Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Hoe wil jij werken? ERLY PROJECTONTWIKKELAAR j PLANNER (m/v), "ir randstad Plant Controller Michael Page WE ZOEKEN MEDEWERKERS DIE GOED MET ONZE KLANTEN DOOR DE BOCHT KUNNEN MEDEWERKER RENTAL M/V SCHADEBEHANDELAAR M/V uitd agende functie in ambitieuze vastgoedonderneming ZATERDAG 6 APRIL 2002 v Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.650 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Het bedrijfsbureau van de Resultaatverantwoordelijke Eenheid Thuiszorg Leiden is op zoek naar een die zorgaanbod en zorgvraag koppelt (36 uur per week) Werkzaamheden: Als planner combineert u de zorgvraag van onze cliënten met het zorgaanbod door onze medewerkers tot efficiënte planningen en werkroosters. Wij vragen: U heeft een administratieve opleiding op MB0+/ HBO niveau. Daarnaast heeft u ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen, met name plannings- en informatiesystemen. U bent flexibel, stressbestendig en creatief in het bedenken van planningsoplossingen. U kunt tegelijkertijd bondig en klantvriendelijk communiceren. Wij bieden: Uiteraard hoort bij deze boeiende functie een passend salaris en arbeids voorwaarden conform de CAO Thuiszorg. Het salaris, schaal 7, bedraagt maximaal 2267,- per maand op full-timebasis. De aanstelling vindt in eerste instantie plaats voor de duur van 1 jaar. Belangstelling: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Gootjes, assistent-manager RVE Thuiszorg Leiden, tel: 071-516 14 15. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 20 april richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. dhr. Buchrnhornen (personeels- adviseur), Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl Een praktisch geschiktheidsonderzoek kan deel uitmaken van de procedure. H thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. Vakantiewerk m/v Wil jij je vakantie bij elkaar verdienen of wil je juist in je vakantie aan de slag? Schrijf je dan nu in! Wij hebben diverse mogelijk heden voor een leuke vakantiebaan. Wil je meer weten? Neem dan contact met ons op of kom langs op onze vestiging. Informatie bij Manon Moerland, tel. (071) 524 95 25, Leiden, Schuttersveld 9. I administratief Assistant Production Departement m/v Op zoek naar een leuke en uitdagende baan? Ben jij iemand met goede communicatieve vaardigheden en hbo-niveau? Beheers je de Engelse- en een tweede vreemde taal en MS office? Heb je minimaal één jaar werkervaring en affiniteit met mode en kleding? Wij bieden je een zeer afwisselende functie bij een sportief internationaal modebedrijf. Je ondersteunt de production manager en je voert diverse administratieve werkzaamheden uit ten behoeve van de inkoop en de te produceren collecties. Meer weten? Bel voor informatie of kom langs om de uitgebreide functie omschrijving te lezen. Informatie bij Manon Moerland, tel. (071) 524 95 25, Leiden, Schuttersveld 9. Administratief medewerker m/v Ben je accuraat en klantvriendelijk en ben je in staat zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren? Een uitkeringsin stantie is op zoek naar een assistent voor een van de onderdelen van de klantendienst. De functie bestaat uit administratieve en secretariële ondersteuning van de regiomanager. Onder andere: agendabeheer, correspondentie, voorbereiden van vergaderingen en notuleren, fungeren als aanspreekpunt voor diverse afdelingen en het verzamelen en verstrekken van informatie. Heb je een opleiding op minimaal havo-niveau, kun je overweg met diverse computerprogramma's en beschik je over goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk? Reageer dan snel! Informatie bij Manon Moerland, tel. (071) 524 95 25, Leiden, Schuttersveld 9 lobLife' van Randstad biedt je een manier van werken die is afge stemd op jouw wensen en behoeften. Wil je kort of lang werken, wil je begeleiding en advies, wil je een opleiding volgen, of gewoon afwisselend werk? Het kan allemaal, want lobLife' is voor iedereen. Dus: Join lobLife'. Join Randstad. Kom naar een vesti ging of bezoek onze site voor meer informatie. Secretaresse m/v Uitdagende verantwoordelijkheden, een afwisselende werkomgeving en de zekerheid van een vaste baan? Bij Randstad Joblife Secretarieel vormt dit alles slechts de basis van de loopbaan die wij je bieden. Jouw wensen en kwaliteiten zijn uitgangspunt voor onze begeleiding. Je komt bij ons in dienst als senior secreta resse met een bijbehorend goed salaris. Vervolgens heb je de keus uit een ruim aanbod van interessante banen als management assistent of secretaresse bij de meest uiteenlopende bedrijven. De duur van de opdrachten varieert van een paar maanden tot een paar jaar. Ben jij ook toe aan een uitdaging die geheel in het teken staat van jezelf? Neem dan contact met ons op voor een oriën terend gesprek. Informatie bij Titia Boxma-Nanninga, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. industrie Medewerker meng- en spuitteam m/v Voor een grote producent in autoreparatielakken en verven voor de meubelindustrie in Sassenheim zoeken wij een medewerker meng- en spuitteam (fulltime). In het laboratorium maak je aan de hand van een recept kleurmonsters Het doel van je werk is het testen van de recepten. De werkzaamheden bestaan uit inwegen en uitspuiten van kleurmonsters, bedienen van de mengmachine en overige voorkomende werkzaamheden. Beheers jij de Nederlandse taal uitstekend, heb je lbo-niveau, werk je graag in teamverband en steek je graag de handen uit de mouwen? Dan is dit de kans om aan de slag te gaan bij een groot, internationaal georiënteerd bedrijf! Informatie bij Jessica de Jager, tel. (071) 524 95 05, Leiden, Schuttersveld 9. horeca Cateringmedewerker/hostess m/v I technisch Herintreders en studenten opgelet! Wij hebben de ideale baan voor jou. Ben je fulltime of parttime beschikbaar, dienstverlenend ingesteld en wil je overwegend doordeweeks werken, kom dan langs! Informatie bij Wendy Entzinger, tel. (071) 524 95 10, Leiden, Schuttersveld 9. Laboratorium medewerkers m/v Night manager/bagagist m/v Heb je een afgeronde mlo- of hlo-opleiding en ben je voor langere tijd fulltime beschikbaar' Neem dan contact op met Randstad Intertech om jouw mogelijkheden te bespreken Informatie bij Debby van Zeist, tel. (071) 524 95 20, Leiden, Schuttersveld 9. I secretarieel Secretaresse m/v Voor een groot internationaal farmaceutisch bedrijf in Leiden zoeken wij een secretaresse. De werkzaamheden richten zich vooral op de administratieve ondersteuning van de afdeling en de Engelstalige directeur op secretarieel gebied. Daarnaast houd jij je ook bezig met het bijhouden van registratie-overzichten en aller hande kleine projecten. Dit is in principe een fulltime baan voor 40 uur per week voor onbepaalde tijd. Functie-eisen: havo/vwo en enige relevante werkervaring bij voorkeur in de farmaceutische industrie. Je bent accuraat, kunt zelfstandig werken en prioriteiten stellen en je hebt goede kennis van de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift. Informatie bij Titia Boxma-Nanninga, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Werken met uitzicht op de zee? Voor een 5-sterren hotel in Noordwijk zijn we op zoek naar een night manager en een bagagist. Ben je dienstverlenend ingesteld, fulltime beschikbaar, bereid om avonden en weekenden te werken en ben je in het bezit van een rijbewijs, dan is de functie van bagagist misschien iets voor jou Voor de functie van night manager zoeken we een kandidaat met een afgeronde mhs-opleiding en ervaring in de horeca. Tijdens de nacht ben je verantwoordelijk voor alle afdelingen binnen het hotel. Deze uitdagende functie biedt veel mogelijkheden voor de toekomst. Informatie bij Wendy Entzinger, tel. (071) 524 95 10, Leiden, Schuttersveld 9 Voor meer vacatures: www.randstad.nl Amylum Group, dochteronderneming van de beursgenoteerde internationale onderneming Tate Lyle (www.tateandlyle.com), produceert ingrediënten voor de food en non food industrie, zoals zetmeel en zetmeelderivaten. Amylum Group heeft meer dan 60 vestigingen verspreid over 40 landen en telt wereldwijd circa 4000 medewerkers. In Nederland is Amylum Group sinds 1867 gevestigd in Koog aan de Zaan en zijn er meer dan 200 medewerkers. Voor deze vestiging zijn wij op zoek naar een Plant Controller. De ideale kandidaat beschikt over zowel sterke operationele als analytische kwaliteiten. Profiel van de geschikte kandidaat: u heeft een afgeronde bedrijfseconomische opleiding op HBO-niveau en circa jes jaar relevante werkervaring, bij voorkeur binnen een productieonderneming. U heeft een hands-on mentaliteit, u bent pro-actief en flexibel en heeft uitstekende anafytische en communicatieve vaardigheden, ook in het Engels. Taken en verantwoordelijkheden: leidinggeven aan de Finance afdeling. Verantwoordelijk voor cost accounting en het maken van kostprijsanalyses. Verzorgen van interne en externe managementrapportages, adviseren van de Plant Manager en analyseren van het bedrijfs- en productieproces in het kader van performance-verbetering. U kunt uw reactie, onder referentiecode SDV/85615, per e-mail zenden aan sofiedevlam@michaelDage.com of sturen naar Michael Page Finance, Strawinkskylaan 1057, 1077 XX Amsterdam, t.a.v. drs Sofie de Vlam. Telefoon 020-5789444. Additionele informatie over i deze vacature vindt u op onze k website onder referentiecode 1 SDV/85615: -"N FINANCE AMYLUM GROUP www.michaelpage.nl/ België Brazilië Duitsland Frankrijk Groot-Britlannië Hong Kong Italië Japan Nederland Portugal Singapore Spanje Verenigde Staten Zweden Zwitserland LEASE If CONCEPT Leaseconcept behoort tot de top van de Nederlandse autoleasemarkt. Leaseconcept levert in haar dienstvet) kwalitatief hoogstaand maatwerk, gebaseerd op de individuele wensen en mogelijkheden van de klant. On groei en service verder te kunnen uitbouwen, zijn wij regelmatig op zoek naar enthousiaste medewerkej Momenteel hebben wij twee vacatures op de afdeling Operations. Operations is het centrum van de dienstvei op het gebied van wagenparkbeheer. Alle werkzaamheden die er maar te bedenken zijn op het gebied van sa onderhoud en reparatie, banden, inzet van huurauto's, inname leaseauto's en verder alles wat met wagenpark te maken heeft wordt hier uitgevoerd. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar de volgende medewerkers: De afdeling Rental, bestaande uit 4 medewerkers, is verantwoordelijk voor het regelen van inzet van tijdehjkij auto's ten behoeve van onze relaties. Tevens bewaakt dit team de serviceverlening en is verantwoordelijk voor een ad administratieve afhandeling inclusief de bijbehorende facturering van de huurcontracten. Voor dit team zijn zoek naar een kandidaat die een rol gaat spelen bij het uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden van dit ti De afdeling Schade streeft een hoge graad van Service en Dienstverlening na Het gehele proces van afhai van schades is een belangrijk criterium bij de beoordeling van onze service. De afdeling Schade streeft dan efficiënte en heldere afhandeling van schade na. Door groei in het wagenpark is er ruimte ontstaan voor een collega. Als medewerker schadebehandeling sta je dagelijks telefonisch onze klanten te woord en maak inschatting van de ontstane schade Na de beoordeling van de situatie, stuur je externe partijen aan oi de klant zo snel en goed mogelijk te helpen en vervolgens tot een accurate afhandeling van de schade ce Hiervoor onderhoud je nauw contacten met derden zoals bergings- en sleepdiensten, reparateurs, onafhai experts, alsmede interne afdelingen zoals Reparatie Onderhoud en Verhuur. Herken jij jezelf in het profiel? Om deze functies goed te kunnen vervullen, ben je in het bezit van een MBO+ werk- en/of denk Klantgerichtheid, dynamiek en flair typeren je persoonlijkheid en uiteraard ontbreken uitstekende con en leidinggevende vaardigheden niet. Je functioneert zowel zelfstandig als in teamverband uitstekend dynamische omgeving voel je je prima thuis. Je bent flexibel en oplossingsgericht. Affiniteit met de auto! c.q. leasebranche is een must, daarnaast beschik je over kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking. Wij bieden: Een boeiende, zelfstandige functie in een aangename werkomgeving met veel ruimte voor eigen verantwoordelijkheid! Je krijgt de mogelijkheid om door training en opleiding te investeren in je toekoi voor informatie Danny Flemming. Of solliciteer direct bij de afdeling Personeel Organisatie t.a.v. Petra Ri Personeelsadviseur. Brief, fax of e-mail: LeaseconceptPostbus 5000, 2130 KH Hoofddorp, mvw.leaseconcept.nl Telefoon 020-4467272. Fax 020-6536048. E-mail: P.Rietield@leaseconcept.nl JE WEET WAT JE HEBT AAN LEASECONCEPT. LEASE O CONCEPT woongroep hoLland Woongroep Holland te Amstelveen is een dynamische en breed opererende vastgoedonderneming met ruim 16.000 woningen in het noordelijke deel van de randstad. Zij laat zich kennen als een sterke regionale partij met ca. 100 medewerkers die op innovatieve en ondernemende wijze vorm geeft aan de ontwikkeling en het beheer van haar vastgoed. Met name op het gebied van herstructurering zullen de komende jaren een groot aantal projecten opgepakt moeten worden. Voor o.a. de ontwikkeling en herinrichting van verschillende locaties, zoekt Woongroep Holland een gedreven en stevige www.erly.nl Functie: In deze veelzijdige functie ontwikkelt u nieuwe perspectieven voor uiteenlopende probleemgebieden en draagt u zorg voor de realisatie van de projecten. Bij de ontwikkeling van deze locaties werkt u nauw samen met de betrokken marktpartijen, waaronder architecten, aannemers, gemeenten en bewoners. In de rol van opdrachtgever stelt u samenwerkingscontracten op, voert u risico-analyses uit en richt u een optimale projectorganisatie in. Als projectontwikkelaar speelt u een cruciale rol bij de verdere uitbouw van de projectontwikkelingsactiviteiten van Woongroep Holland. Profiel: U bent een gedreven vastgoedontwikkelaar, die vanuit een duidelijke visie richting weet te geven aan stedelijke vernieuwingslocaties. Vanuit uw kennis en ervaring bent u in staat herstructureringsprojecten te managen en betrokken partijen te sturen in het proces. U heeft een bouwkundige opleiding op academisch niveau en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden die u in staat stellen zich op uiteenlopende niveaus optimaal te manifesteren. U bent daarnaast ondernemend en een stevige onderhandelaar die gaat voor concrete resultaten. Reactie: Bent u toe aan een topfunctie op het gebied van projectontwikkeling, schrijf dan een korte en zakelijke brief met c.v. aan ERLY, the consulting company, t.a.v. mevrouw drs. L. Vos, Postbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 5430088, fax (035) 5430509, e-mail sollicitatie@ERLY.nl o.v.v. ref. nr. B3053. THE CONSULTING COMPANY I f-v

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28