|:C Lisse koestert remise tegen ASWH AMATEURVOETBAL olitici kunnen niet voor inspiratie zorgen op Middelmors I .4 Noordwijk wordt bestolen reef die Hasselbaink toch een keekie' Ter Leede haalt weer fors uit maandag 25 MAART 2002 S5 nsburgse Boys verspeelt voorsprong tegen Scheveningen Nick Verwoerd isuRG - De gemeenteraad van Rijnsburg was zaterdag site op Middelmors. Voorzitter Cees Driebergen licht - ambitieuze nieuwbouwplannen van Rijnsburgse Boys n trad daarna als gastheer op tijdens het duel tussen 'helzwarten en Scheveningen. Of de politici zich daarbij al iuseerd hebben, is de vraag. In een matige wedstrijd e thuisclub in blessuretijd de overwinning glippen: 2- ai rgelijking met vorig weekeinde ontbrak Jasper Ketting. liddenvelder viel tegen Katwijk uit en moest afgelopen idag zijn enkel in het gips laten zetten. Roy Kappen- verving hem. art van de Rijnsburgers was formidabel. Reeds na 36 iden stonden zij op voorsprong. De door Wesley Slin- ]d aangespeelde Berry Charité passeerde opponent Sander Klapwijk en mikte schuin voor het doel de bal in de verste hoek: 1-0. Scheveningen was verrast, maar niet aan geslagen. De formatie van coach John Blok had al in de vierde minuut een antwoord klaar. Bij een vrije trap van Bas Lensink zaaide de mee naar voren gekomen Ron Cra mer verwarring en Jeffrey Rutten profiteerde: 1-1. Na het veelbelovende begin zakte het spelpeil naar een be denkelijk niveau. Er was te weinig beweging en veel passes waren onzorgvuldig. Het iets verzorgder spelende Scheve ningen had een licht veldoverwicht, maar slaagde er nau welijks in kansen te creëren. Eenmaal had Rutten, na een fraaie dieptepass van Jurgen Faerber, vrije doorgang, maar de spits schoot de bal te ver voor zich uit. Rijnsburg was ook eenmaal dicht bij een treffer. Uit een hoekschop van Kappenburg kopte Norbert van Lochem goed in, maar Kees Thies assisteerde doelman Amoud Toet op de doel lijn. Na de thee trok het gezelschap van trainer Wim Schaap het initiatief naar zich toe. Het veldoverwicht leverde de. Rijns burgers geen uitgespeelde scoringsmogelijkheden op. De beste kans was zelfs voor Scheveningen. Maurice Escalona troefde Michel Roest af en schoot vrij voor doel meters naast. Even later stelde de opgerukte Guillermo van Ber- kum topscorer Charité in staat om vanaf de rand van het strafschopgebied te vuren. De spits knalde over. Een pegel van Van Berkum en een gevaarlijke kopbal van Charité sor teerden evenmin effect. De in die fase ingevallen Patrick Heemskerk moest al weer vlot afhaken. Hij hield aan een forse charge van Thies een open wenkbrauw over. Schaap: „Dat was een aanslag. Ook Klapwijk ging tekeer tegen Charité. Dat hoort niet op het voetbalveld." In de slotfase werd de aanvalsdrang van de Rijnsburgers toch nog beloond. Juist op een moment dat Scheveningen even aanvallend dacht, brak de thuisploeg doeltreffend uit. Peter Freke vond Van Berkum, die in de diepte sprintte en Charité een niet te missen kans bood: 2-1. Na de veertien de competitiegoal van Charité volgde snel de domper. In blessuretijd stelde Cramer de ingevallen assistent-trainer Hans Tellier in staat om van dichtbij de 2-2 in te koppen. Blok was daarmee in zijn nopjes: „We hebben maar een paar kansen gehad. Als je dan tweemaal scoort mag je te vreden zijn." Dat Thies daarna nog zijn tweede gele kaart - dus rood - incasseerde, was van weinig belang. Rijnsburg- trainer Schaap toonde zich teleurgesteld: „We hadden de voorsprong niet meer mogen verspelen. Cramer en Tellier werden zomaar vrij gelaten. Jammer." Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, De Roode (77. Aalbersberg), Van Lo chem, Van Berkum; Koldenhof. Kappenburg (61. Heemskerk/ 81. De Mooy), Freke, Redel; Charité, Slingerland. Chris Hartman Voor FC Lisse voelde het e spel (i-i) tegen ASWH als verwinning. Door blessures lorsingen bestreed de de- tiekandidaat de nummer van de ranglijst met een p gehavend team. Trainer jj, Broring: „Als je dan toch ™-aelt, kun je alleen maar zijn." Lisse met Pasen optimaal ert, kan het Katwijk en (n op de ranglijst passeren, 'ag beginnen de Lissena- Amstelveen met een 2-1 prong aan de resterende 'Jn minuten van de eertijds ,t ikte wedstrijd tegen De 0( bengels. Twee dagen later n ze in Werkendam de aan met Kozakken Boys. tg: „Hoop doet leven. Het me in ieder geval deugd e ploeg de vechtlust op- 3( t die in dit soort wedstrij- z lodzakelijk is." rg et vertoonde spel was niet n dat op Ter Specke de lers twee en dertien van ofdklasse A tegenover el- tonden. Ondanks de afwe- d van Jerrel Linger, Ar- o Luxenburg, Dennis van Tom Clobus (gebles- Ralph Polman, Juul fielson en René van Wie- w (geschorst) -deed' hét ïstige FC Lisse nauwelijks voor de ploeg uit Hèn- lo-Ambacht. llend kon het elftal van g in de eerste helft weinig riigen. Daar stond tegen j lat de verdediging, met e de Romijn als betrouw- ptste man, weinig kansen Kan Kleef, die zijn vertrek Capelle heeft aangekon- ?n John Verbaan, het ko- seizoen speler van Kozak- ®foys, misten kansjes voor k iinig voetballende ASWH. e*p was doelman Peter Kr- ït te vlug af, maar tikte de mpast het doel. Van Kleef hoog over. FC Lisse pas na de pauze gevaar. Naarendorp, ditmaal 111 nvelder, deponeerde de ni een omhaal van Joost *l :d naast het doel van AS- ^$ok Nick Schnater en Ro- oever slaagden er niet in re s te verzilveren. irek aan beleving brengt ARC in zwaar weer Nick Schnater wurmt zich langs een ASWH-verdediger. Foto: Hielco Kuipers Een door Roel Gorré opgezette aanval leverde in de 54ste mi nuut wel een goal op. Izaak Ver hoeven profiteerde van een dek- kingsfout in de defensie van FC Lisse en bracht de stand op 0-1. Vier minuten later maakte FC Lisse weer gelijk. Hoever schoot de bal tegen de arm van verde diger Xander van der Veeke. Omdat er van opzet geen sprake was, hadden negen van de tien scheidsrechters de zaak afge daan met een schouderophalen. Arbiter Driessen zag een straf schop in de gebeurtenis, een ca deautje dat Berry Jansen dank baar omzette in de gelijkmaker. In het laatste half uur kozen bei de teams voor een tactiek waar bij de bal zo snel mogelijk in de richting van het vijandelijke doel werd getransporteerd. Die op portunistische manier van spe len leidde aan beide kanten tot kansen, maar niet meer tot tref fers. Met name FC Lisse, op rechts kwetsbaar omdat invaller Erwin Boekestijn geen meter meeverdedigde, mocht zich daarmee gelukkig prijzen. De betere mogelijkheden waren on miskenbaar voor ASWH. Invaller Eric van de Merwe was Janssen twee keer te vlug af, maar Onno Doeland en Verhoeven faalden in de afwerking. Ook doelpogin gen van Verbaan en opnieuw Doeland hadden geen resultaat. De laatste kopte naast. Schoten van Verbaan werden geblokt en gestopt door Kromhout. De enige die FC Lisse de over winning had kunnen bezorgen was Leonard. Keeper Willem- Jan Barendregt stopte zijn schot. Jack van den Berg, trainer van ASWH: „In de slotfase waren wij gevaarlijker, voor het overige was er nauwelijks krachtsver schil waarneembaar. Bij ons was duidelijk te merken dat jongens het volgend seizoen ergens an ders spelen. Vooral Van Kleef maakte er een potje van". Bröritig: „Je hoort mij niet kla gen over de uitslag. Vooraf had ik voor een punt getekend. In de eerste helft vond ik het een saaie pot. Pas na de eerste goal kwam er wat leven in de brouwerij." FC Lisse: Kromhout; Van Kins, Janssen, De Romijn. Dekker; Tan (61. Boekestijn) Naarendorp. Van Leeuwen; Leonard, Hoever, Schnater (82. Hussainali). Amstelveen - Ter Leede zette te gen De Beursbengels de opmars van de laatste weken voort en nam zo revanche voor de eerde re thuisnederlaag. De 0-4 over winning betekent dat keeper Thomas Waasdorp al zeven wedstrijden niet gepasseerd is. De supportersschare denkt zelfs dat er een tweede plaats in het verschiet ligt nu de ploeg 20 punten uit acht wedstrijden heeft gehaald. Trainer Arie La gendijk is voorzichtiger. „Het zou mooi zijn als we een perio- detitel kunnen pakken." Ter Leede (zonder de geschorste Marcel de Jong, op zijn plaats speelde Dennis Kramer) kreeg in de beginfase een paar kansen via Patrick Kalkema, die ama teur-international Mark Steur regelmatig de baas was. Pas vlak voor rust opende Ter Leede de score. Hicham Rbii werd ge vloerd door Rody Spaan en scheidsrechter Leushuis wees naar de stip. Frank Bloemheuvel verzilverde deze kans. Na rust nam Bob Hoogkamer de plaats in van Mark Jansen, die wegens een blessure in de kleedkamer achterbleef. Hoog kamer schakelde met succes spits Bryan Simons uit. Pas twintig minuten voor tijd ver ruimden de Sassenheimers de marge. Martin van Beelen rond de een voorzet van Patrick Kal kema af. Een minuut later werd Kalkema door Pim Langeveld de diepte ingestuurd. De spits (die onder andere in de belangstel ling staat van AGOW) was koel bloedig: 0-3. Rbii bepaalde twaalf minuten voor het einde de eindstand op 0-4. Ter Leede: Waasdorp; Kramer, Van Zeist. Bloemheuvel, Honsbcek; lansen (46.Hoogkamer). Langeveld (76. Schijt huizen); Kalkema, Campfens, Van Bee len (78 De Louw). Rbii. ei ster van der Hulst /e n - Dennis van den IJssel I ien microfoon nodig om e Dk buiten de kleedkamer nbaar te maken. „Als we rgaan, dan vliegen we er uit", brulde de coach tC tegen zijn spelers na van het verloren degra- ïel (2-1) met Marken. De laren berustten, tegen de Van den IJssel, al vroeg aireede helft in een neder- e coach miste beleving ploeg, en daarmee zei hij erkeerd. ARC moet zich maken over lijfsbehoud, is gelouterd in het spe- i erop-of-eronder-wed- i. ARC kan wat dat betreft voormalige eilandbewo- de leer. De Markenaren in de duels niet en mooi is in tijden van nood al lal geen vereiste. Opmer- as dat nota bene aanval- Ljrtijn Knol aan ARC-kant ;e was die van scheids- Van Hunnik geel kreeg. lediging van de Alphena- r poeslief voor met name j er Carlos Hasselbaink. ^horste verdediger Stefan ma ergerde zich eraan n van zijn teamgenoten rem trok. „Geef die Has- k toch een keekie." Aan lere zijde schuwde Erik is de botte bijl niet. Hij in de slotminuut zijn gele kaart. arkenaren beseffen waar voor ze spelen", constateerde Van den IJssel met een gezicht op onweer. „Van onze zijde was het zeer teleurstellend." En dat terwijl het spel van Marken, dat zijn centrale verdedigingsduo Jan Tuit/Henk Karremans miste, geen verrassingen kende. Met een stevig verdedigingsblok pro beerde de ploeg de deur geslo ten te houden en de verdedigers ramden, als het zo uitkwam, de bal in de richting van Hassel baink. Van den IJssel: „Een spits die goed is voor twee of drie momenten in een wedstrijd."' Tegen ARC waren het er aan merkelijk meer. Dat mocht de verdediging zich aanrekenen, maar ook Van den IJssel. Hij gokte op de buitenspelval en toch dook de broer van Jimmy Floyd, als eenzame aanvaller, geregeld achter de laatste linie op. En als hij zelf niet in sco- ringspositie kwam, stuurde hij zijn medespelers wel vooruit. „Dat komt ook doordat de spe lers tegen de man aan verdedig den en niet in de ruimte", aldus de coach. Het eerste doelpunt van Marken was voor Van den IJssel al een teken aan de wand dat het een moeilijke middag kon worden. Maurice Balkhoven verspeelde simpel de bal. Van den IJssel: „Als je overtuiging hebt, gebeurt dat niet." Jaap Comelis Teerhuis kon daardoor vrij voorzetten. Enkele meters voor het doel was er niemand om de scorende Ar nold Teerhuis een voet dwars te zetten. Het redelijk combineren de ARC bezat toen nog de veer kracht om de voorsprong onge daan te maken. Martijn Knol werd door Balkhoven wegge stuurd. Alleen voor keeper Eelco Zeinstra maakte de spits geen fout. ARC kreeg kansen genoeg om het duel naar ach toe te trekken, maar Cabeza schoot eerst hard naast en kon vervol gens niet profiteren van een grove verdedigingsfout van Stephan Kaay. Aan de andere kant liet Jaap Comelis Teerhuis een foutieve pass van Kenny van Grootveld onbestraft. Hassel baink liet Cabeza op slag van rust zien hoe je oog in oog met de keeper een kans afmaakt, 2-1. Wouter Verheij kon die actie vlak na rust niet nadoen. En daarmee had ARC meteen al zijn kruit verschoten. Het niveau van de Alphenaren zakte naar een zeer bedenkelijk peil. Duels gingen verloren, de flanken wer den overgeslagen (Van den IJs sel: We hebben geen linker spits') en achterin werd de deur wijd opengezet. Keeper Mark Kranendonk bleef als enige bij de les. Hij voorkwam doelpun ten van Pascal Hoogland, Chris- tiaan Teerhuis en Dirk Uithuisje, terwijl Edgar van Schie de ont snapte Hasselbaink in scorings- positie een nuttig duwtje gaf. „Dit was een dag die we juist vandaag niet hadden mogen hebben", zei Van den IJssel. Want ARC zag door de neder laag Marken tot op twee punten Dennis van den IJssel: woest. Archieffoto: Mark Lamers. naderen. Dat de overige degra datiekandidaten verloren (Ko zakken Boys, Katwijk, Beursben gels) of gelijk speelden (FC Lis se) was slechts een schrale troost. Van den IJssel beseft dat er nog zwaar weer op komst is. Hij moet de komende weken Ri chard Groeneweg en Mauricio Cabeza vanwege een schorsing missen. „We gaan een heel moeilijk slot tegemoet." ARC: Kranendonk; Van Orssagcn. Van Schie, Balkhoven, Bakken Gelderblom (73. Ben Said), Van Grootveld (59. Lefe- ber), Verheij, Groeneweg; Cabeza, Knol. door Gertjan van Geen noordwijk - Het mag misschien een boude voor spelling zijn, maar Excelsior Maassluis wordt de nieuwe kampioen van de hoofdklasse A. De schoonheid van de shirts is weliswaar omgekeerd evenredig met het vertoonde voetbal, het belet de tricolores niet punten te halen. Zaterdag tegen Noordwijk was het er maar eentje, maar op de Duinwetering had geen Excelsior-aanhanger daar meer op durven hopen. Of ze er nu recht op hebben of niet, of ze het in reguliere speeltijd doen of ver in blessuretijd, of de tegenstander in degradatienood is of tot voor kort in de titelrace was, de Maassluizenaren sta pelen mirakel op mirakel. Zaterdag duurde het tot de zevende minuut van de blessuretijd, maar de 2-2 werd door Hans-Jörgen Nicolai prachtig bin nen geschoten. Natuurlijk uitte elke Noordwijk-fan binnens monds of hardop verwensingen richting de scheidsrechter. Die had om onduidelijke redenen zo lang laten doorspelen. Extra tijd vanwege bles surebehandelingen kon het nooit geweest zijn, dus moest het wel vanwege tijdrekken zijn. Maar de ploeg die zich daar het meest aan schuldig had gemaakt, was ook de ploeg die in de 90ste minuut op achterstand stond. Excelsior Maassluis dus. De tricolores werden zo ruimhartig bevoordeeld door de punctuele leidsman. Ze lieten geen kans onbenut om het rustig aan te doen. De pupillen van trainer Richard Grootscholten hadden ook wel door dat ze zaterdag de mindere waren. Noordwijk heerste ruim een uur, net als in de heenwedstrijd. Die ging weliswaar met 4-0 verlo ren, maar Noordwijk was destijds ongenadig in het mes gelopen. Waar Excelsior vier van de vijf kansen benutte, verzilverde Noordwijk een veel voud aan mogelijkheden niet. Het geeft de kracht aan van het hedendaagse Maassluis. De koploper heeft een verliespunt minder dan naaste achtervolger Capelle, maar dwingt het geluk in die mate af, dat de titel voor het eerst in elf jaar binnen bereik ligt. In 1991 was Excelsior Maassluis voor het laatst de beste op het hoogste niveau. Toen werd het kampioen in de eerste klasse B. Saillant detail: in de strijd om de algehele zaterdagtitel werd het tegen Quick Boys een kwartier in blessuretijd 'bestolen', waardoor de Katwijkers uiteindelijk zaterdagkampioen wer den. Excelsior Maassluis is dit jaar 'lucky'Vorige week tegen FC Lisse boog het in de laatste drie minuten een nadelige 1-2 om in 3-2. Zaterdag werd dat hu zarenstukje niet herhaald, maar de kunst van het punten stelen was er niet minder om. Noordwijk kon daarbij nauwelijks een verwijt gemaakt wor den. De ploeg van Andries Wendt - hij hoopt nog steeds dat zijn baan als interim-trainer voor ko mend seizoen wordt omgezet in een vaste aan stelling - overklaste in de eerste 45 minuten de trotse koploper. Aanval op aanval legde Noord wijk - met Michael van der Laan op de plaats en met de aanvoerdersband van de geschorste Ar nold Reinders - tegen de defensieve Maassluize naren op de mat. Erg doeltreffend was het niet en 'dus' scoorde Excelsior Maassluis. In de 17de mi nuut was Oscar Laguna Burgos het meest attent bij een comer: 0-1. Gelukkig voor Noordwijk, dat Jelle Korbee na een half uur verloor met een knieblessure, bekroonde Lars de Kort zijn steeds beter wordende spel twee keer. Vlak na de openingstreffer ging hij goed door in een aanval die op niets leek uit te lopen en schoot hij fenomenaal de bal in de verre kruising. Ver in de tweede helft, de krachten vloeiden lang zaam weg bij de thuisclub, was het weer De Kort die de aandacht opeiste. Ditmaal trof hij met een niet al te hard schot vanaf de rand van het straf schopgebied doel: 2-1. Het leek voldoende voor de zege, ware het niet dat Nicolai de eerste goal van De Kort nagenoeg kopi eerde. Dat Emanuel Freire Monteiro de bal met de hand had klaargelegd voor de Excelsior-verdedi- ger was de arbiter even ontgaan. Dertig seconden later merkte hij wel op dat de tijd nu echt verstreken was. Noordwijk: Korff; Kottenliagen. korbee. (30. Ten Brinkel. Van Ophuizen. Van der Niet; Wim de Jong, Van der Laan. Pa- HOOFDKLASSE A Derde periode: Noordwijk-Excelsior M 2-2 (1-1). 17. Os car Laguna Burgos 0-121Lars de Kort 1 - 1, 70. Lars de Kort 2-1, 97. Hans-Jórgen Nicolaï 2-2 Scheidsrechter: Geuze Toe schouwers: 750. Gele kaarten: Ben Kot- tenhagen. Michael van der Laan. Martin van Ophuizen (Noordwijk). Hans-Jórgen Nicolai, Richard Rasens (Excelsior Maas sluis). FC Lisse-ASWH 1-1 (0-0). 54 Izaak Ve- hoeven 0-1. 58 Berry Janssen 1-1 (straf schop) Scheidsrechter: Driessen Toe schouwers: 800. Gele kaarten: Martin van Kins (FC Lisse). Paul Koster. Xander van der Veeke (ASWH). Quick Boys-Katwijk 3-0 (1-0). 29. Erwin Beltman 1-0, 70. Brian Mussche 2-0, 90. Martin Bekx 3-0 Scheidsrechter: Bonnga Toeschouwers: 3700 Gele kaarten: Glen van Dam, Raymond Flaton (Quick Boys). Toine l'Ami, Jean-Paul Verkade (Katwijk) Rijnsburgse Boys-Scheveningen 2-2 (1-1). 1. Berry Charité 0-1, 4. Jeffrey Rutten 1-1, 86. Berry Charité 1-2, 95. Hans Tellier 2- 2. Scheidsrechter: Hoekstra. Toeschou wers: 800. Gele kaarten: Michel Roest, Mi chael de Roode, Wesley Slingerland (Rijns burgse Boys), Sander Klapwijk (Scheve ningen) Rode kaart: Kees Thies (96. 2x geel - Scheveningen). Beursbengels-Ter Leede 0-4 (0-1). 44 Frank Bloemheuvel 0-1 (strafschop). 71. Martin van Beelen 0-2, 72. Pim Langeveld 0-3. 78 Hicham Rbii 0-4 Scheidsrechter: Leushuis. Toeschouwers: 300 Gele kaar ten: Jos Haelermans. Rody Spaan (Beurs bengels). Capelle-Kozakken Boys 2-0 (1-0). 19. Jef frey Reith 1-0, 80. Silvester Hoogeveen 2- 0. Scheidsrechter: Den Haan. Toeschou wers: 1000. Gele kaarten: Robert de Heer, Freek Vorthoorn (Kozakken Boys). Byzon- derheden: Mare Santegoets miste een strafschop in de 75e minuut. Marken-ARC 2-1 (2-1). 5. Arnold Teerhuis 1-0, 14. Martijn Knol 1-1, 44. Carlos Has selbaink 2-1. Scheidsrechter: Van Hunnik. Toeschouwers: 150. Gele kaarten: Martijn Knol (ARC). Rode kaart: Eric Teerhuis (90. 2x geel - Marken) Excels M. 21 13 4 4 43 40-21 Capelle 19 10 6 3 36 25-16 ASWH 20 10 6 4 36 45-24 Ter Leede 21 9 6 6 33 42-24 Noordwijk 21 10 3 8 33 36-30 Scheven 21 8 7 6 31 24-27 Quick Boys 21 9 3 9 30 33-27 Rijnsb B 20 8 4 8 28 37-32 ARC. 21 8 3 10 27 33-34 Koz Boys 19 8 2 9 26 29-25 Marken 21 7 4 10 25 19-42 Katwijk 20 5 6 9 21 18-28 FC Lisse 19 5 5 9 20 36-44 Beursb 20 2 1 17 7 12-55 Derde periode Ter Leede 4-10 Kozakken B 4- 7 Excelsior M 4-10 Capelle 3- 6 HARRY TALSMA Harry Tals- ma keert terug bij FC Lisse. Talsma was na de fusie in 1981 de eerste trainer van de zater dagselectie. Zeventien jaar na zijn vertrek wordt Talsma, die bij Hoofddorp, Zandvoort- meeuwen en Roodenburg werkte, trainer van het tweede team van de zaterdagsectie. Programma volgende week: Kozakken Boys-ASWH, De Beursbengels-FC Lisse (restant), Capelle-Rijnsburgse Boys (Zater dag). Katwijk-Capelle, Kozakken Boys-FC Lisse (2e paasdag) Topscorers: 1. John Verbaan (ASWH) 16 goals. 2. Berry Charité (Rijnsburgse Boys), Mare Santegoets (Kozakken Boys) 14 goals. 4. Maurizio Cabeza (ARC). Henk Roeland (Capelle) 12 goals. 6. Emanuel Monteiro (Excelsior M). Hicham Rbn (Ter Leede) 10 goals. 8. Erwin Beltman (Quick Boys) 9 goals. HOOFDKLASSE B Derde periode: Roda Boys-DOVO .2-1 Hoek-SDV Barneveld 5-1, Spijkemsse-IJs- selmeervogels 1-3. Huizen-Kloetinge 5-1. Barendrecht-Sparta Nijkerk 0-2. Del- tasport-Bennekom 2-4, GVW-Zwart Wit '28 0-0. Huizen21-44 Barendrecht. 21-31 Zwart Wit"28 21-37 Spijkemsse 20-28 Hoek 21-36 D0V0 21-28 Bennekom 21-33 IJss'vogels. 20-23 Kloetinge 20-32 Sparta N 19-19 GVW 20-32 Roda Boys 19-16 Deltasporta- 21-32 SDV Barnev 21- 7 HOOFDKLASSE C Derde periode: Flevo Boys-HZW 4-0, WOG-Urk 4-2, WHC-Be Quick '28 0-2, Spakenburg-Nunspeet 1-1. Leeuwarder Zwaluwen-Genemuiden 1-2, SDCP- Drachtster Boys 3-2, ACV-Harkemase Boys ACV 19-41 Nunspeet 21-28 Be Quick'28 21-41 WOG 18-23 Spakenb++ 20-37 Flevo Boys 21-23 Genemuiden 21-36 Harkem B 20-19 Putten 21-36 Leeuw Zw 19-16 Urk 21-35 Drachtster B 20-13 WHC 20-29 HZW 20- 9 Derde periode BeQuick'28. 4-12 Flevo Boys 4- 9 ACV. 4-10 Genemuiden 4- 7 EERSTE KLASSE B Derde periode: Strijen-Voorschoten '97 1 8, Zevenhoven 's-Gravenzande SV 2-2, T0GR-D0T0 3-0, Lyra-NSW 1-2, SH0- NTW 3-0, RVVH-Groote Lindt 3-0. SH0++ 19-38 Gravenzande 19-23 T0GR+ 19-34 NSW 19-23 D0T0 19-31 NTW 19-22 RWH 19-31 Groote Lindt 19-20 Voorschoten 19-30 Zevenhoven 19-17 Lyra 19-26 Strijen 19-12 Derde periode RWH 4-10 Voorschoten 4- 7 SH0++ 4- 8 D0T0 4- 7 TWEEDE KLASSE C Derde periode: Forum Sport-BMT 1-2, PEC Den Haag-KRV 0-3, DSO-Nootdorp 3- 2, JAC-Die Haghe 3-0. Honselersdijk-Mon- ster 0-3, Naaldwi|k-RCL 0-1. JAC RCL BMT KRV DS0 Naaldwijk 19-42 Forum Sport 19-23 19-38 Honselersd 19-23 19-35 Monster 19-30 Nootdorp 19-29 Die Haghe 19-29 PEC Den H 19-22 19-20 19-19 19-10 PEC Den Haag degradeert. Derde periode JAC++ 4-12 Naaldwijk 4- 9 RCL 4-12 KRV 4- 9 DERDE KLASSE A Derde periode: HPSY-Valken '68 1-5. SEV-Sleutels 0-1, Alphia-Hazerswoudse Boys 0-1. MVKV-Lugdunum 1-0. SV '35- WSB SJC DWO LFC Foreholte 20-48 Oosterheem 18-21 19-41 Leidsche B 19-21 RFC'95 Marine De Jagers DVC trick de Jong: De Kort. Van Dam. Pitti. 18-39 20-31 19-29 Schipluiden 17-26 GWS 19-25 Tweede periode WSB 8-20 SJC Foreholte 7-13 RFC'95 Leiden 4-1, BSC '68-Öecstceest 2-0 Valken 19-43 SËV 19-24 i Sleutels 19-41 Leiden 19-24 SV'35 18-36 BSC'68 19-19 MVKV 19-33 Hazersw 8 19-16 Oegstgeest 19-30 Alphia 18- 8 Lugdunum 19-27 HPSV 17- 6 Derde periode Valken'68 4-10 Lugdunum 4- 7 SV'35 4-10 Sleutels 4- 7 VIERDE KLflfcSE A Derde periode: Abbenes-Wassenaar 0-1, UVS-Roodenburg 1-1, Aarlanderveen- SVOW 0-1, Blauw Zwart-Koudekerk 2-1, Semper Altius-TAW 4-1, Anston '80-Ka- gia 1-0, LSW '70-Woubrugge 0-5 Semper Alt 19-55 Roodenburg 19-28 Blauw Zwart 21-43 Abbenes 22-24 Wou brugge 19-41 Wassenaar Koudekerk 20-33 TAW Kagia 20-33 SV0W Anston'80 22-33 UVS LSW'70 20-29 Aarlanderv Derde periode Blauw Zwart 4-10 Semper Alt Woubrugge 3- 9 SVOW 4- 8 VIJFDE KLASSE A Tweede periode: GWS-LFC 3-2. Leidsche Boys-Oosterheem 4-3, WSB-Schipluiden 1-1. DW0-De Jagers 3-1. DVC-Marme 1-1. Foreholte-RFC '95 3-5, SJC is vrij. 20-19 21-19 20-18 21-17 22- 7 3- 9 1-9-20 20-15 18-14 18-13

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21