Opmars ASC onstuitbaar AMATEURVOETBAL Foreholte neemt de tweede plaats over van UDWS Oegstgeest frustreert vroegtijdig feestje Valken '68 r UDO wil niet meer naar Rijswijk Trainers Rijnland houden het voor gezie' De Sleutfi moet zicjj schamen2 Student houden 1 op remi Duel ROAC gestaakt voorburg - De wedstrijd tussen Forum Sport en ROAC '79 haal de gisteren het einde niet. Scheidsrechter Van Bree voelde zich bedreigd door de Voor- burgse ploeg en staakte de wedstrijd zes minuten voor tijd. De stand was toen 2-3 voor de Rijpweteringers. Drie spelers van Forum Sport kregen een ro de kaart. De eerste was voor rust voor de Voorburgse keeper, die hands maakte. Voor ROAC, dat ondanks een overwicht twee keer op achterstand kwam, scoorden Kees Groen, Martin van der Geest en Walter Koek. Na de laatste goal deelde de arbiter twee rode kaarten uit aan spelers van Forum Sport. WSB geeft titel extra cachet: 2-6 vijfde klasse zaterdag - WSB is kampioen van de vijfde klas se. De Noordwijkerhouters wonnen afgetekend met 2-6 van De Jagers. Marcel Luynen- burg (2x), Leon de Klerk (2x), René Flooijmans en Frank Hooijmans gaven de kampi oenszege van WSB gestalte. Foreholte domineerde tegen SJC en won terecht met 3-0. De Voorhoutse doelpunten werden gemaakt door John Muilwijk (2x) en Kaj van Steijn. Schiplui den, dat in de tweede helft door een rode kaart met tien man speelde, pakte toch een 2-2 ge lijkspel tegen Leidsche Boys. De Leidse treffers kwamen van Michael Groenendijk en Rob van Bezouwen. Oosterheem versloeg verrassend GWS met 3-2. Voor de Sassenheimers scoorden Dennis van Velzen en Dennis van der Lans. Ook LFC ging tenonder. RFC '95 bleek op eigen veld met 2-1 net iets te sterk. Alex Alberda maakte het Leidse doelpunt. Leidsche Boys: nog één punt vijfde klasse zondag - Leid- sche Boys begon slecht tegen JAC en kwam met 0-1 achter. Vlak voor tijd kopte Amor el Yaakoubi de gelijkmaker bin nen en Roberto Boom zorgde voor de winnende treffer. Leid sche Boys is nog een punt ver wijderd van de titel. Erasmus, de andere kandidaat voor de ti tel, ging onderuit tegen Alphen. Peter Saunier en een eigen goal van Erasmus zorgden voor 2-0. LFC boekte een 9-2 overwin ning op Real Zoetermeer. Na de 1-1 en 2-2 liep LFC makkelijk weg van de Zoetermeerse ploeg. Goals waren er van Sid ney van der Pluym (4x), Dave van der Berg (2x), Fred Wagen maker (2x) en Abdel Flabti. VCL ging met 1-2 het schip in tegen De Jagers. Na de voorsprong door een goal van Mick Thelen scoorde De Jagers twee keer. GOL Sport overtuigde uit bij Duindorp: 1-6. Chalid Safsaf (2x) en Adil Radini (4x) scoor den. VNA won van RFC '95 met 2-1. Ben Vermond scoorde twee keer voor de Leidenaars. Katwijk is op de goede weg a-junioren, tweede divisie - FC Lisse pakte met liefst negen eerstejaars een puntje tegen Ex celsior Maassluis: 0-0. Ook Quick Boys speelde gelijk. Te gen Sparta werd het 2-2. Hoog tepunten van het duel waren de doelpunten van Arie Zwaan en Herman Varkevisser. UVS kreeg in de Kikkerpolder met 1-4 klop van Spartaan '20. Bij een 1-2 achterstand brak het Leidse verweer. Vincent Vergeer be kroonde zijn goede invalbeurt met een doelpunt. Katwijk won voor de derde achtereenvolgen de keer. VCS kreeg geen poot aan de grond tegen de ontke tende Katwijkers (0-3), die nu weer alle kansen hebben op handhaving. Peter Ederveen (2x) en Joey Voorbergen scoor den. Alphense Boys blijft juichen a-junioren derde divisie - De aantrekkelijke derby Noordwijk - Voorschoten '97 eindigde in 1 -1Beide teams misten vele kansen. Shemiel Constansia schoot Voorschoten naar een 0- 1 voorsprong, waarop Bart Koppers de 1-1 aantekende. Kampioen in spe Alphense Boys kende geen problemen met het zwakke DSO en won met 9-1Grote man bij de Al- phenaren was Sadik Telli die vijfmaal het net vond. Martin Kalkhoven, Paul Wijsman, Mustapha Yaghoe en Ronen Herman schoten ieder eenmaal raak. Ondanks de 4-6 winst op Vreeswijk gaat ARC er niet meer vanuit dat het kans maakt op de titel. De Alphenaren maakten in acht minuten tijd de 4-2 achter stand goed. Doelpuntenma kers: Jonathan Aalbers (2x), Ben Spanjaard, Thijs Jongejan, Derk Hesseling en Foussene Issaou. maandag 8 APRIL 2002 'Haagse clubs lijken te denken dat alles hier kan' oegstgeest - De vrouwen van UDO weigerden af gelopen zaterdag af te reizen naar Rijswijk voor de wedstrijd tegen Vredenburch. Volgens UDO-trai- ner Hans Susan was de veiligheid van zijn speel sters in het geding. „Tegen zo'n club spelen wij niet meer." Het bestuur van Vredenburch begrijpt niets van deze actie. De weigering heeft te maken met ongeregeldhe den tijdens de eerste wedstrijd tussen UDO en Vredenburch, eerder dit seizoen. Na afloop van de wedstrijd ontstond een vechtpartij, waarbij enkele rake klappen vielen. Henk Susan: „Ik loop al lang mee in het amateurvoetbal. Maar wat daar ge beurde, heb ik nog nooit meegemaakt. En ik wens het ook niet meer mee te maken." Susan en zijn speelsters besloten direct na die wedstrijd al dat zij niet naar Rijswijk zouden afrei zen voor de return. Het bestuur van UDO ver zocht Susan met klem om de wedstrijd toch te spelen, maar Susan volhardde in zijn besluit. „Het werd tijd dat er eens een daad gesteld werd. Haag se clubs slaan wel vaker door wanneer ze in de buurt van Leiden komen, ze lijken te denken dat alles hier kan. Zo is het dus niet." De trainer, vader van een van de speelsters, beseft dat de weigering punten kan kosten. „Maar dat kan me niet schelen. Als we van de bond opnieuw moeten spelen, gaan we weer niet. Volgens de re gels kan de KNVB ons dan uit de competitie zet ten. Nou, dat doen ze dan maar." „Het is echt niet te geloven", vindt secretaris Zier den Heijer van Vredenburch. „Er is contact ge weest met het bestuur van UDO en we hebben af gesproken dat we van de return een leuke wed strijd zouden maken. En nu horen we dit. Het is een lachertje dat zo'n macho-trainer dit beslist, maar treurig dat het bestuur er niet gewoon voor zorgt dat die vrouwen alsnog hierheen komen. Wij zijn een hele nette vereniging en voelen ons hier door beledigd. Nou ja, als ze zich bij UDO nog be denken: ze zijn nog steeds van harte welkom." door Peter Groenendijk leiden - De trainers van FC Rijnland, Danny Minnema en Ad van Kaam, zijn drie duels voor het einde van het seizoen opgestapt. Ze zijn de lamlen digheid van hun spelers zat. Het duo zou er aan het eind van dit seizoen sowieso mee ophouden, maar hoofdtrainer Minnema had er geen trek in het jaar af te maken. De spelers van FC Rijnland presteerden de laatste tijd ma tig. De ploeg stond een tijdje geleden derde, en had titelkan- sen in de vierde klasse. Inmid dels zijn die kansen verkeken: na een slechte serie zakte Rijn land naar de zevende plaats. Volgens Minnema heeft het al les te maken met een zwakke instelling. „Spelers komen te laat, de trainingsopkomst is laag. Het fanatisme ontbreekt. Ik kan daar niet mee omgaan. Ik heb er gewoon geen zin meer in." Assistent Van Kaam had het seizoen nog wel willen af maken, maar is solidair met de hoofdtrainer. „En ik kan zijn beslissing goed begrijpen. De meeste spelers zijn niet meer vooruit te branden. De training van afgelopen week was een dieptepunt, ik heb nog nooit zo'n slappe training meege maakt. Misschien ben ik ouder wets, maar ik begrijp daar hele maal niks van." Volgens Van Kaam zijn veel spelers al bezig met het volgend seizoen, waarin zij lager willen gaan spelen of willen stoppen met voetbal. Onlangs zei een speler van Rijnland tijdens een bekerwedstrijd dat hij hoopte te verliezen, zodat hij niet nog eens voor de beker hoefde te spelen. „Waarschijnlijk grappig bedoeld", zegt Van Kaam. „Maar het is wel typerend. Ik kan voetbal relativeren, en ik weet dat we maar in de vierde klasse spelen. Maar dan nog moet je toch zin hebben om te voetballen? Misschien hebben wij als trainers wel iets fout ge daan, ik weet het echt niet. Hoe dan ook, er moet nodig iets ver anderen bij deze club." Namens de selectie reageert Van Nispen blijft op koers vierde klasse zondag - UD WS kreeg met 1-2 klop van Fo reholte. Door dat verlies raak te de Leidse ploeg de tweede plek kwijt aan de tegenstander uit Voorhout. In eerste instan tie speelde Foreholte met veel ontzag voor UDWS, dat op al le fronten beter was. Vooral de snelle rechtsbuiten Sandley Martina was een kwelgeest voor de Voorhouters. Maar na 45 minuten stond er slechts een 1-0 voorsprong voor de Leidenaars op het scorebord. Regilio Angevaare verraste doelman Marcel van den Berg met een strak schot. In de tweede helft speelde Foreholte met veel meer inzet. Na fraai voorbereidend werk van inval ler Rick van Dijk maakte Frank van Aartrijk gelijk. En daar bleef het niet bij, want Van Aartrijk bezorgde zijn ploeg ook de zege. Roodenburg, bezig aan een goede reeks, won verdiend met 2-0 van Teyüngen. In de beginfase kregen de Sassen heimers Dariël Dubos en Paul Haver een aantal mogelijkhe den. Daarna had de thuis ploeg de touwtjes in handen. Echte kansen kreeg Rooden burg pas in de slotfase. Op het wetra-veld (het hoofdveld was onbespeelbaar) schoot Ray mond Kolk vijf minuten voor tijd na een combinatie met Ramon Paardekooper als eer ste raak. Twee minuten later tekende Robin Ravensbergen de 2-0 aan. Stompwijk '92 en FC Rijn land speelden met 2-2 gelijk. Echt fraai was het duel niet. De werklust van de Stompwij- kers leverde een ruststand op van 2-1. Al na vijf minuten maakte Martijn Droog 1-0. Nieuwkomer Nenan Philippo- vic maakte voor de Leidse ploeg gelijk, maar Droog zorg de voor een nieuwe voor sprong. Na de rust waren de Leidenaars feller. Eric de Jager strafte een fout af van de Stompwijkse verdediging. FC Lisse leed in eigen huis een nederlaag tegen koploper Van Nispen: 3-4. De arbiter speelde een belangrijke rol in het treffen. Hij gaf vier straf schoppen. Via Ferdy van Elk (fraaie lob) kwam kampioens- kandidaat Van Nispen op een snelle 0-1 voorsprong. Uit een strafschop scoorde Dennis van Duivenvoorde 1-1. Voor rust dacht Van Nispen de overwinning in de zak te heb ben. Met twee benutte straf schoppen bracht Fred Mei- land zijn ploeg op 1-3. In de tweede helft kwamen de Lis- senaren echter sterk terug. Dennis van Duivenvoorde be nutte de vierde strafschop (2- 3) en met een fraaie kopbal bracht Arjan Vergunst FC Lis se terug in de wedstrijd. In de laatste minuut kwam Van Nis- pen toch tot winst. Nadat rou tinier René Ras twee man had uitgespeeld, zorgde invaller Erik Meiland voor de drie punteq voor Van Nispen. Met nog twee wedstrijden te gaan en vijf punten voorsprong kunnen de De Zilkers de titel bijna niet meer ontlopen. Het duel tussen SJZ en War- munda eindigde zoals het be gon: 0-0. Volgens trainer Bert Kort speelde SJZ matig. De Warmonders deden het beter want zij creëerden een aantal kansen via Gert-Jan de Groot en Barry van Rijn. Pas in de laatste twintig minuten schrok de Zoeterwoudse ploeg wak ker. Maar kansen kreeg SJZ niet. Vierde klasse B Kickers '69 versloeg MMO met 2-0. De punten waren broodnodig want de Leimui- denaren bivakkeren nog steeds in de gevarenzone. De Hoogmadese ploeg miste nog al wat spelers onder wie steunpilaren Klaas Uitten- bogaard en Ed Borst. Kickers profiteerde daar optimaal van. Met Edwin van Wittmarschen weer in de gelederen begon de thuisploeg voortvarend. Pa trick Mollers zette zijn ploeg op voorsprong. In de slotfase had MMO een grote kans op de gelijkmaker. Kees Broer had de bal voor het intikken, maar miste waarop Jasper Ee- kelschot het duel aan de ande re kant besliste. UDO-speler Maikel Kuit (7) ruimt op voordat ASC'er Rob Huybrechts bij de bal kan. Martin van Zaanen (ASC) en Gert-Jan Lagas (UDO) kijken toe. Foto: Eric Taal UDO-trainer Filippo: 'Zo'n afscheid verdient Stuifzand niet' door Geert Langendorff oegstgeest - ASC had al negen ja ren niet meer gewonnen van dorpsgenoot UDO. En gezien de stand op de ranglijst was UDO wederom favoriet. ASC is echter aan een verbazingwekkende op mars bezig en de 'good-old' heeft zelfs nog kans op een periodeti- tel. UDO werd op eigen veld met 0-1 verslagen. In de eerste de beste aanval van de bezoekers bracht UDO'er Ruud Stuifzand de doorgebro ken Sander de Wolf ongelukkig ten val, waarna de verbouwe reerde speler direct kon vertrek ken. Zijn verlies deed UDO be hoorlijk pijn. De ploeg bleef de hele wedstrijd problemen met de opbouw van achteruit hou den. ASC maakte echter veel te weinig gebruik van de meerder heid, waardoor de thuisploeg eenvoudig op de been bleef en rustig kon opbouwen. Aanvaller Gert-Jan Lagas kreeg zelfs de eerste uitgelezen mogelijkheden van het treffen. Aan de andere kant ontstonden ook de nodige kansen, maar geen enkele werd op waarde ge schat. Pieter de Roode en Mar tin van Zaanen gingen veelvul dig voor eigen succes, waar een simpel balletje breed had kun nen volstaan. In de tweede helft veranderde er weinig aan het spelbeeld. UDO was nog steeds de betere ploeg, maar langzaam begon de vermoeidheid in het tiental te sluipen. Het doelpunt van Sander de Wolf kwam dan ook eigenlijk uit de lucht vallen. Bij een tegenaanval kreeg de AS C'er de bal plotseling voor de voeten en hij haalde vervolgens vanaf ongeveer twintig meter verwoestend uit. Tot een goed opgezette aanval kwam ASC de hele wedstrijd niet. Trainer Otto Bik haalde daar zijn schouders over op. „Hoe het eruit ziet, dat interes seert me helemaal niets. Liever met slecht voetbal winnen, dan met goed voetbal verliezen, zo als we dat voor de winterstop steeds gedaan hebben." In de dertig minuten die volgden op de treffer probeerde UDO nog van alles, maar het mocht niet meer baten. Fred Filippo, Biks collega, vond het vroegtijdig uit vallen van Stuifzand veel erger dan het verlies. „Ruud speelt al ruim tien jaar in het eerste en is een van de trouwste clubmen sen die ik ooit heb gezien. Na dit seizoen gaat hij lager voetballen en nu ziet het er naar uit dat hij de laatste wedstrijden vanaf de zijlijn moet gaan toekijken. Zo'n Strijd in derde klasse weer helemaal open na verrassende 3-2 zege door Loman Leef mans oegstgeest - Valken '68 hielp za terdagmiddag een ideale uit gangspositie voor de titel om zeep. De koploper verloor op onwaarschijnlijk knullige wijze met 3-2 bij Oegstgeest en had nog het geluk dat concurrent De Sleutels ook verloor. „We had den twee wedstrijden voor het einde op vijf punten voorsprong kunnen komen. Dat hadden we nooit meer uit handen mogen geven. Wat een bittere teleur stelling", zei Valken-trainer Piet van Duyn. Door de winst van Oegstgeest is de spanning aan kop om te snij den. De gedoodverfde favorie ten Valken '68 en De Sleutels moeten nog tegen elkaar spelen. Door het verlies van beide is er plotseling een kans dat het Haagse SV '35 er als lachende derde met de titel vandoor gaat. Dan zijn Valken en De Sleutels, die het hele seizoen de toon aangaven, veroordeeld tot de nacompetitie, met wellicht Oegstgeest als derde deelnemer. Het elftal van trainer Peter Ciere hield zichzelf in de race voor de vierde stek die mogelijk recht geeft op een vervangende perio- detitel. En dat terwijl niemand zaterdag op sportpark De Voscuyl in de rust nog een stuiver gaf voor de kansen van Oegstgeest. Aller eerst viel topscorer Remco Vis ser, die niet fit aan het duel be gon, al na twintig minuten uit. Verder heerste Valken door de fysieke overmacht van de spe lers en het redelijke combinatie spel, gezien de lastige omstan digheden (wind en een hobbelig veld). Het gevaar kwam met na me van de behendige vleugel speler Dennis de Ridder en de oude stormram Frank Duindam in de spits. Dat duo zorgde voor de 1-0 en nog voor rust kopte middenvelder André Vooijs de tweede goal binnen. Oegstgeest mocht blij zijn dat het met slechts een doelpunt achterstand de rust inging. Doelman Peter Messemaker hield het aantal tegentreffers op twee en bij een van de spaarza me aanvallen scoorde Haile Iyob toen hij tussen drie drome rige Valken-verdedigers een voorzet van dichtbij inschoot. Het had er alle schijn van dat Valken de 1-2 ruststand ging uit bouwen, maar op onverklaarba re wijze kantelde de partij. Oegstgeest werd plots brutaler, Valken werd onzorgvuldig en zo ontstond een bar slechte maar onderhoudende tweede helft. Bijna elke aanval leverde een kans op, of in elk geval een drei gende situatie. De thuisclub scoorde uit een van de geboden mogelijkheden via Henk Jan Versteeg, maar daarna werden op de meest koddige wijze mo gelijkheden voor beide doelen verprutst. Valken kreeg bij een scrimmage drie goede mogelijk heden binnen tien seconden en de Valkenburgers werd ook nog een strafschop onthouden toen Oegstgeest-invaller Maikel Heij- ing Hans van der Mey onderuit trok. Oegstgeest kon er ook wat van. Iyob schoot op een meter van het doel over, maar dat haalde het nog niet bij een actie van Serge Deegenaars. Doordat de buitenspelval van Valken te laat dichtklapte, liep hij met zijn ploeggenoten Niels Zandbergen en Jan-Paul van der Mey op doelman Van Duyn af, zonder een Valk in de buurt. Deege naars weigerde af te spelen en schoot in het zijnet. Het enerverende treffen werd, naar mate de missers zich op stapelden, ook harder. Deege naars kreeg in de 73ste minuut de rode kaart omdat hij een op ponent duwde op een moment dat het spel dood lag. Met een slotoffensief probeerde Valken van de numerieke meerderheid te profiteren, maar de elf speel den veel te gehaast om de Oegstgeestse muur van negen verdedigers plus keeper te slechten. In de laatste minuut, toen iedereen zich al met een remise had verzoend, veroor zaakte Valken-keeper Van Duyn isHartr speler Martijn Storsberg|M j leurgesteld op het vertn'lana e] de trainers. „Dit was ni^a(jjen beslissing geweest, maueme klopt dat de motivatie 1^^ sen overlaat. Het seizoec^ ^ji einde, we hebben niets p winnen of verliezen. Dai^^ de boog wat minder gwinnei nen." Hij vindt niet dat»» een mis is bij de club. „Er lemaal niet veel jongen^ „ei pen. En volgend seizoe^^, we er gewoon weer voqal jen trainer van het tweede, j^; jr Henk Brandt, neemt dj j^j ching de rest van het sge waar. Hij wordt geass door speler Wim Pikaa gend seizoen is Kees vai- geren de trainer van Rijnl afscheid heeft hij niet verdiend. Heel erg jammer." In tegenstelling tot Bik was Fi lippo minder te spreken over de reeks na de winterstop. „Het was de bedoeling dit jaar een periodetitel te pakken en die hebben we tegen Foreholte en Teylingen uit handen gegeven." ASC liep door de winst in op de concurrentie, maar blijft tiende en die positie verplicht nog steeds tot het spelen van pro motie-degradatiewedstrijden. UDO - ASC 0 - 1 (0-0). 61. Sander de Wolf 0-1. Scheidsrechten F. van den Berg. Toeschouwers: 50. Geel: Peter Nas, Jelle Foimer. Coen Bouter (ASC), Erik Koks (UDO). Rood: Ruud Stuif zand f UDO). UDO: Goedhart. Van 't Wout. Den Os. Van Delft, Stuifzand, Kuit. Lagas. Slier- lings, Knetch. Koks. Kramp. ASC: Oosterhof, Van Wingen, Rotmans. De Kruyk. Huybrechts, Foimer, Dutri- eux (63.Bouter), Nas. De Roode. De Wolf, Van Zaanen (55.Sanavro). de blunder van de dag. Terwijl op drie na alle spelers zich op de andere speelhelft bevonden, schoof hij een terugspeelbal precies in de voeten van de eni ge Oegstgeestenaar die zich in zijn buurt waagde. Niels Zand bergen werd machtwinner en kroonde met zijn intikkertje Van Duyn tot de schlemiel van de st - Valken '68 3-2 (1-2. 14. Duindam 0-1, 24. Iyob 1-1, 25. Vooys 1- 2,48. Versteeg 2-2,90. Zandbergen 3-2. Toeschouwers: 100. Scheidsrechten Vogelesang. Geel: Peppelebos (Oegst geest) Rood: Deegenaars (Oegstgeest). Oegstgeest: Messemaker. Stouten, Peppelenbos (51. Heijing), Iyob, Van der Broek, Deegenaars, Heemskerk, Van der Mey, Versteeg, Visser (22. Zandbergen), Doeswijk. Valken '68: Van Duyn, Van der Nagel, Zandbergen Star, Van der Hoek, Van der Plas, Vooys (70. De long), Van Iter- son, De Ridder, Duindam, Van der Mey. it van I r an oei dag ee maar zaterdag vierde klasshl den onderonsje tussen de snvaller tenploegen van het linze be LSW '70 en het Delftaeld. H ton '80 eindigde in eieter k; gelijkspel. Peter vanse du Broek maakte beide in de treffers. Kagia hield l oen Semper Altius 05 er ni dankzij de Lisserbieen k Ron Kattenberg (straf Maas en Arno Gresnigt. TA%ank e loor door doelpunteen sp Michel Remmerswaal,de kt Op der Heijde en Jacqui juist den Burg met 0-3 van BI milt Zwart. ,,We 1 Koudekerk speelde i' van slechte wedstrijd met t lijk tegen het gedegrat in h Aarlanderveen. Mark i nog wilder en Dennis Bosardoo den voor Koudekerk, ontst verpletterde door doeljle ka van de Weteringbruggper Kr mano Alexander (2x),lvan de Rijk (2x), Chris Wejccelsic en een eigen treffer vayer sl S'er Daan Hendriks ejbal g< handicapt UVS. Voor ódoel. denaars, bij wie Nico vtiie kt Zeeuw rood kreeg, oep h Mody Kane raak. Rqn scl burg speelde zich in ten, ee heid door een 3-3 geKnol, tegen Abbenes. Nada Cuiper (2x) en Arjan Be was Abbenes op voorspronledigii den gezet, kwamen ddie kw denburgers dankzij Bate mii Bock, Björn van Reednet ei Richard van Weeren faeza slotfase langszij. f van Woubrugge versloeg rgvulc doelpunten van Ton iet de laar (2x), Walter van dee te t den en Danny Schijf lke de naar met 4-0. Met Dm er Wassenaar nu de bela Maa ste gegadigde om Aarlver ve veen naar de vijfde kled a volgen. 1 liet c ieper met Jitr slee de itrich erde 1 achl laar v y.Ze ve zes fs erii ir het derde klasse zaterdac^' Sleutels profiteerde niet'Pen^r verlies van concurrently11! '68. De Vliet club leed cF* 0£ veld een beschamend 2-{°uter tegen het zo goed als pe ™1 deerde politie-elftal var0 var De Sleutels-trainer Eek. mon was te verbijsterd' ploeg de mantel uit te vei ben in een hoekje van fl out gaan zitten en heb 1II geteld", verklaarde hij. Na de 0-1 van HPSV zett Fakkel en Michel van de De Sleutels op een 2 iVerv\ sprong. De fors spelend naars, die Peter-Jan Hangen en Alex van Luyk bless tege pakten in de zeven minuerij c rende blessuretijd de zeg een Lugdunum won met I niel degradatiekandidaat slori Een hoofdrol was wag. Zc voor Boudewijn Kamphr de 1 vijf keer scoorde. De zeMaar fer kwam op naam van Voor t Gijs Collé. Voor Alphia sèrs hit Loean Kameri uit eeirsing schop, Pim de Pater entymor ros. er ze Hazerswoudse Boys verdi met 3-4 van SEV nadat '«elder door doelpunten vanveken Vriesekoop (2x) en Jan 'weds 3-1 de leiding namen. Iht die schendammers kwamett van slotfase sterk terug. Leite art MVKV speelden in etekent slechte wedstrijd met 0-compi Kansen waren op de vinpiisse een hand te tellen. Leidevoor lig en MVKV strijdt meick B< geest om de vierde plek. ers G n der

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20