Personeel Personeel Personeel Personeel Personei HE Marketmanager advertenties m/v Salesmedewerker lulSci _C a r d a wij zoeken Met jouw overtuigingskracht en verkooptalent maken wij een reuzesprong. Medewerker telefonische marketing m/v Administratief medewerkers m/v Verkoper m/v Administratief medewerker m/v flftj Het Motorhuis allround secretaresse/ office manager m/v ZATERDAG 6 APRIL 2002 De Luba Groep is een verzameling professionele bedrijven in flexibele arbeid. Detaccount is onderdeel van de Luba Groep en detacheert, werft en selecteert medewerkers die'met verstand van zaken administratieve en boekhoud kundige werkzaamheden verrichten. Voor het team van Detaccount in Zoetermeer en op termijn in Leiden zoeken we een medewerker telefonische marketing. Je legt conform het commercieel plan actief contact met potentiële opdracht gevers en brengt de dienstverlening en het personcelsaanbod van Detaccount onder de aandacht, met als doel op lange termijn een uitbreiding van het relatienetwerk en het marktaandeel. Ook houd je contact met kandidaten die via Detaccount bemiddeld kunnen worden. Je organiseert afspraken tussen de consultants en opdrachtgevers, zorgt voor een up-to-date databestand van opdrachtgevers en kandidaten en je ontwikkelt promotionele acties. Om de kans op een succesvolle werving te vergroten, onderhoud je nauw contact met andere werkmaatschappijen binnen de Luba Groep. Deze functie bestaat voor minimaal 50% uit telefonische werk zaamheden. Wie zoeken we? Je hebt computerervaring, een klantvriendelijke instelling en een prettige telefoonstem. Ook beschik je over de nodige overtuigingskracht en beheers je de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift. Je werkt en denkt minimaal op MBO-niveau. Wat kan Luba voor jou doen? Voor je aan de slag gaat, krijg je een grondige opleiding. Maar ook daarna kun je je door middel van trainingen en opleidingen verder ontwikkelen en jezelf ontplooien. We bieden je uitdagend werk, een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Stuur dan je reactie met cv naar de Luba Groep, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 1133, 2302 BC Leiden. E-mail: mbergkamp@luba.nl. Voor meer informatie neem je contact op met de afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 513 47 44 of kijk op www.lubagroep.nl. en www.detaccount.nl Luba. Het menselijke bureau. Aalsmeer Alkmaar Alphen a/d Rijn Amsterdam Beverwijk Capelle a/d IJssel Delft Den Haag Gouda Haarlem Hillegom Hilversum Hoofddorp Hoorn Umulden Katwijk leiden Leiderdorp leidschendam lisse Medemblik Noordwijk Rijnsburg Rotterdam Sassenheim Schiphol Spijkenisse Stede Broec Utrecht Voorxhoten Woerden Wormcrveer Zaandam Zoetermeer (£\J Motorhuis Groep Bij de Motorhuls Groep werken In totaal ruim 1050 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuls Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. De Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaat sen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalifi ceerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor de vestigingen van zowel Het Motorhuis in Leiden als in Heemstede zoeken wij enkele enthousiaste: t.b.v de verkoopadministratie gedaan moet worden rondom de aflevering van nieuwe auto's en occa sions aan klanten: de administratieve afhandeling, het verstrekken van werkopdrachten voor de werkplaats, het verzorgen van kenteken registraties etc. Een leuke full-time baan voor een man of vrouw met een Havo of Meao-diploma (of gelijkwaardig), administratieve vaardig heden en bekendheid met automatisering. Ter uitbreiding van het verkoopteam van Het Motorhuis in Leiden zijn wij op zoek naar een: Vacaturenummer: We zoeken een resultaatgerichte collega die zijn of haar gevoel voor MHL0224 commercie kan koppelen aan uitstekende communicatieve vaardig heden en een grote dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Geheel zelfstandig adviseer je onze klanten over de aanschaf van een auto |e bent je er daarbij voortdurend van bewust dat dat voor hen geen alledaagse zaak is. Omgaan met onze klanten vraagt om een goede algemene opleiding en bij voorkeur ervaring in de automobielbranche Tevens komen wij voor de vestiging in Leiden graag in contact met belang stellenden voor de functie van t.b.v. de fleetsales lease-afdeling Vacaturenummer: Een geheel nieuwe functie binnen onze organisatie waarbij je een vi|f- MHL022S tal vertegenwoordigers assisteert. |e maakt offertes, regelt keuringen bi| de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW). verzorgt het telefoonverkeer, behandelt in- en uitgaande correspondentie en je verricht ovenge admi nistratieve werkzaamheden. Voor deze baan zoeken wij een jong iemand die het een uitda ging vindt om mensen in hun werk te ondersteunen en die graag mede zorgdraagt voor een professionele uitstraling van de afdeling en ons bedrijf We denken daarbij aan een opleiding op Havo of Meao-niveau. Ben je geïnteresseerd in een prima job bi| een hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar: Motorhuis Groep. afd. Peisoneel Organisatie, postbus 1. 2160 AA Lisse. Eerst bellen voor meer informatie mag vanzelfsprekend ook. Voor de functies op de verkoopadministraties kun |e bellen met de heer E P. Verhoeve, voor 'Verkoper' met de heer M. Klijnsma en voor de baan bij fleetsales leasing met Cynthia van den Bosch Zij zijn allen bereikbaar op 071-535 18 00 Medewerkers van de Motorhuls Groep hebben alti/d een streepje voorAantrekkelijke autoregeling Wlnstdellng Studiekostenvoorzieningen Bedrljfsspaarregellng Hoge petsoneelskoningen lóók op brandstof) Aantrekkelijke condities voor Verzekeringen en hypotheken 20 uur per week Twee vrouwen met ieder een eigen consultancy-bureau zoeken samen een secretaresse/office manager. Werkzaamheden secretariële en administratieve ondersteuning organiseren van cursussen en werkconferenties onderhouden van contacten met klanten boekhouding Wij zoeken iemand die een secretariaat kan opbouwen die zelfstandig (en af en toe alleen) kan werken die initiatieven neemt en die met ons meedenkt Word, Excel, Power Point en de Nederlandse taal goed beheerst die oplossingsgericht en klantgericht is en humor heeft Wij bieden een baan van 20 uur, in vijf ochtenden en indien nodig af en toe ook middagen functie met veel zelfstandigheid mogelijkheid tot ontwikkeling mooie werkplek in het centrum van Leiden aanvankelijke betrekking via uitzendbureau, daarna vast contract mogelijk Sollicitatiebrief met CV z.s.m. sturen naar: Postbus 11190,2301 ED Leiden Salarisadministrateur m/v voor 32 uur per week Jeugdhulpverlening Cardea is een regionale organisatie voor jeugd hulpverlening in de regio Zuid-Holland Noord. Wij bieden residentiële-, dag- en ambulante behandeling aan kinderen in alle leeftijden en aan hun ouders. Bij de stichting zijn ongeveer 300 medewerkers in dienst, verspreid over 30 projecten. Onze werk vormen zijn: baby-dagbehandeling medisch kleuterdagverblijf intensieve gezinsbegeleiding dagbehandeling kamertraining leef- en behandelgroepen opvang minderjarige asielzoekers crisisopvang/observatie vertrektraining uw FUNCTIE De salarisadministratie is onderdeel van de financiële administratie] hiërarchisch onder het hoofd van de financiële administratie. U zul standig de salarisadministratie voeren voor zo'n 260 medewerkers.) gebruik gemaakt van het personeels- en salarisinformatiesysteeni Getronics. U bent verantwoordelijk voor de invoer van de personj output en het onderhoud van het salarissysteem. Tevens verzorgt u dj voor de boekhouding vanuit het systeem, alsmede de aansluiting salarisadministratie en de boekhouding. U onderhoudt contacten met! fonds PGGM, Uitvoeringsinstelling Sociale Verzekering en de Bele ONZE WENSEN U beschikt over een relevante opleiding op MBO-niveau. Tevens befl werkervaring en ervaring met het programma Beaufort. VERDER IS VAN BELANG De aanstelling geschiedt voor de periode van een half jaar, m mogelijkheid van een dienstverband voor onbepaalde tijd. Uw sa maximaal 2.398,23 (schaal 7) bruto per maand op basis van werkweek. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Jeugd) NADERE INFORMATIE Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemer R. Sandbrink, telefoon (071) 579 50 50. UW REACTIE Uw schriftelijke reactie zien wij graag vóór 20 april tegemoet. Rich aan Cardea, t.a.v. de afdeling P&0, Postbus 11109,2301 EC Leid gespreksronde is gepland in week 17. Informatie. Daar draait het om in het krantenbe- drijf. Nieuws uit binnen- en buitenland én uit de regio, want juist in die combinatie ligt de kracht van het regionale dagblad. De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) met hoofdvestigingen in Alkmaar en Haarlem is uitgever van regionale dag en weekbladen in Noord- en Zuid-Holland en ver zorgt tevens de daarbij behorende websites. Het Noordhollands Dagblad, de Gooi- en Eemlander, Dagblad van Almere, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant voorzien dagelijks zo'n 800.000 lezers van nieuws. Werken in de wereld van de media, die volop in bewe ging is. Op de afdeling Marketing van de Hollandse Dagbladcombinatie zit je er middenin. De afdeling kent een gevarieerd en groeiend takenpakket op het gebied van marketingservices, beleidsvoorbereiding, beleids ondersteuning en strategische marketing. Als gevolg van diverse uitbreidingen van het werkpakket, zoeken wij voor deze ambitieuze afdeling een marketmanager advertenties Je verzamelt relevante markt- en klantinformatie ten behoeve van alle HDC-titels en je analyseert en inter preteert de verzamelde gegevens. Je vervaardigt brancherapporten die gebruikt worden bij de bewer king van de lokale advertentiemarkt. Je signaleert trends en ontwikkelingen en stelt (deel)marketingplan- nen op. Je initieert en ontwikkelt marketinganalyses voor het management. Als marketmanager ben je gesprekspartner van het verkoopmanagement. Wij vragen Een commercieel en analytisch ingestelde man of vrouw met minimaal een HEAO-CE opleiding of een relevante opleiding op universitair niveau, eventueel aangevuld met Nima B Je hebt ervaring met data-analyse in een markebngomgeving en met SPSS. Je bent sociaal vaardig en je kunt je zowel mondeling als schriftelijk prima uitdrukken. Wij bieden Een interessante baan voor wie van media en marketing houdt Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden en veel ruimte om je te ontplooien. Je stand plaats wordt Alkmaar, dus dat betekent filevrij forenzen. Jouw reactie Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je brief met curricu lum vitae voor 20 april a s. naar de afdeling personeel organisatie van de Hollandse Dagbladcombinatie, Postbus 2,1800 AA Alkmaar, onder vermelding van vacaturenummer A433. Je kunt ook per e-mail reage ren: personeel organisatie@nhd.hdc.nl. Wil je meer weten over de functie, dan kun je bellen met Caroline Bax, hoofd Marketing, tel. 072-5196487 of 06-51059990. HDC-I is de interactieve media afdeling van de HDC. HDC-I creeert, onderhoudt en exploiteert diverse inter netsites rond het dagelijkse regionale aanbod van nieuws en commerciële informatie. Het is een klein pro fessioneel team, waar op z'n tijd onder druk wordt gewerkt. Flexibiliteit, humor en een hoge mate aan praktische kennis worden op prijs gesteld. De centrale technische en commerciële afdeling is gevestigd in Zaandam en werkt nauw samen met de redacties die lokaal gevestigd zijn. Voor deze dynamische afdeling zijn wij op zoek naar een salesmedewerker Wij vragen Een gedreven medewerker die creatief en resultaatge richt is en die in staat is nieuwe wegen te bewandelen als een eerste opzet niet slaagt. Je hebt relevante sales- en internetervaring en een opleiding op HAVO/MBO- niveau. Je werkt graag samen met anderen waarbij je in staat bent om zowel mondeling als schriftelijk op een juiste manier te communiceren Je bent in het bezit van een auto. Wij bieden Een afwisselende functie binnen een afdeling met een informele werksfeer, waarin ruimte genoeg is voor je Hollandse Dagbladcombinatie b.v. eigen ideeën en inbreng Daarnaast kun je natuurlijk rekenen op voldoende opleidings- en ontplooiingsmo gelijkheden. Als je meer wilt weten over deze functie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met Fried le Poole, directeur HDC-I, telefoonnummer 075-6813600 of g.le.poole@hdc nl. Jouw reactie Je sollicitatie met curriculum vitae kun je vóór 20 april a.s. richten aan de Hollandse Dagbladcombinatie B.V, Postbus 2,1800 AA Alkmaar, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie of per e-mail: personeel.orga- nisatie@nhd hdc.nl, onder vermelding van vacaturenummer A441 Noordhollands Dagblad Haarlems Dagblad IJmuider Courant Leidsch Dagblad De Gooi- en Eemlander Dagblad van Almere

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 34