Sprookje reserves Ajax is uit Meerburg-Unio SPORT Gemini/Kangeroes laat zich niet uit het veld slaan RBC koploper na winst op Excelsior BV Leiderdorp heeft geen kind aan Lisse kr 52 Opleiden talenten de enige weg voor Voorschotense volleybalclub FC Utrecht na strafschoppenserie in finale, Dirk Kuijt in tranen 'Eggenkamp niet eerste Nederlander in Boatrace' zaterdag 30 MAART 2002 c verloren (7-9) en de met 6-4 gewonnen. verlies iouf Hersi. Archieffoto: ANP rsi van C naar NEC ■gen - Youssouf Hersi ver- tomend voetbalseizoen fedase NAC voor het Nij- |se NEC. De international Dng Oranje wordt voor mi- til één seizoen gehuurd aax, waar Hersi een con- heeft tot 2005. NAC wilde (jarige speler graag be en, maar de middenvelder vooral voor NEC omdat hij hs op een basisplaats daar r acht. Behalve Hersi gaat [ejan Govedarica naar De 32-jarige RKC'er is aan nd van dit seizoen, na vier (aalwijk, transfervrij. ilthard snelste rrije training fiULO - David Coulthard gisteren in Sao Paulo de je tijd neergezet in de vrije tig voor de Grote Prijs van Formule 1. De Schot, jaar winnaar in Brazilië, n Sao Paulo in zijn McLa- jn snelste rondje in (75. De Colombiaan Juan Montoya reed de tweede zijn Williams: 1.15,345. rde tijd (1.15,450) kwam am van de Brit Allan Mc- Toyota). De Duitse broers (Williams) en Michael hacher, in zijn nieuwe SF2002, eindigden ach- ivolgens als vierde en vijf- er dronken de mallorca - De OOS- se zeiler Johannes Hae- (isteren bij de regatta om uses Sofia Trofee in de an Palma de Mallorca nken. De Tornado waar- at met zijn broer Martin lij zeer slecht weer (harde n zware regenval) om. e werd na het drama ge- Ook de prijsuitreiking, et Spaanse koningspaar, lit piëteit met het slachtof- it door. rcado wint alaanse Week ell - De Spaanse wielren- an Miguel Mercado heeft }n de Catalaanse Week men. In de laatste etappe zijn positie niet in ge- )ie slotrit werd gewonnen le Spanjaard Oscar Perei- Italiaan Ruggero Marzoli n de vierde etappe van de jationale Wielerweek een gemaakt aan de over- ng van zijn landgenoot ndro Petacchi. Nadat Pet- de eerste drie etappes ïwonnen, passeerde Mar steren als eerste de finish, •hi verloor de leiding in issement aan Francesco rande. -j er voor teveld ■am - Judoka Fran^oise ild heeft gisteren bij het irixtoernooi van Rotter- er behaald in de klasse Cd78 kilogram. Harteveld in de finale met koka Chinese Xu Lihui. In de |m brons in dezelfde 'erloren Carola Uilen- Jessica van der Spil :ijen. ssi nale Titelverdediger Andre ieeft de finale bereikt met vier miljoen euro :rde tennistoernooi in onderdeel van de Mas- es. De als negende ge- Amerikaan ging door ite van de Chileen Mar is. Deze gaf na twee sets ;eerd op. De stand in de moment uitstekende is 1-1. De 31-jarige lad de eerste set in de door Peter van der Hulst voorschoten - Gemini /Kange- roes heeft een naam hoog te houden waar het gaat om het opleiden van volleybaltalenten. Vier speelsters van het vrou wenteam zochten het afgelopen seizoen hun geluk in cle eerste en eredivisie. Een beter compli ment kun je als club nauwelijks krijgen, maar in Voorschoten zitten ze wel met de gebakken peren. Door een gebrek aan kwaliteit degradeerde het eerste team uit de tweede divisie. Heeft het opleiden van talenten wel zin als je er als vereniging nauwelijks van kunt profiteren? „Het antwoord is een keihard 'ja'. Anders kakt de boel in. Leg je het hoofd in de schoot dan word je een veredeld recrean tenteam en raak je nog meer dingen kwijt, zoals technische kennis", zegt Pieter van Dijken, manager van het eerste team. Trainer Nico Halsema zag nage noeg zijn gehele selectie aan het einde van het vorig seizoen ver trekken. „Van de tien speelsters bleven er drie over en dat waren ook nog eens bankzitters. Dan weet je genoeg." Even werd zelfs overwogen om het team uit de tweede divisie terug te trekken, maar uiteindelijk werd met negen speelsters aan de competitie begonnen. Halsema had er geen moeite mee dat de betere volleybalsters voor hoger acterende clubs kozen, maar hij baalde er wel van dat sommi gen hun eerdere toezegging om te blijven niet nakwamen. Hij is ervan overtuigd dat een onge wijzigd Gemini/Kangeroes zelf de stap naar de eerste divisie had kunnen maken. „Dan den der je door naar een goede klas sering in de eerste divisie." De realiteit was dus anders. „Het is een helse tour geweest om aan het begin van het sei zoen een basis bij elkaar te krij gen", zegt Van Dijken. „We zijn erin geslaagd om er meiden bij te halen. Ik ben tevreden over de vooruitgang die de speelsters hebben geboekt, maar het was niet voldoende om het niveau van de tweede divisie te pak ken." De leegloop kon niet worden gecompenseerd en dat leidde ook intern tot een intens debat. „Je gaat je afvragen waar je het eigenlijk voor doet", zegt Van Dijken. Toch gaat de club on verdroten verder met het oplei den van volleyballers. „We heb ben een sterk groeiende jeugd afdeling. Die speelsters zou je anders geen sportieve ambitie meer bieden." Ook Halsema ziet geen andere weg. „Speel sters van 25 tot 30 jaar zijn er bijna niet. Je hebt de hele jonge jeugd tot volleybalsters van zo'n 18 jaar. Daarna houdt het op. Waar dat aan ligt? Ik denk dat ze andere interesse krijgen." De scouting van talenten blijft daarom hoge prioriteit houden. Gelijktijdig kijkt Gemini/Kange roes wat het kan doen om de beste speelsters zo lang moge lijk binnen de poort te houden. Van Dijken denkt bijvoorbeeld aan een samenwerkingsver band met eredivisieclubs. „Je zou af kunnen spreken dat een speelster bij zo'n vereniging gaat trainen, maar bij ons aan de wedstrijden meedoet. De lol gaat er immers gauw af als een jonge griet naar een hogere club gaat, maar daar geen speeltijd krijgt. We hebben ervan geleerd dat de mensen weggingen. We gaan meer doen om ze aan ons te binden. We kunnen hun een door Peter van Duyl) Amsterdam - Ze vochten als leeuwen, maar toen de koelte van kikkers werd gevraagd, gin gen ze ten onder. De reserves van Ajax speelden gisteren tegen FC Utrecht een heroïsche wedstrijd, maar strandden in het zicht van de haven. De eredivisionist moest 120 minuten (2-2) en veertien strafschoppen sidderen voordat de finale werd bereikt. De wedstrijd waarvan de jeugdi ge Ajax-spelers hadden ge droomd, kreeg zo een pijnlijk slot, maar had ook een pikzwar te rand. Ajax stopte dinsdag al de kaartverkoop voor het duel met het oog op de veiligheid. Die maatregel, zo bleek gisteren, was beslist geen overbodige luxe. Nadat Katwijker Dirk Kuijt Utrecht in de 25ste minuut met wat fortuin op voorsprong had gebracht, dreigde de situatie in de Arena volledig uit de hand te lopen. Opgefokte Ajax-fans be stormden massaal het vak van de Utrecht-supporters, dat ze met alle mogelijke middelen binnen trachtten te dringen. Toen de ME de fans daarna door het stadion jaagde, ging het helemaal mis. Pas in de rust kwamen de gemoederen weer wat tot bedaren. En bleek er nog altijd 0-1 op het bord te staan. De voorsprong kwam de eredi visionist nauwelijks toe. Utrecht begon bijzonder agressief aan de wedstrijd. Maar toen het openingsoffensief niet onmid dellijk resultaat opleverde, sloop al snel de twijfel in het elftal. Zo als eerder De Graafschap en FC Twente voelde Utrecht dat het normaal gesproken simpel zou moeten winnen. Het maakte ge bruik van zijn fysieke overwicht, maar raakte zichtbaar gefrus treerd toen het er niet meteen in slaagde het niveauverschil in de score te verwerken. Het doelpunt van Kuijt, dat indi rect tot zoveel ellende leidde, kwam dan ook volledig uit de lucht vallen. Igor Gluscevic kop te een hoekschop voor de voe ten van Kuijt, die de bal in een reflex verlengde tot in het doel. Het was de tweede mogelijkheid voor Utrecht, dat eerder alleen via Stefaan Tanghe dichtbij het Ajax-doel kwam. De eerste helft van Ajax. 2-FC Utrecht was, op het veld, weinig verheffend, maar deel twee maakte veel goed. Het leek in eerste instantie dat Utrecht de buit simpel binnen zou halen. Na een uur spelen bediende Tanghe spits Gluscevic, die met een fraaie voetbeweging voor 0- 2 zorgde. De hopeloos ogende achter stand bewoog Olde Riekerink tot een dubbele wissel. Hij bracht de Belg Jelle ten Damme (voor Ruud Kras) en Nando Rafael (voor Kwame Quansah) in het veld. Rafael zette de wedstrijd Dirk Kuijt rent juichend weg nadat hij FC Utrecht op voorsprong heeft gezet. Foto: ANP volledig op zijn kop. De aanval ler, in januari 18 geworden, is nog A-junior, maar geldt binnen Ajax als een grote belofte voor de toekomst. Rafael was amper in het veld of de spanning in de wedstrijd was terug. Patrick Zwaanswijk verkeek zich op een voorzet, de invaller dook achter hem op en scoorde: 1-2. Nog altijd was Utrecht niet in paniek, maar het voornaamste resultaat van de treffer was dat Ajax weer in zijn kansen geloof de. Met de Braziliaan Walker als stuwende kracht groeide het be sef dat de bekerfinale plotseling alsnog binnen -handbereik was. Het was opnieuw Rafael die de droom nieuw leven inblies. De klok stond op 85 minuten toen de invaller zijn hoofd tegen een voorzet van Jose Valencia zet ten, snoeihard raak kopte en zo een verlenging afdwong. Op dat moment was het verschil tussen een subtopper en een re serveteam allang niet meer zichtbaar. Hoewel steeds meer Ajacieden omvielen van de kramp en de imponerende doel man Maarten Stekelenburg een aantal knappe reddingen moest verrichten. In de strafschoppenserie deden twaalf spelers wat er van hen werd verwacht, totdat uitgere kend de enige speler van Ajax' A-selectie die was opgesteld moest passen. Petri Pasanen zag zijn inzet gestopt door Wape naar, waarna Jean-Paul de Jong de Utrechtse formatie naar de eindstrijd in de Kuip schoot. Na afloop heerste opluchting in het Utrecht-kamp. Trainer Frans Adelaar ,Als je op 0-2 komt, moet het over zijn. Maar we maakten twee grote verdedi- gingsfouten. In de tweede helft kregen we nog wel kansen, maar hun keeper hield die ballen er echt fantastisch uit. Gelukkig namen we de strafschoppen fantastisch. En nu naar de fina le. Dat is slechts weinig voetbal lers gegeven." Utrecht-keeper Harald Wape naar vond dat zijn elftal geluk heeft gehad. „We speelden de tweede helft absoluut niet goed. Ik vond dat Ajax 2 het fantas tisch deed. We hebben stront mazzel dat we er nog doorheen zijn gekomen, echt met de hak ken over de sloot." SCOREBORD Ajax 2-trainer Jan Olde Rieke rink had moeite met zijn gevoe lens. „De teleurstelling is op dit moment groot. We speelden voor een finaleplaats en als je spelers een eredivisieploeg zo weerstand kunnen bieden, ver dient dat natuurlijk wel veel waardering." Voor Kuijt eindigde het duel on danks het resultaat in tranen. Hij kreeg een gele kaart waar door hij de finale moet missen. Ajax 2: Stekelenburg: Mofokeng; Kras (64. Van Damme). Pasanen en Valencia (115. De long); Obodai, Walker en See- dorf; Bechan, Quansah (64. Rafael) en Culina. FC Utrecht: Wapenaar, Vreven, Zwaanswijk. Roest en Van Mol; De long. Bosschaart en Tanghe; Kuyt (126. Schut), Gluscevic (100. Roiha) én Van den Berg (70. Jochemsen). ontwikkelingstraject aanbie den." Dat heeft zijn beperkingen, weet ook Van Dijken. „Superta lenten blijven supertalenten. Dat heb je in de regio vaker ge zien, zoals bij Joppe Paulides." De voormalige Noordwijker- houter ontwikkelde zich in snel treinvaart en maakt als jonge ling nu al deel uit van de vaste kern van Oranje. Ook Gemini- /Kangeroes moet vrezen dat een briljantje als de 14-jarige Bi- anca Gommans op korte ter mijn vertrekt „Als club moet je die ook niet koste wat het kost willen behouden. Dat gaat te gen je werken." Inmiddels is Van Dijken volop bezig met de samenstelling van het team voor de nieuwe com petitie. Hij wil er vier of vijf speelsters bij hebben. Niet al leen om de basis te verbreden, maar ook om het team op be paalde posities te versterken. De ploeg komt onder leiding te staan van een nog te contracte ren nieuwe trainer, want Halse ma vertrekt na drie jaar Gemini- /Kangeroes naar het hoger spe lende Rijnmond. De Voorhout- se coach sluit niet uit dat de Voorschotense ploeg binnen een jaar weer promoveert naar de tweede divisie. „Het ligt er aan wie er blijven. Ik weet in ie der geval dat de huidige spe lersgroep er alles aan heeft ge daan. Er is keihard gewerkt en de inzet was grandioos. Dan in teresseert het mij niet zoveel hoeveel partijen je wint en ver liest." rijswijk/anp - RBC heeft Ex celsior gisteravond de derde nederlaag op rij bezorgd en daarmee de leiding in de eerste divisie van de Rotterdammers overgenomen. Het duel in Roosendaal eindigde in 3-0, hoewel het 'filiaal van Feyen- oord' zeker niet de mindere was. Voor de thuisclub scoor den Den Ouden, Hartog en Cales. ADO Den Haag is hard op weg naar de nacompetitie. Door de winst op Eindhoven (2-1) zijn de Hagenaars koploper gewor den in de vierde periode. Con current Heracles Almelo ver loor met 3-1 bij Dordrecht '90. ADO hield de 5000 getrouwen in het Zuiderpark lang in span ning. Eindhoven kwam al na zeven minuten op voorsprong door een strafschop die La ponder benutte. Emiel van Eij- keren herstelde het evenwicht vlak voor rust. De ploeg van Rinus Israel pakte de volle winst in blessuretijd door een treffer van Hofstede. lisse - Op de slotdag van de re guliere competitie hadden de vrouwen van BV Leiderdorp geen kind aan BV Lisse. Het ere divisieduel in sporthal Meer zicht eindigde gisteravond in een 64-89 overwinning voor de bezoekers. In de eerste helft troefde Leider dorp de thuisploeg op alle fron ten af. Via razendsnelle breaks werd Lisse vooral in het tweede kwart naar een grote achter stand gespeeld. Een handicap voor Lisse vormde de beperkte inzetbaarheid van de nog niet volledig van een enkelblessure herstelde Ypke Hemminga. Na een eerste helft (31-56) werd de wedstrijd steeds rommeliger. Leiderdorp probeerde de grens van honderd punten te halen, maar slaagde daar niet in. „Toch ging het wel lekker", vond coach Joris Zandbergen die met zijn ploeg in de playoffs stuit op Den Helder. Lisse gaat in de degra datiepoule spelen, maar heeft al aangeven niet een, maar twee stapjes terug te willen doen. Topscorers BV Lisse: Joke van de Heu vel (12). Monique Kortman (11). Mar leen Droogh (10). BV Leiderdorp: Renske van der Voort (26), Lonneke Bransz (17), Kika Stijger (16). door Dimitri Walbeek heemstede - Gerritjan Eggen- kamp is niet de eerste Nederlan der die vandaag in The Boatrace tussen de universiteiten van Cambridge en Oxford meeroeit. Hij is niet eens de eerste Heem- stedenaar die dat voor elkaar krijgt. De familie van wijlen P.G. ('Pim') Adrian beweert dat hij in 1924 in de winnende boot van Cambridge zat. De organisatie van The Boatrace schermt apetrots met de deelna me van Eggenkamp als eerste Dutchman in de belangrijkste roeiwedstrijd van Engeland. Die mededeling heeft de gehele va derlandse pers bewogen naar de Theems af te reizen om Eggen kamp vanmiddag te volgen. Maar nu de familie Adrian zo aandringt, weet de organisatie het allemaal niet meer zo zeker. „Voor zover wij weten is Eggen kamp de eerste Nederlander die meedoet", zei Allison Hopen van het pr-bureau Ketchum. Er zijn geen boeken waar de crews van 1924 in staan vermeld. Dus we kunnen de deelname van Adrian niet natrekken." Bij hoog en bij laag houdt de fa milie vol dat ze gelijk heeft en dat het hier niet om een 1 april grap gaat. Schoondochter Bar- bera Adrian-Roeloffzen laat als bewijs een foto van schoonva der zien in een roeiboot. „Ik heb ook zijn Trophy of the Peddles die hij toen won. Mijn schoon moeder was apetrots op hem. En in die tijd riep ook iedereen dat zijn deelname zo enorm uniek was." In de krant van 7 april 1924 wordt echter niet gerept van deelname van een Heemstede- naar. In het verhaal ontbreken de namen van de roeiers. Wel dat Cambridge toen tegen de verwachtingen in won. De zus van de overleden roeier Pim Adrian, Curty van der Goot, kan zich niet herinneren dat broer Pim ooit de Bootrace heeft geroeid. Zij is ziekelijk en bijna negentig jaar oud. De dochter van Adrian, Malliet Patrick-Adri- an die woont in Postling bleek onbereikbaar. PRIJSVRAGEN Lucky Day: 01-04-08-10-11-13-14-17- 24-25-26-30-32-36-39-44-59-61-77-79 (onder voorbehoud) Programma regio-voetbal Zaterdag (14.30) De Beursbengels-FC Lisse (restant 13 min, out - De zaalvoetballers jx hebben gisteravond fate cijfers verloren van is uit Lichtenvoorde. In jrhoutse Gaasbak werd j. Voor Bax scoorden Mo- Bougrine en Patrick rater. Tweede Paasdag 14.00 uur Advertentie aangeboden door: Groenten en Fruit 't Hofje van 't Hoffstraat Leiden 1-2), Capelle-Rijnsburgse Boys, Katwijk- Capelle (ma. 14 30), Kozakken Boys-FC Lisse (ma. 18.00), SVOW-Koudekerk, Roo- denburg-TAW, Wassenaar-Kagia, Ab- benes-LSW'70 (14.00), Woubrugge- Blauw Zwart, WSB-DVC (15.00), Leid- sche Boys-SJC, De Sleutels-Voorscho- ten'97-za Maandag (14.00) Meerburg-UNIO, Altior-Nieuwkoop, Alkma- nia-DOSR (restant), Stompwijk'92-Teylin- gen, Hillegom-TYBB, VNA-JAC, HPSV-AI- phia (17.00). LSW 70-SV0W (17.00), Semper Altius-Woubrugge (17.00), Wasse naar-Koudekerk (17.00), VVSB-Leidsche Boys (restant, 17.00), Oosterheem-Fore- holte 17.00), DWO-GWS Amsterdam. Halve finale, KNVB-beker: Ajax 2 - FC Utrecht 2-2 (0-1). FC Utrecht wint na strafschoppen. 25. Kuyt 0-1, 62 Gluscevic 0-2, 66. Rafael 1-2. 85. Pafael 2-2. Scheidsrechter Haverkort Toeschou wers 19.000. Gele kaart: Culina (A|ax 2). Roest, Vreven. Kuijt (FC Utrecht). Eerste divisie VW - Helmond Sport 0-0, RBC - Excelsior 3-0, Emmen - TOP Oss 2-0. Dordrecht '90 - Heracles 3-1, ADO Den Haag - Eindhoven 2-1. Stand aan kop RBC 29-59 Den Haag 29-55 FC Zwolle 28-58 Emmen 29-55 Excelsior 29-58 Cambuur 28-45 Engeland: Newcastle - Everton 6-2 Eredivisie, vrouwen: BV Lisse - BV Leider dorp 64-89. BILJARTEN Porto. Eurocup driebanden. Blomdahl (Zwe) - Varea (Spa) 3-0, Van Beers (Ned) - Martinez (Spa) 3-1, Hernandez (Spa) - Pe- fta (Spa) 3-0, Leppens (Bel) - Tomas (Por) 3-0. HOCKEY Eindhoven. Mannen, Europacup voor be kerwinnaars. Groep A: Oranie Zwart (Ned) Aberdeen Asset (Sch) 10-0, Pocztowiec (Pol) - KHC White Star (Bel) 3-2 Groep B: Rheydter SV 05 (Dut) - Racing Club (Fra) 4-1, Reading (GBr) - Grasshopper Zurich (Zwi) 8-0. Rotterdam. Vrouwen, Europacup voor be kerwinnaars. Groep A: Rotterdam (Ned) Lorenzoni (Ita) 10-0, Ourense (Spa) - Mos kou (Rus) 2-1 Stand: 1 Rotterdam 2-6 (14-2). 2. Ourense 2-6 (8-1), 3. Moskou 2-0 (3-6), 4 Lorenzoni 2-0 (0-16) Groep B: Glasgow Western (Sch) - Ballymoney (Ier) 3-0 (2-0) Stand: 1 Glasgow 2-4, 2 Leicester 2-4, 3. Club an der Alster 2-3, 4 Ballymoney 2-0. JUDO Rotterdam. Internationaal toernooi. Man nen, -73 kg: 1 Braun (Hon), 2. Zajkowski (Pol). 3. Almeida (Por) en Burbridge (GBr). Vrouwen, -48 kg: 1 Simons (Bel). 2. Shao Dan (Chn). 3 Kriesten (Dui) en Arenas (Spa). +78 kg: 1 Xu Lihui (Chn), 2. Harte veld (Ned), 3 Birndorfer (Dui) en Jaulin Miami. Masters Series, mannen, 4 miljoen euro. Halve finale: Agassi (VSt/9) - Rios (Chl) 6-7 6-4 opgave Rios. WIELRENNEN Sabadell. Catalaanse week. Vijfde etappe. Vic - Sabadell: 1 Pereiro (Spa) 144 km in 3.27.20, 2 David Etxebarria (Spa), 3 Karpets (Rus) 0.03. 4 Ferrio (Spa) 1.53, 5. Rodriguez (Spa) 2.20, 6. Perdiguero (Spa) 2.26 Eindklassement: 1 Mercado (Spa) 19 14.53, 2 Guerin. (Ita) 0.15. 3 Gontsjar (Oek) 0.27, 4. Dominguez (Spa) 0.34, 5 Escartin (Spa) 0.47. Internationale wielerweek Coppi-Bartali. Vierde etappe. Luca - San Salvatore: 1 Marzoli (Ita) 195 km in 5.01.33, 2 Fi- gueras (Ita) 0 06, 3. Casagrande (Ita) Klassement: i Casagrande 16.39 23. 2 Figueras 0 04, 3. Luttenberger 0 07. 4 Evans 0.16, 5 Trampusch (Oos) 0.20, 6. Scinto (Ita) 0 21. ZEILEN Palma de Mallorca. Prinses Sofia Trofee, eindstanden. Vrouwen. Europe, na 7 races: 1 Livbjerg (Den) 11. 2 Multala (Fin) 13, 3. Brouwer (Ned) 15. Yngling, na 8 races: 1 Azon/Cuadras/Garcia (Spa) 27, 2 Thies/Bes/De Jong (Ned) 28, 12 Hin/Kampen/Poiesz 73 470, na 5 races: I. Bekatorou/Tsoulfa (Gri) 12. 14 De Ko ning/Berkhout 54, 16. Kooistra'De Goede ren 59 Mistral, na 9 races: 1 Merret (Fra) II, 2. Sensini (Ita) 12, 3 Nuvolone (Fra) 19. Mannen. Draken, na 5 races: 1 Berg (Den) 16, 4 Nater/Helman/Van Dirk (Ned) 24. 9 Heerema/Houweling/Potma 40. 20 De Groot/Martman/Van Drooge 71. 41 De Waart/De Wilde/Vermeii 130 Finn, na 7 races: 1 Godefroid (Bel) 22. 13. De Vries 97. 21 Zielhuis 120, 49 W.llems 268, 57 Casander 304. 60 Scherzer 328 La ser. na 5 races: 1 Goodison (GBr) 5. 28 Postma 43. 44 Peeters 54. 55 Bon 61. 59 De Haas 64. 77 Heliman 87 88 Sietzema 102 Mistral, na 9 races: 1 Guyader (Fr3l 9. 11 Mevissen 44. 42 Van Koolwijk 163 Tornado, na 7 races: 1 Backes/Volron (Fra) 24, 8. Booth/Dercksen 66. 9 Karsenbarg'Heemskerk 73 49-er. na 10 races: 1. Martinez/Fernandez (Spa) 28, 14 Lantermans/Nieuwenhuis 92. 68 Steltenpool/Weber 184 470, na 6 races 1. Conte/De La Fuente (Arg) 12, 25 Sven en Kalle Coster 57

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 35