoemooi van dit jaar, de Rus Jevgeni Bai eveneens van de partij, se grootmeester Ch Lutz neemt de open plaats van Kasparov in. De strijd rond KramniL euze titel is de tegenha )p het officiële WK van de p, schaakbond FIDE. De - schaakfederatie heeft formule sinds 1999 gewijzigd. De klassieke tenmatches werden voor de knock-out-fon als die in het tennis v hanteerd. Dit tot groot gen van 's werelds be schakers, Kasparov en 1 Het komende kandid: nooi in Dortmund moe gezien als de continue y1* de klassieke schaaktradi Tegelijkertijd met het u [oetl toernooi speelt Jan Tinrzo' de Dortmunder Westfal een tweekamp tegen Naiditsj. Deze 16-jari ling wordt gezien als ste schaaktalent van Du ?n ling N eroe der een en s 305 PL laak ;en! Don ippt ssio hee igiij ■10 plei Ont alt fs rF Lin der' luis Kei iniei Sander van der Holst in actie in de tweede wedstrijd tegen NAC, afgelopen dinsdag. „Vanaf mijn achtste ben ik met dat balletje bezig geweest. Op onze oprit hadden we een basket hangen en ik was altijd aan het schieten." Foto: Ingrid Bertens driepunter in de eerste helft de aanzet tot de zege. De winst in de serie draaide de sfeer en de verwachtingen bij Amsterdam compleet om. In de reguliere competitie ging de.ploeg door een zware crisis, van de laatste zeven wedstrijden verloor de landskampioen er zes. Van titel- favoriet degradeerde Amster dam tot een van de kansheb bers. „Gelukkig hebben we de moed niet opgegeven. We zijn keihard door blijven trainen en juist nu komt onze ervaring in de Eufopa Cup goed van pas. Die wedstrijden hebben ons geen pijn gedaan." Winst vanavond op NAC brengt Amsterdam Astronauts in de fi nale. Omdat hij in zijn eerste seizoen goeddeels op de bank zat en vorig jaar acht maanden miste door zijn enkelblessure, kan Van der Holst nu echt kam pioen worden. De rechterenkel is nog niet volledig hersteld („Ik kan er niet echt op afzetten, heb daardoor bijvoorbeeld moeite met een linker lay-up"), maar het hindert hem niet. Hoewel zijn verbintenis afloopt, gaat hij ervan uit ook volgend jaar in Amsterdam te spelen. „Pas na de playoffs gaan we praten. Toen ik geblesseerd was, mocht ik ook bijtekenen. Ik denk dus dat ze me wel willen houden." zeist/gpd - De KNVB wil een striktere scheiding tussen pres- tatief en recreatief voetbal. Voor recreatief voetbal zouden de regels veel minder strak moe ten worden. Het zou dan gaan om alle standaardteams die la ger spelen dan de zevende klas se, die overige seniorenteams onder de reserve derde klasse, vrouwenteams lager dan de tweede klasse en jeugdteams (A- B- en C-junioren) die lager spelen dan de eerste divisie. Voor de recreatief voetballende teams zou er geen verplichting meer moeten zijn elftalopgaven aan de KNVB te sturen. Er zou den ook geen eisen meer gesteld bur ged de] worden aan de sterkte ^eei teams. Recreatief speler) ballers mogen zowel (moj dag als zondag spelen. Bij wedstrijden mag dc gewisseld worden mits niet meer dan 16 spel den gebruikt. Tussen en 1 april kan de club tweemaal vragen een vr de wedstrijd uit te stelle treme uitslagen kan de KNVB tijdens het seizof lil het team op een ander te delen. Clubs kunnen onderlin dat duels worden verpli De nieuwe regels zoudi seizoen 2003/04 moetei rord Btf Abraham Olano wilde de Giro rij den als voorbereiding op de Tour de France. Foto: Reuters Once en Banesto niet in de Giro madrid - De Spaanse wielerfor- maties Once en Banesto doen niet mee aan de 85ste Giro d'Italia, die op 11 mei in Gro ningen begint. Reden van de af melding is dat de Italiaanse etappekoers niet te zien zal zijn op de Spaanse televisie^ Abra ham Olano (Once) voelt zich het voornaamste slachtoffer van dat besluit. Hij wilde de Gi ro graag rijden ter voorberei ding op de Tour. KNVB-spelerspas kost bijna vier ton zeist - De invoering van een spelerspas voor amateurvoet ballers in het KNVB-district West 2 (Zuid Holland) kost 390.600 euro. De pashouders betalen daarvan zelf 94.600 eu ro. De rest van de kosten wordt voornamelijk gedragen door de amateurclubs. Dit blijkt uit de KNVB-begroting voor het sei zoen 2002-2003. De overheid draagt ruim 87.000 euro bij. SPORT EN SPEL BRIDGE Het zevende viertal van Crash (Lei den) is kampioen geworden van de hoofdklasse van het district Leiden. Gerwin van Eersel, Peter de Laet, Remco Kaashoek en Frank Zakarian sloten de competitie in stijl af met een 18-12 zege op Bodegraven 3. Dat volstond om PAS 2 (Leiden) voor te blijven, dat tegen Crash 10 niet ver der kwam dan een 17-13 overwin ning. Crash 7 promoveert door dit kampioenschap naar de landelijke tweede divisie. LBC 1 (Leiderdorp), De Sleutels 2 en Sassem Troef 2 zijn gedegradeerd uit de hoogste afdeling van het district. Eindstand hoofdklasse district Leiden: 1. Crash 7 (Leiden) 11-197, 2. PAS 2 (Leiden) 11-193, 3. Bodegraven 3 11-173, 4. Crash 10 11-173, 5. Bodegraven 2 11-173, 6. Sassem Troef 1 (Sassen- heim) 11-172, 7. Crash 8 11-171. 8. Crash 9 11- 166, 9 Crash 6 11-149, 10. LBC 1 (Leiderdorp) 11-143, 11. De Sleutels 2 (Leiden) 11-137, 12. Sassem Troef 2 11-118. De Plas heeft naast het kampioen schap van groep 10 van de landelijke competitie gegrepen. De kaderspe lers uit Ter Aar wonnen het inhaal duel tegen H-team met 2-4, maar verloren van HWA Swatch met de zelfde cijfers. Hans Borst behaalde in beide wedstrijden een overwinning. Verder was Paul Sassen tegen het H- team succesvol. HWA Reparatiebe drijf (Alblasserdam) ontfermde zich over de titel door met 6-0 te winnen van Sportrust/Van Diemen (Sassen- heim). „Wij hebben meer kilometers gemaakt dan caramboles", commen tarieerde Ben Duivenvoorde de elfde opeenvolgende nederlaag van zijn team. Hij verloor net als Maarten Bakker en Herman Lijsen kansloos, waardoor zij naar de laatste plaats afdaalden. De Engel/Van der Aart behaalde een degelijke 0-6 overwin ning op het hoger geklasseerde Push and Win. Louis Opstal, Cas Juffer mans en André van der Aart hadden zeven, elf en 21 beurten nodig voor deze eindscore. Het eerste team van Transport Van der Luyt (Oegstgeest) incasseerde in de driebandencompetitie een 6-2 nederlaag tegen Tabara Dames. Re- né Dongelmans bracht de enige winstpartij op zijn naam. Het tweede viertal had beduidend minder te duchten van LM 3, want het werd ook zonder kopman Hein Jan Sal man 8-0. Arie-Willem van Es, Hennie Filippo, Gijs van Hage en invaller Ben Duivenvoorde waren voor dit resultaat verantwoordelijk. Centraal kwam twee keer in actie en wel tegen Samonda 2 en Tabara Dames. Joke Martijn was als enige in beide duels succesvol, zodat er steeds met 6-2 werd verloren. Stand kadercompetitie poule 10: 1 HWA/Swatch 21-33 (kampioen). 2 HWA Reparatie 21-29, 3. De Plas (Ter Aar) 21-27, 4. Centrum 19-26 4. 5. WBD 1 21-2112 Sportrust/Van Diemen (Sassen- heim) 21-13. Poule 11: 1. Biljartnandel Hofland 25-41, 2. OBIS 25-38. 3 Push and Win 25-31. 4 De Vries 1 25-30. 5 Safety 25-28, 6. De En gel/Van der Aart (Lisse) 25-28. Stand driebandencompetitie poule 4: 1. Deltax 26-44, 2 Tabara Dames 26-38, 3. Jorissen 25- 35. 4 RNC 26-32, 5 Van Dik Hout 25-31. 6 Transport Van der Luyt (Oegstgeest) 26-29, 11 Centraal 26-20. Poule 5: 1 Willemse 26-46, 2. Ruisch 26-44, 3. De Zaen 26-39, 4. Samonda 1 26-36, 5. Transport Van der Luyt 2 26-35 DARTS Nog zes eredivisieploegen dingen mee naar de beker van de dartbond Bollenstreek/Rijnland. Bekerhouder De Stalgasten plaatste zich eenvou dig voor de zesde ronde door Bran- dewijntje 2 met 9-0 te kloppen. Uni ted en Ramses Sjaffies hadden wei nig tegenstand te duchten van Dol phins en Winning Darts uit de eerste divisies. Bullshit, De Gouwe en Wi zards waren sterker dan Cleaners, Geen Flauw Idee 5 en Happy Family in de drie duels tussen twee eredivi- sionisten van deze ronde. Tarsal Koos Minck was eerder in het toer nooi al uitgeschakeld. Dennis Riet hoven (Happy Family) onderscheid de zich door als enige eredivisiespe ler twee keer 180 te gooien. De vol gende ronde wordt in de week van 6- 10 mei gespeeld. Uitslagen vijfde ronde bekertoernooi Bollenstree k/Rijnland (tussen haakjes de divisie): United (ere) -Dolphins (IB) 9-0, Bullterriërs (IB)-Schuimpies (IA) 7-2, Winning Darts (ÏA)-Ramses Sjaffies (ere) 2-7, Cleaners (ere)-Wizards (ere) 3-5, Happy Family (ere)-Bullshit (ere). 0-9, Tops (ÏA)-Leid- sche Dart Boys (1B) 2-7, Geen Flauw Idee 5 (ere)- Gouwe (ere) 4-5. Stalgasten (ere)-Brandewijntje 2 (18) 9-0. Geen Flauw Idee 1 (3D)-Low Landers (2C) 7-2. Vliegop (3A)-Dartons (2B) 2-7, Jambes- sies (3C)-Bad Habits-A Team (3A) 3-6, Vage Ken nissen (2B)-DS Destroyers (3D) 5-4, Gouwe 3 (2C) -Vrienden 5 (3B) 5-4, Countdown 1 (2B)-Rijne- tom 1 ((4D) 4-5. Bounchers ((3B)-Jewels (2C) 3- Head Hunters ((3D)-Countdown 2 (4E) 2-7. F&M The Cue Company is helemaal terug in de strijd om de landstitel. De poolbiljarters uit Leiden bemach tigden de eerste plaats in de eredivi sie door het inhaalduel tegen Ru- mors in 8-1 winst om te zetten. Dat is een knappe prestatie, want eerder hadden zij nog een achterstand van 24 punten op titelverdediger Cupido Tickets. Jesse Thehu behaalde twee winstpartijen tegen Rumors en Ma rio Lannoye, Wïm Braam en Mi Len Pan ieder één. In de slotpartij pakte Niels Feyen van Rumors een troost- puntje door in grootse stijl het natio naal record straight pool op 259 te zetten, wat een verbetering van één punt betekende. F&M The Cue Com pany en Rumors staan zaterdag al weer tegenover elkaar voor de re turn, terwijl de Leidse topploeg een dag later thuis Emmen ontvangt. Stand eredivisie: 1. F&M The Cue Company (Lei den) 10-62, 2. Cupido Tickets 10-61. 3. Rumors 10-54, 4. Emmen 10-46, 5 Dijkje Duinzigt 10- 42. 6. CA Groningen 10-31, 7. Hengelo 10-27, 8. HOB Oss 10-23. SNOOKER Het vijfde team van Jumbo 5 mag weer aspiraties op het kampioen schap van de eerste divisie koeste ren. De Warmonders behaalden in de streekderby tegen Snookerij 5 in Leiden een afgetekende 1-8 zege. Marcel van Bommel en Martin Ze venhoven zetten hun drie partijen in winst om en Leon Alewijnse pakte de overige twee frames. Wim Monfils kon enkel de eer van de thuisploeg redden. Snookerij 1 hielp de streek genoot een handje door lijstaanvoer der Pijnacker met 5-4 te kloppen. Er ik ter Braak legde de basis voor deze sensatie door al zijn drie partijen als winnaar af te sluiten. Michel Noor duin en Stijn Minneboo bemachtig den elk één frame. Het verschil tus sen Jumbo 5 en Pijnacker is nog één punt met vier wedstrijden te gaan. Martin Zevenhoven kan de eindzege in het Warmonds kampioenschap een GL< )n: vexs\ n d tivol Va nauwelijks meer ontgaan, van Jumbo 5 haalde op het voorlaatste toernooi welist de finale, maar dat deden achtervolgers ook niet. Xaiepje Rossem was in deze afle\ indt sterkste door in de finale Nri n der met 2-1 te kloppen, wordt in het snookercentruéasp de laatste ronde afgewerkt, en. snookerprof Stefan Mazrosi in Warmond een sterk levei ranking toernooi op zijn n ent meeste regionale deelnemop den in een vroeg stadium u kerl keld, behalve Daan Hoekstri senaar wist tot de kwartfim live te dringen en schreef met 11 n d hoogste break van het toe zijn naam. Stand eerste klasse: 1. Pijnacker 1 Jumbo 5 (Warmond) 18-101, 3. Pijnï je 18-90, 4. Snookerij 5 (Leiden) 18-i Court 18-82, 6. Delflandplein 18-76, café 3 18-76, 8. Snookerii 1 18-75.' se 2 18-74, 10. Die Haghe 18-73, Break 18-70, 12 Respot 18-65 Stand Warmonds kampioenschap na Zei i en: 1 Martin Zevenhoven. 2. Ronald Alewijnse 124 pnt, 4. Gerben Schra Moederscheim. Michel van Gent kla

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20