BEL ONS: 071 - 528 14 14 HAAGWEG 51 LEIDEN IMVMH30G Te Huur Te Koop Achter Haarlemmerstraat Het geheel bestaat uit 3 verheelde panden op de begane grond en een kantoor op de eerste verdieping. Totaal thans vormende een winkel doch ook geschikt als praktijk/ kantoorruimte. Totale opp. begane grond ca, 200 m2 en verdieping ca. 30 m2. Aanvaarding i.o. Het pand is met de auto bereikbaar, parkeren (betaald) i.o. mogelijk. Huurprijs 22.500,- per jaar excl. BTW Beatrixstraat 1 te Leiden Te koop aangeboden, in volksbuurt gele gen kiosk, thans in gebruik als bloemen kiosk, ter grootte van ca. 15 m2. Water- en elektravoorzieningen zijn aanwezig alsme de airco, zonwering, buitenverlichting, een nieuwe vloer en een kassa. In de omge ving is o.a. een bakker, slijterij, beauty salon en een fotozaak gevestigd. Aanvaarding m overleg. Koopsom 19.000,- lek. Te huur of te koop Roomburg te Leiden Aan de Harteveltweg is de bouw gereed van vier zeer represenlatieve bedrijfsunits Thans is er nog een unit te huur of te koop. De unit bestaat uit een bedrijfshal 376 m2 met een vrije hoogte van 6 meter en aan entreezijde in drie lagen kantoren 388 m2). Aan de voorzijde diverse parkeerplaatsen. Zeer gunstige ligging t.o.v. Leiden Centrum en nagenoeg aan de A 4 A'dam -R'dam). Ruime onbetaalde parkeervoorzieningen Huurprijs 63.529,-- excl. BTW per jaar Koopsom 764.619,- excl. BTW v.o.n. Te huur Unieke kans voor prachtige winkel Noordeinde 1 te Katwijk In het hart van Katwijk aan het Noordemde, nagenoeg op de hoek met de Voorstraat is thans te huur een moderne winkel van 145 m2 met separate berging. De winkel, voor heen in gebruik als assurantiekantoor reisburo heeft rondom ramen en is voorzien van toilet, pantry, verwarming, systeemplafond met verlichting, alarm en airco. De oplevering kan nagenoeg direct plaatsvinden Parkeren is in de directe omgeving goed mogelijk op diverse plaatsen. De huurprijs kan tijdelijk worden aangepast om de start voor u aantrekkelijk te maken!! De huurprijs 25.000,- (NB geen BTW!!) Te huur of te hoop Hoge Rijndijk 86-88 te Leiden Vier nog te realiseren bedrijfs/kantoorruimten in een nieuwbouwcomplex gelegen aan drukke doorgaande route van en naar het centrum van Leiden. In het complex is een gezamenlijke tuin/binnenhof aanwezig. Oppervlakte vanaf circa 70 m2. Oplevenng medio 2002. Gereserveerde parkeerplaatsen te koop 16.000,- per plaats. Koopprijzen kantoorunits vanaf 125.700,- v.o.n. Huurprijzen vanaf 10.050,- excl. btw per jaar. Te huur Zoeterwoudseweg 21 b te Leiden Aan Zoeterwoudseweg, nabij uitvalswegen én over voldoende parkeerruimte beschik kend kantoor in twee lagen. Begane grond (ca 90 m2) voorzien van dne kantoren en een opslagruimte, tevens toilet en pantry Eerste verdieping drie ruimten, totaal ca. 70 m2. Geheel netjes afgewerkt, voorzien van systeemplafond, kabelgoten, verwarming etc. Aanvaarding per direct. Huurprijs 81,50 mVjaar excl. BTW Te Koop 3e Binnenvestgracht 3c te Leiden Kleinschalige nieuwbouw kantoorruimte, ca. 40 m2, voorzien van een pantry, toilet, meterkast en cv-ruimte. Voorts kan de ruimte naar eigen wens worden ingedeeld. Voldoende parkeermogelijkheden in de straat waar het object is gelegen Aanvaarding kan spoedig. Koopsom 80.000,- v.o.n. excl. BTW Erfpacht ca. 30 - excl. BTW per maand Bijdrage WE ca. 36,- incl. BTW per maand Te koop Bedrijvenweg 12 a en 12 b te Leiderdorp Op een kleinschalig bedrijventerrein nabij Leiderdorp in richting Koudekerk worden thans twee bednjfshallen gerealiseerd van ca. 140 en 140 m2. De hallen zijn voorzien van een nieuwe overheaddeur, een kantoortje met toilet en pantry en nutsvoorzienin gen. Voorts is er sprake van een betonvfoer. Eventueel kan geheel of gedeeltelijk een verdiepingsvloer worden aangebracht. Aanvaarding i.o. Koopsommen v.a. 159.500,- v.o.n. excl. BTW Te huur Kabelbaan 3 te Leiderdorp Representatieve bedrijfshal op bedrijventerrein "De Baanderijbestaande uit ca. 300 m2 hal. Het geheel is in uitstekende staat. Voorts zijn 5 parkeerplaatsen aanwezig. Het geheel is voorzien van alarm, verwarming, verlichting etc. Het aanbrengen van een ver diepingsvloer behoort tot de mogelijkheden. Aanvaarding per direct Huurprijs 18.000,- excl. BTW per jaar Te huur Bedrijvenweg 10d te Leiderdorp Op bedrijventerrein "De Lage Zijde" te Leiderdorp bieden wij aan een bedrijfshal ter grootte van circa 140 m2 en 140 m2 op verdieping De ruimte is voorzien van een overheaddeur en op de verdieping zijn twee kantoorruimtes aanwezig, waarvan één kantoorruimte voorzien is van een keukenblok. Tevens is er een toilet aanwezig op de begane grond. Huurprijs: 15.000,- per jaar excl. BTW Te huur Oude Rijn 8 te Leiden Een winkel "voor weinig" in het absolute centrum van Leiden! Maak dan nu een afspraak voor de Oude Rijn 8. Ligging zeer nabij Donkersteeg: hier ontstaat binnenkort een kleine en gezellige winkelruimte van ca. 60 m2, voorzien van verwarming, toilet en pantry T.a.v. de afwerking is nog veel mogelijk. Huurprijs 1.025,- per maand excl. BTW Te huur Nieuwbouw bedrijfscomplex te Katwijk Op het moderne bednjventerrein "Katwijkerbroek" zal gerealiseerd worden een bedrijfs hal van 1.240 m2 met een vrije hoogte van ca. 6 meter en een verdiepingsvloer van ca. 1 240 m2 Parkeren kan op eigen terrein en de aanvaarding zal plaatsvinden binnen ca 6 maanden. Thans kan met uw wensen nog rekening worden gehouden; eventueel is een kleinere afmeting bespreekbaar. Huurprijs beg.gr. 60,- m7jr. excl. BTW en verdieping 90,- m2/jr. excl. BTW Te huur Haven 30,32 en 34 te Leiden Drie winkelunits op unieke locatie te Leiden Nabij Zijlpoort en aan de recent gereno veerde toeristische Haven. Momenteel wordt het gehele pand gerenoveerd, de winkelunits kunnen nog onderling verbonden worden tot één geheel De units hebben elk een oppervlakte van circa 55 m2. Aanvaarding medio 2002. Huurprijs 1.025,- excl. BTW per maand per unit Te huur Rooseveltstraat 14 c te Leiden Te huur aangeboden luxe kantoorruimte, 300 m2, op de eerste verdieping op klein schalig kantoor/industriegebied te Leiden, Het geheel is keurig onderhouden voorzien van parket/laminaatvloer, systeemplafond met verlichting, telefooncentrale, alarm en data bekabeling. Overnamekosten 3.400,-- Huurprijs 19.060,- excl. BTW per jaar Te huur Sisalbaan 13 te Leiderdorp Fraaie showroomruimte aan "Woonboulevard Zijlbaan" op de begane grond ca. 210 m2 voorzien van etalage en overheaddeur aan zijkant, op eerste verdieping ca. 165 m2. Op de eerste verdieping is sprake van een erker, waardoor de ruimte veel lichtinval heeft. De ruimte is nog geheel naar eigen stijl in te delen en deels af te werken. Eventueel is op de tweede etage nog opslagruimte ca 90 m2 te huur. In het gebouw is een goederen lift, een kantine en een toiletgroep aanwezig Uitstekende parkeervoorzieningen voor het object. Servicekosten n.o.t.k. Aanvaarding per direct. Huurprijs 77,- m2/jr. excl. BTW Te huur Doeslaan 40 te Leiderdorp Aan rand van woonwijk gelegen bedrijfscomplex, bestaande uit bedrijfsruimte op bega ne grond met kantoor en kantine. Ruime kantoorruimte op de eerste verdieping. De relatief lage huur staat in verhouding tot het opleveringsniveau Totaal oppervlakte begane grond 335 m2 en op verdieping 275 m2. Aanvaarding per direct. Huurprijs slechts 40,- m'/jr. excl. BTW Te huur Rijksstraatweg 22 unit 7 8 te Sassenheim Momenteel kunnen wij twee nieuwbouwunits aanbieden in het kleinschalige bedrijfsver zamelgebouw "route 44" te Sassenheim De units worden casco opgeleverd, eventuele aanpassingen in overleg met verhuurder. Unit 7 bestaat uit een tussenunit groot circa 98 m2 met een verdiepingsvloer van area 98 m2. Unit 8 bestaat eveneens uit een tus senunit groot circa 101 m2 met een verdiepingsvloer van circa 101 m2. De units zijn direct aan de snelweg A44 gelegen en hebben een uitstekende bereikbaar heid. Aanvaarding per direct. Huurprijs 17.000,- per jaar per unit excl. BTW Te Huur Breestraat 146A te Leiden Schitterende, moderne winkel in monumentaal "Jesse" pand te Leiden. Naast het object bevindt zich de zogenaamde Pander-passage naar de Botermarkt. Het geheel is groot ca. 95 m2 en voorzien van een systeemplafond met verlichting, pantry en toilet. De etala ge is werkelijk prachtig. De aanvaarding medio oktober 2002. Huurprijs 27.250,- excl. BTW per jaar Te Huur Torenmolen 130 te Leiden Op unieke plek te huur ca. 57 m2 kantoor. De ruimte bevindt zich op de 16' verdieping van de Torenmolen (flat nabij winkelcentrum de Kopermolen in de Merenwijk te Leiden) en heeft een fantastisch uitzicht. De ruimte zelf is voorzien van een pantry en heeft gemeenschappelijke toiletvoorzienin gen in de centrale hal. Aanvaarding direct. Huurprijs: 6.628,— per jaar excl. BTW servicekosten Te huur Vliet Noordzijde 77 te Rijnsburg Wij bieden aan een representatief kantoorruimte/praktijkruimte nab<| het centrum van Rijnsburg. De ruimte heeft een oppervlakte van area 80 m2 en is voorzien van een toilet en een keukentje. Het kantoor/praktijkruimte is goed bereikbaar en het heeft redelijk goede parkeermogelijkheden. Oplevenng kan per direct. Huurprijs 12.000,- per jaar excl. BTW Te huur Klei Oost te Rijnsburg Op nieuw industriegebied Klei Oost gelegen grote bedrijfshal met kantoren op de eerste verdieping. Wij kunnen aanbieden 200 m2 op de begane grond en 2 x 200 m2 op de ver dieping. Inclusief circa 8 parkeerplaatsen op buitenterrein. Zeer gunstige ligging Lo.v. de Bollenstreek. Katwijk, Leiden en ontsluitng Den Haag. Casco oplevenng. Aanvaarding begin 2002. Huurprijs 70 -nT/jr. excl. BTW Te kooji Sint Aagtenstraat 16/18/18' te Leiden In het centrum van Leiden gelegen multifunctioneel bedrijfspand mqMén lege en één verhuurde bovenwoning. De begane grond (groot ca. 170 m2) is binnenkort leeg te aan vaarden, voorzien van toilet en betonvloer Het geheel is in matige staat van onderhoud, doch heeft vele mogelijkheden van bewoning en gebruik. De bodem werd recent gesa neerd. Vraagprijs: e 340.000.- K.K. Internet: www.immo-riinstede.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 51