Personeel Personeel ifjcolleqe *Stk 7Ö I Rijnseest Keuringsdienst van Waren Apothekersassistent i6-20uur DOCENT(E) INFORMATICA kies voor ontwikkeling m !kuqc Junior/Senior Travel Consultants m/v Jsroep KAM-functionaris Secretariaatsmedewerker fERDAG 23 MAART 2002 Regionaal Opleidingen Centrum 0 Het ID College is een regionaal opleidingen centrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, educatie en contractonderwijs volgen. Het ID College heeft vestigingen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Lelden, Lisse, Katwijk, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd In Zoetermeer. De letters ID staan voor individu en identiteit. We leggen met onze naam de nadruk op de individuele mogelijkheden van de studenten. Zij leren bij ons niet alleen een vak, maar ontwikkelen zich ook persoonlijk-en leren hun weg te vinden in de maatschappij. Wij hechten aan een goede samenwerking en kennisuitwisseling met bedrijven, overheden en maatschappelijke instellingen in de regio en willen een bijdrage leveren aan de regionale economische en maatschappelijke ontwikkeling. Het ID College zoekt voor de vestiging in Katwijk een: Werktijdfactor: 0,5 - 1,0 Werkzaamheden: Verzorgen van lessen en practica aan eerstejaars leerlingen niveau 2 en 3; Verzorgen van de onderdelen installatie hardware, onderhoud en beheer informatiesystemen en conflicten en storingen. Functie-eisen Relevante werkervaring in de ICT; Betrokkenheid en enthousiasme; Affiniteit met het beroepsonderwijs. Wij bieden: Een afwisselende baan; Een plezierige werkomgeving; i Betrokken en enthousiaste collega's; Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Arbeidsvoorwaarden De thans vigerende CAO-Bve is van toepassing; Salaris: schaal B (max. 3.231,- bij een volledige betrekking). informatie: Nadere informatie kunt u krijgen bij de heer P. Hoogendoorn, tel. (071) 4090560 (werk) of (079) 3517272 (privé). Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 30 maart 2002 sturen naar het ID College ter attentie van mevrouw M. Verreck, personeelsadviseur, Postbus 656, 2300 AR Leiden of mailen naar mverreck@idcollege.nl. ID College Katwijk Jan Evertslaan 2 2224 SV Katwijk 071- 409 05 60 www.idcollege.nl Acguisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. M ERKEND KEURINGSSTATION autobedrijf van der KWAAK te Rijnsburg tekt een enthousiaste ste monteur personenvoertuigen i verwachten: j kennis van moderne technieken sociaal gericht Dassen in een team van 4 monteurs bieden: I een goed salaris- i ?en prettige werksfeer :oede secundaire arbeidsvoorwaarden qrote zelfstandigheid modern uitgeruste werkplaats je geïnteresseerd bent, bel dan naar (071) 4021513 waag naar Nico Piet van der Kwaak. SportCity, het grootste en gezelligste sportcentrum van Leiden en Leiderdorp zoekt een Administratief medewerker m/v 32 uur of meer MBO denk- en werkniveau of relevante werkervaring Wij zijn op zoek naar iemand die verantwoordelijk wordt voor de ledenadministratie van SportCity. Stuur je brief met CV vóór I april naar Ria Roesc SportCity Winkelhof I 2353 EH Leiderdorp of mail naar: ria@sportcity.nl TQ3 Travel Solutions is een internationaal toonaangevende zakelijke reisorganisatie en Europees marktleider. Met meer dan tien zelfstandige Travel Management Centers en 25 in- company reisbureaus voorzien deskundige Travel Consultants relaties van een optimaal reis advies, passend binnen het reis- beleid van de onderneming en het profiel van de individuele zakenreiziger. TQ3 Travel Solutions is een wereldwijd opererende organisatie met 12.000 medewerkers, verspreid over 1.600 kantoren in 60 landen. PROFESSIONALS IN BUSINESS TRAVEL Voor onze Travel Management Centres en Inplants zijn wij opzoek naar: Functie: Als Travel Consultant zorg je voor de telefonische verkoop van alle soorten zakenreizen via alle vervoersvormen, waarbij je gebruik maakt van geavan ceerde automatiserings- en telecommunicatiesystemen. Door aandachtig te luisteren en actief vragen te stellen, geef je de juiste reisadviezen en draag je zorg voor een optimale dienstverlening aan onze zakenrelaties. Het administratief verwerken van alle reserverings- en reisgerelateerde opdrachten maakt ook deel uit van je functie. Profiel: je hebt een toeristische opleiding op minimaal MBO-niveau afgerond je hebt minimaal één jaar ervaring op zakenreisgebied goede kennis van een boekings/reserveringssysteem kennis van het Amadeus reserveringssysteem is een pré TQ3 Travel Solutions biedt een uitdagende functie vol toekomstperspectief. Je bent werkzaam in een markt die zich razendsnel ontwikkelt. Vanzelf sprekend kun je rekenen op een goed salaris, een prima pakket arbeidsvoor waarden inclusief vakantiefaciliteiten en een spaar- en pensioenregeling. Spreekt deze functie je aan, stuur dan binnen 14 dagen een korte brief met C.V. naar TQ3 Travel Solutions, t.a.v. Doreen Verkuylen, afdeling P&O, postbus 157, 2280 AD Rijswijk. Wil je meer informatie over deze functie, bel dan tijdens kantooruren (070} 326 65 97 of mail naar doreenverkuy Ien@tq3nl TRAVEL SOLUTIONS Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1800 medewerkers. De organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland, Langeveld Centrum voor psychiatrie. RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelmogelijkheden. verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheids bevordering een belangrijke plaats in. Op het terrein van opleiding, onderwijs en onderzoek wordt intensief samengewerkt met het Leids Universitair Medisch Centrum. De Rijngeest Groep is een A-opleidingsinstituut in het kader van de opleiding tot psychiater. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een prettig en inspirerend werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Voor de apotheek van het Gezondheidscentrum locatie Oegstgeest zoeken wij per direct een De eenheid Het Gezondheidscentrum biedt adequate, binnen de totale zorg geïntegreerde, somatische, (para)medische zorg aan cliënten die op grond van een psychische stoornis klinische zorg krijgen. De aard van de dienstverlening is afhankelijk van de vraag vanuit de primaire zorgeenheden van de Rijngeest Groep. Aan het Gezondheidscentrum zijn meerdere artsen en enkele consulent specialisten verbonden. Daarnaast maken dokters- assisteoten, fysiotherapeuten, diëtisten en een tandarts deel uit van het centrum. Andere onderdelen behorend tot het Gezondheidscentrum zijn een apotheek, een laboratorium en een röntgenvoorziening. De afdeling De instellingsapotheek van de locatie Oegstgeest staat volledig ten dienste van patiënten van de instelling via hun behandelaren. Aan de apotheek zijn vier assistenten verbonden. De apotheker van het Diaconessenhuis te Leiden fungeert als toezichthoudend apotheker. De apothekersassistenten voorzien alle afdelingen van medicatie en verzorgen daarnaast de distributie van verpleeg- en behandel- artikelen. Er wordt gebruik gemaakt van automatisering voor de controle van zowel individuele medicatie van patiënten als voorraadbeheer van algemene middelen van de verschillende afdelingen. De functie Als apothekersassistent bent u verantwoordelijk voor het voorraadbeheer en de bestelling van medicijnen. U verwerkt medicatieopdrachten en zorgt voor de distributie van medicatie en verpleeg- en behandelartikelen. Daarnaast verricht u admi nistratieve werkzaamheden en onderhoudt u contacten met artsen en overige behandelaren. De werktijden zijn 's ochtends, tussen 8.30 uur en 12.30 uur. Uw profiel U beschikt over het diploma apothekersassistent, heeft bij voor keur enige ervaring en kunt zelfstandig werken. Enige ervaring met een automatiseringssysteem als Pharmacon strekt tot aanbeveling. Ons aanbod Het betreft in eerste instantie een aanstelling voor één jaar. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Daarnaast bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket, een spaarloonregeling en mogelijk heden voor kinderopvang. Nadere informatie Voor meer informatie of een oriënterend gesprek kunt u contact opnemen met mevrouw H. Verburg. Hoofd Apotheek Oegstgeest. telefoon (071) 517 96 43. Solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag voor 10 april 2002 onder vermelding van vacaturecode 180202/MO. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk of via e-mail: p8iO@rijngeestgroep.nl Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www.rijngeestgroep.nl De regionale Keuringsdiensten zijn verantwoorde lijk voor het uitvoeren van handhavings- en signaleringstaken op het gebied van controle van naleving van de voorschriften voor eet- en drink waren, consumentenartikelen en veterinaire zaken. Elke regionale dienst heeft een afdeling Handhaving, een afdeling Signalering en een afdeling Beheer en Ondersteuning. De hoofdtaak van de afdeling Beheer Ondersteuning is zorg voor de bedrijfs voering en facilitaire ondersteuning. Voor de afdeling Beheer Ondersteuning zoeken wij een kwaliteits, arbo- en milieu-(KAM) functionaris m/v voor 36 uur per week en een secretariaatsmedewerker m/v voor eveneens 36 uur per week. KAM-FUNCTIONARIS U adviseert het management, vanuit de filosofie van een lerende kwaliteitsorganisatie, over de uitbouw en het onderhoud van het KAM-systeem. Hierbij is het de bedoeling dat de zorg voor kwali teit volledig deel uit gaat maken van het denken en doen van de medewerkers. U beoordeelt het bestaande kwaliteitszorgsysteem door het uitvoeren van interne audits en u begeleidt externe audits en bespreekt de resultaten met de directeur en het managementteam. Ook stelt u een intern audit- plan op en zorgt u mede voor het opstellen en uit voeren van een actieplan op basis van de resul taten van deze audits. Verder draagt u zorg voor aanpassing en instelling van kwaliteitsdoel stellingen. U verricht activiteiten voor de integratie van Arbo- en milieu-aangelegen heden in het kwaliteitssysteem en u beheert en autoriseert kwaliteits documenten. Daarnaast ziet u toe op en stimuleert u het valideren van onder zoeksmethoden en neemt u deel aan (landelijke) project- en werkgroepen. Functie-eisen U hebt een opleiding op hbo-niveau en u bezit kennis van onderzoeks- en auditmethoden op het gebied van kwaliteitszorg. Daarnaast bent u op de hoogte van de normen voor kwaliteitszorg en bezit u kennis van statistiek en van geautoma tiseerde gegevensverwerking voor het verwerken, analyseren en presenteren van onderzoeksgege vens. Bovendien bent u vaardig in het overdragen van informatie en het verwerven van draagvlak en bent u in het bezit van voldoende overtuigingskracht. SECRETARIAATSMEDEWERKER U registreert en selecteert de binnengekomen post en verzorgt de uitgaande post. U voert bestel lingen uit, handelt deze af en wikkelt de goederen ontvangst af. Daarnaast beheert u de agenda, notuleert u vergaderingen en voert u correspondentie aan de hand van aangeleverde concepten. Ook verricht u taken die geijcht zijn op de facili taire ondersteuning. U bent verantwoordelijk voor het archief- en voorraadbeheer en u legt gegevens vast in geautomatiseerde systemen voor onder andere verlof, ziekte en tijdregistratie. Functie-eisen U hebt een opleiding op mavo-niveau, bij voorkeur aangevuld met een secretariële opleiding. U kunt zelfstandig werken en hebt ervaring met het notuleren van vergaderingen en het uitwerken van verslagen. Verder bent u vaardig in het omgaan .met Microsoft Office en hebt u een klantgerichte en pro-actieve instelling. Ons aanbod Het salaris van de KAM-functionaris bedraagt maximaal 3.349,35 bruto per maand (schaal 10 BBRA 1984) en het salaris van secretariaats medewerker is maximaal 2.051,09 bruto per maand (schaal 5 BBRA 1984) bij een 36-urige werkweek. Inschaling is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8% van het jaarsalaris. Daarbij kunt u rekenen op een tegemoetkoming in de ziektekostenverzeke ring en bieden wij voorzieningen als ouderschaps verlof en een spaarregeling. Standplaats Voor beide functies is de stand plaats Amsterdam. Werken bij de Keuringsdienst van Waren betekent op een directe manier bezig zijn met de volks gezondheid. Niet vanaf de zijlijn, maar met de neus boven op de ontwikkelingen in de gehele productieketen van levensmid delen en consumentenartikelen. De Keuringsdienst van Waren (voorheen Inspectie W&V) is ontstaan uit een fusie tussen de Inspectie Gezondheidsbescher ming/Keuringsdienst van Waren en de Veterinaire Inspectie. Deze organisatie is met ruim 900 medewerkers een onderdeel van het ministerie van VWS. De Keuringsdienst van Waren controleert de naleving van relevante wettelijke voorschriften, onderzoekt gezondheidsbedrei gende situaties en consumenten klachten en adviseert beleids- instanties. Naast de Algemene Directie in Den Haag omvat de Keuringsdienst van Waren 5 Regionale Diensten: Noord. Oost. Zuid, Noord-West en Zuid-West. Elk van deze diensten heeft een basistakenpakket en doet daarnaast dienst als landelijk kenniscentrum op een speciaal aandachtsgebied. Bovendien beschikt iedere dienst over een eigen laboratorium. De overheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Ook mensen met een handicap en leden van etnische minderheidsgroe peringen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Solliciteren Voor inlichtingen over de functie KAM-functio- naris kunt u contact opnemen met de heer dr. G.B. Sieswerda en voor de functie secretariaats medewerker met het hoofd BO, mevrouw B. Korz, telefoon 020 - 524 46 00. Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 8 april richten aan de Keuringsdienst van Waren, t.a.V. mevrouw M.M.S. Rozemeijer, Personeels- en Organisatie adviseur, Hoogte Kadijk 401, 1018 BK Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer NW/02/08 voor de functie KAM-functionaris en vacature nummer NW/02/06 voor de functie secretariaats medewerker.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 39