Personeel Personeel Personeel Personeel Personee M Unitcoördinator Rijnland Fit advertentieverkoper Leidsch ÜS Dagblad Een sportieve carrière bij Life Fit Centre in Haarlem. Aerobic Instructeur m/v parttime Fitness Adviseur m/v parttime (tot 30 uur) Klinisch Cytogeneticus m/v Kernanalist m/v wij zoeken een ZATERDAG 23 MAART 2002 - De seclor poliklinische zorg van hel Rijnland Ziekenhuis wordt gekenmerkt door dynamiek en samenwerking. Voor de polikliniek urologie zoeken wij een enthousiaste leidinggevende. De polikliniek is gesitueerd op onze locaties in Leiderdorp en Alphen aan de Rijn. De maat schap urologie wordt gevormd door 2 urologen.- zij worden ondersteund door 5 verpleegkundigen en 5 polikliniekassistenten Hel vak gebied urologie kenmerkt zich door een gevarieerd dagprogramma met medische en administratieve laken. De medische handelingen omvatten assisteren bij kleinefchirurgischejingrepen en diverse urologische onderzoeken. Minimaal 32 uur per week (88,89%) Werkzaamheden: - u coördineert de dagelijkse gang van zaken op beide locaties; - u ziet toe op de planning en uitvoering van de werkzaam heden en zorgt dal genomen besluiten worden uitgevoerd; - u geeft uitvoering aan hel personeelsbeleid en budget beleid; - u zorgt voor een goede communicatie onder andere binnen de unit; - u participeert voor gemiddeld 24 uur per week in de uilvoering van de poliklinickwerkzaamheden. Wij vragen: Een sterke persoonlijkheid: - die beschikt over hel diploma verpleegkunde, bij voor keur aangevuld met de aantekening incontinenliever- pleegkundige en stomaverpleegkundige; - met een management opleiding: - met leidinggevende en organisatorische capaciteiten; - die beschikt over uitstekende communicatieve vaardig heden en een open en eerlijke houding heeft; - die kan omgaan met tijdsdruk en stress en daarbij de juiste prioriteiten stelt; - met affiniteit voor automatisering en management informatiesystemen. Wij bieden: - een salaris conform de CAO Ziekenhuizen; - een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden; - een eindejaarsuitkering van 3.4%. Nadere informatie of een uitgebreidere beschrijving wordt u verstrekt door mevrouw Y. Schouten, medewerker urologie, telefoon 071 - 54 54 179 of mevrouw J.M. van der Velden, clustermanager sector poliklinische zorg. telefoon 071 - 54 54 765. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan hel Rijnland Ziekenhuis, l.a.v. mevrouw E. Schoneveld, afdeling personeel en organisatie. Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 033LD. ziekenhuis We hopen u te kunnen verwelkomen in onze organisatie die volop in beweging is! Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bi) Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kinder geneeskunde. Pathologie. Huidziekten. Oogheel kunde. Keel-, Neus- en Oorheelkunde. Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis- geneeskunde. het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleeg kundigen Ontwikkelingen (BOVO). Stichting Klinisch Genetisch Centrum Leiden De stichting Klinisch Genetisch Centrum Leiden (KGCL) heeft een nauwe relatie met het LUMC cp de hoofdtaken patiëntenzorg, onderzoek en onder wijs. De taken zijn ondergebracht in de afdeling Klinische Genetica. Deze afdeling bestaat uit de subaf deling Laboratoriumdiagnostiek en de sectie Erfelijk- heidsadvisering. De afdeling Klinische Genetica maakt deel uit van het Centrum voor Humane en Klinische Genetica, waarin nauw wordt samengewerkt met de afdeling Humane Genetica van het LUMC. Binnen de subafdeling Laboratoriumdiagnostiek is als gevolg van uitbreiding van de activiteiten (nu meer dan 3000 chromosomen-onderzoeken per jaar) een vacature ontstaan voor een: (fulltime, evt. in opleiding) Vac.nr 02.N.04.12.LD Functie-inhoud: Een klinisch cytogeneticus heeft de dagelijkse leiding over een van de drie delen van het cytogenetisch laboratorium, dat is gespecialiseerd in het opsporen van chromosomale afwijkingen: - prenataal; - postnataal; - en bij kwaadaardige aandoeningen. Daarnaast participeert de cytogeneticus in weten schappelijk onderzoek en levert een bijdrage aan het onderwijs zowel aan studenten geneeskunde en bio medische wetenschappen, als aan academici in de nascholing. De opleiding tot klinisch cytogeneticus duurt vier jaar. In deze periode wordt u geschoold in alle facetten van de klinisch cytogenetische laboratoriumdiagnos tiek en maakt u via stages kennis met andere richtin gen in de klinische genetica, zoals de DNA diagnos tiek. Functie-eisen: - universitaire opleiding in de (medische) biologie, biomedische wetenschappen, biochemie of genees kunde; - ervaring in de cytogenetische diagnostiek en/of humane genetica, - voltooid promotie-onderzoek; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met leidinggeven; - belangstelling voor diagnostiek, kwaliteitsbewaking, automatisering, onderzoek en onderwijs. Salaris: /Het salaris bedraagt maximaal 4.311,- bruto per maand (schaal 12 CAO AZ) afhankelijk van opleiding en ervaring. In geval van opleiding tot klinisch cyto geneticus aanvang in schaal 10 (CAO AZ). Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar, met uitzicht op een vast dienst verband. In geval van opleiding voor een periode van 4 jaar met aansluitend uitzicht op een vast dienstver band. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof. dr. E. Bakker, hoofd subafdeling Laboratorium diagnostiek (071 - 527 60 82 of e-mail: E.Bakker@lumc.nl) of door prof. dr M.H, Breunmg, hoofd afdeling Klinisch Genetica (071 - 526 60 12 of e-mail: M.H.Breuning@lumc.nl). Binnen de Stichting worden de volgende activiteiten gebundeld: - erfelijkheidsadvisering; - patiëntgebonden chromosomaal onderzoek; - patiëntgebonden DNA-onderzoek: - hemoglobmopathieën diagnostiek; - biochemische basis- en enzymdiagnostiek; - prenatale diagnostiek en intra-uteriene behandeling. Voor de sectie Klinische Cytogenetica. waar 20 ana listen werkzaam zijn, wordt voor de sectie Chromo soom Diagnostiek gevraagd een: (36 uur per week) Vac.nr 02.N.03.12.LD Functie-inhoud: Het m teamverband uitvoeren van de volgende dia gnostische werkzaamheden: - steriele bewerking van chorionvlokken en vrucht watercellen en opkweken tot voldoende hoeveel heid metafasen; - verwerken van de kweken t.b.v. het maken van chromosoom preparaten; - uitvoering van diverse bandering- en kleurmgstech- nieken om individuele chromosomen te classificeren; - microscopisch analyseren van deze chromosomale bandpatronen om zowel numerieke als structurele afwijkingen te diagnosticeren; -rangschikken (karyotyperen) en de elektronische bewerking van chromosomen m.b.v computer beeldanalyse volgens Internationale Standaarden; - ondersteuning en ontwikkeling van wetenschappe lijk onderzoek. Er wordt gewerkt volgens een door de RvA/Sterlab ISO 17025 geaccrediteerd kwaliteitssysteem. Functie-eisen: - HLO-niveau op cytogenetisch, cytologisch, histolo- gisch of vergelijkbaar gebied; - ervaring met weefselkweek en intensief microsco- piseren strekt tot aanbeveling; - affiniteit met geautomatiseerde labsystemen strekt tot aanbeveling; - belangrijke eigenschappen zijn: zelfstandigheid, nauwkeurigheid, stressbestendigheid, flexibiliteit, goede communicatieve eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid alsmede het goed kunnen functioneren in teamver band. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.312,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ) bij een volledige aanstel ling afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof. dr. E. Bakker of dr. R Poddighe. sectie Cytogenetica, Klinisch Genetisch Centrum, LUMC (071 - 527 60 82 of 526 47 79). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op bnef en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden Life Fit Centre is een van de grootste en meest toonaangevende fitnesscentra in Nederland. Met meer dan 11.000 leden bij twee clubs, speelt Life Fit Centre een vernieuwende rol met een uniek concept. We onderscheiden ons door een professionele instelling en aanpak, met persoonlijke aandacht voor onze leden en een breed en uiterst gevarieerd aanbod. Hierdoor kunnen we onze medewerkers een boeiende, afwisselende en inspirerende werkomgeving bieden. Life Fit Centre heeft de ambitie om uit te groeien tot een landelijke keten. In elke club zorgt een team van meer dan 25 enthousiaste medewerkers ervoor dat onze leden zich lekker en verantwoord kunnen bewegen. Dit enthousiaste team zoekt nieuwe collega's. Life Fit Centre kent een groot aantal groepslessen die variëren in vorm en intensiteit. Je houdt je bezig met het geven van allerlei lesvormen op verschillende niveau's en doet dit op een klantgerichte manier. Je vindt het leuk om onze leden te vermaken en zich thuis te laten voelen. Heb je, naast een opleiding op middelbaar niveau, een aerobicsopleiding, ben je bereid om bij te scholen en houd je van afwisselende werktijden in een prettige, professionele omgeving dan is dit de perfecte job. De fitness adviseur speelt een belangrijke rol in het creëren van een optimale sfeer en begeleidt, vanuit ons klantenteam, onze leden bij het opstellen van hun persoonlijke fitnessprogramma. Beantwoordt vragen en geeft potentiële nieuwe leden voorlichting over ons centrum. Voor deze job heb je voldoende kennis en ervaring. Je bent 23 jaar of ouder en hebt een opleiding op middelbaar niveau. Je maakt 't mensen graag naar de zin en vindt 't leuk om jezelf verder te ontwikkelen. Voor beide jobs geldt, dat je het prettig vindt om binnen onze formule te werken. Je bent dan ook klantgericht en hebt prima sociale vaardigheden. T R E Heb je interesse? Stuur je sollicitatiebrief naar: Life Fit Centre BV, Zeedistelweg 1, 2015 KT Haarlem t.a.v. Mary-Ellen Jonker Je kunt haar ook bellen voor meer informatie: 023-5245777. ped; j-sc ilite elke heel ren ike die dwi Ikla [je le bijg fte, m igai lert tsl( elr stap rlar eb h iou )m jv,i »g< en, ij ei oo bij Li lik o aai chiei rjaa npr lind °P- HL Feiten, meningen en achtergronden Daar draait het om bij Leidsch Dagl Actualiteiten uit de regio, maar ooi binnen- en buitenland. Want juist ii combinatie ligt de kracht van een dagblad. Leidsch Dagblad is een uitgave van Hollandse Dagbladcombinatie b.v., ook Haarlems Dagblad. IJmuider Cc Noordhollands Dagblad, De Gooi- Eemlander, Dagblad van Almere, al Goois Weekblad en 't Groene Wei behoren. voor de buitendi de functie De regionale verkoop van advertenties vindt vanuit onze vestiging in de Rooseveltstraat te Leiden plaats. In teams, bestaande uit een televerkoper en een buitendienstvertegenwoordiger, wordt het contact onderhouden met onze advertentierelaties. Het zelfstandig opbouwen van een goede relatie met bestaande en nieuwe adverteerders is één van de belangrijkste taken binnen deze dynamische functie Je verkoopt met alleen ruimte in de krant, maar vooral het hoogste leesbereik in de regio. En je maakt deel uit van een enthousiast team van collega's op de ad verten tie-a fdel ing. wij vragen - Opleiding MEAO-CE/HAVO-niveau - N1MA sales A/marketing-diploma of bereidheid tot het volgen van oplei dingen - Commercieel inzicht en creativiteit - Representatieve vaardigheden - Rijbewijs B wij bieden Ambitieuze mensen die het leuk vinden om in teamverband te werken, bieden wij een prima salaris, dito secundi arbeidsvoorwaarden. Bovendien n de beschikking over een auto. Daal kun je rekenen op voldoende ontpl mgsmogelijkheden en diverse intfll opleidingen en trainingen je reactie Lijkt zo'n dynamische baan je op h geschreven? Stuur dan vóór 6 april "61 een bnef naar Anita Smeets van on afdeling Personeel Organisatie, y. Postbus 507. 2003 PA Haarlem Jel ook pere-mail reageren. personeel.organisatie@damiate.hd( Wil je eerst meer informatie, bel c Cor Spreeuw, verkoopmanager, tel. 06-51623129. .Vro

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 34