Personeel Personeel i|i|i grondstoffenbank zh Ifjcollege Citroën zitten dichterbij dan u denkt!!! Directeur Grondgebied Welke vakmensen bouwen mee aan ons succes van Citroen in Leiden en de Bollenstreek? - MAGAZIJNMEDEWERKER m/v - ZELFSTANDIG WERKEND MONTEUR m/v Citroën De Jong 35 miljoen vluchte lingen wereldwijd Vergeet ze niet Giro 999 EEN COLLECTIESPECIALIST EEN ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT (m/v) voor 40 uur per week 4 MEDEWERKERS DEELNEMERSADMINISTRATIE kies voor ontwikkr3' ZATERDAG 30 MAART 2002 Alphen aan den Rijn is een ambitieuze gemeente. Dat blijkt niet alleen uit de huidige stedelijke vernieuwingen. Ook op organisatorisch vlak timmeren we flink aan de weg. In het nieuwe stadhuis, dat deze zomer zijn deuren opent, brengen wij onze ambities al -voor een groot deel- tot werkelijkheid. Zowel door het invoeren van een innovatief, flexibel kantoorconcept als door het inrichten van het Servicecentrum Alphen brengen wij onze burgergerichtheid in de praktijk. In dit Servicecentrum kunnen de Alphense burgers terecht voor alle gemeen telijke diensten, maar ook voor vele andere publieke en aanverwante diensten. Zoals: politie, postkantoor, geïntegreerde dienstverlening aan ouderen en gehan dicapten, Centrum voor Werk en Inkomen. r v Alphen aan den Rijn De directeur Grondgebied is één van de drie directeuren die, tezamen met de gemeente secretaris, de ambtelijke organisatie leiden.- De andere directeuren geven leiding aan de directies Bewoners en directie Beleid, middelen en facilitaire diensten. De directeur Grondgebied is verantwoordelijk voor de stedelijke ontwikkeling en het stads beheer van de gemeente. Ruimtelijke ordening, milieu, economische ontwikkeling en grondzaken, infrastructuur, bouwen en wonen, wijk- en wegbeheer, reiniging, groen voorzieningen en toezicht openbaar gebied. De gehele organisatie staat onder leiding van de gemeentesecretaris. In zijn rol als 'algemeen directeur' bestiert hij tezamen met de drie directeuren de ambtelijke organisatie. Elk van de drie directeuren treedt in voorkomende gevallen op als loco-secretaris. Voor 36 uur per week (1,0 fte) De functie-eisen: academisch werk- en denkniveau; veel affiniteit met het lokaal openbaar bestuur en met het werkterrein van de directie Grondgebied; goed gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en behoeften; bereid en in staat de brug te slaan en te onderhouden tussen politiek-bestuurlijke en ambtelijk-inhoudelijke noties en. ambities; zakelijk en menselijk, analytisch en empatisch, doelbewust en doelgericht; ondernemend, met oog en oor voor de mens in het bedrijf; aantoonbare kwaliteiten als resultaatgerichte manager, met goede balans tussen ratio en emotie in tenminste één van de vakgebieden van de directie; een generalistische inslag; goed in staat de uitgebreide netwerken van relaties van de gemeente op de beleids terreinen van de directie te onderhouden, daarin te bemiddelen, te onderhandelen en eventueel daadkrachtig en doorslaggevend namens het bestuur te beslissen; teamspeler, communicator, dienstverlener; vooral: vernieuwer, inspirator. Aanvullende wensen: Met het oog op het optreden als loco-secretaris is expertise die hem of haar hiervoor kwalificeert een pré. De beloning: Maximaal 5.719 bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 15). Inlichtingen: De gemeentesecretaris, de heer G.A-.de Graaff, verstrekt graag verdere inlichtingen (tel. 0172 481203). U kunt ook een informatiepakket aanvragen (tel. 0172 481622). Sollicitaties: Uw sollicitatie ontvangen wij graag voor 13 april 2002, gericht aan het college van Burgemeester en Wethouders, postbus 13, 2400 AA Alphen aan den Rijn, o.v.v. vacaturenummer GG 02-16. Deze vacature is gelijktijdig in- en extern opengesteld. Interne kandidaten worden in de procedure met voorrang behandeld. Een assessment-procedure maakt deel uit van de procedure. Kijk verder op onze site: www.alphenaandenrijn.nl Wij zijn autobedrijf De Jong, officieel Citroën-dealer voor Leiden en de Bollenstreek. Waarschijnlijk kent u ons al van het Citroën-dealerbedrijf in Leiden, Katwijk en, de sub-dealer in Hillegom, of van ons taxi-/autoverhuurbedrijf, schadebedrijf en pompstations. Bij onze groep werken zo'n 140 medewerkers. Wij zijn geen doorsnee bedrijf, maar wij zijn ook geen bijzonder autobedrijf. Wij zijn een bedrijf dat doet wat u verwacht. Wij komen onze afspraken na. Wij bellen u wèl terug. Onze visie op dienstverlening slaat aan. De mond tot mond reclame doet zijn werk. Voorop staat nog steeds de persoonlijke aandacht voor u, als klant en/of medewerker van ons bedrijf. Gezien het succes zijn wij voor onze vestiging in Leiden op zoek haar: en vragen: - ervaring in de autobranche - zelfstandig kunnen werken - fulltime medewerker die door wil groeien tot chef-magazijn en vragen: - fulltime medewerker met ruime ervaring in het garagebedrijf Wij bieden: Een prima werksfeer en een ruime mate van zelfstandigheid. Deze functies hebben ruimte voor eigen inbreng en verdere ontplooiing binnen onze organisatie met korte communicatielijnen en een informele werksfeer. Goede arbeidsvoorwaarden en een beloning passend bij het niveau van de functie en getoonde kwaliteiten. Uw sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: t.a.v. Dhr. H.J. de Jong Postbus 69, 2220 AB Katwijk Voor informatie kun u bellen met 071-4028554 www.vluchteling.org TER OVERNAME WEGENS REUMA Reumapatiënten moeten met veel dingen stoppen. Soms zelfs met hun werk. Omdat hun gewrichten niet meer willen. Reuma kan iedereen treffen, op elke leeftijd. GEEF TEGEN REUMA GIRO 324 Nationaal Reumafonds PR0BIBLI0 ZOEKT VOOR DE AFDELING COLLECTIE VOOR 32 UUR PER WEEK m/V ProBiblio wil graag dat haar personeelssamenslellmg een afspiegeling vormt van de regionale beroepsbevolking Vooral allochtonen en longeren nodigen wij daarom uil om onze organisatie te komen versterken jBiblio ProBiblio. gevestigd in Hoofddorp, is werkgever voor het personeel van ongeveer 110 bibliotheken in Noord- en Zuid-Holland Werken in onze sector betekent dat u een bijdrage levert aan het dynamische proces van verspreiding van informatie, kennis en cultuur ALGEMEEN De afdeling Collectie heeft binnen ProBiblio als taak collectievorming, collecties maken en collectiebeheer voor bibliotheken, scholen en instellingen in Noord- en Zuid-Holland Het team Jeugd zorgt voor de ondersteuning van het onderwijs door het beschikbaar stellen van achtergrondmaterialen Door het vertrek van een van onze collega's zoeken wij versterking voor ons enthousiaste en gemotiveerde team. DE FUNCTIE U zorgt voor het samenstellen van themacollecties ten behoeve van het onderwijs met de nadruk op de leeftijdscategorie 0 tot 14 jaar U volgt de ontwikkelingen binnen het onderwijs en de jeugdliteratuur U beheert de achtergrondcollectie en ziet erop toe dat deze collectie aansluit bij de daarvoor bestemde doelgroep. HET PROFIEL Wij zoeken een zelfstandige, flexibele collega met een klantgerichte en dienstverlenende instelling U heeft goede contactuele eigenschappen en kunt in teamverband werken, U beschikt over een relevante bibliotheekopleiding. U volgt de ontwikkelingen binnen de jeugdliteratuur en heeft aantoonbare kennis van geautomatiseerde systemen ARBEIDSVOORWAARDEN EN SALARIS Conform de CAO Openbare Bibliotheken. Het salaris is gebaseerd op schaal 6 van de CAO Openbare Bibliotheken (min. 1389,- en max. 1894,- bruto per maand bij een werkweek van 32 uur), INFORMATIE Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Wil van den Akker, collectiespecialiste, tel. 023 55 46 332. Voor informatie over de sollicitatieprocedure of arbeidsvoorwaarden kunt u contact opnemen met Joëlle Bijl, personeelsconsulent, tel 023 55 46 380. SOLLICITATIE U kunt tot 8 april 2002 reageren, onder vermelding van het vacaturenummer 02P0094. via vacature@probiblio nl of per brief gericht aan de stafafdeling Personeel en Organisatie. Postbus 485, 2130 AL Hoofddorp. Grondstoffenbank Zuid-Holland b.v. is beheerder van een aantal verwerkingslocaties voor grond en baggerspecie. Door het zwangerschapsverlof van onze collega en een uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij per 1 juni 2002 op zoek naar: Het eerste halfjaar vervang je onze telefoniste administratief medewerkster. Na haar terugkeer ben je dermate ingewerkt datje dan drie van de vijf werk dagen andere werkzaamheden kunt gaan verrichten. Je onderhoudt contacten met relaties, werkt offertes uit, verzorgt de afwikkeling van opdrachten, etc. Wij zoeken een collega: met een commerciële, flexibele en enthousiaste instelling met een HAVO of MEAO opleiding die kan werken met Word en Excel Wij bieden je een afwisselende baan en enthousiaste collega's in een rookvrije omgeving. Je inzet wordt beloond met een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Denk je ons kleine team te kunnen versterken, stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief t.a.v. Angelique Bakker naar onderstaand postadres. Wij verzoeken ook schoolverlaters te reageren! Grondstoffenbank Zuid-Holland b.v. Verwerker van secundaire bouwstoffen Frederik van Eedenplein 4c, Hazerswoude-Rijndijk Postbus 21, 2396 ZG Koudekerk a.d. Rijn Telefoon 071 - 3412489 Telefax 071 - 3415712 E-mail info@grondstoffenbank-zh.nl Regionaal Opleidingen Centrum I Regionaal Opleidingen Het ID College is een regionaal opleidingen centrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, educatie en contractonderwijs volgen. Het ID C< heeft vestigingen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Leiden, Leidschendam', Llsse, Katwijk, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd in Zoetermeer. De letters ID staan voor individu en identiteit. We leggen met onze naam de nadruk op de individuele mogelijkheden van de studenten. Zij leren b^j niet alleen een vak, maar ontwikkeien zich ook persoonlijk en leren hun weg te vinden in de maatschappij. Wij hechten aan een goede samenwerki n kennisuitwisseling met bedrijven, overheden en maatschappelijke instellingen in de regio en willen een bijdrage leveren aan de regionale econom^ en maatschappelijke ontwikkeling. Het ID College zoekt voor de vestigingen Alphen aan den Rijn, Lisse en Zoetermeer: Voor de Economische en Administratieve Dienst Werkzaamheden: Werkzaamheden in het kader van aanmelding, toelating en inschrijving van deelnemers; Financieel- administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Vaardigheid in het werken met geautomatiseerde gegevensverwerkende systemen; Vaardigheid in het op inzichtelijke wijze uitvoeren van administraties; PC vaardigheden; Vaardigheid in het geven van leiding; Vaardigheid in het opstellen van interne nadere protocollen en rapportages. Wij bieden: Een afwisselende baan; Een plezierige werkomgeving; Betrokken en enthousiaste collega's; Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Arbeidsvoorwaarden: De nu geldende CAO-Bve is van toepassing; Salaris: schaal 5 (max. 1.983,-). Informatie: Nadere informatie wordt verstrekt door mevrouw L. van Harskamp, tel. (079) 320 30 20. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u binnen 10 werkdag het verschijnen van deze advertentie sturen naar het ID Col t.a.v. de heer A.T. Lampe, stafadviseur P&O, postbus 7229, m 2701 AE Zoetermeer of mailen naar tlampe@ldcollege.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs geste ID College Boerhaavelaan 5 2713 HA Zoetermeer Telefoon (079)3203020 www.idcollege.nl De Jong' autobedrijf Leiden Kennedylaan 118,2324 EZ Leiden.Tel.: 071-57 969 69 De Jong' autobedrijf Katwijk (ZH) Kon. Julianalaan 1, 2224 EW Katwijk (ZH).Tel.: 071-402 85 54 Subdealer Schoonderbeek Olivier van Noortstraat 8,2182 AE Hillegom.Tel.: 0252-51 82 53

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 34