INTROS Personeel Personeel Personeel cvc Medewerker Uitkeringsverzorging WERKTUIGKUNDIGE (M/V) Hotel Supplies KEUKENMEDEWERKER/ PANNENKOEKENBAKKER Een nieuwe lente. .Stichting Duyn en Rhyn in groei en bloei Verzorgenden (IG) m/v Verzorgenden (IG) m/v Activiteitenbegeleider m/v Activiteitenbegeleider (of assistent) m/v Verpleegkundige (bij voorkeur B) m/v Teamleider m/v Activiteitenbegeleider m/v Duyn Rhyn pensioen uitkeringsraad Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. ZATERDAG 30 MAART 2002 is Europa's meest complete leverancier op het gebied van hotelartikelen. Internationale hotelketens als Hilton, Golden Tulip en Holiday Inn kunnen wij tot onze afnemers rekenen. Ter ondersteuning van ons team zijn wij op zoek naar een: Administratief Medewerker Export Binnendienst (minimaal HAVO-mveau MBO opleiding) De administratie van de export afdeling is veelzijdig en afwisselend. Jij zal de af deling administratief ondersteunen door o.a. offertes uit te werken, orders in te voeren en na de door jou geregelde verzending van de goederen te faktureren. Hierover zul je intern overleg hebben met de inkoop en het magazijn. Deze functie is uitermate geschikt voor iemand met een enthousiaste werkinstelling die zich prettig voelt in een dynamische en informele werkomgeving. Accuratesse en efficiëntie zijn "key-words" en zijn voor jou vanzelfsprekend. Goede beheersing van de Nederlandse en Engels taal is essentieel net als een goede kennis van MS Office. Daarnaast beschik je over administratief en commercieel inzicht. Ben je geïnteresseerd, stuur of mail dan een gemotiveerde sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar: Intros B.V, Hotel Supplies T.a.v. de heer S.T.J. Uljee, Hub van Doorneweg 10, 2171 KZ SASSENHEIM, E-mail: stan@intros.nl Pannenkoekenboerderij De Hooiberg is een sfeen/olle, in Oud hollandse stijl ingerichte pannenkoekenboerderij met 220 zit plaatsen en een terras. In de open keuken worden meer dan 100 soorten pannenkoeken op ambachtelijke wijze gebakken. Het restaurant is 7 dagen per week geopend van 12.00 uur tot 20.30 uur en is gelegen aan de Persant Snoepweg 12 te Leiderdorp (naast McDonalds). Wij vragen voor ons restaurant - 38 uur per week - leeftijd tussen 18 en 35 jaar - Nederlands sprekend vereist Wij bieden een afwisselende baan. goede salariëring en gunsti ge arbeidstijden met een wisselend dienstrooster. Sollicitaties (schriftelijk of telefonisch): Pannenkoekenboerderij de Hooiberg Persant Snoepweg 12 2353 KA Leiderdorp t.a.v. dhr. G.S. Nagtegaal tel.: 071-5820730 (na 19.00 uur: 071-5322687) Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn is een dyna mische organisatie en telt 400 bewoners en circa 770 mede werkers verspreid over drie locaties. De organisatie is ontstaan uit het samengaan van Overduin te Katwijk, een psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling, gespecia liseerd in de ziekte van Huntington, en woonzorg centrum Haagwijk te Leiden. Sinds eind 2000 is de stichting uitgebreid met het verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden. De zorgverlening van Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn gaat verder dan de. drie locaties. Gezamenlijk werken we aan een zorgconcept dat het aan-bieden van een compleet pakket aan zorgvragenden met name ouderen mogelijk maakt. Tevens werken we nauw samen met een aantal collega instellingen uit onze regio onder andere aan het leveren van naadloze zorg aan mensen in de thuissituatie. Teamgeest en een goede werksfeer staan hoog in ons vaandel. Stichting Duyn en Rhyn groeit. Onze locatie Haagwijk in Leiden Zuidwest heeft sinds kort o zorg uitgebreid naar 30 plaatsen meerzorg en groepsverzorging. Overrhyn in Leiden Noord heeft onlangs een kort verblijf CVA-unit geopend. Overduin staat aan de vooravond van een grootscheepse renovatie. Vanwege deze groei en bloei zoeken wij Voor de locatie Haagwijk werktijden en omvangdienstverband in overleg Vac.nr. HW 03-03 Informatie bij Lucia Baboelal, hoofd zorg of Karin Bavelaar, staffunctionaris, telefoon (071) 579 60 10 Voor de locatie Overrhyn werktijden en omvang dienstverband in overleg, voor de pg-afdeling Vac.nr. OVR 03-01 Informatie bij John van der Kamp, afdelingshoofd, telefoon (071) 405 79 00. circa 20 uur op de afdeling dagbehandeling Vac.nr. OVR 03-02 Informatie bij Shelley van der Voort, wnd. teamleider, telefoon (071) 405 79 00. voor 32 uur op de activiteitenbegeleiding Vac.nr. OVR 03-03 Informatie bij Lideke van Rijn, coördinator AB, telefoon (071) 405 79 00. Voor de locatie Overduin werktijden en omvangdienstverband in overleg, voor de specialistische verpleeghuiszorg afdeling t.b.v. huntingtonpatiënten. De afdeling biedt tevens plaats aan dagbehandeling bezoekers. Vac. nr. OVD 03-03 Informatie bij Geertje van de Waay, afdelingshoofd, Hans Dongelmans, Jesseke de Man, teamleiders, telefoon (071) 405 61 11. moet beschikken over minimaal verpleegkundige niveau 4, tussen de 24 en 32 uur bespreekbaar Vac.nr. OVD 03-04 Informatie bij Suus van Nieuwkoop, manager zorg, Anneke Bosma, afdelingshoofd, telefoon (071)405 61 11. voor 20 uur, op de afdeling dagbehandeling Vac. nr. OVD 03-05 stichting verpleeg- en zorgcentra Informatie bij Astrid Buskermolen, teamleider, telefoon (071) 405 61 11 Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is conform CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen. Voor de teamleider geldt FWG 45 en de verpleegkundige FWG 40. Gezien de functiedifferentiatie binnen onze zorgdienst is de functie van verzorgende (IG) ingedeeld in FWG 35 dan wel FWG 40 en Verzorgende in FWG 30 of FWG 35. Dit is o.a. afhankelijk van ervaring, inzetbaarheid, volledige verantwoordelijkheid en het begeleiden van leerlingen. De activiteitenbegeleiders van de dagbehandeling zitten in in FWG 40 bij een volledig takenpakket. De functie activiteitenbegeleider voor de afdeling activiteitenbegeleiding zit in FWG 35 en de assistent in FWG 30. Daarnaast bieden wij een aantrekkelijk pakket met secundaire arbeidsvoorwaarden, een eindejaars uitkering en doorgroeimogelijkheden. Voor diegenen die succesvol het eerste gesprek doorkomen liggen twee toegangsbewijzen voor de Keukenhof klaar. Solliciteren: Je schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer, richten aan Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, t.a.v. Ewoud Kraaij van de dienst personeel en organisatie. Nachtegaallaan 5. 2225 SX Katwijk. E-mail: pz.opl@duyn-en-rhyn.nl www.duyn-en-rhyn.nl Tevens zijn wij op zoek naar vakantiekrachten die in de zomer de handen uit de mouwen willen steken en afroepmedewerkers voor een flexcontract met een minimaal aantal uren in bezit van het diploma bejaardenverzorgende/zieken- verzorgende (ig). Postbus 9575 2300 RB Leiden Kanaalpark 140 2321 JV Leiden De Pensioen- en Uitkeringsraad (PUR) is een zelfstandig bestuursorgaan, gevestigd in Leiden. Dit overheidsorgaan is belast met de uitvoering van de wetten voor oorlogsgetroffenen. De circa 350 medewerkers verzorgen de aanvragen voor inkomensaanvullende uitkeringen en bij zondere voorzieningen en beheren een groot aantal toelagen. Meer over onze achtergrond en werkzaamheden is te vinden op www.pur.nl Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van (m/v) 36 uur per week Uw functie Als medewerker uitkeringsverzorging toetst u aan de hand van financiële gegevens of erkende oorlogsslachtoffers in aanmerking komen voor een penodieke aanvullende uitkering of speciale voorzieningen (zoals psychotherapie en huishoudelijke hulp). U bent verantwoordelijk voor de gege vensverwerking, u beoordeelt de verzamelde gegevens op wettelijke normen en u maakt berekeningen. Met de clienten onderhoudt u regelmatig schriftelijk of telefonisch contact voor zowel het geven van informatie als het opvragen van ontbrekende informatie. Functie-eisen Naast ten minste een mbo werk- en denkniveau beschikt u over een goede klantgerichte instelling en heeft u zowel mondeling als schriftelijk een prima uitdrukkingsvaardigheid. U bent een analytisch denker met een goed ontwikkeld cijfermatig inzicht. Het werken in administratieve processen is u vertrouwd. Algemene wetskennis en routine in het maken van beschikkingen of berekeningen leren wij u door interne trainingen tijdens een gedegen inwerkperiode. Wij bieden Een baan op een van de afdelingen uitkeringsverzorging voor iemand die graag binnen een vast team zelfstandig werkzaamheden verricht. Bij ons geldt een flexibele werkweek van 36 uur. De PUR biedt een plezierige en moderne werkomgeving en is gevestigd aan de rand van Leiden nabij het NS station Lammenschans. Het salaris is minimaal 1586,87 euro en maximaal 2361,93 euro bruto per maand en is afhankelijk van leeftijd en relevante werkervaring. Reageren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten tot de Pensioen- en Uitkeringsraad, t.a.v. van de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 9575, 2300 RB Leiden of e-mailen naar pno@pur.nl. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Mirjam Poot, telefoon (071) 5356654. PAPIERMAKERS CVG is producent van hoogwaardige industriële specialiteiten in de sector houtvrij ongestreken papier. De organisatie heeft 320 medewerkers en is gevestigd in Velsen-Noord. CVG is een zelfstandige en beursgenoteerde onderneming. Tot de producten behoren onder meer optisch leesbare papiersoorten, basispapier voor zelfklevende materialen, karton voor onder andere tickets, basispapier voor zelfkopiërend en thermisch papier, kettingformulierpapier geschikt voor iaser- en inkjetprinters en rotatieoffsetpapier. Meer dan 80% van de productie wordt geëxporteerd naar vooral Europese buurlanden. Het bedrijf is in 1896 gestart met het maken van papier en was onderdeel van het Van Gelder concern. Na de verzelfstandiging in 1982 heeft het haar huidige vorm gekregen. De organisatie wordt gekenmerkt door de hoge betrokkenheid van haar medewerkers en de lange termijn relaties met zowel klantorganisaties als medewerkers. Eerlijkheid, kwaliteit en betrouwbaarheid staan bij CVG voorop. Bij onze Warmtekrachtcentrale, bestaande uit een LM 2500 gasturbine, een stoomturbine en een ketelhuis, is plaats voor een enthousiaste uw functie: In deze functie draagt u zorg voor het bedienen en het onderhouden van de gasturbine, de ketelinstallaties en alle utilityvoorzieningen, waaronder ook een afvalwaterzuiveringsinstallatie. Deze werkzaamheden verricht u in de 5-ploegendienst met een vaste ploeg van drie personen, waaronder de wachtchef. uw profiel: diploma Werktuigkundige in Centralés-A of SWTK-A (ghv) of gelijkwaardig MTS-WTB of AOT bij voorkeur enige ervaring in een soortgelijke functie ambitie om op termijn door te groeien en ertoe bereid te zijn om studies te volgen wij bieden: een uitstekend salaris en secundaire voorwaarden volgens de CVG-CA0; zoals 28%ploegentoeslag en 8% vakantietoeslag een 13e maand en een winstuitkerings regeling een spaarloon-en premiespaarregeling 25 vakantiedagen op jaarbasis een moderne, flexibele pensioenregeling Geïnteresseerd? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken aan de afdeling P&O van Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V.. Postbus 30. 1950 AA Velsen-Noord. ter attentie van de heer R. Feenstra 0251-262311 of r.feenstra@cvg.nl Voor meer informatie over onze organisatie: www.cvg.nl acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 39