Personeel Personeel M terin zit! 3PM 1 Controller Ondernemend genoeg om een sprong vooruit te maken? luba zo spoedig mogelijk zoeken wij Z7 (secretariaats)medewerker PO&O (m/v) Poolmedewerkers Catering en Vergaderservice m/v Consulenten DAG 6 APRIL 2002 scholengemeenschap Teylingen College uwenhorst-Willibrord: Sector KTS: etische leerweg, havo. Technisch College, vmbo-school voor n gymnasium. techniek (bouw, metaal, elektro) 2211 XT Noordwijkerhout consumptief en theoretische leerweg. De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan om ons onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capaciteiten. Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen tot prestaties, zonder van het Teylingen College een "leerfabriek" te maken. Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolperiode waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkijken. op de sector Leeuwenhorst - Willibrord conciërge m/v volledige betrekking medewerker automatisering m/v 20 uur per week voor de leerlingenadministratie f* roostermaker m/v 1 5 uur per week voor het opstellen van het jaarrooster en diverse andere roosters met het roosterprogramma CP-UNTIS Informatie kunt opvragen bij mevrouw A.M. de Lely, telefoon 0252-373216 nzigt: ■tische leerweg en >g 23, 2341 VX Oegstgeest Leidsevaart 4, 2215 RE Voorhout Heeft u belangstelling, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie (voorzien van een c.v.) zo spoedig mogelijk naar Teylingen College, postbus 200, 221 5 ZL Voorhout Teylingen College klant. Oi) lewerkei Jienscvej ?d van sg igenpacfl FOCWA is de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, een actieve brancheorganisatie waar circa 2000 ondernemingen met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. Op tal van terreinen behartigt FOCWA vanuit haar secretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden: economisch en sociaal economische aangelegenheden, techniek en innovatie, scholing en opleiding, kwaliteits-, milieu- en arbozorg, reclame en public relations, bedrijfsadvisering en -begeleiding etc. De Sectie Schadeherstel vertegenwoordigt met ruim 1500 leden de grootste ledengroep binnen FOCWA. Door deze sectie wordt ook het secretariaat van de Stichting Brancheplatform Auto Schade (BPA) gevoerd. Bij de Sectie Schadeherstel is plaats voor een ijk n act een am zijnj an dit q an afharfl dan q aor een 1 maakn i aan oil ade te U anafhanl f denk Je cont e autol SECRETARESSE Voor 3 dagen per week (in principe woensdag, donderdag en vrijdag) DE FUNCTIE Je draagt zorg voor een goede secretariële ondersteuning van één van de twee adjunct-secretarissen van de sectie schadeherstel en de secretaris van de stichting BPA. Je bent belast met het voorbe reiden, coördineren, notuleren en uitwerken van vergaderingen van diverse besturen en werkgroepen. Daarnaast assisteer je de adjunct secretaris in de afhandeling van klachten over en voor leden, en ondersteun je de secretaris van de stichting BPA bij de ontwikkeling van nieuwe projecten. Tenslotte verricht je alle overige voorkomende werkzaamheden die bij de functie horen zoals het voeren van een contractadministratie, het beheren, wijzigen en onderhouden van relatiebestanden e.d. JE PROFIEL Voor deze afwisselende functie zijn wij op zoek naar iemand met een afgeronde middelbare schooloplei ding, bijv. Havo, en secretaresse opleiding, met kennis van en ervaring met automatisering (o.m. Word en Lotus Notes). Je hebt een service verlenende en flexibele instelling, bent accuraat en beschikt over goede redactionele en communicatieve vaardigheden. WAT BIEDEN WE Het gaat om een in hoge mate zelf standige functie, met ruimte voor eigen initiatief. FOCWA is een infor mele organisatie, waar een positief kritische inbreng en een gezonde dosis humor op prijs worden gesteld. Je salaris en bijkomende arbeidsvoorwaarden zijn prima. Wil je meer weten over deze functie? Bel dan met Ben Geerlings, adjunct- secretaris of Hanny Heemskerk, office manager. Telefoon 0252 - 265222. Is je belangstelling gewekt? Stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatie brief naar FOCWA, t.a.v. Hanny Heemskerk, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Wil je meer weten over FOCWA zie ook www.focwa.nl niei op prijs gesteld. Rijnlands Zeehospitium Het Rijnlands Zcehospicium bestaat uit 3 centra: het Centrum voor Hart- en Long- revalidaric, het Rijnlands Revalidatiecentrum en het Rijnlands Voorzieningencentrum. Het Rijnlands Zcchospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat cn ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de gehandicaptenzorg en de revalidatie Het Rijnlands Zeehospitium zoekt ten behoeve van de afdeling PO&O een Algemene informatie: De afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen (PO&O) is verantwoordelijk voor een goede organisatie en uirvoering van de personeels- en opleidingsfunctie ten behoeve van ca. 550 medewerkers. voor gemiddeld 16 uur per week Functie-omschrijving: - het verrichten van alle voorkomende secretariële en administratieve werkzaamheden ten behoeve van de afdeling PO&O: - het ondersteunen van de adviseurs PO&O bij het uitvoeren van het decentrale personeelsbeleid; - het zorg dragen voor een goede uirvoering van werving- en selectieprocedures, personeelsmutaties, in- en uitdiensttrcdingen cn ziekteverzuimregistratie; - het beantwoorden van vragen van medewerkers op het gebied van CAO, pensioenen, e.d. Functie-eisen: - mbo werk- en denkniveau, bij voorkeur een gerichte opleiding in het vakgebied en/of een afgeronde secretaresseopleiding; - kennis van relevante wet- en regelgeving; - bij voorkeur ervaring als medewerker PO&O (binnen de gezondheids zorg); - accurate, flexibele en servicegerichte instelling. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuizen. Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een aanstelling voor 1 jaar. waarna aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort; - het betreft een duobaan: de werktijden worden in overleg vastgesteld (met een voorkeur voor de woensdag en de vrijdag): - in verband met de verhuizing naar Leiden van een deel van het RZH zal dc standplaats mogelijk Leiden worden. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw A. Verhoeven, telefoon (071) 40 60 163 of mevrouw M. Eradus, telefoon (071) 40 60 164; - sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 23 april 2002; - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae voor 17 april 2002, onder vermelding van vacaturenummer 200217. richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling PO&O Drieplassenweg 17 2225 JJ Katwijk Onze opdrachtgever neemt met haar handels- en dienstverlenende activiteiten op de wereldmarkt een dominante positie in. de groep is zeer internationaal georienteerd en beschikt over een wereldwijd netwerk. met handelsvestigingen in Europa, Amerika en het Verre Oosten wordt een omzet van 1 miljard gerealiseerd. De organisatie heeft een platte structuur en kan getypeerd worden als ondernemend, dynamisch, informeel en resultaat- en service- gericht. Het bedrijf realiseert een aantrekkelijk groeipad met goede resultaten en onderkent hierbij de belangrijke bijdrage van de 150 medewerkers. Momenteel bestaat de behoefte de organisatie te versterken met een gedreven en pro-actieve controller voor de Divisie Distribution (45 medewerkers in binnen- en buiten land), die als Sparring Partner van het Management met name verant woordelijk wordt voor het verder ontwikkelen, optimaliseren en opstellen van adequate en tijdige managementinformatie. hlj/zij rap porteert hierbij aan de group Controller in Rotterdam. professional met visie, analytisch vermogen en commercieel inzicht Locatie: Rotterdam Concurrerend Salarispakket bonus TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN: PROFIEL VAN DE IDEALE KANDIDAAT: Optimaliseren van het Management Informatie Systeem en de kwaliteit van de management informatie. Opstellen van beslissingsondersteunende modellen (waaronder investeringscalculaties). Verrichten van financiële en bedrijfsecono mische analyses en beoordelen van trends. Coördineren en bewaken van de budget cyclus en meerjarenplanning. Bewaken van de winstgevendheid van de te verrichten activiteiten. Optimaliseren van de kostprijs en marge- systematiek en analyseren van kostprijzen en marges. Zorgdragen voor een adequate risico-monito- ring van het werkkapitaal. Initiëren van en participeren in diverse uiteen lopende projecten. HBO werk- en denkniveau, aangevuld met relevante opleidingen (bijv. HEAO, Hofam of drs. BE) Uitstekende beheersing van de Engelse taal. Kennis van Duits en Frans is een pré. 5 tot 10 jaar ervaring in een commerciële werk omgeving. bvk. met productie-activiteiten. Analytisch en conceptueel goed ontwikkeld; denkt en handelt in structuren. Pragmatische en probleemoplossende instel ling; duidelijk klant- en resultaatgericht. Evenwichtige persoonlijkheid met overtui gingskracht; komt op voor eigen mening. Open en directe communicatiestijl; weet met tact mensen voor zich te winnen. Gesprekspartner op niveau; doortastend en vasthoudend in de benadering van mensen en zaken. Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun c.v. met begeleidend schrijven o.v.v. PJ/02.019 te sturen naar 3PM Associates t.a.v. dhr. drs. P.F.G. Jeurissen. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen. 3PM Associates Van Vollenhovenlaan 679 3527 JP Utrecht Tel: 030 - 281 71 61 Fax: 030 - 280 03 84 E-mail: p.jeurissen@3pm-associates.nl ASSOCIATES ^7^3 f FILE SEARCH ADVERTISED SEARCH EXECUTIVE SEARCH www.3pm-associates.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. IACILITAIR BEDRIJF^ et Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar jntinue verbetering en willen onze dienstverlening j» tijd aanpassen aan de wijzigende vraag, waarbij ons bliteitsniveau nog verder verbetert tegen een ceptabel kostenniveau. Wij werken met 345 fte, hgeveer 430 mensen, aan de ondersteuning van het pmaire proces van het LUMC door het leveren van volgende diensten met hulp van het servicepunt: eveiliging (beveiliging en parkeerbeheer), Inkoop en Pgistiek (goederenontvangst, transport, voorraad- pheer en inkoop), Voeding (restaurant, keukens en Iteringservice), Infra (onderhoud en instandhouding |n gebouwen en installaties, nieuwbouw), Interne pken (schoonmaak, linnen, afvalbeheer, beddencen- ple, gebouwbeheer, huisdrukkerij en collegezalen- pheer) en Instrumentele Ondersteuning. IfdelingVoeding |e afdeling Voeding bestaat uit 3 subafdelingen, te feten: Centrale en Specifieke Keukens, Voedings- pministratie Provisiemagazijn en Restauratieve porzienmgen. Binnen de afdeling Restauratieve porziemngen worden de volgende activiteiten Fderscheiden: Restaurant (toegankelijk voor mede- ferkers, patiënten en bezoekers), Automaten- przorging en Catering en Vergaderservice. p zijn op zoek naar; Vac.nr. 02.S.07.14.LD Functie-inhoud: - het verzorgen van diners, recepties, lunches en ver gaderingen. Functie-eisen: - LBO/MAVO-niveau; - representatief optreden, - dienstverlenende en servicegerichte instelling; - bereidheid om volgens flexibel rooster te werken (ook in het weekend); - goede communicatieve vaardigheden; - vloeiend Nederlands in woord en geschrift; - ervaring in de horeca. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal I.773,- (schaal 3 CAO AZ) bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek Dienstverband: De aanstelling geschiedt op basis van een 0-uren- contract. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.B. Brand, hoofd Restauratieve Voorzie ningen of mevrouw D.E T. Best, hoofd Restauratieve Voorzieningen (071 - 526 35 28). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden Luba biedt allround personele diensten vanuit veertig sterk met de regio betrok ken vestigingen, vooral in het Westen van het land. We zijn onderdeel van de Luba Groep, een verzameling professionele bedrijven in flexibele arbeid. We zoeken consulenten voor de regio Leiden. De functie Met veel zelfstandigheid in de frontlinie van ons bedrijf opereren. Je brengt partijen op een creatieve en inventieve manier bij elkaar. En bent pas tevreden als je flexwerkers én je opdrachtgevers dat ook zijn. Je bemiddelt, informeert en adviseert. Bijvoorbeeld over de carrière ontwikkeling van je flexwerkers. Of over de optimale inzet van flexwerkers bij je opdrachtgever. Op die manier ben je je je door middel van trainingen en recruiter en personeelsfunctionaris tege lijk. En dat betekent werving en selectie, testen, uitzenden, detacheren, loopbaan begeleiding, adviseren en outsourcing. Wie zoeken we? Sterke persoonlijkheden met een gezonde commerciële instelling, een flinke dosis ondernemerschap en mensenkennis. Dat typeert de mensen die we zoeken. Je werkt en denkt op minimaal HBO-niveau Je beschikt over minimaal twee jaar werkervaring. Wat kan Luba voor jou doen? Voor je aan de slag gaat, krijg je eén grondige opleiding. Maar ook daarna kun opleidingen verder ontwikkelen en jezelf ontplooien. Ook hierin bieden we je veel zelfstandigheid:je hebt je doorgroei mogelijkheden in eigen hand. :t cv naar de L Belangstelling? Stuur dan je reactie met cvnaar de Luba Groep, t.a.v afdeling Personeelszaken, Postbus 1133, 2302 BC Leiden. E-mail mbergkamp@luba.nl Voor meer informatie neem je contact op met de afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 513 47 44 of kijk op www.lubagroep.nl Luba. Het menselijke bureau. Aalsmeer Alkmaar Alphen a/d Rijn Amsterdam Beverwijk Capelle a/d Ussel Deltt Oen Haag Gouda Haarlem Hillegom Hilversum Hoofddorp Hoorn IJmuiden Katwijk leiden leiderdorp leidschendam Ltsse Medemblik Noordwijk Rijnsburg Rotterdam Sassenheim Schiphol Sp.jken.sse Slede Broec Utrecht Voorscholen Woerden Wormervrtr Zaandam Zoetermeer

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 29