Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel QMUüm rri BEVEILIGERS Ambtelijk Secretaris Ondernemingsraad Wie durft de uitdaging aan? hoofd bouwtechnische beheer m/v assistent-medewerker bedrijfsbureau m/v Duyn Rhyn VOORSCHOTEN O O O Water is van levensbelang. Beheert u de natuur in het waterwingebied? ZATERDAG 23 MAART 2002 Stichting verpleeg- en zorg centra Duyn en Rhyn is een dynamische organisatie en telt medewerkers verspreid over De organisatie is ontslaan uit het samengaan van Overduin te Katwijk, een psycho geriatrisch centrum voor ver pleging en dagbehandeling, gespecialiseerd in de ziekte van Huntington, en woonzorg centrum Haagwijk te Leiden Sinds eind 2000 is de stichting uitgebreid met het verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden. De zorgverlening van Stichting ver/deeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn gaat verder dan de drie locaties. Gezamenlijk werken we aan een zorgconcept dat het aanbieden van een compleet pakket aan zorg- vragenden met name ouderen mogelijk maakt. Tevens werken M e nauw samen met een aantal collega-instellingen uit onze regio onder andere aan het leveren van naadloze zorg aan mensen in de thuissituatie. Teamgeest en een goede werk sfeer staan hoog in ons vaandel De dienst bouw en techniek is een dynamische dienst binnen Stichting Duyn en Rhyn en continu in beweging. Adviseren en toezicht houden bij nieuwbouw, renovaties, onderhoud van gebouwen en optimaliseren van de technische installaties behoren tot de werkzaamheden van de dienst. Daarnaast staat er van alles te gebeuren op bouwtechnisch gebied binnen onze Stichting, daarom zijn wij op zoek naar versterking en uitbreiding van deze dienst. Wie durft? Wij zoeken vacaturenr. OVD 03-02 De functie: Een boeiende functie, maar ook een veeleisende en verantwoordelijke taak. Milieu en veiligheid, en bewaking van de kwaliteit van de operationele processen staan daarbij centraal. Daarnaast bent u als hoofd van de bedrijfshulpverlening mede verantwoordelijk voor de veiligheid van onze bewoners. U geeft dagelijks leiding aan de medewerkers van de dienst en organiseert en coördineert de werk zaamheden. Tevens neemt u deel aan de diverse interne/externe overleggen. U stelt begrotingen op en u bent mede verantwoordelijk voor de exploitatie. Bij calamiteiten bent u mede verantwoordelijk voor aansturing en coördinatie. Wanneer de manager bouw en techniek afwezig is neemt u zijn taken waar. De ideale kandidaat: Beschikt over leidinggevende capaciteiten opgedaan in een bouw- en/of werktuigkundig bedrijf en is in staat om de medewerkers van de technische dienst op positieve wijze te ondersteunen. U werkt resultaatgericht en met een enthousias merende stijl van werken. Het ontwikkelen van een visie en het nemen van initiatieven ter verbetering van de organisatie ziet u als een uitdaging. U heeft minimaal mts en ruime opgedane ervaring, maar bij voorkeur hts. Affiniteit met groen- en tuinbeheer strekt tot aanbeveling. Meer informatie: Bij de heer D. de Vries, manager van de dienst bouw en techniek, telefoon (071) 405 61 11. vacaturenr. OVD 03-01 De functie: U biedt (administratieve) ondersteuning aan de medewerker bedrijfsbureau en het hoofd bouw technische zaken. Archivering en factuurvoor bereiding behoren o.a. tot het takenpakket. Tevens is er sprake van uitvoerende werkzaam heden inzake tekenwerk en onderhoudsplannen. De locatie is Overduin maar de werkzaamheden betreffen de gehele Stichting. stichting verpleeg- en zorgcentra De ideale kandidaat: Beschikt over een opleiding lts (werktuigbouw kundig). Ruime werkervaring met een specifiek technische achtergrond geniet de voorkeur. Aantoonbare ervaring met digitaal tekenen is een must. Daarnaast is praktijkgerichte administratieve ervaring van belang. Meer informatie: Bij de heer D. de Vries, manager bouw en techniek of de heer D. Klok, medewerker bedrijfsbureau, beide zijn te bereiken onder telefoonnummer (071)405 61 11. Wat bieden wij: Een salaris conform de CAO verpleeg- en verzorgingshuizen met een maximum van 3.051bruto per maand (exclusief toeslag bedrijfshulpdienst), afhankelijk van ervaring en opleiding voor het hoofd technische beheer. Voor assistent-medewerker bedrijfsbureau is het salaris maximaal 1.973,-- bruto per maand, afhankelijk van ervaring en opleiding. Voor beide functies geldt een voltijd dienstverband van 36 uur per week op regelmatige werktijden. Daarnaast bieden wij een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan Stichting verpléeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, t.a.v. Ewoud Kraaij van de dienst personeel en organisatie, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk. e-mail: pz.opl@duyn-en-rhyn.nl www.duyn-en-rhyn.nl m n t Voorschoten (circa 23.000 inwoners) is een woongemeente aan de Vliet met veel ruimte, groen en water, gelegen tussen Den Haag en Leiden. PAREL AAN DE VLIET De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal management, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuurveran dering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren ruimte, welzijn en middelen. AMBITIE EN DAADKRACHT? Kom dan onze organisatie versterken als vooralsnog 8 uur per week De ondernemingsraad: De gemeente wordt beschouwd als een onderneming in de zin van de Wet op de Ondernemingsraden. Dit betekent dat de gemeente een ondernemingsraad kent en dat de gemeentesecretaris als hoofd van dienst (bestuurder in de zin van de Wet op de Ondernemingsraden) de directe gesprekspartner van de ondernemingsraad is. Volgens de reglementen kent de ondernemingsraad 9 leden. De functie: Je agendeert en notuleert de vergaderingen, voorziet de ondememingsraadleden van de noodzakelijke informatie, voert de correspondentie en zoekt de daartoe benodigde stukken. Voorts maak je afspraken en bewaakt deze evenals de actiepunten. Jouw profiel: Je hebt een opleiding op MBO-niveau en ervaring met de genoemde werkzaamheden. Je kunt goed zelfstandig en in teamverband werken en je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je hebt ervaring met het werken in Word en Excel en je beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Kennis van de Wet op de ondernemingsraden is een pre. Ons aanbod: Het betreft een functie waarvan het uitein delijke salarisniveau nog door functiewaardering zal worden bepaald. Vooralsnog wordt uitgegaan van een salaris met een maximum van 2.342,- bruto per maand (schaal 7) bij een dienstverband van 36 uur per week Wij bieden goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een spaarloon- en spaarpremieregeling, een pc privé regeling en een fiets- plan, die de komende jaren verder zullen worden uitge bouwd. Bij bijzonder goede functievervulling bestaan (op termijn) mogelijkheden voor een functioneringspremie of -toelage. De overige gemeentelijke arbeidsvoorwaarden en rechtspositie zijn uiteraard van toepassing. Informatie: Voor nadere informatie kun je bellen naar de heer A.M.J. de Joode, hoofd Personeel Organisatie/ Informatievoorziening Automatisering, telefoon (071) 5600 611 of naar de heer J.W. van der Werff, secre taris van de ondernemingsraad, telefoon (071) 5600 745. Sollicitatie: Jouw sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.01, kun je vóór 6 april 2002 richten aan de heer C. Verlooij, gemeentesecretaris, postbus 393, 2250 AJ, Voorschoten. Je kunt ook mailen: everlooij@voorschoten.nl Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kan sen voor iedereen. Daarom wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. A.u.b. geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Daarom wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. De mogelijkheid voor kinderopvang is aanwezig- Een fascinerende baan, waarin je veel eigen verantwoordelijkheid hebt en kunt doorgroeien. Klinkt goed. Maar het wordt minder leuk wanneer je drie uur per dag naar je werkplek moet reizen. De Nederlandse Veiligheidsdienst zoekt daarom naar een opdrachtgeverdicht bij jou. In je woonplaats of anders in de nabije omgeving. Zodat lange reistijden voor jou tot het verleden behoren. WAT WIJ JE BIEDEN: betaalde beveiligingsopleiding, je leert terwijl je werkt! werken in/om je eigen woonplaats werken op een toplocatie een goed salaris met onregelmatigheidsvergoeding werken bij de marktleider 38 verlofdagen (vakantie en ADV) pensioenopbouw en spaarloonregeling goede doorgroei- en opleidingsmogelijkheden om je verder te ontplooien tot vakspecialist ledereen wil zich veilig voelen. Thuis, op straat en op de werkplek. De Nederlandse Veiligheidsdienst levert een belangrijk aandeel in de veiligheid op het werk. Met 4000 medewerkers en een breed aanbod aan beveiligingsdiensten beperken wij veiligheids risico's tot een minimum. Of het nu gaat om het bemannen van de receptie of evenementenbeveiliging, veiligheid staat bij ons voorop. Niet zo vreemd dus dat de Nederlandse Veiligheidsdienst al jaren aan de top van de Nederlandse beveiliging staat. Bij onze opdrachtgevers én bij onze medewerkers. De Nederlandse Veiligheidsdienst is op zoek naar alerte De Nederlandse Veiligheidsdienst werkt vanuit verschillende discipli nes, zodat we elke opdrachtgever een op maat gesneden beveiligings pakket van topkwaliteit kunnen aanbieden. We vinden dat jif je eigen specifieke kwaliteiten goed moet kunnen ontplooien, je kunt aan de slag in de objectbeveiliging, retail security of mobiele surveillance. Onze dienstverlenende objectbeveiligers combineren beveiliging met gastheerschap. Ie bent veelal hét eerste aanspreek punt voor personeel en bezoekers, je beheert de sleutels, bent verantwoordelijk voor de juiste toegangscontrole. Natuurlijk loop je ook openings-, sluit- en controlerondes. Onze oplettende winkel surveillanten van de retail security dragen in grote mate bij aan een veilige en leuke winkelplek. Als winkel surveillant heb je een preventieve en signalerende taak. je waak over de veiligheid en de eigendommen van winkelier en zijn winkelende publiek en handhaaft de rust en orde. Onze alerte mobiel surveillanten werken meestal 's avonds, 's nachts of in het weekeinde. Je rijdt in één van onze surveillancewagens naar verschillende locaties, je voert openings- en sluitrondes uit en volgt alarmen op. je richt je op de preventie van inbraak maar let bijvoorbeeld ook op brandgevaar en calamiteiten. Voor alle disciplines geidt dat je situaties goed weet in te schatten. En dat je zelfstandig, kordaat en tactvol kunt beslissen en handelen. Een dienstverlenende instelling, verantwoordelijkheidsgevoel en plezier in je werk zijn voor jou een logische combinatie, je weet dat jij een belangrijke bijdrage levert aan het gevoel van veiligheid. Wat wij van je verwachten: Je bent minimaal 18 en in het bezit van een ABM-diploma of bereid deze snel te halen. Je vooropleiding is op VMBO-niveau, of anders minimaal Cito-toets 4. je beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. Bij voorkeur beschik je opver eigen vervoer (auto). Uiteraard kun je prima zelfstandig én in teamverband werken. |e hebt spreekt goed Nederlands en redelijk Engels. Daarnaast ben je repre sentatief, stressbestendig en evenwichtig. Je vindt het geen probleem volcontinudiensten (dag-, avond-, nacht- en weekeind-diensten) te draaien. Natuurlijk heb je een onbesproken gedrag (verkrijgen van de politietoestemming is een wettelijk verplicht onderdeel van de selectieprocedure). En uiteraard heb je hart voor het beveiligingsvak. Interesse? Neem dan contact met ons op: Meld je aan bij 0800-546.38.42 (gratis, 24 uur per dag/7 dagen per week). Schrijf een brief met CV aan: Nederlandse Veiligheidsdienst, afdeling M&C/Werving, Antwoordnr. 93273. 2509 WB Den Haag Of solliciteer via onze website: www.veiligheidvoorop.nl ifcodf NVD/AA3) en onderdeel van Group Falck, één va et gebied van beveiliging en aa 1 vijftig landen n im 12 5.000 werknemers Gemeentewaterleidingen Amsterdam verzorgt de winning, zuivering en distributie van drink- en industriewater in Amsterdam, Diemen, Muiden en Heemstede. Via de productie bedrijven in Vogelenzang (nabij Haarlem) en Weesperkarspel (Amsterdam-Zuidoost) vindt jaarlijks respectievelijk 70 en 31 miljoen m3 water zijn weg naar de afnemers. Gemeentewaterleidingen is tevens verantwoordelijk voor de ongestoorde levering en voor de kwaliteit van het water. Wij leggen de installaties, leidingen en aansluitingen aan voor het productie- en distributienet en onderhouden ze. Essentieel voor een opti male kwaliteit is een goed (natuur)beheer van onze waterwingebieden: de Amsterdamse Waterleidingduinen bij Zandvoort, de Bethunepolder bij Maarssen en de Waterleidingpias bij Loosdrecht. Wij doen onderzoek op het gebied van zuiverings techniek, hydrologie, ecologie en distributie. Ons bedrijf is volop in beweging, speelt in op actuele ontwikkelingen en werkt actief samen met andere organi saties. Gemeentewaterleidingen valt rechtstreeks onder het gemeentebestuur van Amsterdam. Wij hebben ruim 700 mensen in dienst, verspreid over zes locaties. Bij de sector Beheer van de afdeling Natuur- en Terreinbeheer in Vogelenzang bestaat een vacature voor een Natuur- en Terreinbeheer De afdeling Natuur- en Terreinbeheer beheert de natuur en het groen op de terreinen van Gemeentewaterleidingen en de recreatieve voor zieningen, inclusief het bezoekerscentrum. Ook volgt de afdeling de ontwikkelingen op het gebied van ruimtelijke ordening en regelgeving, zorgt zij voor de handhaving van de milieu wetgeving en voert zij de bijbehorende admini stratie. De sector Beheer is verantwoordelijk voor het natuurbeheer op de terreinen. Daarbij houden de medewerkers van deze sector rekening met de regelgeving en met de resultaten van ecologisch en hydrologisch onderzoek. Uw rol als Meewerkend Voorman U krijgt een heel specifiek werkterrein: het water wingebied van de Amsterdamse Waterleiding duinen bij Zandvoort. Hier krijgt u onder meer de volgende taken: - mede voorbereiden, plannen en begeleiden danwel zelf uitvoeren van natuurbeheerwerk- zaamheden, zoals boswerk, maaien, natuur ontwikkelingsprojecten, aanleg en onderhoud van recreatieve voorzieningen en aanleg en groot onderhoud van rasters; - uitvoeren van metingen en waarnemingen voor het natuurbeheer; - leidinggeven aan terrein werkers; instrueren van aannemers; begeleiden van stagiair(e)s en het afstemmen van de beschikbare capaciteit op het werkaanbod; - signaleren van benodigd onderhoud aan machi nes, gereedschappen en werktuigen en - vanuit uw praktijkervaring - adviseren bij de aanschaf van nieuw materieel. U zorgt ervoor dat al het werk wordt gedaan vol gens de voorschriften van de Arbo- en Milieu wet geving en rapporteert aan de opzichter, die u ook vervangt bij afwezigheid. Uw profiel Voor deze functie zoeken wij iemand met Middel bare Bosbouw en Cultuurtechnische School, rich ting bosbouw/natuurbeheer, aangevuld met de praktijkopleiding motorkettingzagen en land bouwmechanisatie en ervaring met natuurbeheer. Verdere vereisten: - kennis van Nederlands natuurbeheer in het alge meen en van natuurbeheer in duingebieden in het bijzonder; - in staat leiding te geven aan terreinwerkers, aannemers en stagiair(e)s, maar ook goed met ze kunnen samenwerken in een team; - goede contactuele eigenschappen; - bezit van rijbewijs BE en EHBO-diploma of de bereidheid het EHBO-diploma te halen. Meer informatie en sollicitatie - als Meewerkend Voorman kunt u een volgende stap zetten in uw loopbaan, met uitzicht op ver dere doorgroei, en gaat u werken in een uniek natuurgebied, tevens waterwingebied; - het salaris is maximaal 2.033,- MRI klasse 2 (salarisgroep 5) bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bij een volledige aan stelling (36 uur per week); - tot de zeer goede secundaire arbeidsvoorwaar den behoren onder meer een PC-privéregeling en bemiddeling en een bijdrage voor kinderopvang; - voor informatie over de functie kunt u bellen met de heer M. Bajramovic, waarnemend hoofd sector Beheer, telefoon 023-5233560; voor meer algemene informatie: www.gwa.nl; - schriftelijke sollicitatie: stuur uw brief met cv binnen 14 dagen naar Gemeentewater leidingen, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw M. Olfers, Condensatorweg 54, 1014 AX Amsterdam, per e-mail mag ook: pzpa02@gwa.nl (s.v.p. slechts een van beide gebruiken); - een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Gemeentewaterleidingen Amsterdam

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 38