n aan het Spaarne Netwerkbeheerder parttime ECG-laborant m/v teamleider radiologie leerlingen mediscit-beeldvormen technisch laborant (T)ROTS IN DE BRANDING Voorschoten WIJ JIJ WIJ JIJ WKKKMÊmÊÊmffltm WIJ JIJ Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk CHL NETHERLANDS B. V. ZATERDAG 23 MAART 2002 GEZOCHT: ZONNIGE ONDERNEMER VOOR ONS STRANDPAVILJOEN PALM PLAZA! De baan: Je bent verantwoordelijk voor het bedrijfsresultaat van Palm Plaza en de uitvoering van de dagelijkse werkzaamheden. Je geeft leiding aan circa 10 oproepkrachten. Het profiel: Je bent 30 a 35 jaar, flexibel en doortastend. Je geeft op enthousiaste wijze leiding en bent een teambuilder. Je houdt van drukte en werkt graag de hele zomer door. Solliciteren of meer weten: Neem vóór 28 maart 2002 contact op met Petra Frankfort, Manager P&O van de Hotels van Oranje, e-mailadres p.frankfort@hotelsvanoranje.nl, telefoonnummer 071 - 367 68 29. PC SCHOOLVERENIGING Het bestuur van de Protestants Christelijke Schoolvereniging Voorschoten heeft voor twee van haar basisscholen m.i.v. 1 augustus 2002 de volgende vacatures: V ÖÏS'C lIÖT A. Gevers Deynoot (ca. 220 leerlingen verdeeld over 9 groepen; groeiende school in een nieuw gebouw in het centrum van Voorschoten). - Een leerkracht (m/v) voor groep 1/instroom; 2Vi dag per week (WTF 0,5426) B. Het Kompas (ca. 425 leerlingen verdeeld over 17 groepen; in een scholencomplex in de wijk Noord-Hofland. Er is een plan van aanpak om per 2005 te komen tot een nieuw gebouw) - Een leerkracht (m/v); WTF 1,000 (ook degenen, die in deeltijd willen werken worden uitgenodigd te reageren). Groep in overleg. We zoeken leuke, enthousiaste collega's die: een positief christelijke levensovertuiging hebben en daaraan vorm en inhoud weten te geven in het onderwijs, breed inzetbaar zijn. binnen het klassikale onderwijs aandacht hebben voor de individuele leerling, over goede contactuele eigenschappen bezitten. - een waardevolle inbreng kunnen hebben binnen onze teams. We bieden: - uitdagende werkplekken met voldoende ruimte voor zelfontplooiing. - goede begeleiding. scholen, die in beweging zijn en waar met plezier wordt gewerkt. Ben je geïnteresseerd en wil je meer weten, bel dan voor inlichtingen met: A. Gerard Jonk, directeur, tel. 071-56124^7 (school), of 071-5617613 (thuis) Iepko Weijdema, adjunct-directeur, tel. 071-5611869 (school), of 071-5323860 (thuis) B. Hans Verweij, directeur, tel. 071-5763579 (school), of 071-5760815 (thuis) Liesbeth van der Slik, adjunct directeur, tel. 071-5763579 (school), of 06-29380495. Sollicitatiebrieven met CV en referenties kun je binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het bestuur, t.a.v. mevr. A. Ch. de Vries-Boekestein, Ter Wadding 20,2253 LX Voorschoten. De belde vestigingen van het regionale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam, maar er zit nog meer achter. Een rivier Is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veran derend landschap. Precies wat wij als eigentijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samenwerkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De Inzet van elke medewerker is daarbij essentieel, ledereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïntegreerde zorg verlening. Waar nodig ondersteund door kwallteitsopleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwongen sfeer In het Spaarne Ziekenhuis Is de communicatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutilleerde werkomgeving ontstaan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ont vangen. De arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen, er is een regeling kinderopvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het fletsenplan en spaarloonregellng. Zo Is werken In de gezondheidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2004 verhulzen we naar een nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpollkllnische locatie. Op de zorgeenheid cardiologie van ons ziekenhuis is een vacature voor een 12 uur per week in de ochtenden bieden je een afwisselende baan in een dynamisch team van jonge cardiologen en enthousiaste medewerkers op een dynami sche unit. De polikliniek bestaat uit twee locaties (Heemstede en Haarlem). Met een team van doktersassistenten worden de werk zaamheden rondom de ontvangst, begeleiding en administratie ve verwerking van de spreekuren uitgevoerd. Door wijzigingen in het werkschema staan de definitieve werktijden nog niet helemaal vast (intentie is drie ochtenden per week). Je salaris bedraagt op FWG-niveau 30 minimaal 1.336,- en maximaal 1.988,- bruto per maand (fulltime basis). Voor de afdeling Beeldvormende Technieken van ons ziekenhuis zoeken wij een 36 uur per week bieden je een werkomgeving die volop in ontwikkeling is. Ons team bestaat inmiddels uit 40 laboranten, 12 administratief medewerkers en 7 radiologen. Op de afdeling radiologie zijn alle moderne modaliteiten aanwezig inclusief een Multislice Spiraal CT en een 1,5 Tesla MRI. De afdeling en kliniek zijn filmloos. Als hoofdtaken coördineer je de dagelijkse werkzaamheden, stem je activiteiten en personeelsinzet op elkaar af en coach je mede werkers. Daar horen natuurlijk ook functioneringsgesprekken bij. Dat je de kwaliteit van de dienstverlening bewaakt, toetst en ontwikkelt, zien wij eveneens als een zeer belangrijke taak. Als je wilt meegroeien en in jezelf wilt investeren, dan zien wij je graag reageren. Je salaris bedraagt op, FWG-niveau 55 minimaal 1.936,- en maximaal 3.073,- bruto per maand. beschikt over een MBO-diploma, aangevuld met een opleiding tot ECG-laborant of je bent bereid deze opleiding te volgen. Je bent stressbestendig, nauwkeurig, je kunt zelfstandig en in teamverband werken. Je schriftelijke reactie met c.v. en vermelding van vacature nummer B/0153/IS kun je voor vrijdag 5 april 2002 richten aan het adres onderaan in deze advertentie. m/v beschikt over een relevante opleiding op HBO-niveau. Bij voor keur heb je een opleiding voor midden management of kader opleiding gedaan. Je kunt goed zelfstandig werken en bent in staat prioriteiten te stellen bij het indelen van de dagelijkse werkzaamheden. Je toont initiatief met betrekking tot verbetering van de kwaliteit van de uitvoering van de dienstverlening. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Je schriftelijke reactie met c.v. en vermelding van vacaturenum mer E/0216/IS, kun je voor vrijdag 5 april a.s. richten aan het adres onderaan deze advertentie. 36 uur per week, incl. 4 uur lestijd m/v bieden je als leerling medisch-beeldvormend technisch laborant na diplomering een zelfstandige werkkring waarin je samenwerkt met collega-laboranten en radiologen en röntgenonderzoeken doet van het skelet, buik en thorax, alswel CT- en MRI-scans vervaardigt. De duale opleiding tot MBRT-er is een vierjarige HBO-opleiding. Na een basisperiode van 13 weken theorie, ben je werkzaam als leerling op de afdeling beeldvormende techniek, waarbij praktijk- en theorieperioden elkaar afwisselen. Tevens volg je stages op de afdeling Radiotherapie en Nucleaire Geneeskunde. Het theoretische deel van de opleiding wordt verzorgd door de Hogeschool Haarlem. Je salaris bedraagt, na de beroepsvoorbereidende periode, 996,- bruto per maand. Tijdens de beroepsvoorbereidende periode ontvang je zakgeld op basis van het minimumloon. beschikt over een afgeronde HAVO-opleiding (of gelijkwaardig) met de vakken wis- en natuurkunde in je pakket. Je bent minimaal 17 jaar en 8 maanden en je hebt een maximale affiniteit met de zorg voor patiënten, de begeleiding en de voor lichting. De combinatie zorg en techniek trekt je aan. Je schriftelijke reactie met c.v. en vermelding van vacaturenum mer E/0217/15 kun je voor vrijdag 5 april 2002 richten aan onder staand adres. Meer informatie over de functie ECG-laborant wordt graag aan je verstrekt door Gerrit Andela, hoofd zorgeenheid cardiologie, telefoon (023) 514 15 16, sein 4323. Meer informatie over de functies en het opleidingstraject BVT wordt graag aan je verstrekt door Margareth van Nooijen, teamleider afdeling radiologie, telefoon (023) 514 13 09, sein 4141 of José Beets, telefoon (023)514 21 90 of (023) 514 27 19. Spaarne Ziekenhuis, t.a.v. Irene Staats, stafafdeling Personeel, Organisatie Opleiding, Postbus 354, 2100 AJ, Heemstede. Per e-mail kan ook: IStaats@SpaarneZiekenhuis.nl MAKELAARDIJ Wij zijn met spoed op zoek naar een fulltime administratief medewerker. Flexibiliteit, goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal, accuratesse en het goed kunnen omgaan met diverse programma' s op een PC zijn van groot belang voor deze functie. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - telefoonverkeer - diverse administratieve werkzaamheden. - correspondentie - archivering - voorraadbeheer Wij bieden: - een gezellig team - goede arbeidsvoorwaarden - salaris n.o.t.k. Geïnteresseerd? Stuur dan een brief met CV naar: B.V. Makelaardij o.g. Proper T.a.v. De Directie Postbus 1056 2340 BB Oegstgeest E-mail: proper.25026@nvm.nl Meer informatie over ons bedrijf: www.proper-makelaardij.nl Geerling Promotions is een HOSTESS- EN PROMOTIEBUREAU dat zich bezig houdt met het inzetten van zorgvuldig geselecteerde medewerkers voor promoties, beurzen en evenementen. In het jaar 2000 is ons bureau uitgebreid met de divisie COSMETICS. Voor opdrachtgevers als Lancaster, Estee Lauder, Clinique, Chanel en vele anderen verzorgen wij promoties en permanente standbezetting in de grote warenhuizen en bij de depositairs. Ter ondersteuning van ons jonge en ambitieuze team zoeken wij met spoed een enthousiaste en actieve Assistent Divisiemanager Cosmetics Als Assistent Divisiemanager Cosmetics werk je samen met de Divisiemanager aan verschillende projecten. Je houdt je bezig met het begeleiden, plannen en selecteren van medewerkers voor uiteenlopende projecten. Daarnaast ondersteun je de Divisiemanager met haar dagelijkse werkzaamheden. Je bent een assertieve regelaar die houdt van snelheid en het vermogen heeft om vooruit te denken en te plannen. Je kunt 'tien dingen' tegelijkertijd doen zonder iets te vergeten. Je bent communicatief sterk en vindt het leuk om met mensen te werken en hen te begeleiden bi] de opdrachten. Telefoneren is voor jou een verademing. Je bent representatief en je kunt op korte termijn beginnen met werken. Wi] vragen: Teamspirit Affiniteit en ervaring in de Cosmetica branche Verantwoordelijkheidsgevoel Kennis van Word, Excel en database systemen Wij bieden: Een prettige informele werksfeer Een goed salaris Ruimte voor initiatieven Goede doorgroeimogelijkheden Enthousiast? Stuur binnen 8 dagen een briefCV en pasfoto naar Geerling Promotions, t.a.v. Fanina Luiten, Middelstegracht 89y, 2312 TT Leiden. Of mail naar info@Qeerling.nl CHL NETHERLANDS B.V. is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van hoge-ku radarantennes t.b.v. begeleidingssystemen voor de scheep- en luchtvaart,- op radar gebas detectiesystemen voor weg- en waterverkeer, alsmede speciale microgolfsystemen en -compom CHL NETHERLANDS is in 1993 ontstaan uit de samenvoeging van Christiaan Huygens Laboratorium B.V. en Nederlands Radar Proefstation B.V. Beide ondernemingen werden in de 40-er en 50-er jaren opgericht. CHL NETHERLANDS biedt werk aan ca. 20 mensen in een projectgeoriënteerde organisatie. De producten van CHL NETHERLANDS vinden hun weg over de gehele wereld. Door de aanhoudende groei van het aantal opdrachten zijn wij op zoek nai INSTRUMENTMAKER MA/ met opleiding Leidse Instrumentmakers School A of A B die in hoge mate zelfstandig in de productie kan werken en een kritische instelling heeft ten aanzien van de kwaliteit van de te vervaardigen productun gen Tot de taken zullen o.a. behoren; het vervaardigen van microgolfcomponeif" uit aluminium en messing, het solderen van aluminium onderdelen, het CNC-frezen van sleufstralers, het samenstellen van radarantennes en microgolfsystemen (waaronder Artemis), het reviseren van radarantennes het vervaardigen van kunststofonderdelen. Tevens zoeken wij een RADARANTENNEBOUWER met opleiding LTS/MTS vliegtuigbouw of gelijkwaardig voor het vervaardigen van antenne-onderdelen uit aluminium en messing, samenstellen van radarantennes en het reviseren van radarantennes. Voor beide vacatures vragen wij enthousiaste kandidaten met teamgeest, flexibiliteit en vakkennis. Nadere informatie over de vacatures is te verkrijgen bij de heer E.J.M. van Vlijmen of de heer A.H.A. Bakker, op telefoonnummer 071-4025514. Sollicitatiebrieven en CV's kunnen binnen twee weken worden gestuurd na CHL NETHERLANDS B.V., t.a.v. de heer E.J.M. van Vlijmen, postbus 3072 2220 CB Katwijk, of per e-mail naar: marketing@chl.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Defensie Pijpleiding Organisatie, onderdeel van de Koninklijke Luchtmacht, be heert en exploiteert een in Nederland gelegen ondergronds pijpleidingsysteem voor transport van aardolieproducten. Inclusief activiteiten als inname, opslag en verpom ping van deze producten vanuit diverse brandstoffendepots verspreid over het land. Aan dit bedrijf zijn circa 130 personen verbonden. De DPO opereert vanuit zeven vestigingen: het hoofdkantoor in Noordwijk en zes depots verspreid over het land. Voor de staf Controller Bestuurlijke Informatievoorziening in Noordwijk zoeken we voor de begeleiding van de implementatie van de netwerkstructuur binnen de Koninklijke Luchtmacht (KLu) een enthousiaste mbo'er (v/m) voor de functie van In deze functie zorg je voor het installeren en operationeel maken van informatie-, netwerk- en verbindingssystemen. Daarbij begeleid je de ingebruikname van appa ratuur en programmatuur en verzorg je de instructie aan gebruikersgroepen. Ook controleer je of systemen en apparatuur functioneren conform de eisen. Concreet lokaliseer en verhelp je - zelf of door externe service-providers en leveranciers - storingen in de informatie-, netwerk- en verbindingssystemen. Mede ter voorkoming van storingen verzamel en beoordeel je gegevens over de belasting van diverse net werkcomponenten en adviseer je over mogelijke operationele verbeteringen. Met al je expertise bied je ondersteuning bij het (zelfstandig) implementeren van systeem- en netwerkcomponenten. Je stelt richtlijnen op voor het netwerkgebruik en ziet toe op de naleving van voorschriften inzake beveiliging van gegevens. Bij dit alles ben je belast met het beheer en onderhoud van de systeem- en netwerkdocumentatie en ondersteun je de overige netwerkbeheerders. Je beschikt over het mbo-diploma Informatica, aangevuld met relevante AMBI- modules of voldoende ervaring met Windows NT en/of Novell Netware. Bovendien ben je vaardig in het installeren van netwerkcomponenten en in het opsporen van storingen in netwerksystemen. Belangrijk is ook dat je niet alleen vaardig bent in het opstellen van gebruikershandleidingen en cursus- en instructiemateriaal, maar ook in het overdragen van kennis op je vakgebied. Heb je verder een goede mon delinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en ben je een goede teamspeler die ook behoorlijk zelfstandig is, dan maken we graag kennis met je. Geboden wordt een afwisselende en uitdagende baan - voor drie jaar - waarin je met een grote zelfstandigheid te werk kunt gaan. Afhankelijk van je kennis en ervaring bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal 34.500,- (schaal 8 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag bij een fulltime dienstverband. Reken daarnaast op minimaal 23 vakantiedagen en op de mogelijkheid om 36 tot 40 uur per week te werken Bovendien kunt u gebruikmaken van een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om uw vakkennis te verbreden en te verdiepen. Ben je geïnteresseerd in deze functie en de organisatie, neem dan voor meer informa tie contact op met het hoofd staf Controller Bestuurlijke Informatievoorziening, de heer mr. A. Maat, (071) 364 23 07. Met vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij het hoofd staf Personeel, Organisatie Administratie, de heer R.A.M. Hollink, (071) 364 23 05. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Konink lijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meervrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukke lijk uitgenodigd te solliciteren. Je sollicitatiebrief met een uitgebreid overzicht van je opleiding(en) en ervaring kun je binnen 14 dagen sturen naar de productgroep Personeel Organisatie van de Defensie Pijpleiding Organisatie, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. U kunt ook een e-mail sturen naar: s.vanroon@dpo.mindef.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs Surf voor de meest recente vacatures bij de Koninklijke Luchtmacht naar www.luchtmacht.nl of voor een overzicht van alle vacatures bij Defensie naar www. defensie, nl! werken bij LUCHTMACHT BURGERPERSONEEL ide i gi indó

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 40