Personeel Personeel Personeel Wonen Wonen Wénen Wonen 1 Getse Brockhoff Boswachter v/m 36 Tuinman/hovenier v/m 36 Van der Meer en Hoe wil jij werken? ir randstad m Commercieel medewerker verhuur m/v TE HUUR ^DE LEEUW IRDAG 23 MAART 2002 E M E ENT E ;ATWIJK X ilwijk is een middelgrote gemeente, itraal gelegen in de Randstad, gemeente met een gezond financieel it die investeert in de toekomst, zee, het strand en de duinen zijn trek bij de inwoners en toeristen, de ruim 40.000 inwoners en meer 1000 ondernemingen staan 300 dewerkers van de gemeente klaar. HOLIDAY INN LEIDEN zoekt voor een van haar medewerksters een ruime kamer of etage, per 1 mei. Heeft u woonruimte beschikbaar? Belt u met Maijolyn van Wieringen 071 - 5355501 of mail naar hotel holiday-inn-leidcn.com Het doel van de afdeling Groenvoorziening is het ontwikkelen van beleid voor en het ontwerpen, aanleggen en beheren van de openbare groenvoorzieningen inclusief vijvers en waterpartijen, de algemene begraafplaats, de gemeentelijke buitensport accommodaties en het recreatiegebied "De Pan van Persijn". Binnen de afdeling zijn op dit moment twee functies vacant. Voor het recreatiegebied "De Pan van Persijn" is momenteel de functie vacant van: uur vacaturenummer 07B/02/01 uur Het recreatiegebied "De Pan van Persijn", ook wel "Panbos" genoemd, is een binnenduinbos van 43 ha met verschillende recreatieve voorzieningen, zoals een hertenkamp, een geitenwei en diverse speelvoorziemngen. Het gebied wordt beheerd door twee boswachters waarvan u er één kunt zijn. Het bos is een geliefd wandel- en speelbos in de binnenduinrand van de gemeente Katwijk met een regionale functie Het ligt nabij vliegveld Valkenburg in de gemeenten Katwijk en Wassenaar en maakt deel uit van het natuurmonument Berkheide. Voor de ingang van het gebied staan twee woningen waarvan er één beschikbaar is voor deze functie. Uw functie omvat - het opstellen van werkplannen in samenspraak met uw collega boswachter; - het instandhouden van de recreatieve voorzieningen en tevens verder ontwikkelen van de natuurwaarden van het gebied; - het houden van toezicht op de naleving van regels en wetten die voor het gebied gelden door o.a. bezoekers; - het geven van voorlichting aan publiek door o.a het geven van rondleidingen, - het uitvoeren van surveillancediensten op basis van gemaakte roosters, ook tijdens de weekeinden, - het verrichten van onderhoudswerkzaamheden die veelal in samenwerking met het werkvoorzieningsschap worden uitgevoerd; - het verrichten van alle overige voorkomende werkzaamheden in het gebied. Wij vragen - bij voorkeur een lagere beroepsopleiding in de "groene sector" aangevuld met een opleiding in de richting van bosbouw/natuurbeheer; - het bezit van het diploma voor Bijzonder Opsponngs Ambtenaar (BOA); - goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen, - de bereidheid om op verschillende tijden te werken, o.a. in weekend diensten in een roulatiesysteem; - de bereidheid intrek te nemen in de beschikbare dienstwoning. Wij bieden een salaris van maximaal 2.137,- bruto per maand (functioneel schaal 6) afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en een onregelmatigheidstoelage van 300,- bruto per maand Voor het bureau "Groen" van de afdeling Groenvoorziening zijn wij op zoek naar een: vacaturenummer 11 B/02/01 Uw functie omvat de volgende werkzaamheden: - het aanleggen en onderhouden van openbaar groen, - het bedienen van diverse machines; - het dagelijks onderhoud van hel mateneel; - het te woord staan van burgers en zo mogelijk doorverwijzen; - het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Wij vragen - een afgeronde VMBO-opleiding aangevuld met de vakopleiding Groot Groen of een vergelijkbare opleiding, - affiniteit en ervaring met machines; - het bezit van een rijbewijs BE; - goede contactuele vaardigheden en een collegiale en dienstverlenende houding; - affiniteit met ecologisch groenbeheer. Wij bieden een salaris van maximaal 1.930,- bruto per maand (functioneel schaal 4) afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Algemene informatie De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals gemeentelijke hypotheekregeling, spaarloonregehng, kinderopvangregeling, ruime studiefaciliteiten en mogelijk heden om volgens een cafetariamodel verlofdagen te (ver)kopen en om met (fiscaal) voordeel een pc of fiets aan te schaffen. Bij blijvend goed functioneren behoort plaatsing in de uitloopschaal tol de mogelijkheden. Verdere informatie over de Gemeente Katwijk vindt u op www.katwijk.nl Informatie over de functies Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer J Oudshoom, hoofd van de afdeling Groenvoorziening, telefoon 071-40 62 260. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 8 april a s sturen naar de Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, antwoordnummer 14009, 2220 VB Katwijk, onder vermelding van het bij de functie vermelde vacaturenummer op brief en enveloppe. Een postzegel plakken is met nodig. U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-40 62 397 of mailen naar het e-mailadres vacatures@katwijk.nl Dc gemeente Katwijk voert een modem personeelsbeleid tvaarin flexibiliteit tn nwhilt- ^,11""*""—"" "«w- ten centraal staan Ook streeft de gemeente naar een evenredige vertegenwoordiging 'ACQUISITIE WORDT NIET" van allochtone en gehandicapte medewerkers, coals bedoeld in de Wel SAMEN en de QP ppys GESTELD. WAGVV Zij. mils zij voldoen aan de gestelde eisen, worden uitgenodigd te solliciteren. Voor Landelijk wonen! in de driehoek: Wen - Alphen a/d Rijn en Nieuw Vennep Kijkt u op! www. goedhartvastgoed, nl of ■g naar onze woningkrant, 0172-509973 Goedhart Vastgoed ndaag tot 16.00 u en maandag vanaf 9.00 u. POTGIETERLAAN 8 H Prachtig wonen in hartje Leiden. Op luttele minuten van het cen trum, centraal station en LUMC, is in 1999 het fraaie Atrium-appar tementencomplex "Den Stadsjonker" gebouwd. Rustig gelegen met voldoende vrij parkeren rondom het gebouw, rijdt, wandelt of fietst u direct naar het centrum en de uitvalswegen. Aangeboden wordt een fraai en ruim 3-kamer appartement van ca. 95 m2. De woning verkeert in nieuwstaat en kan zo betrokken worden. Ind: beveiligde entree, lift naar 2e etage: hal, toilet, wasmachine-CV-ruimte, hob by/werkkamer aan voorzijde, verzorgde badkamer met ligbad/dou che en wastafel, ruime hoofdslpk, leuk speelse en lichte woonka mer met toegang naar zonnig balkon, uitzicht gevend op de groene patiotuin. De keuken is compleet uitgevoerd met inbouwapp w.o. vaatwasser en koelkast. De berging bevindt zich op de begane grond. De (afkoopbare) erfpachtcanon is fiscaal aftrekbaar en be draagt (netto bij 52%ca. 150,-per maand. De servicekosten zijn 82,- per maaand. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 164.000,- k.k. MAKELAARDIJ Dorpsstraat 54, Noordwukerhout, tel. 0252 37 76 60 Fax 0252 37 01 24, www.vandermeer - makelaardij.nl Job Life' van Randstad biedt je een manier van werken die is afge stemd op jouw wensen en behoeften. Wil je kort of lang werken, wil je begeleiding en advies, wil je een opleiding volgen, of gewoon afwisselend werk? Het kan allemaal, want lobLife' is voor iedereen. Dus: Join iobLife'. Join Randstad. Kom naar een vestiging of bezoek onze site voor meer informatie. I algemeen Commercieel medewerker verkoop reizen m/v Voor een touroperator in Roelofarendsveen die gespecialiseerd is in verre, exclusieve reizen naar Afrika en Australië zijn wij op zoek naar een commerciële verkoper. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: het voeren van verkoopgesprekken met de klant, offertes maken, contact onderhouden met de lokale agenten in Afrika en Australië, het op maat samenstellen van de reizen en alle andere voorkomende werkzaamheden. Beschik je over zeer goede contactuele en communicatieve vaardigheden, ruime kennis en affiniteit met Afrika en Australië, hbo werk- en denkniveau, aantoonbare commerciële werkervaring (ervaring in de reiswereld is geen vereiste wel een pré) en weet je van aanpakken, dan is dit de baan voor jou! Informatie bij Leonie van de Velde, tel. (071) 581 23 10, Leiderdorp, Reaal 5. Voor meer vacatures: www.randstad.nl 05] Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 10S0 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelRng: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorfwis Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. I UultfRcat Onze autoverhuurdivisie presenteert zich als MultiRent. De bedrijven die daartoe behoren, kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Een uitgebreid en zeer divers wagen park van nieuwe auto's (alleen in Katwijk zijn het er al meer dan 100) maakt MultiRent tot één van de grootste verhuurorganisaties in het westen van Nederland. Voor MultiRent Leiden zijn wij op zoek naar een: Vacaturenummer: In ons kleine en dynamische team ga je je bezighouden met het veihuren MRL0201 van autQ.s je Uanten te ^,0^ maakt reserveringen, contracten en facturen én je zorgt voor een goede planning. Daarbij hoort ook het ophalen en wegbrengen van auto's door onze oproepkrachten. Daarnaast ben je de rechterhand van onze vestigingsmanager die je bij zijn afwezigheid vervangt. Voor deze functie vragen we: - het bezit van rijbewijs B - stressbestendigheid - goede communicatieve vaardigheden - de bereidheid om ook op zaterdagen te werken Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job bij een hart stikke goed en betrouwbaar bedrijf? Stuur dan snel een handgeschre ven sollicitatiebrief, onder vermelding van het betreffende vacaturenum mer naar Motorhuis Groep. afd. Personeel Organisatie, postbus 1. 2160 AA Lisse. Wil je eerst meer weten, dan kun je bellen met de heer R. Mol (071-531 00 01). AUTO- EN BESTELWAGENVERHUUR Medewerkers van de Motorhuls Groep hebben altijd een streepje voor Aantrekkelijke autortgeling Winstdeling Studiekostenvoorzleningen Bedtijlsspaarregeling Hoge personeelskortingen lóók op brandstof) Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Bedrijfs- kantoorruimte annex laboratoriumruimte Einsteinweg 5 te Leiden "f DE RAAD VASTGOED Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk tele Het gebouw is gelegen op een goede locatie, in het hart van het Science Park te Leiden nabij de snelwegen A-4 en A-44. Tevens is het complex uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer, het centraal station is gelegen op enige minuten loopafstand. Op het terrein is ruim voldoende parkeergelegenheid voor u en uw bezoekers Op korte termijn zal het gebouw leegkomen. Het betreft hier ca. 1.430 m2 bedrijfs-, kantoorruimte annex laboratorium. Voor meer informatie of een eventuele bezichtiging van bovengenoemde ruimte kunt u contact opnemen met onze vastgoedadviseurs onder telefoonnummer 071-4051414. De Raad Vastgoed biedt tevens diverse kantoor- en bedrijfsruimten aan in Hoofddorp, Haarlem, Leiden, Rijnsburg, Katwijk, Bodegraven, Nieuw Vennep en Lisse. Voor een volledig overzicht van onze beschikbare panden, meer informatie of eventueel een bezichtiging kunt u contact opnemen met één van onze medewerkers op bovengenoemd telefoonnummer. Ook kunt u onze website bezoeken voor uitgebreide informatie over onze pan den op www.deraad.nl. ons e-mailadres is: info@deraad.nl Alphen a/d Rijn Europaplein 2 Hoofddorp Kruisweg 1031 Katwijk Andreasplein 14 Leiden Molenwerf 4-6 Lisse Kanaalstraat 84a Rijnsburg Rijnsburgerweg 100 Sassenheim Hoofdstraat 220 Bel voor taxatie en informatie ons centrale nummer: 071-4051616 Dé taxateur van de regio Taxeren is vakwerk! Uw huis laten taxeren voor bijvoorbeeld een hypotheek of een nalatenschap? De Leeuw Taxateurs weten uw woning op de juiste waarde te schatten. Dankzij onze gespecialiseerde kennis van de woningmarkt besparen wij u tijd én geld; met een professionele taxatie die iedere geldverstrekker accepteert. In deelplan 10 van Getsewoud te Nieuw-Vennep wordt een zeer grote va riatie aan woningen gerealiseerd waaronder 123 koopwoningen van het type Kwarts, Saffier en Smaragd. Langs de Venneperweg worden de 27 statige Kwartswoningen met dwars- kappen gebouwd. Koopsommen vanaf 286.000,- v.o.n. De 57 royale parkwoningen Smaragd zijn gelegen aan het Herfstpark en worden voorzien van een zonnige daktuin van circa 36 m2. Koopsommen vanaf 305.000,- v.o.n. Tevens worden in het plan 39 Saffierwoningen gerealiseerd aan de groene wig. Koopsommen vanaf 292.000,- v.o.n. Een uitgebreid informatiepakket is beschikbaar bij: Verkoopcentrum Getsewoud Venneperweg 350, Nieuw-Vennep. Telefoon: 0252-621716 Openingstijden: Maandag, woensdag en vrijdag van 14.00 uur - 17.00 uur en zaterdag van 11.00 uur - 13.00 uur. Nieuwbouwmakelaars NVM

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 41