Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel SPIER ZIEKTE? doet, zijn de j H weekenden steeds leuker. - r Fluit 'nde collega's FaIs je dit werk 1 Opzichter en veldmedewerker van der Linden 4 V werkvoorbereider een calculator <r Vereniging Spierziekten Nederlanc 2 ZATERDAG 30 MAART 2002 905 -> De natuur die Staatsbosbeheer beheert, is van ons allemaal We kunnen er allemaal van genieten, maar we moeten er natuurlijk ook verstandig mee omgaan Staatsbosbeheer probeert hieraan tegemoet te komen door zoveel mogelijk open te staan voor de wensen van het Nederlandse publiek, zonder daarbij de natuur geweld aan te doen. Daarvoor beheren wij bossen, land schappen en andere natuurterreinen, herstellen we waardevolle gebieden en stellen we terreinen open voor openluchtrecreatie. Daarnaast werkt Staatsbosbeheer ook aan bijvoorbeeld duurzame houtpro ductie en de productie van vernieuwbare grondstoffen. Dit werk brengt ons in contact met zeer diverse doelgroepen zoals overheden, natuur- en milieu organisaties en natuurlijk de Nederlandse burgers. De relatie tussen de verschillende belangengroepen en Staatsbosbeheer heeft vorm gekregen door onze Raad van Advies, die een stem in ons functioneren heeft, OPZICHTER In de regio Zuid-Holland - Utrecht, standplaats Noordwijk, zijn we op zoek naar een opzichter voor de beheerseenheid Hollands Duin voor 36 uur per week. Hollands Duin beslaat zo'n 2400 hectare aan zeer gevarieerde terreinen Je vindt er de dumboswachterijen Noordwijk en Wassenaar, graslandgebieden in de Kagerplassen en de Geerpolder en de oeverlanden van de Braassemermeer Als opzichter stelt u een werkplan op, bewaakt u de uitvoering daarvan en adviseert u het districtshoofd over de effectiviteit van maatregelen en de gang van zaken binnen uw werkgebied. U stelt prioriteiten, beslist hoe en wanneer maatregelen worden uitgevoerd en u besteedt eventueel werk uit. Als coach voor uw medewerkers zorgt u voor een prettig werkklimaat en geeft u instructies bij de uitvoer van maatregelen, bovendien bent u verant woordelijk voor arbo-aangelegenheden. Verder onderhoudt u contacten met aannemers, pachters, huurders, vergunninghouders en eigenaren van aangrenzende terreinen. Met hen gaat u overeenkomsten aan, stemt u de uitbesteding van werk af en maakt u afspraken over beheer en onderhoud van machines en gebouwen. Naast uw opzichterstaken krijgt u ook de module voorlichting onder uw hoede, die ongeveer 20% van uw werktijd beslaat. U werkt samen met drie andere veldmedewerkers en een bos wachter, uw werkweek kunt u in overleg flexibel indelen U hebt een opleiding MBSC-A of tertiair leerlingstelsel afgerond of een vergelijkbare middelbare beroepsopleiding. Een diploma Buitengewoon Opsporings Ambtenaar is een pre. Daarnaast hebt u ruime ervaring in functies op het gebied van uitvoering en/of beheer U hebt aantoonbare ervaring met coachend en inspirerend leiderschap en uitstekende communi catieve vaardigheden en contactuele eigenschappen. Uw salaris bedraagt maximaal 2.663,24 bruto per maand (schaal 8) bij een volledige werkweek. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. VELDMEDEWERKER Daarnaast zoeken we voor de regio Zuid-Holland - Utrecht, standplaats Den Haag, een veldmedewerker met module meewerkend voorman voor 36 uur per week. U gaat werkzaamheden verrichten voor de beheers eenheid Westvoorden Deze beheerseenheid kent een grote afwisseling aan terreinen Het Haagse Bos, de nieuwe Randstad Groenstructuur bossen en het veenweidegebied. Verder zijn er de weidevogelgebieden in de Westeindse polder en de Wilck. Daarnaast ligt er een gebied met afwisselend hakhout en botanische graslanden in de Duivenvoordse Polder. De.totale oppervlakte van de beheerseenheid is 1900 hectare. In de nabije toekomst is er een forse uitbreiding van de te beheren oppervlakte te verwachten Als veldmedewerker functioneert u in het uitvoerende team van 4 medewerkers onder de opzichter en bent u onder meer verantwoordelijk voor het plannen, uitvoeren en organiseren van de aangegeven en/of uitbestede werkzaamheden. Als meewerkend voorman voert u naast de veldwerkzaamheden ook opdrachten met duidelijk omschreven instructies uit en begeleidt en instrueert u de overige veldmedewerkers. U verricht de vereiste administratieve werkzaamheden voor de materieelboekhouding en meetstaten U houdt toezicht op de naleving van de arbeidsomstandigheden U beschikt over een LBO+ werk- en denkniveau en hebt een opleiding MAO-B (Bosbouw) of leerlingstelsel secundair bosbouw/cultuurtechniek afgerond. Goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschap pen evenals enige jaren relevante werkervaring strekken tot aanbeveling Uw salaris bedraagt maximaal 2.051,09 bruto per maand (schaal 5) bij een volledige werkweek. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Wilt u meer inlichtingen over een van deze functies? Dan belt u met de heer PG Louwaars, districtshoofd, telefoon 030 - 602 86 63 of met mevrouw D. van Toorn, P&O-medewerker, telefoon 030 - 602 86 78 Uw sollicitatie richt u aan Staatsbosbeheer Regio 5, Postbus 552, 3430 AN Nieuwegein. Voor de functie opzichter vermeldt u in de linker onderhoek van de enveloppe 'Sollicitatie Hollands Duin' en voor de functie veldmedewerker 'Sollicitatie Westvoorden' We zien uw brief graag binnen 14 dagen tegemoet. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een vrouw Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt met op prijs gesteld. staatsbosbeheer Staatsbosbeheer. Werken aan de mooiste kant van Nederland. Uitdagende projecten van 0,5 tot en met 50 miljoen, zelfstandig of in combinatie met andere professionals, voornamelijk utiliteitsbouw in het midden, noorden, zuiden en westen van het land. Zo'n 220 betrok ken collega's die elke dag fluitend vanuit Sint-Michielsgestel of Alphen aan den Rijn aan de slag gaan. Gezien de uitbreiding van de activiteiten op het gebied van de utiliteits bouw, maar zeker ook de woningbouw, zijn we voor onze vestiging in Alphen aan den Rijn op zoek naar Om precies te zijn een uitvoerder een en een projectleider Stuk voor stuk vakmensen die onze groeiende vestiging willen versterken. Onze nieuwe collega's mogen rekenen op uitstekende primaire.en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw directe werkomgeving is inspirerend en de collegiale samenwerking uitstekend. Bouw met ons mee aan de groei van onze vestiging, waar volop kansen zijn voor maximale persoonlijke ontwikkeling. Interesse? Stuur een brief of een e-mail naar onderstaand adres ter attentie van Cor Pronk. U kunt hem ook bellen voor meer informatie op telefoonnummer 0172-429 900. BV Bouwbedrijf van der Linden Alphen aan den Rijn T.a.v. de heer C.J. Pronk Postbus 374 5270 AJ Alphen aan den Rijn E-mail: c.pronk@vdlindenalphennl Wil je werken in een bruisende internationale omgeving en werk je graag in wisseldiensten? Voor onze modewinkels in het See Buy Fly Shopping centre (achter de douane) van de luchthaven Schiphol zijn wij op zoek naar enthousiaste VERKOPERS WISSELENDE DAGEN PER WEEK (M/V) parttime basis Van ons brede assortiment omvat o.a. topmerken als: Ferragamo, Claudia Strater, DKNY, Burberry, Hugo Boss, Paul Shark, Nina Ricci en vele anderen. Wij vragen: Flexibiliteit (tussen 0.00 en 24.00 op Schiphol kunnen werken), gemiddeld 3 dagen per week werken (6 dagen per week beschikbaar zijn), 1 dag per week kan aangegeven worden als vaste vrije dag, goede spreekvaardigheid van de Nederlandse en Engelse taal, minimaal 18 jaar zijn. Wij bieden: Een prima salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden en interne opleidingen. Stuur dan je schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. naar: Gerzon Schiphol B.V., t.a.v. Diana Tolhuysen, Hoeksteen 67-69, 2132 MT Hoofddorp. Voor informatie kun je bellen: 020 - 4059192. S t ichtlng Het Rijnlands Lyceu m Wassenaar Oegstgeest Sassenheim Den Haag De Stichting Het Rijnlands Lyceum verenigt vier scholen voor voortgezet onderwijs op algemene grondslag, biedt Nederlands onderwijs en heeft daarnaast twee internatio nale en twee tweetalige (Nederlands/Engels) afdelingen. De Stichting Het Rijnlands Lyceum wil voor haar werknemers een aantrekkelijke werkgever zijn. Zo is er voor het vaste personeel een 4-jarige werkgelegenheidsgarantie afgegeven. Een gunstige belastingtechnische regeling voor kinder opvang, een fietsplan en een pc-privé-plan zijn onderdelen van de secundaire arbeidsvoorwaarden. De Stichting Het Rijnlands Lyceum zoekt de volgende enthousiaste collega's: The Foundation Het Rijnlands Lyceum consists of four secondary, non-denominational schools and offers the Dutch national curriculum and, furthermore, has two international and two bilingual (Dutch/English) depart ments. The Foundation Het Rijnlands Lyceum wants to be an attractive employer for its employees by offering, for instance, a 4 year employment guarantee. A tax-arrange ment for childcare, a bicycle plan and 'pc private'-plan are part of the terms of employment. The Foundation Het Rijnlands Lyceum welcomes the appli cation of committed colleagues in the following areas: Scholengemeenschap voor mavo, havo, atheneum, gymnasium en een Rijnlands Lyceum Wassenaar afdeling tweetalig onderwijs RW/MED 1 0,6 fte, max. schaal 7, per zo spoedig mogelijk (functiegegevens: zie onder) Inlichtingen: de heer G.B.A. Smit, tel. (070) 511 04 00 Het Rijnlands Lyceum Scholengemeenschap voor havo, atheneum, gymnasium, een afdeling tweetalig onderwijs en een internationale afdeling (ib en ibmyp) OEGSTGEEST Assistent roostermaker R0/AR1 1 0,5 fte, schaal 5-6, per het schooljaar 2002-2003 (functiegegevens: zie onder) For our international section: Substitute Teacher R0/ST1 1,5 fte, schaal 6, for the academie year 2002-2003 Inlichtingen/information: mevrouw/Mrs. E.J.W. van Steenbrugge, tel. (071) 519 35 03 Itynlands Lyceum Sassenheim Scholengemeenschap voor mavo, havo en atheneum Assistent roostermaker RS/AR1 0,5 fte, schaal 5-6, per zo spoedig mogelijk (functiegegevens: zie onder) Inlichtingen: de heer C.M. Achterberg, tel. (0252) 243 070 Part of the Rijnlands Lyceum Wassenaar, igese, ib international school the hague Assistant Janitor. IS/HCl. Media Centre Assistant IS/AMI I fte, schaal 3, 0,7 fte, schaal 3, for the academic year 2002-2003 as soon as possible Information: Mrs. P. Sullivan, tel. (070) 328 14 50 or Mr. G.B.A. Smit, tel. (070) 511 04 00 Functiegegevens Mediathecaris: Functie-inhoud: Beheer en algemene leiding van de mediatheek In samenwerking met vakdocenten de mediatheek up to date houden en zoeken naar bruikbaar lesmateriaal Toegang geven tot verschillende informatiebronnen Leerlingen sturen bij zoektochten in de mediatheek Instrueren van docenten Samenwerken met decanen Functie-eisen: Relevante opleiding gericht op mediatheek en studie huis Goede contactuele eigenschappen Leiding kunnen geven aan vrijwilligersteam In de Volkskrant van 30 maart 2002 staan de vacatures voor onderwijzend personeel geadverteerd. Algemene informatie over de schoolorganisatie is te vinden op onze internetsite: www.rijnlandslyceum.nl Noteer in de rechter bovenhoek van uw sollicitatiebrief het/de vacaturenummer(s) waarin u interesse heeft. Wanneer u specifiek geïnteresseerd bent in één van de vier vestigingen, dan kunt u dit in uw sollicitatiebrief ver melden. Het combineren van vacatures op twee of meer scholen is mogelijk. Medewerkers worden volgens de CAO-VO ingeschaald (zie: www.rijnlandslyceum.nl Wij verzoeken kandidaten voor de vacatures uiterlijk 8 april 2002 per post, fax of e-mail te reageren. Het Rijnlands Lyceum, t.a.v. Het personeelssecretariaat, Postbus 61, 2340 AB Oegstgeest, fax: 071 519 35 01, e-mail: sollicitatie@rijnlands.ros.nl De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 19, 22, 23 en 24 april 2002. Functiegegevens Assistent roostermaker: Functie-inhoud: Doorvoeren dagelijkse roosterwijzigingen en communicatie daarover Assistentie bij het maken van alle voorkomende roosters Functie-eisen: Opleiding tenminste havo of vergelijkbaar niveau Gestructureerde en nauwkeurige manier van werken Affiniteit met puzzelen en werken met computers Goed kunnen samenwerken met betrokkenen bij roosterzaken Flexibel, analytisch, communicatief, enthousiast Voor beide functies geldt: Coaching en interne begeleiding op maat Na- en bijscholing op het vakgebied behoren tot de mogelijkheden Schoolvakanties zijn in principe vrij m.u.v. van twee weken in de zomervakantie Werktijden in overleg Vacancies for teaching staff will be advertised in the Volkskrant of 30 March 2002. General information about the organisation may be found on our website: www.rijnlandslyceum.nl Please write down the vacancy number(s) of the subject(s) you wish to apply for on the top right hand side of your letter. If you are specifically interested in one of the four schools, you may indicate this in your letter. Combining applications to vacancies at two or more schools is a pos sibility. Staff receive a salary that is based upon 'CAO-VO' (see www.rijnlandslyceum.nl) We kindly request that candidates respond by mail, fax or e-mail on or before 8 April 2002. The address is: Het Rijnlands Lyceum, Secretariat/Personnel, Postbus 61, 2340 AB Oegstgeest, fax; 071 519 35 01, e-mail: sollicitatie@rijnlands. ros. nl Interviews will take place on 19, 22, 23 en 24 April 2002. L.s. Duchenne HMSN polio lateraal sclerose asthenie +4+ myositis 444 FSH van Steinert 444 arthrogrypo van Pompe 444 congenitale sp Er zijn honderden spierziekten. Er is één vereniging. ^5»® A Bel voor informatie, steun of advies de Spierziekten Infolijn 0900 5480480 op werkdagen van 10.00 tot 16.00 uur (10cp/m) VSN Lt.Gen. van Heutszlaan 6 3743 JN Baarn Postbank 1422400 Internet: www.vsn.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 40