PSV vindt gaatje in Bossche muur BETAALD VOETBAL ier spelers Vitesse in belangstelling van topclubs FC Groningen kan de luxe van een voorsprong weer niet aan Jesse schiet niks óp met gelijkspel tegen Heerenveen alfc S3 Eindhovenaren halen weer meeste voordeel uit weekeinde =1JC hoopt J Temyat de - Roda JC hoopt deze 2 Saudische intematio- -vaf A1 Temyat te kunnen teren. Bestuurslid tech- aken Wim Vrösch ver ensdag naar het Arabi- d om de onderhande- f te kunnen ronden. De 2 middenvelder is be- ..™iortief ook commercieel K iant voor de Limburgse .....I Temyat is de zoon van 2ctdische sjeik en wordt s gevolgd door een aan- i-i|sors. Roda JC denkt met )de pop van tv-rechten een we slag te kunnen slaan, tta'jfet is ook een fantasti- 25jêtballer die graag naar en de wereldtop 2). tilus Vrösch. De speler h°pj Roda JC aanbevolen (3.osistent-bondscoach Hanegem, die Al Te- uit zijn periode bij de str^Hilal. Vrösch: „Het is -oi.jte nummer tien die in ^rm.eler van het jaar in Azië :rug(bor toppers als Ono en ace1 dus dan moet je wel mars hebben." Al Te- dmeaat ook in de belangstel- enkele Italiaanse en maandag 8 APRIL 2002 groningen/anp - FC Groningen kon gisteren in de thuiswedstrijd tegen NEC de weelde van een voorsprong op nieuw niet aan. Bij de rust leidde de ploeg van trainer Lodeweges comforta bel met 2-0 dankzij treffers van Boussa- boun en Robben. Na de pauze raakte FC Groningen door pure nervositeit twee belangrijke punten kwijt. Hesp verkleinde uit een strafschop de achter stand, waarna De Nooijer twee minu ten voor tijd de gelijkmaker op zijn naam bracht: 2-2. FC Groningen, dat nog niet veilig is, verspeelde afgelopen woensdag bij Ajax twee keer een voorsprong (4-3). „We zijn gewoon een stelletje dombo's", mokte verdediger Allach. „Daar heeft hij wel gelijk in", vulde Lodeweges aan. „Dit is heel zuur." De treffer van NEC verlamde FC Gro ningen. Van het frisse, aanvallende voetbal uit de eerste helft was niets meer over. De ploeg beperkte zich voornamelijk tot het angstig verdedigen van de broze voorsprong. Robben mis te in de slotfase nog wel twee goede kansen. De Nooijer, de transfervrije huurling van Heerenveen, beloonde NEC uiteindelijk met een zondagsschot voor de vechtlust in de tweede helft: 2- 2. „We willen hem graag in Nijmegen houden", liet trainer Neeskens weten. De Graafschap - RKC De Superboeren oogstten eindelijk weer eens in de eredivisie. De Graaf schap rekende zaterdagavond voor ei gen publiek af met een bedroevende reeks van zes wedstrijden waarin slechts één punt werd behaald. De da nig afgezakte ploeg van trainer Koolhof won zowaar van het vrijblijvende RKC, 3-1. Het eerste doelpunt van De Graafschap kwam op naam van Van Leerdam. De middenvelder schatte na een dik kwar tier een fraaie pass van Van Vossen goed in en rondde fraai af. Van der Haar verdubbelde na ruim een uur de marge, na goed voorbereidend werk van Valejev. Schulp tilde de stand in blessuretijd naar 3-1, nadat Hoogen- dorp in de 78ste minuut een strafschop benutte. De Graafschap maakte in het duel met RKC meer doelpunten dan in de voor gaande zes wedstrijden bij elkaar (twee). De ploeg van Koolhof speelde zaterdagavond zeker geen goede partij, maar verdiende op inzet en karakter drie punten. Zeker na de rust toonde de thuisploeg, met routinier Van den Brom terug van een blessure, veel pas sie en strijdlust. Van Vossen vierde na zijn doeltreffende assist in de eerste helft een persoonlijk feestje. Een paar dagen eerder werd de oud-international na een hoog oplo pend meningsverschil met Koolhof van de training gestuurd. Beide kemphanen toonden een volwassen instelling op de Vijverberg. Koolhof door Van Vossen gewoon op te stellen, de voormalige Feyenoorder door sportief revanche te nemen. Roda JC - AZ Wanneer een scheidsrechter de opval lendste man van het veld is, is het voet bal de dupe. Roelof Luinge eiste zater dagavond tijdens Roda JC - AZ (0-0) ge wild of ongewild de hoofdrol voor zich op. Hij gaf het ondermaatse duel kiem en de Nieuw-Zeelandse Limburger Vi- celich rood. Luinge heeft er vaker een handje van, hij krijgt graag aandacht en is dan te nadrukkelijk aanwezig. In Kerkrade wekte hij door zijn parmantige optre den irritatie, waardoor een belangrijke wedstrijd had gemakkelijk kunnen ont sporen. Omdat Roda JC en AZ een plichtmatige instelling toonden, bleef enige vorm van opwinding achterwege. Dat Vicelich van het veld werd ge stuurd, was een losstaand incident. Hij trapte een kwartier voor tijd na richting Lindenbergh. „Dat valt niet goed te praten", zei coach Leekens na afloop. „Maar Luinge had voor een geëxciteer- de sfeer gezorgd. Laat ik het erop hou den dat hij een ongelukkige dag had, anders ga ik dingen zeggen waarvan ik later spijt krijg. Ik ga een biertje drinken om het weg te spoelen, maar niet met de scheidsrechter." Willem II - Fortuna Sittard Officieel zijn er voor Fortuna Sittard nog kansen op lijfsbehoud, maar nie mand gelooft daar meer in. Zaterdag avond viel officieus de beslissing wie er rechtstreeks vanuit de eredivisie afdaalt naar de eerste divisie. Fortuna dus. Wil lem II bleek in Tilburg te sterk: 3-0 door drie treffers van invaller Tarek Sektioui. De achterstand die de Limburgers nu hebben op nummer zeventien Sparta bedraagt tien punten, terwijl er nog twaalf te winnen zijn. Maar niemand die met wedstrijden tegen Feyenoord, NAC, Roda JC en FC Twente in het vooruitzicht nog durft te twijfelen aan de degradatie.Als je reëel bent, weet je dat we geen kans meer hebben", om schreef trainer Hans de Koning het ge voel. „Frustrerend, omdat we de laatste weken steeds goed meevoetballen met de tegenstanders." In de tweede periode, waarvan het ni veau overigens een stuk beter was dan de eerste, brak het Limburgse verzet na de 2-0 van Sektioui. Typerend was de reactie van Ronald Hamming, die bij die stand na een doorkopbal van Den nis Gerritsen alles goed deed maar zijn inzet op de paal zag belanden. Hij bleef verslagen zitten, terwijl De Ko ning probeerde hem vanaf de zijlijn met gebaren moed te geven. „Ik geef mijn ploeg een compliment voor het spel en het feit dat de spelers tot aan de laatste snik blijven vechten. We hebben ook afgesproken dat we dat de laatste vier duels blijven doen, om dit seizoen zo goed mogelijk af te sluiten." li E of rood "k Faber? Du sch/gpd - Veel viel er armetierige Brabant- ihnst y tussen FC Den en PSV niet te vertel- het moet de onenig- o yer de gele kaart voor Faber zijn. In Den 2 vond iedereen dat gio sferechter Dick Jol de °n, lp FC weer eens "ca™ benadeeld had, want /lone iad al in de negende I met rood het veld i ruimen. Na een fout 2 01 vin Hofland dreigde 0) 4 d namelijk door te ;rtes Faber werkte hem 4 0 naar de grond. De gro- igwas of Mourad al it een echte doelkans ntnomen. Jol vond ieviiii t. „De afstand naar de ;as Pi is te groot. In mijn op- g het niet om het ont- /iailor van een echte sco- ns. Aangezien Faber 1 vasthield was er enenfin sprake van ernstig spel. En dan is geel =fcende straf." Had Fa- urad aangetikt, dan rx de PSV'er wèl naar Ut gestuurd. „Dan had gegeven. Maar nu p, daar waren zelfs de van FC Den Bosch e eens. Op Mourad na, at begrijp ik weL" Zelf 3 aber dat hij niet mopperen over de ld Nnn de kaart. „Hij had 813] nen geven. Aan de an- •te int liep Hofland er nog 'P311 ischien is dat mijn red er10 weest. Ik had eerlijk 210 het idee dat Mourad 3el° ocht. Dat had hij be- /eed kunnen doen." De en J art voor Faber bete- Ju lerigens dat de Eind- lar de topper van ko- reekend tegen Feyen- sml bwege een schorsing Am lissen. „Tja, laat ik ^0( pen dan wordt het lan 11-0 en krijg je het 'moeilijk." iRu' J loc ov s ige I wii be:r door Henk van Weert den bosch - Op een weiland vol madeliefjes strompelde PSV gis termiddag verder, wellicht rich ting landstitel. De winst op FC Den Bosch werd met veel zuch ten, piepen en kraken behaald, de landskampioen speelde lange tijd slecht, de wedstrijd was niet om aan te zien, maar PSV kwam opnieuw lekker uit het weekein de. Dat is het enige feit dat de PSV'ers zich van gisteren zullen willen herinneren. Een week geleden kwam de grootste buit ook in Eindhoven terecht. PSV won toen, met goed spel, van Heerenveen, waar Fey enoord twee en Ajax drie pun ten verspeelden. Feyenoord struikelde gisteren opnieuw, 0-0 tegen NAC. De Rotterdammers moeten nu de Eindhovenaren naast zich dulden op plaats twee. Ajax heeft slechts een mi nimale voorsprong. Het gevecht om de knikkers barst de komen de weken pas goed los. FC Den Bosch-PSV was een uit wedstrijd waarvan PSV er dit seizoen al te veel heeft gespeeld. Een ogenschijnlijk veel zwakke re tegenstander brengt het elftal van Erik Gerets aan het wanke len, zo ziet het scenario er tel kens uit. In een aantal gevallen liep PSV in zulke wedstrijden schade op. Bij Sparta bijvoor beeld, in Groningen, bij RKC ook al. In het Ecco Stadion won PSV, maar voor het zelfde geld was het 0-0 gebleven. Coach Wiljan Vloet liet zijn ploeg weer Bossche-bollen-ca- tenaccio spelen. Vijf verdedigers achterin, direct daarvoor een li nie middenvelders: het werkt als een Hollandse Waterlinie op het voetbalveld. Den Bosch maakt de ruimtes zo klein dat de te genstander er niet doorheen PSV'er Adil Ramzi haalt Patrick Deckers van FC Den Bosch onderuit. Foto: ANP/Toussaint Kluiters komt. De speelwijze van Vloet is alom verfoeid, maar verboden schijnt het niet te zijn, en met een beetje geluk blijft Den Bosch ermee in de eredivisie. PSV haat het als tegenstanders zo spelen. Het elftal heeft meestal ook veel moeite met de ze vorm van bestrijding. Er kwam gistermiddag nog een tweede factor bij. Het veld in Den Bosch was hard en hobbe lig. De bal stuiterde over de pol len als een kiezelsteen over een waterplas. Vaak mag dat niet als excuus gelden, omdat de tegen stander van een slecht veld ook last heeft. Maar wie slechts ver dedigt heeft minder nadeel van een slecht veld dan een aanval lend elftal dat het van combine ren en techniek moet hebben. Gerets: „One touch voetbal luk te hier niet." ;rs o[ inikii vod s Bj i/gpd - Vitesse deed het J3vond niet g°ed ge- gelijkspel tegen Hee ts I1 was een 8emiste 3liik( striJd om Europees Vitesse had stuivertje wisselen met Heeren- achtervolger NAC een inen geven. Dat lukte iel er na rust op het spel J Arnhemse ploeg niet k^Bl aan te merken. ijker wordt het nu niet uitga formatie van Edward crit< de coach die al weer enni aftellen is. Zijn klusje zit sprei op, nog vier wedstrijden iderlÊsse met Sturing aan het naarle interim-trainer toont met adjudant Theo goed leider, maar hij lemo1 i het; Davi' weet dat het er de komende düels echt op aankomt. Vitesse staat vanaf nu voor de taak het spel te maken en de winstpun ten zelf af te dwingen. Gronin gen, Sparta, Willein II en RKC gaan er echt geen open huis van maken tegen Vitesse. In 2002 werd nog niet verloren, maai' de gelijke spelen kunnen in de prij- zenjacht opbreken. Eerder kwa men ploegen als Fortuna Sittard en FC Den Bosch al weg met een puntje in Gelredome, zater dagavond lukte het Heerenveen. Wijzer geworden van de kanslo ze nederlagen bij Ajax en PSV liet trainer Foppe de Haan zijn ploeg de tactiek van de degrada tiekandidaten nabootsen. Ingra ven en hopen op een countertje was het motto. Succes was niet verdiend ge weest, maar het had best ge kund. Een slippertje van doel man Dragoslav Jevric, verder betrouwbaar keepend, had bijna boze gevolgen. Anthony Lurling ging er met de bal vandoor, maar werd de voet dwars gezet door Tim Cornelisse. Marcus Allback kreeg een herkansing. Tot Arnhemse opluchting haal de Ruud Knol de bal van de doellijn. Omdat Michel Kreek nog een moment stond te treu zelen, was Vitesse pas veilig toen verdediger Dejan Stefanovic in greep. Meer hachelijke momen ten kende Vitesse niet en daar om bleef na afloop de vraag of er niet meer had ingezeten. Stu ring trok een zuinig gezicht. „Het was allemaal 'net niet' blikte de trainer terug. „Ik ben teleurgesteld. We speelden voor de winst en de vierde plaats, een gelijkspel helpt ons niks." De nummers vier (Heerenveen) en vijf van de eredivisie hadden wel te kampen met de nodige personele problemen. Heeren veen miste centrale verdedigers Klompe, Hansma en De Nooijer. Dat gebrek werd weer gecom penseerd door het ontbreken van de aanvallers Peeters, Sikora en Amoah bij Vitesse. Zo bleef er voor beide coaches net zo veel of net zo weinig te klagen over. Vitessenaar Mbamba bracht doelman Hans Vonk voor rust in de problemen met een vliegen de kopbal en was de meest drei gende speler. Hij miste alleen de koele afronding. Bovendien werd hij nog bestraft met een gele kaart voor een vermeende 'schwalbe'. Voor rust was Wege- reef overigens minder conse quent. Verdediger Ronnie Vene- ma greep de doorgebroken Mbamba zo vast dat hem een vrije doortocht werd belet. Een gele kaart vond Wegereef, waar vaak rood wordt gegeven. Vitesse: levric; Cornelisse. Stefanovic, Knol cn Nanu (81. Laros); Van der Schaaf, Kreek, Martel en Diarra: Van Beukering (69. Claessens) en Mbamba. SC Heerenveen: Vonk; Bakkati, Vene- ma, Hegeman en Edman; Vayiynen (46. Hakansson), Radomski en Sefako- vic Nurmela, Allback en Lurling. in dey» kwa/ 1 6 do prom alle( !M/ANp - Ongetwijfeld ziet van Vitesse er vol- seizoen op belangrijke Siouen anders uit. Technisch e du#ur J311 Streuer gaat ervan d en* v.00r tenminste vier spe- Rt^heuze belangstelling is -jjgen»rote' clubs. Het gaat om us. f'ers Van der Schaaf, Siko- n de1131X3 en Stefanovic. In principe valt overal over te pra ten, al hoopt Steuer dat 'de schade' beperkt blijft tot het vertrek van twee man. Met na me Stefanovic wil de club graag behouden, omdat voor de posi tie van centrale verdediger niet direct vervangers klaar staan. PSV heeft zich inmiddels ge meld voor Van der Schaaf, be vestigde Streuer. Verder is er vooralsnog geen concrete inte resse. „Maar het zou me niet verbazen als Ajax zich inder daad meldt voor Sikora en Di arra" De technische staf van de Amsterdammers kent de spe lers. Ajax-trainer Koeman werk te tot voor kort bij Vitesse. ,Als een club zich meldt, bestaat de mogelijkheid tot praten", zegt Streuer. Als bekend kan Vitesse wegens financiële problemen niet op de huidige voet verder. „Maar ik verwacht absoluut geen leegloop", vervolgt Streu er. „Ons doel blijft ook volgend seizoen spelen voor de vierde en vijfde plek. Daartoe hebben we een sterke selectie nodig." Dat Vitesse liever een aanvaller en een middenvelder verkoopt is logisch. Voor beide linies hebben zich de laatste twee jaar de nodige talenten uit de eigen opleiding gemeld. Achterin heeft Vitesse minder alternatie ven. Met het vertrek van Van Hintum verloor Vitesse al een geroutineerde verdediger. EREDIVISIE De Graafschap - RKC 3-1 (1-0). 18. Van Leerdam 1-0, 65. Van der Haar 2-0, 78. Hoogendorp 2-1 (strafschop). 90. Schulp 3-1. Scheidsrechter: Luyten. Toeschouwers: 11.000 Gele kaart: Berck Beelenkamp (De Graafschap). Van Wanrooij. Van den Berg (RKC). Vitesse - SC Heerenveen 0-0. Scheids rechter: Wegereef Toeschouwers: 26.800. Gele kaart: Mbamba. Claes sens, Cornelisse (Vitesse), Venema, Ed man (Heerenveen). Willem II - Fortuna Sittard 3-0 (1-0). 27. Sektioui 1-0, 62. Sektioui 2-0, 83. Sektioui 3-0 Scheidsrechter: van der Hilst. Toeschouwers: 13.300. Roda JC - AZ 0-0. Scheidsrechter: Luin ge Toeschouwers: 14 500. Rode kaart: 77. Vicelich (Roda JC). Gele kaart: Van der Luer, Vandenbroeck (Roda JC). For tes Rodriguez, Lindenbergh (AZ). FC Den Bosch - PSV 0-1 (0-0). 55. Ven- negoor of Hesselink 0-1 Scheidsrech ter: Jol. Toeschouwers: 6.100. Gele kaart: Faber (PSV). FC Groningen - NEC 2-2 (2-0). 12. Boussaboun 1-0, 39. Robben 2-0, 53. Hesp 2-1 (strafschop). 88. De Nooijer 2-2. Scheidsrechter: Vink Toeschou wers: 12.368. Gele kaart: Matthijs (FC Groningen), Koning (NEC). Feyenoord - NAC 0-0. Scheidsrechter: Van Huiten. Toeschouwers: 42.000. Gele kaart: Van Persie, Van Wonderen (Feyenoord), Bobson, Engelaar, Pen- ders (NAC). Topscorers: 1. Van Hooijdonk (Feyen oord) 23, 2. Vennegoor of Hesselink (PSV) 21, 3. Tomasson (Feyenoord) 17, 4. Landzaat (Willem II) 15, 5. Van der Vaart (Ajax) 14, 6. Van Den Eede (FC Den Bosch), Allback (Heerenveen) 13. 8. Gluscevic (FC Utrecht). Hoogendorp (RKC Waalwijk) 12. 10. Tanghe (FC Utrecht), Rommedahl (PSV) 11. Veld plus tegenstander brachten PSV danig uit het lood. Er werd veel balverlies geleden, combi naties gingen de mist in, voor zover ze überhaupt ontstonden, en voor het doel van Kris Mampaey gebeurde weinig con creets. Pas in de 20ste minuut kreeg PSV de eerste aardige kans. Bruggink kopte de bal over het doel. Daar liet PSV het bij. In de tweede helft speelde PSV een ander spel. Verdediger Er- nest Faber - aan rood ontsnapt toen hij de doorgebroken Mourad neerhaalde - bleef in de kleedkamer achter. Jan Venneg oor of Hesselink verscheen als derde spits in de buurt van Kez- man en Bruggink. Het inbren gen van zo n lange, sterke krijger in de Bossche loopgraven had nut en effect. Vennegoor was het aanspeelpunt dat PSV voor de rust gemist had. De Eindho- vense topscorer maakte in de 55ste minuut het enige doel punt. Kezman schoot de bal uit een voorzet van Rommedahl te gen Mampaey aan. De weg springende bal viel voor de voe ten van Vennegoor of Hesselink: 0-1. Het was niet de eerste keer dat PSV met slechts drie verdedigers en drie centrale spitsen tegen Den Bosch speelde. In het sei zoen '99-'00 verliep dat experi mentje ook goed. „Ik bén blij dat deze manier van spelen goed uitpakte. Vennegoor of Hesselink heeft ons in de wed strijd gebracht. We moeten heel blij zijn met deze drie punten", vond Gerets. FC Den Bosch: Mampaey; Faerber. Van der Hoom. Meye en "Van Kapel: Mourad. Michels. Deckers en De Frei- tas (46. Peijs); Van der Laak en Van den Eede. PSV: Waterreus; Bogelund, Faber (46. Vennegoor of Hesselink). Ooijer en Bouma; Rommedahl. Ooijer. Van Bom mel en Ramzi; Bruggink (79. Lucius) en Programma: zaterdag: AZ - Willem II, NAC - NEC. FC Den Bosch - Roda JC. De Graafschap - Heerenveen. Fortuna Sittard - FC Twente, zondag: PSV - Fey enoord. Sparta - Ajax, RKC - FC Utrecht. FC Groningen - Vitesse. 1 Ajax 30 18 7 5 61 64-34 2 Feyenoord 29 17 6 6 57 63-23 3 PSV 29 17 6 6 57 63-29 4 Heerenveen 29 15 7 7 52 51-23 5 Vitesse 30 13 12 5 51 37-29 6 NAC 30 14 8 8 50 50-44 7 FC Utrecht 29 12 8 9 44 55-45 8 RKC 30 12 6 12 42 41-38 9 Willem II 29 10 10 9 40 48-47 10 NEC 30 11 6 13 39 33-50 11 FC Twente 30 9 10 11 37 38-38 12 AZ 30 10 6 14 36 33-40 13 Roda JC 30 10 6 14 36 31-42 14 Groningen 30 9 6 15 33 38-56 15 Graafschap 29 9 5 15 32 37-47 16 Den Bosch 30 7 9 14 30 36-49 17 Sparta 30 4 11 15 23 26-67 18 Fortuna S. 30 2 7 21 13 23-66 EERSTE DIVISIE Heracles Almelo - Cambuur Leeuwarden 2- 0 (2-0). 42. Platvoet 1-0, 44. Sluijter 2-0. Scheidsrechter: De Graaf Toeschouwers: 4.371. Gele kaart: Reekers (Heracles), Van der Heide (Cambuur). Helmond Sport - TOP Oss 1-1 (0-0). 65. E van Dijk 1-0, 78. Cruyff 1-1 Scheidsrech ter: Temmink. Toeschouwers: 1.349. Gele kaart: Heesen (TOP Oss). Volendam - Dordrecht '90 4-0 (2-0). 32. Salden 1-0,41. Buys 2-0 (strafschop), 50. Buys 3-0, 53. De Groot 4-0. Scheidsrech ter: Buiting. Toeschouwers: 2681. Gele kaart: Van Duijvenbode, Van Lare (Dor drecht '90). Stormvogels Telstar - ADO Den Haag 1-2 (0-1). 40. Hofstede 0-1. 55. Holwijn 1-1, 81. Hofstede 1-2. Scheidsrechter: Bossen Toeschouwers: 1121 Gele kaart: Samuel (Stormvogels/Telstar). Den Turk. Bodde (AD0 Den Haag). Topscorers: 1. Den Ouden (RBC) 18. 2. Tzetkov (Veendam), Hofstede (VW), Stroe ve (Heracles) 16, 5. Lopes (Excelsior), Buffel (Excelsior) Ten Heuvel (Stormvogels Telstar) 15, 8. De Vries (Dordrecht'90), Weerman (Emmen), Van Ei|keren (AD0 Den Haag), Buys (Volendam), (Dordrecht'90) 14. Programma: vrijdag: AD0 Den Haag - MVV, Cambuur - Volendam, TOP Oss - FC Zwol le, RBC - Stormvogels Telstar, Haarlem - Heracles, Dordrecht '90 - VW, zaterdag: Emmen - Excelsior, Veendam - Eindhoven. Go Ahead Eagles - Helmond Sport 1 FC Zwolle 30 19 2 RBC 30 19 3 Excelsior 30 18 4 ADODenHaag 30 17 5 Emmen 30 16 6 Volendam 30 13 7 Cambuur L. 30 13 8 Heracles 30A3 9 Veendam 3(Ji2 10 Telstar 29 9 11 Haarlem 29 10 12 Dordr.'90 30 9 13 Helmond Sp 30 7 7 4 64 55-29 5 6 62 68-33 7 5 61 66-29 7 6 58 50-31 7 7 55 48-34 7 10 46 59-43 6 11 45 44-35 4 13 43 48-48 6 12 42 51-51 9 11 36 44-39 6 13 36 34-39 9 12 36 55-58 13 10 34 30-42 7 15 31 42-55 4 17 31 44-60 9 14 30 40-55 6 19 21 41-71 5 22 14 21-88 Erik Edman van Heerenveen komt hoger dan Vitessenaar Remco van der Schaaf (16). Foto: ANP/Robert Vos VIERDE PERIODE 1 ADODenHaag 6 2 RBC 3 Heracles 4 FC Zwolle 5 Volendam 6 MW 7 Excelsior 8 Telstar 9 Helmond Sp 10 Cambuur L 11 Emmen 12 Haarlem 13 Eindhoven 14 VW 15 Dordr.'90 16 GA Eagles 17 Veendam 18 TOP 1 0 16 11- 4 0 1 15 14- 5 0 1 15 13- 8 2 0 14 11- 3 1 1 13 15- 7 1 2 10 10- 8 3 9 7 6- 7 7 5-5 7 8-9 7 8-11 6 6-6 6 7-10 5 4-6 5 8-13 4 8-13 3 7-12 1 2-16

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 19