'ersoneel Personeel Personeel 2 0 aan beter m werkt verpleegkundige of doktersassistent v/m o Bouwkundigen opge 'cü i Medewerker o CD co Boekhouding (m/v) CONTINU ill Wis, Geboorteregeling West-Nederland Allround Boekhoudkundig Medewerker (m/v) Kennemer f Gasthuis Robert-Fleury 1 Stichting Verpleegkundig manager m/v DAG 23 MAART 2002 personele diensten Luba. Het menselijke bureau. Of je nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of een extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben: jouw wensen en mogelijkheden staan voor ons voorop. Dus informeer naar wat Luba voor jou kan doen. Financieel/ administratief medewerkster Jij draagt zorg voor het voeren van een actief debiteuren- en crediteuren beleid. Heb je een relevante opleiding op MBO niveau aangevuld met enige jaren werkervaring? Dan is deze fulltime functie wat voor jou! Arbo coördinator/ medewerker bedrijfsbureau In deze functie voor 36 uur per week organiseer, adviseer en coördineer je alles op het gebied van ARBO zaken. Tevens ben je verantwoordelijk voor de productievoortgang. Beschik je over MBO werk- en denkniveau? Neem dan contact met ons op. Management assistent Bij een internationaal bedrijf ben je verantwoordelijk voor de facilitaire zaken, het opstellen van procedures en het organiseren van symposia. Heb je een secretariële achtergrond en wil je tussen de 32-40 uur per week werken? Kom dan snel bij ons langs! Verkoopster Bij een moderne kledingzaak ga je fulltime aan de slag als verkoopster. Ben je modebewust, klantvriendelijk en op zoek naar een leuke baan met uitzicht op vast dienstverband? Dan hebben wij de perfecte baan voor jou. Kom snel bij ons langs voor meer informatie! Magazijnmeester Bij een fabrikant van vleesspiesen ga je fulltime aan de slag als magazijnmeester in het vrieshuis. Ben je 25 jaar of ouder, kun je zelfstandig werken, heb je heftruckervaring, geen 9 tot 5 mentaliteit en ben je bestand tegen kou (-28)? Dan is deze functie met uitzicht op vast dienstverband iets voor jou! Productiemedewerker Lijkt het je interessant om bij de grootste banketbakkerij in Leiden fulltime bezig te zijn met het decoreren van gebak, het vullen van taarten en het inpakken van alle artikelen? Ben je jonger dan 20 jaar en voor langere tijd beschikbaar? Kom dan snel bij ons langs! Medewerker algemene dienst Bij een medische instelling bestaan jouw taken uit het in ontvangst nemen en verwerken van goederen, opnemen en afhandelen van bestellingen en het op orde houden van het magazijn. Jij bent 20 uur per week, verspreid over 4 of 5 dagen, voor langere tijd beschikbaar en op zoek naar een vaste baan. Interesse? Kom dan langs bij Luba Leiden! Openingstijden: maandag. 8.30- 21.00 uur en dinsdag t/m vrijdag: 8.30-17.30 uur Luba LEIDEN, Kort Rapenburg 10, email: rapenburg@luba.nl 071-514 03 41 Industriële/technische functies 071-514 97 45 Administratieve/medische functies Ajodakt B.V. is een zelfstandige onderneming die bestaat uit Ajodakt Mailing Service en Uitgeverij Ajodakt. Naast het uitgeven van educatieve leermiddelen verzorgen wij direct mail activiteiten. Met ons klein en enthousiast team heeft Ajodakt B. V. in haar twintig jarig bestaan een aanzienlijk marktaandeel behaald. Wegens vertrek van onze huidige medewerkster zoeken wij een voor 15 tot 20 uur per week taakomschrijving - het maken van facturen - financiële administratie - debiteurenbewaking - telefonische orders noteren - tekstverwerking in Word functie-eisen - opleiding op MBO-niveau (MEAO/MBA) of vergelijkbaar niveau - ervaring met computers (MS Word, Excel, Windows) - verantwoordelijkheidsgevoel - enthousiasme, nauwkeurig - zelfstandig kunnen werken - goede beheersing Nederlandse Taal - aantoonbare werkervaring -leeftijd vanaf 25 jaar wij bieden - een leuke, afwisselende baan - een prettige werksfeer - een goede salariëring - doorgroeimogelijkheden Uw sollicitatie met CV kunt u binnen 10 dagen na plaatsing richten aan Uitgeverij Ajodakt B.V. t.a.v. Jan Philipsen Nieuwenhuizenweg 11 2314 XP LEIDEN tel.: 07156123 13 e-mail: info&aiodakt.nl www.ajodakt.nl ENGINEERING Dé intermediair de bouwkundige en civiei- hnische arbeidsmarkt Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civieltechnici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar: Uitvoerder Bij een gerenommeerde aannemer, regio Amsterdam/ Schiphol. Betreft interessante utiliteitsbouwprojecten. U werkt nauw samen met de projectleider. Gezocht wordt communicatieve uitvoerder met enkele jaren relevante werkervaring die naast de aan sturing op uitvoeringsgebied ook de administratie goed beheerst. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geboden binnen deze informele organisatie. Opleiding: MTS-/ HTS- bouwkunde. Inlichtingen: Jeroen de Bruijn Junior projectleider Bij gerenommeerde aannemer, regio Leiden. Zelfstandige functie in een klein team, aansturing en controle vindt plaats vanuit de projectleiding. Betreft woning- en utiliteitsbouwprojecten. Gezocht wordt MTS-/ HTS- er bouwkunde met organisatie talent, potentie en ambitie om door te stromen in een projectleidersfunctie. Geboden wordt een vaste aanstelling met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Edwin Hogenelst Bouwkundig tekenaar/ 1' tekenaar Bij middelgroot informeel architectenbureau in de regio Den Haag. U bent betrokken bij het project van V.O. tot uitvoeringsfase. U werkt bestek-, werk- en detailtekeningen 1 uit en onderhoudt interne contacten met diverse collega's. Daarnaast maakt u de interne werkplanningen en begeleidt u startende tekenaar. Betreft: diverse woning en utiliteitsbouwprojecten. Vereist: HTS- bouwkunde en 3-5 jaar werkervaring. Bouwkundig opzichter Inlichting.,,: Mathijs van der Most I Bij gerenommeerd bouwmanagementbureau, regio Haarlem. Betreft zowel nieuwbouw I als onderhoud en renovatie van woningen en kantoren. U bent verantwoordelijk voor de communicatie tussen bouwkundige partijen, bewaking van kwaliteit, planning e financiën. U heeft affiniteit met architectuur en beschikt over goede communicatieve I eigenschappen. Uitdagende functie voor een allround opzichter op MTS-/ HTS niveau. V Inlichtingen: Marina Grimberg Voor meer informatie belt u 0182 - 56 0110 of 020 - 31180 90 Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 uur. Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. Schrijven of e-mailen kan ook: Hanzeweg 19. 2803 MC Gouda, gouda@continu.nl Burg. Stramanweg 102c, 1101 AA Amsterdam, amsterdam@continu.nl Vacatures in de bouw! www.continu.nl Continu Engineering is ISO 9002 gecertificeerd. I ft Ij i S p S êoi e i ■o E 3 5 o i/j 2 06 s, - 3 -3 S os öo o S3 H I S 111 "S c u. Sj 1 S E D 5 E <73 De klinieken die samenwerken in de organisatie Geboorteregeling West-Nederland (GWN) zi)n gevestigd in rotterdam, leiden, den haag, Utrecht en Goes. Samen bieden zi) een breed pakket aan hulpverlening op het gebied van geboorte regeling: hulp en advies bij anticonceptie, zwanger schapsafbreking, hulp bij seksuele problemen en fertil1teitsbehandelingen. Bij GWN werken in totaal ongeveer negentig medewerkers. De afdeling Financiële Administratie heeft een vacature voor een voor 24-32 uur per week Werkzaamheden De aangeboden functjë omvat de meest uitgebreide boekhoud kundige werkzaamheden van een totale financiële administra tie, daaronder: behandeling van inkomende facturen van leveranciers bijhouden van het grootboek volgen en bewaken van het betalingsgedrag van de debiteuren toezicht op kasbeheer en contante ontvangsten overige boekhoudkundige werkzaamheden FUNCTIE-fiSEN Voor een goede uitoefening van deze functie beschikt u over: een boekhoudkundige opleiding op niveau PD of hoger •kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensver- werking (Exact, Excel) minimaal 3 jaar praktijkervaring Bovendien bent u communicatief vaardig, klantgericht en stress bestendig. Wij bieden In eerste instantie wordt een arbeidsovereenkomst aangeboden voor één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband daarna. Het salaris bedraagt maximaal 2.194,- (bij fulltime dienstverband). Overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen, Op dit moment worden de werkzaamheden uitgevoerd in de kliniek in Leiden (ca. 8 minuten lopen vanaf het station). Over ongeveer een jaar zullen de werkzaamheden worden uitgevoerd in de kliniek in Den Haag (Statenkwartier, ca. 20 minuten vanaf CS met openbaar vervoer). Sollicitatie Uw sollicitatie met c.v. kunt u binnen twee weken richten aan het GWN. t.a.v. mevrouw J.C. Middelkoop, personeels functionaris. Strevelsweg 700/201-204, 3083 AS Rotterdam, tel. (010) 481 55 22. Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van Óe financiële administratie, de heer S.Postma. tel. (071) 514 68 09. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met 2500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee een van de grootste werkgevers. Binnen onze organisatie staat het individu ceritraal. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in team verband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. De ligging nabij Amsterdam en Zandvoort maakt het Kennemer Gasthuis een aantrekkelijke werkplek. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gerenoveerd. voor de polikliniek Endoscopic, locatie EG/Deo, parttime 32 uur werkdagen ma/wo/do/vr Functie-informatie: Voor deze dynamische afdeling zoeken wij een gemotiveerde nieuwe collega. De voor keur gaat uit naar een verpleegkundige maar ben je doktersassistente en heb je belangstelling dan willen wij dat graag weten. De werkzaamheden bestaan uit het assisteren bij endoscopisch onderzoek, de voor- en nazorg van patiënten en het beheer van de (kostbare) apparatuur. Ook het verwerken van een deel van het administratieve werk hoort bij de taken. Kwaliteit en patiëntvriendelijkheid hebben wij hoog in het vaandel staan. De verant woordelijkheid voor alle werkzaamheden deel je met 10 collega's en deze worden op 2 locaties uitgevoerd, te weten locatie EG en locatie Deo. Functie-eisen: - een afgeronde opleiding verpleegkundige of een doktersassistente; - geduldig en accuraat; - een klantgerichte houding is onontbeerlijk; - bereid bereikbaarheidsdiensten te doen in het weekend en af en toe 's avonds bij spoedgevallen te assisteren. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en wordt conform de CAO- Ziekenhuizen ingedeeld in functieschaal 40 of 45 maximaal 2.194.-- respectievelijk 2.410,-- bruto per maand bij een volledig dienstverband. Inlichtingen: Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Birgit Bartelsman. teamcoördinator endoscopieafdeling. telefoon (023) 552 21 56. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van vacaturenummer 02-2237 binnen 14 dagen sturen naar; Kennemer Gasthuis, secretariaat Zorgdivisies. Postbus 1638. 2003 BR Haarlem, e-mail; voortvd@kg.nl Acquisitie wordt naar aanleiding van deze advertentie niet op prijs gesteld. Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 - 444 10 00 De Robert-Fleury Stichting biedt eigentijdse en deskundige zorg aan mensen met psychiatrische problemen. Met de inzet van 900 professionele medewerkers. Gericht op ieders optimaal functioneren in de maatschappij, met respect voor iedere cliënt. Als Algemeen psychiatrisch Ziekenhuis heeft de Robert-Fleury Stichting locaties in Leidschendam, Zoetermeer en Gouda. Vanuit deze locaties wordt korter en langer durende psychiatrische zorg geboden aan volwassenen en ouderen. De behandelingen zijn poliklinisch, in deeltijd en klinisch. Tot de verzorgingsgebieden be horen de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden- Holland. In Leidschendam wordt landelijk bovendien specialistische zorg geboden aan mensen met ernstige eetstoornissen, mensen met niet- aangeboren hersenletsel en dove psychiatrische cliënten. De Robert- Fleury Stichting is erkend als landelijk kennis- en behandel centrum voor eetstoornissen en heeft de A-opleiding tot psychiater. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn de uitgangspunten. Dankzij een innovatieve en ambitieuze aanpak heeft dit in vijf jaar geresulteerd in een opvallende verschuiving naar meer ambulant werken binnen het zorgaanbod. Het aandeel klinische behandelingen is met eenderde afgenomen, terwijl de behandelin gen in deeltijd zijn verdubbeld en de poliklinische behandelingen zelfs zijn verviervoudigd. De V.I.A. is een specialistische afdeling voor dove en slechthorende psychia trische patiënten in de leeftijd vanaf 18 jaar. De afdeling is gesitueerd in Leidschendam, heeft een landelijke functie en bestaat uit 12 klinische plaatsen, 8 deeltijdbehandelingen 2 voor Bed-op-Recept), een polikliniek en een voor ziening van 4 plaatsen voor training. Verder levert de afdeling consultatie en expertise aan nationale en internationale relaties. De doelgroep is zeer hete rogeen; zij kenmerkt zich door een grote variatie in audiologische beperkingen, taalkundige communicatievormen, sociaal emotioneel en cognitief ontwikke lingsniveau, sociaal-culturele achtergrond en bijkomende lichamelijke aandoe ningen en functiebeperkingen. Dit betekent dat van het qua omvang kleine gespecialiseerde landelijke centrum verwacht wordt dat zij voor een betrekke lijk kleine doelgroep, gedifferentieerd aanbod bieden en voorzieningen treffen, rekening houdend met en afgestemd op de communicatie met de doelgroep. In het kader van een organisatieaanpassing die dit jaar zal worden doorgevoerd zal de behandeling plaatsvinden binnen twee taakgroepen. Een taakgroep 'klantgerichte en ontwikkelingsgerichte behandeling' waarin uitvoering gegeven zal worden aan programma's t.b.v. klachtgericht en ontwikkelingsgericht aan bod. De taakgroep 'intensieve zorg' zal aansturing geven aan de uitvoering van de intensieve zorgprogramma's. De taakgroepen worden geleid door een duaal management bestaande uit een verpleegkundig manager en een taakgroep- psychiater. Per 1 mei ontstaat er een vacature voor een (voor 32 uur per week) in de taakgroep intensieve zorg Functie-informatie: U geeft leiding aan een multidisciplinair team intensieve zorg voor behandeling van patiënten die naast een psychiatrische ziekte doof of slechthorend zijn. Het team zal uit verpleegkundigen en behandelaars bestaan. De afdeling is in ontwikkeling en gaat verder geprofessionaliseerd worden. Verwacht wordt een actieve en initiatiefrijke bijdrage, ook in implementatiefase van de organisatieaanpassing. U bent verantwoordelijk voor de operationele, logistieke en beheersmatige aspecten van het primaire proces; voor de kwaliteit in algemene zin; en voor de afstemming met andere teams. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het budget en geeft u uitvoering aan het personeels beleid. Coachend leiding geven en een scherp oog voor bedrijfsmatige proces sen is een voorwaarde. Verder bent u gericht op samenwerking en is kennis en ervaring m.b.t. groepsprocessen een pre. Functie-eisen: - een relevante (verpleegkundige) opleiding op HBO niveau; - leidinggevende ervaring; - kennis van financiën en budgettering; - vermogen tot organiseren, besluitvaardigheid, analytisch vermogen en sociale vaardigheden met name in relatie tot leiding geven; - relativeringsvermogen en gevoel voor humor; - affiniteit met de doelgroep; - affiniteit met doven, slechthorenden, bereidheid de gebarentaal te leren. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 9 en 18 april vanaf IT30 uur. Assessment zal onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-GGZ. Ruime mogelijk heden tot scholing en persoonlijke ontwikkeling zijn aanwezig. Wij beschikken over een eigentijdse kinderopvangregeling, spaarloonregeling en collectieve ziektekostenregeling. Nadere inlichtingen over de functie en/of de afdeling zijn te verkrijgen bij mevrouw R. Spruyt, locatiemanager VIA, bereikbaar via telefoon 070 - 444 1331. Belangstellenden kunnen hun brief, voorzien van C.V.. binnen 2 weken na verschijning van dit blad. o.v.v. vacaturenummer 2002013YIA. richten aan de Robert-Fleury Stichting, l.a.v. mevrouw C. van Amstel, personeelsconsulente. Jac. P. Thijsselaan 45, 2803 RT Gouda of per E-mail naar cvanamstel@robertfleury.nl Internet: www.robertfieury.nl, e-mail; cvanamstel@robertfieury.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pn/s gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 29