'De Koppenberg is als het bruggetje bij Bartlehiem' Beckham neemt United bij de hand SPORT tesp richt zich op de gaten in de begroting de wereld woensdag 3 APRIL 2002 Hindernis bij Oudenaarde keert terug in Ronde van Vlaanderen lelij •rdajyt treurt na afloop van de rtal /ien wedstrijd tegen Ajax its b ANP/Jasper Juinen loltz besl oegi Kuyt mag èrdJe niet spelen -iitalc Utrecht-aanvaller jyt mist de bekerfinale a te8en PSV. ele Ja»ge Katwijker is ge- naar aanleiding van zijn ia'ariartin de halve finale te- lillek 2- afgelopen vrijdag, ver (ee& eerder geel tegen .or. De media berichtten w 'duel met Ajax 2 dat Kuyt ji de finale zou kunnen Volgens KNVB-woord- j r De Leede was de schor- en al bekend, ook bij r ge>lf. „Het is alleen niet naar buiten 8e~ e vel rise kan tcelir verder op; 252m - De gemeenteraad van van is gisteren met 21 te- uba stemmen akkoord ge- een lening van 5,4 a euro aan voetbalclub Di. De noodlijdende club vaaiet geld dringend nodig de betalingsverplichtin- 163 bunnen voldoen. 02. miers TOP Oss Ifpiljen geen loon let geld is op bij TOP Oss. ilers, trainers en andere ?mers hebben afgelopen inde een brief ontvangen i staat dat de club op dit jnt geen salaris kan over- |/"1. Volgens voorzitter Paul "^lt komen de betalings- men voort uit het feit dat Verhandelingen met po- :en- e redders van TOP langer zdan verwacht. Katwijker j11Guyt is een van de spe- d j°Vi TOP Oss. t de etojni wint eerste Vjpe De Panne ^em - Stefano Zanini heeft Qgp-'n de eerste etappe van de jjd lagse van De Panne ge- >torrn- Italiaanse wielren- ^n Mapei klopte in de ^j0Izijn medevluchter, de at seter van Petegem. De rit na an Moeskroen naar Zotte- kilometer. Het jgil ontsnapte tien kilome- j Dr de streep tijdens de be- ling van de Berendries. est voor de Ronde van deren", noemde Lotto- Van Van Petegem zijn spet- ,wiMe demarrage aldaar, vet misschien te veel P10lijn krachten gewoekerd Je$t in de eindsprint af te L ;n maken." „Laat de Ron- lar komen", klonk het Vzekerd uit de mond van iL De oud-winnaar van de 8jl Gold Race kon moeite- z^an Petegem volgen en '3rke zijn 29ste overwinning, "eiste van dit seizoen, inte /at brugge/anp - Met de Koppen berg keert zondag in de Ronde van Vlaanderen een hindernis terug die in België bijna mythi sche proporties heeft aangeno men. „Een pr-stunt van de gemeente Oudenaarde", klinkt het nuch ter uit de mond van oud-win naar Hennie Kuiper. „Een berg je als vele anderen", meent Adrie van der Poel, zestien jaar geleden de laatste Nederlandse winnaar van de Vlaamse klassie ker. De Hollandse nuchterheid staat in schril contrast met de euforie die bij wielerminnend België ontstond nadat bekend was ge worden dat de Koppenberg na vijftien jaar terugkeert in het parkoers van de Ronde van Vlaanderen. De website van de klassieker spreekt van een feno meen, in het verleden werd de helling met een hoogteverschil van 64 meter op een lengte van 626 meter al 'de valkuil van de Ronde' genoemd. „Maar het is zoals de Elfstedentocht het bruggetje bij Bartlehiem heeft", meent Hennie Kuiper, winnaar in 1981. „Meestal waren toch andere beklimmingen - de Muur en Bosberg - cruciaal." Ondanks de mythevorming werd de Koppenberg slechts twaalf keer beklommen in de geschiedenis van "Vlaanderens Mooiste'. Dat gebeurde voor het eerst in 1976 met meteen ken merkende beelden van vloeken de en tierende renners die ge dwongen door valpartijen en het smalle pad tussen de toe schouwers zich te voet een weg naar boven baanden. Een cir cusnummer, klaagde een deel van het peloton. „Er reden 150 renners naar de voet en dan be gon de ellende", kijkt Kuiper te rug. „De eersten bleven meestal wel overeind. Dat waren ook de klassiekerkoningen: Raas, De Vlaeminck, noem maar op. Daarachter gingen er altijd een paar onderuit en stond het stil. Het was koersvervalsing tot en met. Maar aan de andere kant kon je ook zeggen dat je gewoon voorin moest zitten als je goed was." „De eerste tien reden meestal probleemloos naar boven", her innert ook tweevoudig winnaar Jan Raas zich. „Eddy Merckx heeft destijds geroepen dat de Koppenberg niet in een wieler koers thuishoort, Hinault vond dat ook. Ik had er geen proble men mee. Het waren toch meestal de besten die als eerste boven waren." Adrie van der Poel vindt zelfs dat 'de bult van Melden' iets wordt overschat: „Hij is niet moeilijker dan bij voorbeeld de Paterberg. Koers vervalsing? Ach, op de Eiken- berg en de Taaienberg kan het net zo goed mis gaan." Van der Poel draaide in 1986 als vijfde de Koppenberg op. „In het wiel van mijn ploegmaat Lu- do Peeters. Hij had me perfect weggezet, maar ging onderuit. En ik kon er niet langs." Van der Poel won desondanks. De Koppenberg bleef nog één jaar opgenomen in het parkoers maar nadat de Deen Skibby in 1987 door de auto van een koerscommissaris op de be ruchte helling van de fiets was gereden, was het over. „Hij lag er ook slecht bij", weet Raas nog. „Het stijgingspercentage (maximaal 18,5 procent) maakt het al lastig, maar het waren vooral de slechte kasseien, de gootjes en de toeschouwers die de problemen veroorzaakten." Johan Lammerts had uitgere kend in het jaar dat hij de Ronde won (1984) de meeste proble men met de Koppenberg. „Ik heb een meter of twintig moe ten lopen. Ik denk dat ik pas als 25ste boven was." De terugkeer doet hem goed. „Het maakt de Ronde nog mooier." Kuiper plaatst een kanttekening. „De klim is volledig gereno veerd. Het is de Koppenberg niet meer. Het hele idee is een geweldige pr-stunt van de ge meente Oudenaarde. Maar moeite heb ik er niet mee. Ik denk ook niet dat er nu een groep van honderd man naar de voet rijdt. Dat gaf altijd de pro- De kasseien op de Koppenberg vormen nu een weg zonder kuilen. Foto: EPA blemen. Vroeger wachtten de kopmannen veel langer." Van der Poel beaamt: „De grootste schifting is op dat moment al achter de rug. En als je goed bent, zitje dus gewoon voorin." Engelse kampioen staat met een been in halve finale Champions League na 2-0 zege bij Deportivo la Coruna Op zijn kop door Henri van der Steen la coruna - De halve finale zit in de knip voor Manchester United en de voetballerij zal daar niet rouwig om zijn: weer twee kan sen op historische mooie goals! Gisteravond tracteerde David Beckham immers weer eens op een adembenemend, zelden ge maakt doelpunt. Ruud van Nistel- rooy deed vervolgens de deur voor Deportivo la Coruna wel on geveer dicht: 0-2. Het moment van de dag, dat nog vele dagen de hele wereld over zal gaan en miljoenen mensen zal doen gloeien op op winding, viel na een kwartier spel. Keane speelde het balletje op 25 meter van de goal breed op Beckham, die vrij was, eens keek, de bal een meter opdreef en toen een verrukkelijke boog- bal losliet. Hij stond haaks op de rechterpaal, maar de bal ver dween over doelman Molina heen in het kruis bij de linker: 0- 1. Kort voor rust leek de zaak al beslist, met de 0-2 van Ruud van Nistelrooy. De midvoor scoorde met links, na een mooie voorzet, ook met links, vanaf links, van Silvestre. Die kon Van Nistel rooy de bal niet helemaal per fect aangeven, maar goed antici perend kreeg de Brabander de linkerschoen toch netjes genoeg tegen de bal; zijn negende Champions League-goal. Van Nistelrooy - die nog geel kreeg omdat hij zonder toe stemming van de scheidsrechter het veld in kwam na een blessu rebehandeling - was sterk, heel Manchester United speelde ei genlijk wel goed. Zelfs Barthez. Deportivo, de laatste tijd een van de beste ploegen van Euro pa, had de pech dat het uren lang had geregend, zodat het veld moeilijk bespeelbaar was. Dat is in het nadeel van de aan vallende partij, zeker als die het van combinatievoetbal moet hebben zoals Deportivo. Van de grote klasse van Tristan (wel een mooie kopbal, verder alleen een vuile overtreding op Beckham in de slotseconden), Fran (zelfs gewisseld voor Makaay) en Valeron (ook al ge Ruud van Nistelrooy stuit op La Coruna-doelman Molina. De spits van Manchester United zag later wel kans de keeper te passeren. Foto: Reuters wisseld) was dus helaas weinig te zien. Manchester United speelde na rust de wedstrijd simpel uit. Van Nistelrooy (een kwartier voor tijd op rust gèzet door Fergu son) had nog een strafschop verdiend, maar daarover werd niet getreurd, want geen mo ment leefde het gevoel dat er nog iets in zat voor Deportivo. De Spanjaarden moeten extra gedesillusioneerd zijn geraakt in de wetenschap dat de ploeg in de eerste ronde van het toernooi twee keer van United won, twee keer verdiend, hoewel bij de ontmoeting in Manchester (2-3) Barthez een paar gruwelijke blunders maakte. De ondraaglijkheid van het be staan voor Deportivo werd na rust bewezen door het feit dat United nog de beste kansen kreeg. Giggs zag een inzet van de lijn gehaald en toen de rappe winger uit Wales even later doorbrak, kon Molina pas in laatste instantie redden. De voor Van Nistelrooy ingevallen Solsk- jaer trapte nog eens op de paal. Deportivo lijkt gezien, United '^«tuna-keeper stopt na dit voetbalseizoen en wordt commercieel medewerker bij Limburgse club kan volgende week ontspannen spelen. Wellicht zonder Keane, die kort voor rust uitviel en wel licht zonder Beckham, die giste ren zwaar aangeslagen op een brancard het veld verliet. Als dat het geval is, kan Tristan ook be ter van het veld blijven. SCOREBORD münchen/gpd - Is het geluk, of toch gewoon een gave? Hoe kan het toch dat Bayern München er zo vaak in slaagt om vanuit een onmogelijke positie de hele we reld op zijn kop te zetten? Gis teravond flikte de Duitse kampi oen het weer. Na tachtig minu ten spelen was het nog 1-0 voor Real Madrid in het eerste duel in de kwartfinale van de Cham pions League, maar tien minu ten later stapten de spelers van Bayem juichend van het veld: 2- 1. Een uur lang was Real zo veel beter dat het deze wedstrijd nooit had mogen verliezen. Maar het verloor wel, omdat Bayem in de laatste twintig mi nuten weer eens zijn wonderlij ke gaven aansprak. De ommekeer in de wedstrijd voltrok zich aan de hand van Stefan Effenberg, de aanvoerder die net als zijn ploeggenoten een uur lang aan alle kanten was voorbij gehold. Effenberg miste eerst een strafschop, maar nam vervolgens zijn verant woordelijkheid. Dat hij acht mi nuten voor tijd de gelijkmaker scoorde was dan ook geen toe val. Maar daarmee nam Bayem geen genoegen. Dankzij invaller Pizarro explodeerde het Olym- piastadion vlak voor tijd van vreugde: 2-1. Dat het duel der giganten een dergelijke afloop kreeg, was lan ge tijd niet te voorzien geweest. Real speelde een uur lang het voetbal van de toekomst. Het was bijna gênant om te zien hoe Bayem te kijk werd gezet in ei gen huis. Maar Real vergat na de snelle openingstreffer van Geri- mi - ingeleid door een blunder van Bayem-doelman Oliver Kahn - één ding: het deed de wedstrijd niet op slot. En wie dat niet doet tegen Bayem, die vraagt om moeilijkheden. En dus deed Bayem zijn naam als angstgegrier van Real weer eer aan, want van de zeven duels die beide ploegen in de af gelopen twee jaar tegen elkaar speelden, wonnen de Duitsers er maar liefst zes. En dat geeft toch te denken voor de ploeg, die gisteravond een enorme mentale opdoffer te verwerken kreeg. PRIJSVRAGEN Lucky Day, dinsdag 2 april 06-11-14-19-23-29-30-31-37-38-39-43-51- 55-56-57-64-65-66-75. (onder voorbehoud) VOETBAL as_ Hans Goossen ed (jg'D - Nog vijf wedstrijden en dan zit de loopbaan ^n. eeper Ruud Hesp erop. De 37-jarige doelman van ma.na gaat door de knieën voor zijn eigen lichaam. n yde buitenwacht komt het afscheid van Ruud Hesp jgjn logisch tijdstip. De eerste divisie is geen gepast j^tuk voor een keeper van zijn kaliber. Zelf heeft de VB .nan steeds laten weten dat die smet op zijn loop- majhem geen zier interesseerde. m,e nou, die eerste divisie speelt geen enkele heb geen boodschap aan de mening van de bui- acht. Ik heb nog steeds plezier in voetbal en wil er graag een jaartje aan vastknopen", zei Hesp tij- "et trainingskamp van zijn club Fortuna in Surina- Als het fysiek lukt, zal dat ook zeker gebeuren", J" _le hij eraan toe. Iereoevoeging was veelbetekenend, zo blijkt nu. Zijn en soms ook zijn tot twee keer toe gebroken vin- se blijven hem parten spelen. „Het ging wel ietsje be- r-j^paar niet zoveel dat ik het nog zie zitten. Als je niet p dg' zonder pijn de trap afkunt, houdt het op. Dat is njeliet meer waard", vertelt Hesp over het besluit om ns|PPen- laaf1100? beeft hij eigenlijk al een maandje eerder je. gehakt. „Sindsdien weet ik dat het geen zin meer door te gaan. De hoofdreden is slijtage." Al is zoals altijd eerlijk genoeg om toe te geven dat eer- ivisie geen extra stimulans vormt om over de pijn- leen te stappen. eigen teller staat op 588 wedstrijden in het Neder- »e en Spaanse betaalde voetbal. „Daar komen er log vijf bij. Op 5 mei speel ik mijn laatste pot. Maar jf bij Fortuna en dat vind ik een fijne gedachte." krijgt een commerciële functie binnen Fortuna. Ruud Hesp als doelman van Barcelona. De keeper had drie succesvolle jaren in Spanje. Foto: Reuters „Dat stond al in mijn contract, maar we gaan wat vroe ger dan gepland aan de slag. Over de invulling van die baan wordt nog gesproken. Of een commercieel mede werker bij Fortuna hetzelfde verdient als een keeper? Nou, verdienen en krijgen zijn twee verschillende din gen, maar nee, het is duidelijk dat mijn salaris aange past wordt", grinnikt Hesp. De keeper zat op de bank bij Haarlem toen de van die club afkomstige trainer Hans van Doorneveld hem in 1987 meenam naar Fortuna. Daar was hij al snel een niet meer weg te denken steunpilaar. Na een jaartje eer ste divisie (seizoen 1993-1994) werd de verleiding om in Kerkrade weer op het hoogste niveau te spelen groot. Drie seizoenen lang keepte hij op Kaalheide waar zijn grootste triomf de winst van de nationale beker was. Toen Louis van Gaal bij Barcelona in 1997 een ervaren en betrouwbare reservesluitpost zocht, viel zijn oog op Hesp. Van reserve met rugnummer 13 werd hij al snel de onbetwiste nummer 1 van Barcelona, waarmee hij onder meer twee nationale titels in de wacht sleepte. Na drie gloriejaren was voor Hesp, inmiddels als derde keeper doorgedrongen tot de selectie van Oranje, de eu forie voorbij. Hij raakte op een zijspoor en het afscheid van de topclub verliep niet geheel pijnloos. Fortuna Sit- tard verloste hem van het zinloze gedraaf met andere bannelingen over een zijveldje. Met als worst een job na de voetballerij lokten de Sittardenaren Hesp terug op het oude nest. Spijt van zijn comeback heeft hij naar eigen zeggen nooit gehad. „Geen seconde. Barcelona was natuurlijk prachtig, maar je wordt geleefd. In Limburg kan ik ge woon over straat lopen", zei de in Stein wonende Hesp twee maanden geleden nog. Ook met zijn ervaring kon Hesp de sportieve neergang van Fortuna niet stuiten. De vrije val gaat gepaard met gigantische financiële problemen. Ruud Hesp krijgt dus ook als commercieel medewerker nog heel wat ballen om zijn oren. Champions League Kwartfinales, eerste wedstrijd. 8ayern München (Dui) - Real Madrid (Spa) 2-1 (0-1). 11. Geremi 0-1, 82. Effenberg 1-1. 88. Pizarro 2-1 Scheidsrechter: Dallas (Sch) Toe schouwers: 60.000. Gele kaart: Sagnol. Eiber, N Kovac (Bayern München), Helguera (Real Madrid) Deportivo la Coruna (Spa) - Manchester United (Eng) 0-2 (0-2). 15. Beckham 0-1, 41 Van Nistelrooy 0-2. Scheidsrechter: Vassaras (Gri). Toeschouwers: 33.500. Gele kaart: D|alminha, Tristan (Deportivo la Corufia), Butt. Van Nistel rooy. Scholes (Manchester United) Engeland, Premier League Aston Villa - Newcastle United 1-1 (1-1). 3 Shearer 0-1, 26. Crouch 1-1 Eerste ronde districtsbeker Kagia - FC Rijnland 3-1. Docos - Katwijk 0-2. Roodenburg (zo.) - Ter Leede 0-2, Valken '68 - RCL 1-3, Oegstgeest - Noordwijk 3-8, VCL - WSB (zo.) 0-3, De Sleutels - Voorschoten '97 (za.) 1-3 Warmunda - KRV 2-2 (KRV wns). FC Lisse (zo.) - MVKV 0-5, Altior - ARC (ARC trok zich terug). TAW - Hazerswoudse Boys 0- 1. Programma vanavond: LSW '70 MM0 (19.30), Stompwijk '92 - Ri|nsburgse Boys (18.30 bij Rijnsburg), Wassenaar - Meerburg (20.15), WSB (za.) - SV0W (speeldatum on bekend), Voorschoten '97 (zo.) - D0SR (20.00), VNA - UDWS (19.30), Roac '79 - Teylingen (19.30), GWS -.Quick Boys (18.30) Alkmania - Lugdunum (za.) (20.00), Alphia - Jodan Boys (20.00), Kickers '69 - Woubrugge (20.00. met loting na afloop) BASKETBAL Mannen, eredivisie, play offs, kwartfinales Weert - Eiffel T 72 - 80. NAC - Donar 102 - 92 na verlenging. EBBC - Astronauts 81 - 75. Zwolle - Omniworld 80-82. Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns 101-96, Indiana Pacers - Boston Celtics 94-105, Was hington Wizards - Los Angeles Lakers 93-113. Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks 100-92. Miami Heat - Detroit Pistons 87-90, Memphis Grizlies - Sacramento Kings 83-107. New York Knicks - Charlotte Hornets 91-85, Houston Rockets - Seattle SuperSonics 100-98. Denver Nuggets - Utah Jazz 98-90, Golden State War riors - Portland Trail Blazers 107-91. CRICKET Kaapstad. Oefenwedstrijd 45 overs. Nederland - President's XI (ZAf) 2-0 Neder land 216/9, President's XI 207/9. Nederland wint met 9 runs. Batting Nederland: Statham (Hermes DVS) 64, Van Oost erom (HBS) 25. Zulfiqar (VCC) 24. Bowling: De Leede (VCC) 5/39. Khan (Rood &Wit) 3/31. KORFBAL Terrassa. EK zaal. Groep A, eerste ronde: Portugal - Slowakqe 26- 15. Tsjechië - Polen 19-8. Eindstand: 1. Tsjechië 3-9 (62-34). 2 Portu gal 3-b (56-51). 3 Slowakije 3-3 (41-55). 4 Polen 3-0 (36-49). Groep B, eerste ronde: Groot-Bnttanme - Hon garije 13-10. Duitsland - Catalome 14-7 Eindstand: 1 Duitsland 3-9 (50-26). 2 Groot- Brittanmê 3-6 (40-33). 3 Calalomé 3-2 (29- 42), 4. Hongarqe 3-1 (32-48) Bijzonderheid: Nederland speelt vandaag in tweede ronde tegen Duitsland TAFELTENNIS Zagreb. EK. Landenteams. Mannen, finale: Zweden Duitsland 3-2. Waldner - Wosik 3-0 (11-9 11- 9 15-13). Hakansson - Boll 1-3(11-4 4-11 9- 11 5-11). Karlsson - Hielscher 3-1 (11-13 11- 7 15-13 12-10). Waldner - Boll 0-3 (9-11 4- 11 4-11). Hakansson - Wosik 3-2 (11-5 8-11 15-17 11-5 11-6). Eindstand: 1. Zweden. 2 Duitsland. 3 Frank rijk en Oostenrijk. 5 Tsiechie. 6 Wit-Rusland. 7. Denemarken, 8 Joegoslavië, 10 Neder land. Mannen dubbel, kwalificaties. Eerste ronde: Rengenhart/Janssen (Ned) Frommelt/Pfeiffer (Lie) 3-0(11-4 11-4 11-5) Tweede ronde: Rengenhart/Janssen Katkov/Samatov (Oek) 3-2 (8-11 12-10 9-11 11-5 12-10). Bijzonderheid: Rengenhart/Janssen geplaatst voor hoofdtoernooi. TENNIS Sarasota (VSt): Vrouwen. 161.000 euro. Eerste ronde: Bedanova (Tsj/6) - Zuluaga (Spa) 6-4 2-6 6-2, Nagyova (Slw/9) - Callens (Bel) 7- 5 6-4, Weingartner (Dui) - Neffa-De Los Rios (Par) 6-3 6-2, Schnyder (Zwi) - Osterloh (VSt) 6-0 6-1, Dokic (Joe/1) - Martinez (Spa) 6-2 7- 5. Ruano Pascual (Spa) - Tanasugarn (Tai/5) 6-1 6-3, Leon Garcia (Spa) - Majoli (Kro) 6-3 6-7 6-4. Shaughnessy (VSt/2) - Hopkins (VSt) 3-6 7-5 7-5. Husarova (Slw) - Sanchez Vicano (Spa/3) 6-4 6-1, Pierce (Fra) - Sugiyama (Jap/7) 6-3 6-3. Razzano (Fra) - Dechy (Fra) 6- 3 6-4, Panova (Rus) Cray|>as (VSt) 6-1 3-6 6 2. Suarez (Arg) - Irvin (VSIÉ6-2 6-0. Dubbel, eerste ronde: AréWt/Huber (VSt/ZAO Vis'Fusa' (Ned/Fra) 6-2 4-6 6-3 Porto. Vrouwen, 160.000 euro. Eerste ronde: Black (Zim' Muller (Dui) 6-3 4 6 6-0, Dominguez Lino (Spa) - Torrens-Valero (Spa/2) 6-3 6-4. Koetsnetsova (Rus) - Beigbe- der (Fra) 4-6 6-2 6-3. Kanepi (Est) - Sass (Ita) 6-3 6-2. Cervanova (Slw) - Piedade (Por) 6-0 6-2, Loit (Fra) - Martinez (Spa) 3-6 6-2 6-2.L Tunis. Mannen, challenger. 85.000 euro. Eerste ronde: Sluiter (Ned/5) Ja'iaii (Tur 6 4 6-2. 8lanco (Spa) - Kempes (Ned) 6-4 3-6 6- WIELRENNEN Zottegem. Driedaagse van De Panne. Eerste etappe, Moeskroen - Zottegem: 1 Zam ni (Ita) 183 km in 4.25.10 (41.40 km/u), 2. Van Petegem (Bel), 3. Hauptman (Slv) 0 15, 4. Tsjmil (Bel), 5. Bodrogi (Hon), 12. LOwik 0.34. 13. Van Dijk, 20 Vierhouten, 26. Holl man. 28. Van der Ven, 48 Knaven. 55. De Jongh. 76. Hiemstra, 85 Pronk, 100. Tankink 8 57, 104 Boerman. 105 Schmitz. 116 Koerts 11.23, 121 Van der Kooy. 122. En gels. 143 Den 8akker 22.20. 144 Reinerink. 159 Bli|levens Vimoutiers. Parijs-Camembert. 1 Ljungqvist (Zwel 208 km in 4 33 51. 2. Turpm (Fra), 3. Casar (Fra). 4 Kristensen 0 09. 5 Agnoiutto (Fra) 1 07. 75. Armstrong (VSt) 8.52 Opgave onder anderen Pantani (Ita)

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 23