Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel @)I GEEF WAT VRIJE TIJG AAN EPILEPSIE Decos HEMMSKMRK Groepsleerkracht gezocht! IT MANAGER/INTERNET TESTER Marketing Manager, fulltime (m/v) TEST ENGINEER W.P. Hartwijk Zn BV gag DBGDQÖ ïroaQ©!? gw Nationaal Epilepsie Fonds ZATERDAG 30 MAART 2002 913 '[«V GLI (Gaming Laboratories International) has tested and certified gaming machines for over 10 years in countries around the world. To provide a better service for our European customers we opened a European office in Hillegom four years ago. From this office gaming machines of European manufacturers are being tested and certified for North America, South America, Europe and Africa. Because of the international character of the company, the possibility exists to travel to these countries for training or testing of the machines. For this technical and challenging position we are now looking for a: Job description: Testing and analysing of the hardware and software of internet games submitted by the customers; Assessing whether the equipment to be tested meets national and international standards; Maintaining of contacts with customers from here and abroad and the parent company in the U.S.A.; Take care of the management and maintenance of the computer network for the premises of GLI Europe. What our requirements are: Finished HTS education in eletronics or IT; Working knowledge of a range of programming languages and protocols (C++, Java, HTML, ASP, COM, TCP/IP); Familiarity with DBMS systems (MSSQL Server, Oracle); Knowledge of and/or experience with Internet systems; Familiarity with MIS systems, web servers, mail servers, network maintenance and PC hardware; Knowledge and/or experience with maintaining a computer network; Good knowledge of the English language (spoken and written). Vhat we can offer you: A challenging position within a growing professional team; Excellent benefits (subject to age experience); Possibility to travel. Do you think you are the person for the job? Sent your reaction with your resume in English to: GLI Europe BV Attn. Mr. Kees Jan Bosch Technical Manager Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom phone: 0252-529838 keg§ian@gli-gu,cpro www.gaminglabs.com For more information about the job, please contact Kees Jan Bosch at 0252-529838. Acquisition with regards to this advertisement will not be appreciated. gesneden verpakte groenten W. Heemskerk B. V. is een groentebewerkingsbedrijf dat groente snijdt, wast en verpakt. Bij ons bedrijf werken inmiddels zo'n 450 mensen. Wij leveren door heel Nederland en ook in Duitsland aan diverse supermarktketens panklare kleinverpakkingen groente, groentepaketten, rauwkost en salades. Aangezien steeds meer mensen onze producten hebben leren waarderen hebben wij te maken met constante groei. Door deze ontwikkeling is er ruimte ontstaan voor een: STORINGS- ONDERHOUDSMONTEUR Ben jij in bezit van een MTS-diploma richting elektrotechniek. Ben je bereid om in diverse diensten, waaronder een nachtdienst met de collega's mee te draaien. Heb je een flexibele en collegiale werkhouding. Vind je het leuk om mee te groeien in een organisatie die volop in beweging is. Dan ligt hier je kans, want wij zijn op zoek naar iemand als jij die de volgende werkzaamheden gaat verrichten: Het oplossen van gemelde storingen aan het machinepark (zowel mechanisch als elektrisch). Het plegen van preventief onderhoud. Het uitvoeren van aanpassingen en vernieuwingen aan het machinepark en installaties. Wij bieden je de volgende arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden: Een salaris dat afhankelijk is van opleiding en ervaring. 8% vakantietoeslag. Spaarloonregeling 26 vakantiedagen. CAO voor de groothandel in Aardappelen, Groenten en Fruit. Een contract voor bepaalde tijd met mogelijkheden tot een vast contract. Mogelijkheden tot het volgen van vakgerichte trainingen- en of opleidingen. Ben je geïnteresseerd geraakt door deze advertentie neem dan voor eventuele vragen contact op met Simon van der Weijden (071 - 4021338) of stuur een korte brief voorzien van een CV naar: W. Heemskerk B.V. t.a.v. Theo van Werkhoven, postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. schulpen schuim bGHULrtlN 5GHU1M is s wereld grootste producent van sponsen en huishouddoekjes. De Multy-groep biedt werkgelegenheid aan meer dan 350 medewerkers en is wereldwija vertegenwoordigd. Zo zijn er productie-faciliteiten in Nederland, België, Griekeland, Hongarije en het Verenigd Koninkrijk en verkoopkantoren in Oostenrijk, Slowakije, Spanje en de Verenigde Staten. Voor onze vestiging in Leiden, Zaalbergweg 17, op het industrieterrein Roomburg zijn wij op zoek naar een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER (M/V) FULLTIME U werkt in een klein teamverband op de financiële administratie. Functie-inhoud: Zelfstandig verrichten van alle voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden. Functieprofiel: Opleiding minimaal MBO (administratie) of soortgelijk Kennis van de Engelse taal. Ervaring gewenst. Wij bieden een uitdagende functie binnen een dynamisch internationaal bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV kunt u richten aan: Schulpen Schuim Leiden b.v. T.a.v. de heer A. C. G. H. van den Berg Postbus 76 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071 - 531 21 21 E.mail: schulpen.schuim@multy.nl www.multy.nl Verantwoordelijkheid dragen in een organisatie waar open communicatie voorop staat. Dat is Decos. Decos Software Engineering bv is een toonaangevende leverancier van (integrale) Document Management Systemen. Met een enthousiast team van professionals uitdenken, leveren en ondersteunen van gebruiks vriendelijke, organisatiebrede innovatieve software voor tevreden relaties! De medewerkers van Decos zijn zelfstandig, initiatiefrijk en ondernemend; er wordt open overlegd over alle belangrijke bedrijfsbeslissingen. Op korte termijn zoeken wij een fulltime (anders heeft reageren geen zin): Je bent verantwoordelijk vóór: Het behalen van de gestelde doelstellingen (genereren leads) Vaststelling en uitvoering van de marketing strategie Productmanagement verschillende software applicaties Customer Relationship Management Acquisitie en retentie Mailingen, congressen en beurzen Eindredactie Kortom: je bent verantwoordelijk voor het goed functioneren van de Marketing Unit. Wij zijn per direct op zoek naar een collega met een commerciële HBO-opleiding (richting marke ting) en minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Iemand met uitstekende communica tieve- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, redactioneel- en financieel inzicht, een creatieve geest en een heldere en commerciële visie. Naast uitdagende en inspirerende werkzaamheden bieden wij je de vrijheid eigen keuzes te maken en eigen verantwoordelijkheid te nemen in een jonge, enthousiaste en informele organisatie. Stuur je reactie met CV t.a.v. Angelique Selier, Decos Software Engineering bv, Bonnikeplein 24-26, 2201 XA Noordwijk of via e-mail: angelique@decos.nl Document Management Een zeer afwisselende baan in een goede organisatie. Een informele werksfeer in een hecht team van collega's. Een gedegen inwerkperiode, opleiding en begeleiding. Een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor aanvullende informatie kunt u desgewenst telefonisch contact opnemen met dhr. J.A. Feikes de Groot tel. 071 - 40 57 723. Bent u geïnteresseerd deze baan, schrijf of mail ons dan een brief met c.v. naar de directie van: Ruigrok "de Stier" Hekwerk B.V. Postbus 3000 2220 CA Katwijk e-mail: postmaster@ruigrokhekwerk.nl (www.ruigrokhekwerk.nl) 00 Velserstraat 55, 2023 EB Haarlem, 023-5261260 Velserstraat 17, 2023 EA Haarlem, w 023-5250033, Fax 023-5257020 E-mailadres: ark.velserstraat@wxs.nl Basisschool „De Ark - is een sterk groeiende, interconfessionele basisschool; - telt nu ruim 400 leerlingen, verdeeld over 16 groepen - heeft een deskundig, ervaren en zeer gemotiveerd team van 26 personen; - is een school waar binnen het jaarklassensysteem gedifferentieerd wordt gewerkt. Basisschool „De Ark valt onder het bestuur van de Stichting voor Interconfessioneel Onderwijs Haarlem en Omstreken (SIOHO). Bij de SIOHO horen drie basisscholen. De SIOHO werkt nauw samen met de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid- Kennemerland. Onder deze vereniging ressorteren 13 basisscholen en drie scholen voor speciaal basisonderwijs. De CAO-PO sollicitatiecode wordt gehanteerd. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt ii vóór 15 april 2002 sturen aan de secretaris van het bestuur van de Stichting voor Interconfessioneel Onderwijs Haarlem en Omstreken. mevrouw H. E. Smole-van Ravestein, Postbus 2018, 2002 CA Haarlem. Wij zoeken een groepsleerkracht voor groep 8 die: - goede communicatieve en sociale vaardigheden bezit; - ervaring heeft in bovenbouwgroepen. Iemand die: - zich enthousiast wil inzetten voor alle zaken met betrekking tot de school; - flexibel is. Wij bieden: - een enthousiast en gezellig team; - een eigen groep, betrokken en hulpvaardige ouders. Voor meer informatie kunt u zich richten tot: - De directeur van de school: de heer R. E. Schuijt bereikbaar op telefoonnummer (023) 525 00 33 (school) en (0251) 65 70 41 (privé). w GLI (Gaming Laboratories International) has tested and certified gaming machines for over 10 years in countries around the world. To provide a better service for our European customers we opened a European office in Hillegom four years ago. From this office gaming machines of European manufacturers are being tested and certified for North America, South America, Europe and Africa. Because of the international character of the company, the possibility exists to travel to these countries for training or testing of the machines. For this technical and challenging position we are now looking for a: Job description: Testing and analysing of the hardware and software of the gaming machines submitted by the customers; Assessing whether the equipment to be tested meets national and international standards; Maintaining of contacts with customers from here and abroad and the parent company in the U.S.A. What our requirements are: Finished MTS/HTS education in electronics or computertechnics; Familiarity with microprocessors and C, Pascal or equivalent; Knowledge of probability theory and any additional programming language is a plus; Interest in both hardware and software aspects of automated systems; Good knowledge of the English language (spoken and written). What we can offer you: A challenging position within a growing professional team; Excellent benefits (subject to age experience); Possibility to travel. Do you think you are the person for the job? Send your reaction with your resume in English to: GLI Europe BV Attn. Mr. Kees Jan Bosch Technical Manager Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom phone: 0252-529838 keesjan@gli-eu.com www.gaminglabs.com For more information about the job, please contact Kees Jan Bosch at 0252-529838. Acquisition with regards to this advertisement will not be appreciated. Voor onze ijzerwaren en gereedschaps winkel zijn wij op zoek naar een Verkoop medewerker (fulltime, parttime bespreekbaar). Tevens verkoop van witgoed, kachels, cv materiaal e.d. Ook het verrichten van kleine reparaties aan huishoudelijke apparaten kan tot de werkzaamheden behoren. Heb je interesse in deze baan en wil je commerciële- en technische talenten laten spreken, aarzel dan niet en neem contact met ons op. Wat wij kunnen bieden: - zelfstandige en uitdagende baan - goede werksfeer - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Reacties kunnen telefonisch of schriftelijk W. P. Hartwijk zonen b.v. t.a.v. de heer W. Hartwijk jr. Nieuwe Beestenmarkt 7-11 2312 CG Leiden Telefoon: 071-5 12 66 27 E-mail: hartwijk@hartwijk.nl pet F COLLECTANTEN GEZOCHT! Het Nationaal Epilepsie Fonds zoekt vrijwilligers voor de jaarlijkse nationale collecte (3 t/m 8 juni). Al is 't maar een paar uur op één avond. De opbrengst van de collecte is van groot belang voor onderzoek, voorlichting, individuele hulp, begeleide vakanties en bijzondere projecten in ontwikkelingslanden. Bel: Henny van Mourik, tel. (030) 6344063. Postbus 270, 3990 GB Houten Telefoon (030) 6344063 Fax (030) 634 4060 info@epilepsiefonds.nl www.epilepsie.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18