Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Begint uw toekomst ook bij ERIKS? ZORG/JKETEN 'BOERS r Hütter E/ Groepsleerkrachf O O bsl ZIEKENVERZORGENDEN en/of BEJAARDENVERZORGENDEN zoeken een collega! Verpleegkundigen Verzorgenden (alle diensten) en Huishoudelijk medewerkenden Kwaliteitsfunctionaris mlv vertegenwoordiger (fuittime) BOUWBEDRIJF J.J. BOERS BV fcasisschoo/ 'Of SASSENHEIM Sales coördinator Een leuke baan met fijne collega *s? 'N* ZATERDAG 30 MAART 2002 907 STICHTING BEJAARDENZORG Zusters Dominicanessen van Voorschoten Huize Oud Bijdorp is een Kloosterverzorgingshuis en is onderdeel van Klooster Huize Bijdorp. In het kloosterverzorgingshuis worden 46 zusters verzorgd. Er zijn twee afdelingen waarvan op één afdeling meerzorg wordt verleend. Het beleid is erop gericht om de zusters zolang mogelijk zorg te bieden in de eigen vertrouwde omgeving. Hierdoor wordt er ook verpleeghuiszorg geboden. Tevens wordt extra murale verzorgingshuiszorg geboden aan zusters die in het klooster wonen. Voor de sector Verzorging zoeken wij per direct: voor een dienstverband van 16 tot 32 uur per week De werktijden zullen volgens rooster worden vastgesteld. Functie informatie: - u neemt deel aan de directe bewonerszorg; - u signaleert en rapporteert sociale, psychische en lichamelijke veranderingen van bewoners; - u draagt zorg voor het stimuleren en begeleiden van bewoners bij hun ADL; - u verricht werkzaamheden die voortvloeien uit het zorg- en behandelplan; - u draagt zorg voor een relevante, goede en tijdige rapportage; - u draagt in het kader van bewonerstoewijzing extra zorg voor een aantal bewoners. Van Gegadigden verwachten wij: - een afgeronde opleiding zieken- of bejaardenverzorgende MDGO-VZ (of vergelijkbaar niveau); - een respectvolle benadering ten aanzien van de religieuze bewoners. Salariëring: Afhankelijk van ervaring, diploma's en leeftijd, volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot een van de zorgmanagers, mevrouw Mirjam van den Berg of mevrouw Jovita Holt, IT 071-5616946. U kunt uw schriftelijke reactie richten aan: Kloosterverzorgingshuis Oud Bijdorp, t.a.v. de directie, de heer W. Pijnenburg, Veurseweg 3,2251 AA Voorschoten. Naar aanleiding van deze advertentie wordt acquisitie niet op prijs gesteld. Zoek jij een parttime/fulltime baan waarin je veel met kinderen werkt? Zoek jij een baan in een jong, gezellig team? Zoek jij een baan waarin je zelfstandig kunt werken? Dat komt heel mooi uit want... Irizèt en eigen initiatief vinden wij belangrijker dan opleiding of ervaring. Dus ben |ij toe aan een nieuwe uitdaging, reageer dan snel en stuur je read DE LOOS KINDER- EN TIENERSCHOENEN SPECIALIST Vijfmeiplein 98, 2321 BS Leiden 071 -532 02 00 www.deloos.nl Stichting Dienstverlening Leiden Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn Stichting Thuiszorg Groot Rijnland De Zorgketen staat voor een zo compleet mogelijk aanbod op het gebied van Wonen, Zorg en Welzijn. Het doel is dat de cliënt zo lang mogelijk in de door hem/haar gewenste woonomgeving kan blijven. Wil jij hieraan meewerken? De Zorgketen heeft vacatures voor de volgende functies: De Uitdaging Je werkt zelfstandig bij de cliënten thuis en bent verantwoordelijk voor het geven van de juiste zorg.Voor de cliënt ben jij het gezicht van de Zorgketen. De Flexibiliteit Bij de Zorgketen werk je met mensen voormensen in steeds verschillende omstandigheden, je wordt goed ingewerkt en tijdens teamoverleg heb je contact met je collega's. Voor dit afwisselende werk kunnen wij je een contract aanbieden tussen 6 en 36 uur per week. De Zekerheid De arbeidsvoorwaarden zijn prima geregeld volgens de CAO Thuiszorg. Onder de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder meer: een goede reiskosten vergoeding, de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen, kortingen op verze keringen, spaarloonregeling en een regeling op het gebied van kinderopvang. Er zijn mogelijkheden om door te groeien, reageer dus ook als je niet precies over de juiste diploma's beschikt. Meer weten? Bel De Zorgketen tel. nr. 071-523 38 10 en vraag naar teamleiders Marion van Wetten of Jany Huurman, bij hen kun je een ook sollicitatiepakket opvragen. Solliciteren? Stuur je sollicitatiebrief naar: De Zorgketen, t.a.v. de Teamleiders, Willem de Zwijgerlaan 44,2316 GJ Leiden. Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker West-Nederland De Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker West-Nederland (BOB) ziet met belangstelling uit naar een voor 16 uur per week De functie-inhoud Vertalen van de landelijke opzet van het integraal kwaliteitssysteem naar de werksituatie bij de Stichting BOB West-Nederland. •Ontwikkelen en invoeren van een systeem tot beheersing en borging van de werkprocessen binnen de Stichting BOB, met als doel om deze werkprocessen te kunnen toetsen en zo nodig verbeteren aan de hand van kritische kwaliteitskenmerken. Ondersteunen van methodisch werken binnen de organisatie. Periodieke deelname aan het landelijk kwaliteitsoverleg. Adviseren van de algemeen manager ten aanzien van afdelingsoverstijgende kritisch kwaliteitskenmerken en op grond hiervan aanbevelingen doen voor de invulling van de jaarlijkse werkplannen. De werkzaamheden worden in projectvorm verricht. U dient na twee jaar bereikt te hebben dat de processen binnen de Stichting BOB West-Nederland volgens landelijk format beschreven zijn en dat er een overzicht is gemaakt van de te realiseren verbeterpunten. Gevraagd wordt HBO werk- en denkniveau. Kennis van kwaliteitsontwikkeling en methodisch werken. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Vermogen om op veel verschillende niveaus te communiceren, zowel intern als extern, Een vasthoudende, stimulerende en zelfstandige persoonlijkheid. Ons aanbod Wij bieden een aanstelling voor de duur van twee jaar met een mogelijke verlenging. Na tien maanden vindt een eindevaluatie plaats van zowel de functie-inhoud als de functie-omvang. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen volgens FWG schaal 45, maximaal 2.410,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij de mogelijkheid tot deelname aan een spaarloonregeling en een financiële tegemoetkoming in kinderopvang. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W.A. Vernes, algemeen manager, telefoon (071)525 97 99 E-mail of schrijf Indien u wilt solliciteren kunt u uw interesse kenbaar maken door middel van een e-mail naar a.vdlinden.nl te sturen. Schrijven kan natuurlijk ook. Richt uw brief vóór 15 april aan het Integraal Kankercentrum West, Schipholweg 5a, 2316XB Leiden, t.a.v. mevrouw A.G.J. van 't Hoog, hoofd Personeel Organisatie, onder vermelding van 'vacature kwaliteitsfunctionaris' Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De Stichting Bontkanker West- Nederland (BOB West) houdt zich in het noordelijk deel van Zuid-Holland bezig met hetBevolkhgs- onderzoek Borstkanker Jaarlijks worden 110.000 vrouwen tussen de 50 en 75 jaar uitgenodigd voor het bevrofcings- onderzoek en worden zo'n 90.000 onderzoeken verricht Er werken ruim 70 mensen bij het BevcUdngsonderzoek Borstkanker West- NederiandHet onderzoek wordt in 7 screeniigseenheden verspreid over de regio uitgevoerd en centraal gecoördineerd vanuit het kantoor te Leiden. ERIKS bv s een technische handelsonderneming de een uitgebreid assortiment werktuigbouwkundige componenten en een op maat gesneden servce levert in Nederland en daarbuiten. Ons leveringsprogramma bestaat uit: afsluiters nstrunentatie kunststof leidingsystemen afdichtingen slangen en toebehoren incfcjstriéte kunslsloffen n goede Door hel uitgebreide productenpakket e technische product- en to als leverancier n Nederland een to Het voortdurend repelen op marktontwikkelingen en het oplossrigsgericht danken, maakt ERIKS een aantrekkelijke en betrouwbare partner. ERIKS bv maakl onderdeel uit van de waeldwijd opererende ERIKS group nv met vesligngen in Nedaland, België, Duitsland. Frankrijk, de USA en Zuidoost-Azé. Bi ERIKS bv waken op diverse locaties in Nederland circa 425 medewerkas. Wi creaen een vertrouwd en collegiaal werkklimaat, met korte communicatielijnen, eigen verantwoor delijkheden en volop ontptooiingsmogeiijkheden. Opleidrigs- en trainingsprogramma's houden de medewakas up-to-date en flexibel inzetbaar. Kortom volop toekomstmogetjrhedai voer mensen die op zoek zijn naar een uitdagende finctie binnen Voor de regio Haaglanden en Leiden zoeken wij een Functie-inhoud: Als enthousiaste en commercieel ingestelde relatiebeheerder zult u zich vanuit ERIKS Servicecenter Haaglanden in Den Haag gaan bezighouden met het onderhouden en uitbreiden van coótacten met afnemers. Deze contacten zijn op de verkoop van nevenstaand productenpakket gericht, uitgebreid met hydrauliek, pneumatiek, aandrijftechniek en werkplaatsbenodigdheden. Vanuit ERIKS kunt u bij uw werk op actieve collegiale ondersteuning rekenen, niet alleen tijdens uw kennismakings- en inwerkperiode maar ook wanneer er straks in het contact met uw klanten specifieke vragen rijzen. Functie-eisen: mbo/hbo richting commercie/techniek kennis van Word en Excel uitstekende communicatieve vaardigheden klantgerichte opstelling pragmatisch ingesteld en oplossingsgericht ook onder druk kunnen leveren van constante kwaliteit Wat biedt ERIKS u? Wij bieden u een goede honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, die in overeenstemming zijn met de eisen die wij stellen. Wilt u meer informatie? Dan kunt u contact opnemen met de heer R. van der Boon, directeur ERIKS Servicecenter Haaglanden, mobiel 06-518 367 08 of telefoon (070) 381 84 84. Heeft u interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan ERIKS bv, t.a v. de heer R. Bolweg, afd P&O. Postbus 280,1800 BK ALKMAAR, of e-mail: p&o@eriks.nl iy\ fcc+vrt/fS ERIKS bv Voormeer 33 Postbus 280 1800 BK Alkmaar telefoon (072) 514 15 14 fax (072) 515 56 45 www.eriks.nl lid NVOB Al meer dan 130 jaar is Bouwbedijf JJ. Boers b.v. actief op het gebied van onderhoud, verbouw, renovatie en restauratie voor woningbouwverenigingen, pensioenfondsen, beheerderskantoren en gemeenten. Dagelijks zijn er in de regio rond de 50 vakmensen aan het werk, waarvan 50 vaste medewerkers. Per direct heeft Bouwbedrijf J.J. Boers b.v. plaats voor een ALLROUND ONDERHOUDSMETSELAAR voor het zelfstandig uitvoeren van diverse tegel van rijbewijs BE. metsel- en stucwerkzaamheden, in het bezit Bij deze afwisselende functie hoort een goed salaris, zo gewenst een spaarloonregeling, een volledig ingerichte bedrijfsauto, een mobiele telefoon en een actieve personeelsvereniging. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan Bouwbedrijf J.J. Boers b.v., Postbus 166,2394 ZH Hazerswoude-Rijndijk. Voor meer informatie kunt u bellen naar G.P. van Os (directeur) (071) 341 90 22 of 's avonds (0172) 61 73 52, of een bezoek brengen aan www.iiboers.nl Een e-mail sturen kan ook: info@iiboers.nl. Het faxnummer is (071341 50 54. Bestuur, ouders en team van de "De Rank", zoeken met ingang van 01 mei 2002 of zo spoedig mogelijk daarna, een Wtf 1.0 voor groep 6. Wü zoeken een nieuw teamlid die: - Het PC-onderwijs ondersteunt en kan uitdragen. - Een goede relatie met kinderen op kan bouwen. - Binnen het team wil meedenken en meewerken aan de ontwikkeling van de school. - Belang hecht aan een goede samenwerking met collega's en ouders. - Belangstelling en zo mogelijk ervaring heeft in het opzetten en coördineren van ICT-activiteiten in het onderwijs. - Bereid is om zich in te zetten voor activiteiten zowel binnen als buiten de school. Wü zün samen: - Een moderne christelijke school met 21 medewerkers. - Ongeveer 350 leerlingen. - Gehuisvest in twee locaties in Sassenheim, waarvan één splinternieuw. Voor vragen: Kunt u contact opnemen: Dhr. J. de Nooij (dir.) 0252-230267 (school) 0252-215199 (thuis). Uw sollicitatie: Graag een handgeschreven brief met c.v.binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, sturen naar: Dhr. C.J.M. de Lange, (secr. van het bestuur), Mecklenburg 4, 2171 DS Sassenheim, 0252 218002, e-mail: c.delanoe@tiscali.nl Wij hanteren de PO-sollicitatiecode. (Geen acquisitie n.a.v. deze advertentie) Hütter Veilligheid is een gevestigde, maar dynamische handels organisatie in de snel groeiende markt van de arbeidsveiligheid. Het gebruik van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) neemt toe, doordat bedrijven zich ervan bewust zijn dat veiliger en gezonder werken van groot belang is. Hütter Veiligheid B.V. gespecialiseerd in arbeidsveiligheids- producten zoekt voor in diensttreding op korte termijn: met bedrijfskundige kennis en commerciële ambitie (fulltime) Als u de spil wilt zijn tussen klant, buitendienst en logistiek en gewend bent zelfstandig en met een klein team te werken, dan is deze functie voor u een mooi vervolg van uw carriere. Uiteraard heeft u een HBO (denk/doe) niveau, met ruime ervaring in de verkoop-, order, en projectbehandeling. Ondersteuning verlenen bij marketing activiteiten behoort tevens tot uw taken. Indien u deze binnendienstfunctie succesvol weet te vervullen en tot meer in staat blijkt te zijn, staat Hütter garant voor uw door groeimogelijkheden. Er wordt u een interessante functie geboden met volop ruimte voor eigen initiatief en een modern pakket arbeidsvoorwaarden Hütter Veiligheid is zeer goed bereikbaar en beschikt over voldoende parkeergelegenheid. Indien u geschikt bent voor deze functie, stuur dan uw sollicitatie brief binnen 5 werkdagen met duidelijk omschreven motivatie en CV naar: Hütter Veiligheid bv t.a.v. Paul. C. W. van Valkenhoef, directeur Kruisweg 763 2132 NG Hoofddorp Tel. 020-653 34 00 A Fax 020-653 34 13 E-mail: pvv@hutter.nl \j veiligheTp EERSTE AUTOSPUITER Ben jij eerste autospuiter En wil jij je vak echt goed uitoefenen in een goede werksfeer bij een middelgroot autoschadebedrijf, wat KZS gecertificeerd is en hoofdzakelijk voor de gestuurde schadestroom werkt dus merendeel jonge auto's repareert, dan wil Schadenet Leiden graag gebruik maken van jouw diensten. Interesse? Neem contact op, schrijf of bel met: Schadenet Leiden, Henk van Spijker, Hallenweg 6,2316 JW Leiden, tel. 071-5226541

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 38