/MC Personeel Personeel Personeel micr!?mel SK®L DIRECTEUR IMIEMTf verkoopmedewerker binnendienst mm doktersassistente R. E. Zaaijer, huisarts T^uxduct 'T/tawiyen m/v Secretaresse Bouwkundig AutoCAD Tekenaar j ZATERDAG 30 MAART 2002 Het Interconfessioneel Makeblijde College in Rijswijk is een brede scholengemeenschap met een RK/PC grondslag. Wij verzorgen het onderwijs voor circa 1700 leerlingen uit Rijswijk en omgeving. Het onderwijsaanbod bestaat uit gymnasium, atheneum, HAVO en VMBO met alle leerwegen en met Leer Weg Ondersteunend Onderwijs (LWOO). De groeiende scholengemeenschap is gevestigd op drie locaties en telt ongeveer 190 medewerkers. Kenmerkend voor de school is het geven van leerlinggericht onderwijs en het besteden van aandacht aan culturele, godsdienstige en maatschappelijke vorming van de leerlingen. Dit vraagt grote betrokken heid van de medewerkers. Het IMC maakt deel uit van de SCO Lucas. Dit is een schoolbestuur in de regio Zuid Holland-zuid, met scholen voor het basisonderwijs, voortgezet onderwijs, speciaal onderwijs en beschikt over expertisecentra. SCO Lucas is een dynamische, lerende organisatie die vanuit betrokkenheid haar taken vormgeeft. SCO Lucas wil toonaangevend zijn bij ontwikkelingen en innovaties in het onderwijs en nieuwe wegen mede vormgeven. www. sco lucas.nl Interconfessioneel Makeblijde College Het INTERCONFESSIONEEL MAKEBLIJDE COLLEGE te Rijswijk is op zoek naar enthousiaste Coördinatoren voor het VMBO - Theoretisch/gemengde Leerweg (leerjaar 2, 3 en 4); - Kader- en Basisberoepsgerichte Leerweg (leerjaar 1 en 2). Beide taken kunnen niet worden gecombineerd. De coördinator is verantwoordelijk voor de studie- en leerlingbegeleiding in bovenge noemde leerjaren. Tevens draagt hij/zij zorg voor het implementeren van onderwijskundig beleid op het gebied van leerlingzorg en leerlingzaken. Een uitvoerige taakomschrijving is op aanvraag verkrijgbaar. Het betreft hier een docentenfunctie met speciale taken. De bezoldiging is in overeenstemming met de CAO VO (schaal LB). Tevens zijn wij op zoek naar enthousiaste Docenten voor Handel en Administratie Er wordt gewerkt met de methode LINK van PAT Onderwijsinnovatie, (salarisindicatie schaal LB) Onderwijsassistent(en) Werkzaamheden bestaan o.a. uit: - Begeleiden van en toezicht houden op leerlingen tijdens zelfstandig werken en andere uren; - rondgaan in het schoolgebouw tijdens lesuren; - opvang van leerlingen; - surveilleren tijdens de pauzes; - surveilleren bij'toetsen; - verrichten van allerlei administratieve werkzaamheden in ruime zin ter ondersteuning van het onderwijzend personeel. Salarisindicatie: maximaal schaal 5. Wij verwachten van medewerkers van het IMC, dat zij mede inhoud geven aan de interconfessionele doelstellingen van de school. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de rector van het IMC, de heer M.M.A.M. Klaverkamp, Postbus 48, 2280 AA Rij wijk. Bij hem kunt u ook nadere inlichtingen verkrijgen (telefoon op school: 070-394 88 33, privé: 0182-53 82 23). Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Invent Parket, onderdeel van Houtwerf Beheer te Zoeterwoude, is een snel groeiende groot handel/importeur van een breed parket assortiment. Door haar marktbenadering, heeft Invent Parket zich in middels een vooraan staande positie op de Nederlandse markt weten te verwerven. r i Door de aanhoudende groei zoekt ons verkoopteam versterking van een enthousiaste Wat verwachten wij: afgeronde opleiding MBO niveau uitstekende beheersing van de Nederlandse taal accuraat, flexibel en stressbestendig een commerciële en servlcegerichte instelling ervaring in/met de parketbranche is een pré Wat zijn de werkzaamheden: aannemen van de telefoon noteren en uitwerken van orders helpen van Wanten aan balie en in showroom lichte administratieve werkzaamheden Wat bieden wij: prettige werksfeer goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden interessante materie Interesse, deel uitmaken van het enthousiaste team? Stuur dan een sollicita tiebrief binnen 14 dagen naar: Invent Parket B.V., La.v. de heer M.C. van Biarcum, Produktieweg 62-70,2382 PD Zoeterwoude, tel.: 071-5455321 Huisartsenpraktijk Zaaijer zoekt een enthousiaste, gediplomeerde voor 4 a 5 dagdelen per week. In de praktijk zijn reeds 2 parttime assistentes werkzaam. Schriftelijke reactie's, binnen 14 dagen richten aan: R. Prinsen Geerligspad 11 2331 GV Leiden Zoekt u een nieuwe uitdaging, professionele ondersteuning en de ultieme kans om uzelf te ontwikkelen? Micro-Mei Nederland B.V. verkoopt al 35 jaar succesvol audio-, video-, telecom- en multimedia accessoires aan de detailhandel en neemt een vooraanstaande marktpositie in. Wij zoeken met spoed een: De werkzaamheden bestaan o.a. uit Binnen de producten bent u verantwoordelijk voor het samenstellen en onderhouden van producten. En het verzorgen van succesvolle productintroducties. U werkt daarbij nauw samen met verkoopleiding, inkoop afdeling en management team. U rapporteert aan de inkoop manager en u maakt deel uit van het management team. Om voor deze functie in aanmerking te komen heeft u ervaring en/of interesse in onze producten, is verkopen een aangeboren eigenschap, bent u collegiaal, telefoonstem, werkt u zelfstandig, bent u meedenkend, bent u in staat om de commerciële doelstelling te behalen. U vindt het een uitdaging om producttrainingen te verzorgen voor onze buitendienst! U bent gewend te werken op MBO/HBO nivo. Uw inspanningen ondersteunen wij o.a. met professionele begeleiding, in- en externe (team) trainingen en alle hulp van de collega's van het Micromei team! Verder kunt u bouwen op een groep van internationaal opererende leveranciers die het assortiment continue aanpassen aan de markteisen. Talenten belonen wij goed met onder meer een vast salaris, winstuitkering, persoonlijk opleidingsplan, pensioenregeling en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u de man of vrouw met de 'drive' die wij zoeken? Stuur dan uw korte sollicitatiebrief met CV naar Micro-Mei Nederland B.V., t.a.v. de heer M. Pikaar, Postbus 2333, 2301 CH Leiden. Telefoonnummer: 071 - 5895902, E-mail: marco@micromel.nl. Een assessment kan deel uit maken van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs! In ons monumentaal kantoorpand, het voormalig Raadhuis van Oegstgeest, waar ca. 40 medewerkers actief zijn, zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers voor de functie van: Je voert zelfstandig het secretariaat en ondersteunt en assisteert het managementteam en de projectleiders bij het uitwerken van verslagen en het opstellen van brieven en offertes. Daarnaast behoort het agenda beheer alsmede het verzorgen van de inkomende - en uitgaande post tot de dagelijkse taak. Het ontvangen van gasten en het beantwoorden van de telefoon maken je taak tot een veelzijdig gebeuren Je hebt een afgeronde secretaresse opleiding (Schoevers of gelijk waardig) en hebt relevante werkervaring. Je beheerst de Nederlandse taal zowel schriftelijk als mondeling uitstekend Programma's als Word en Excel worden goed beheerst Je beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden en je hebt een flexibele, collegiale en motiverende instelling. Je vervaardigt zelfstandig alle soorten tekeningen uit alle fasen van een project. Je adviseert en koppelt terug naar ontwerpers en projectleiders ten aanzien van technische zaken Je controleert ook tekenwerk van derden en begeleidt andere tekenaars. Ook de coördinatie en het bewaken van de kwaliteit van al het tekenwerk van projecten behoort tot je taak. Een afgeronde bouwkundige opleiding op bij voorkeur HTS niveau is een vereiste, evenals ruime relevante werkervaring in gelijksoortige projecten. Je hebt uiteraard grote affiniteit met architectuur en werkt graag in teamverband. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Kontek Engineering B.V Postbus 1018 2340 BA Oegstgeest Ta v mv J Schrama Voor meer informatie over deze functies belt u naar 071 - 5191100. dhr H A.J. Visser, directeur Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.600 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Binnen het bedrijfsbureau van de afdeling Thuiszorg Leiden bestaat een vacaturi voor een doortastende en klantgerichte decentrale Applicatiebeheerder ICT m/v 36 uur per week Werkzaamheden: U beheert de bedrijfsapplicaties, waarin u afstemt met het centrale applicatie beheer. Het accent ligt op de ZON-applicatie (registratie en planning van zorg verlening); U-geeft ondersteuning, instructie en advies aan de gebruikers onder meer bij h^t gebruik van handheldcomputers; U draagt zorg voor een vlotte informatievoorziening aan derden en doet waar nodig voorstellen tot een verbetering van de informatievoorziening. Treedt op als projectleider voor ontwikkeling, testen en implementatie van programma tuur. Functie-eisen: U beschikt over een op de functiegerichte opleiding op MBO/HBO-niveau en u heeft ervaring op het gebied van informatica. Daarnaast bent u bekend met de relevante (ZON)applicaties; U beschikt over analytisch inzicht, u weet vragen en problemen te doorgronde en oplossingen aan te reiken; U bent in staat om zelfstandig te werken; U weet om te gaan met tijdsdruk of pieken in de werklast; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Een inwerkprogramma op maat en collegiale samenwerking op het bedrijfs bureau; Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met oplei ding en ervaring conform de C.A.O. Thuiszorg (salarisschaal 7, max. 2267,-); Goede mogelijkheden voor het volgen van opleidingen, kortingen op verzekerin gen, spaarloonregeling een regelingen voor o.a. reiskosten en kinderopvang; De aanstelling is in eerste instantie voor 1 jaar. Uw reactie: Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met Niek Gootjes, assis tent manager, telefoon 071-516 14 15. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van motivatie en curriculum vitae, binnen twee weken richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Dhr. Buchrnhornen (personeelsadviseui Postbus 2254,2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl 1 thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. De Slichting Katholiek Onderwijs Leiden verzorgt het katholiek onderwijs in Leiden en omgeving. Onder de stichting ressorteert de sector primair onderwijs, de sector voortgezet onderwijs en een onderwijsadministratiebureau. Het sectorbestuur primair onderwijs beheert momenteel 10 basisscholen en 1 speciale basisschool in Leiden, Leiderdorp en Zoeterwoude. Op de scholen zijn ongeveer 290 leerkrachten werkzaam, die het onderwijs verzorgen aan ruim 3200 leerlingen. De directeuren van de scholen participeren in het directieberaad. Met ingang van september 2001 is een bovenschoolse directie ingesteld. Basisschool Klaverweide is gelegen in Zoeterwoude. een groene gemeente in de buurt van Leiden. De school telt ca. 250 leerlingen, verdeeld over 10 groepen. Het gebouw wordt binnenkort uitgebreid. Het onderwijskundig team bestaat uit 19 personen. Daarnaast zijn een conciërge en een administratief medewerker aangesteld. In de missie van de school staat een brede persoonlijke ontwikkeling en grondige kennis centraal. Zelfstandig werken, ICT en zorgverbreding zijn speerpunten van de school. De betrokkenheid van de ouders bij de ontwikkelingen op de school is groot. Het sectorbestuur primair onderwijs van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden zoekt met ingang van 1 augustus 2002 of zo mogelijk eerder voor de R.K. Basisschool Klaverweide, Westeindseweg 1 E, 2381 EA Zoeterwoude, kandidaten voor de functie van (v/m) Wij komen graag in contact met kandidaten die zich herkennen in het volgende profiel: Leider maar vooral ook coach van het team en het individu stimuleert, motiveert en is in staat voorwaarden te scheppen voor de ontwikkeling van de kwaliteiten van de medewerkers geeft ruimte maar koppelt dit aan verantwoordelijkheden biedt mogelijkheden aan teamleden om zich individueel te ontwikkelen Daadkrachtig manager met een goede kennis van het onderwijsveld heeft een duidelijke visie op de ontwikkelingen in het onderwij! kan sturing geven aan veranderingsprocessen beschikt over een resultaatgerichte manier van leidinggeven Ambassadeur van de school kan open en tactvol communiceren met leerlingen, ouders, team, bestuur en externe relaties is plezierig in de omgang, heeft gevoel voor humor en kan relativeren Wij bieden een school met een enthousiast team, dat zich volledig inzet voor de ontwikkeling van de kinderen en open staat voor vernieuwing collegiale ondersteuning door het directieberaad en de bovenschoolse directie mogelijkheden tot persoonlijke groei en verdere professionalisering goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een spaarloon regeling, pc-privé project en fietsenplan een fulltime dienstverband en salariëring op basis van het RPBO, schaal DB. Een dienstverband voor 4 dagen is bespreekbaar. Wij verwachten van de kandidaat een positieve houding t.o.v. de katholieke levensvisie. In het kader van de wettelijke regeling evenredige vertegenwoor diging worden vrouwen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitatie: Wilt u meer weten over de functie, dan kunt u een informatiepakl^ opvragen bij het secretariaat van de SKOL, tel. 071-5166600. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij de adjunct-^ directeur, dhr. O. Richel, tel. 071-5801070 of 071-5316897 (privéf en mevrouw L. van Aubel, directeur primair onderwijs, tel. 071-5166600. Spreekt deze advertentie u aan, dan kunt u vóór 15 april 2002 e^ uitgebreide brief en CV richten aan het sectorbestuur RO. SKOL Herengracht 48, 2312 LE LEIDEN of reageren per e-mail: l.van.aubel@skol.nl Oegstgeest. Oss, Lelystad. Bolsward

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 42