PSV en Feyenoord weer in balans SPORT 'De Kouwe' keert niet meer terug onder de lat Ono kan het ook in grote wedstrijden Uytdehaage schaatst tegen Parra op vijfduizend meter Vinokoerov wint etappe en neemt leiderstrui over Hapoel Tel Aviv houdt op Cyprus Milan in bedwang 9 George (rechts), leuters eh en Finidi naar WK Twee oud-Ajacieden n bedankt voor het natio- 5 Iftal van Nigeria. Sunday (nu Borussia Dortmund) 5 di George (Ipswich doen niet mee aan het Zuid-Korea en Japan, protesteerden tegen het gvan bondscoach Shaibu 2 Deze kreeg de zak na- Africa Cup niet meer dan de plaats had opgeleverd. cki ernstig >nd na val jro - Pjotr Wadecki heeft Jibij een val in de eerste van de Tirreno-Adriati- open schedelbreuk op- Jn. De Pool, rijdend voor JFarm Frites, kwam in de meter ten val. Hij hield [buiteling ook een aantal pijwonden in het gezicht teploeg deelde gister- feee dat zijn toestand in- (ls stabiel is. plopen in schoten [hoten - De Voorscho- onderdeel van het n Zekerheidcircuit voor ijdlopers, is zondag. De topwedstrijd is ook be- qoor recreanten. Deelne- nen kiezen uit 5,10 en [neter. Inschrijven kan ichtend tussen half tien aalf in de kantine van koten '97. De start is om liur, de kinderloop be ll half elf. Haan naar Imeervogels burg - Philip den Haan steren een tweejarig t getekend als trainer 1 elmeervogels. De Wer- ïmer (42) vertrok deze iet ruzie bij Zwart Wit' I i Haan gaat komend sei- L inde slag. wente houdt e schoonmaak ?n - André Karnebeek ;n Twente zet zijn voetbal- 3 an voort in Schotland, lediger gaat spelen voor mline. Karnebeek is niet in e speler die vertrekt bij loi ihedese club. Ook Ten illi ulshoff, Van Ede en nu tz moeten weg. Ten Hag m ïn aanbieding toe te tre- ud de technische staf, j c iff keert terug naar Go tt Eagles. Van Ede en Pah- vf innen tranfersvrij weg. Mühlegg tracht in Salt fotografen te ontwij- baEPA legg stopt i skilopen et Johann Mühlegg heeft ?i: ti zijn afscheid van de ee fn aangekondigd. De zt e skiloper werd afgelo- m nterspelen in Salt Lake ni Ktapt op dopinggebruik i W zijn gouden medaille ee 'O kilometer klassieke eil Neren. De 31-jarige n !g blijft ontkennen dat 'n ing heeft gebruikt. Müh- •n op de Spelen ook i de onderdelen 30 kilo- d En achtervolging. Bij die ijden is hij niet betrapt i Dm mag hij die twee Inplakken houden. tröm zwemt eldrecord n ic - De Zweedse zwem- pl [na Igelström heeft gis- ir'de nationale kampi- appen in Göteborg het - ecord kortebaan op 50 choolslag verbeterd. Ze tot een tijd van 30,24. Ie record stond sinds ja- an dit jaar met 30,31 op tan de Britse Zoe Baker. vrijdag 15 MAART 2002 Katwijk-doelman Hugo van Duyn neemt gedwongen afscheid van amateurvoetbal door Gertjan van Geen katwijk - Hugo van Duyn keert definitief niet meer terug in het doel van w Katwijk. De keeper hakte deze week de knoop door. Van Duyn herstelde nooit volle dig van een schouderblessure en kwam dit seizoen slechts sporadisch in het veld. Een nieuwe baan als sporthalbe heerder in Sassenheim heeft zijn afscheid alleen maar versneld. „Als je al zo lang last hebt en je vindt een leuke nieuwe baan, dan gaat dat voor. Ik moest een keuze maken", aldus van Duyn, die tien seizoenen tot de selectie van het eerste behoorde. De 29-jarige ras-Katwijker was vast van plan tot zijn veertigste het doel van de oranjehemden te verdedigen. „Dat wordt dus tien jaar eerder." Keepen ging hem steeds beter af. Pas laat in zijn carrière werd hij omge vormd van veldspeler tot aller laatste man. In de jeugd was hij spitfc, maar Arie Lagendijk over tuigde hem van het feit dat hij als keeper beter tot zijn recht kwam. Als keeper deed hij nog wel een keer voor hoe het moest. In een competitieduel tegen SHO scoorde hij vlak voor tijd met het hoofd de gelijkma ker. Lagendijk stond niet alleen aan de basis van de keepersloop baan van Van Duyn, hij was ook de architect van het gouden elf tal dat begin jaren negentig doorstootte naar de top van het amateurvoetbal. Het resulteerde in drie afdelings- en zaterdag kampioenschappen en twee landstitels bij de amateurs. Van Duyn maakte er een als veldspe ler mee en een als reservekee per. Wel werd hij in die tijd met het tweede elftal landskampi oen. Een tweede algeheel ama teurkampioenschap viel hem in 2000 ten deel. „Ik heb zo'n beet je alles gewonnen", zegt Van Duyn. „Ik ben ook nog speler van het jaar geweest bij Katwijk en vorig jaar was ik derde in het speler van het jaar klassement van het Leidsch Dagblad." Een jaar daarvoor liep Van Duyn de blessure op, die hem nu noopt te stoppen. In de laatste competitiewedstrijd van het sei zoen brak hij zijn kaak op vijf plaatsen na een ongelukkige botsing. Aan de tegelijkertijd op gelopen schouderblessure werd geen aandacht besteed. 'De Kouwe' plukt er nu de wrange vruchten van. Zijn bij naam, die hij sinds twee jaar ook op zijn shirt droeg, erfde hij van vader Hans en grootvader Huig. „Die werden ook al Kou we genoemd", zei hij in een eer der interview. „Een heleboel mensen denken dat ik zo word genoemd, omdat het door mijn manier van keepen komt. Ik ben ook helemaal voor niemand bang, ik voel me een winnaar. Het is dus een naam die bij me past." Maar De Kouwe komt het doel niet meer in. „Door mijn nieu we baan, moet ik veel 's avonds werken. Ik kom dus ook niet te rug als voetballer. Misschien word ik wel keeperstrainer. Er wordt te weinig aan keepers ge daan." Van Duyn neemt voortijdig af scheid in een jaar, dat Katwijk nog volop tegen degradatie vecht. Veel feestelijkheden ver wacht hij dan ook niet. Hij taalt er ook niet naar. „Ik hoef ook niet met poespas afscheid te ne men. Ik doe het met rust." door Mark Caldenhoven eindhoven - Op een historische avond voor het Nederlandse voetbal zijn PSV en Feyenoord op het Europese toneelverre van een gedroomd spektakel geble ven. Net als twee keer eerder dit seizoen voor de nationale compe titie werd gisteren risicoloos aan gestuurd op een weinig verhef fende remise (1-1), al vertrokken de Rotterdammers een tikkeltje euforisch uit Eindhoven. De aanwezigheid van twee Ne derlandse clubs in de kwartfina les van het toernooi om de UEFA Cup deden gekwelde geesten en geknakte ego's de voorbije weken bijkans kwijlen van opwinding. Nu Oranje even niet meer meedoet, zorgen PSV en Feyenoord - allebei op drift geraakt in het Europese troost- toemooi - voor een welkome opkikker. En lonkt zowaar de fi nale, nota bene in De Kuip. Maar daarmee is alles gezegd. De negatieve spiraal werd niet doorbroken bij de eerste van twee Europese confrontaties tussen de vaderlandse titelpre- tendenten. Sterker nog, PSV en Feyenoord leverden het bewijs dat het Nederlandse voetbal de depressie nog niet te boven is. Ze schotelden tientallen miljoe nen televisiekijkers in liefst twaalf landen een pover duel voor. Elk risico werd uitgeban nen, kennelijk uit angst voor een vroegtijdige uitglijder met de re turn van volgende week in Rot terdam nog voor de boeg. De kans dat PSV en Feyenoord over zes dagen in de Kuip wél alle remmen losgooien lijkt uit gesloten. De krachtsverschillen zijn dusdanig klein dat facetten als blunders of pure mazzel - net als gisteravond - de doorslag zullen geven. Op technisch en tactisch vlak hebben de twee ploegen geen geheimen meer voor elkaar. Te ontrafelen valt er voor beide coaches dan ook weinig. Niet voor niets eindig den veel voorgaande confronta ties in remises of hooguit in één doelpunt verschil. Of, zoals Fey- enoords spits Pierre van Hooijd- onk het verwoordde, „je kent el kaar zó dondersgoed dat je elke seconde honderd procent ge concentreerd moet zijn. Anders heeft de ander je te palcken." Dat kon Kevin Hofland zich aantrekken, in wat toch al niet zijn week is. Zaterdag liep de verdediger van PSV tegen Roda JC op knullige wijze een rode kaart op en gisteren speelde hij opnieuw een negatieve hoofd rol. In de toegevoegde tijd van de eerste helft verslikte de Lim burger zich knullig in Jon-Dahl Tomasson. De Deen trof de voe ten van doelman Ronald Water reus, maar zag dat Van Hooijd- onk standby was: 0-1. Nog was het leed voor Hofland niet voorbij. In de slotfase liep hij tegen zijn derde gele kaart op Europees niveau aan, goed voor een automatische schorsing. Naast Johann Vogel (hersen schudding) moet Eric Gerets, PSVs coach, in de Kuip zodoen de ook zijn steunpilaar en 'op bouwer' missen. De Belg aan vaardde de consequenties met pijn in het hart. „Dan zie je dat grote voetballers ook mindere dagen kunnen hebben, maar dat is achteraf gepraat." Het 'gouden' uitdoelpunt van Feyenoord verzwaarde de mis sie van PSV, dat toch al machte loos en weinig ideeënrijk ope reerde. Van Bommel zat lange tijd klem bij uitblinker Sjinji Ono en Theo Lucius was - gelijk PSV bij Feyenoord - de onderlig gende partij in de botsing met Paul Bosvelt. Bovendien weet Feyenoord wel raad met een op ponent die het spel moet ma ken. Sinds ze de Champions League verlieten, zijn de Rotter dammers al vijf Europese duels (Freiburg, Glasgow Rangers en PSV) zonder nederlaag. Van Hooijdonk: „In de eredivisie, en zeker tegen de kleintjes, wordt van ons verwacht dat we negen tig minuten dicteren. Dan heb ben we moeite met een com pacte speelwijze. PSV ligt ons wel. Die ploeg probeert ten min ste aan te vallen." Verder dan goed bedoelde po gingen kwam PSV niet. Het stond zelfs lange tijd onder hoogspanning en leek geïmpo neerd door de brutale speelwij ze van Feyenoord. Vooral Jan Vennegoor of Hesselink was geen schim van de trefzekere spits van de voorbije weken. De topscorer van Nederland lag aan de ketting bij Glenn Loovens, de 18-jarige Rotterdamse mandek ker die voortreffelijk speelde. Feyenoord controleerde en die- eindhoven/gpd - Dat Shinji Ono fantastisch kan voetballen staat buiten kijf. De slimme Japanner voegt iets onvoorspelbaars toe aan het spel van Feyenoord. Zijn voornaamste probleem was tot dusverre dat hij zich in grote wedstrijden nog wel eens te gemakkelijk aan de kant liet zetten. In de UEFA Cup-kraker tegen PSV wierp Ono gisteravond alle schroom van zich af. Zo moest ook Mark van Bommel ondervinden. De strateeg van de Eindhovenaren slaagde er niet in de wedstrijd naar zijn hand te zetten. Van Bommel had zijn handen vol aan zijn directe te genstander, die er een neusje voor heeft om steeds weer op de goede plaats op te duiken. „Ik vind Ono technisch een van de betere midden velders iii Nederland," sprak Van Bommel na af loop bewonderend. „Ik had het idee dat hij in de eerste confrontatie tussen Feyenoord en PSV in de Kuip wat angstig speelde. Maar die angst had hij nu van zich afgeworpen." „Ono heeft het heel goed gedaan," vond ook Kees van Wonderen, die anderhalve maand ge leden in Eindhoven belast was met de bewaking van Van Bommel. Van Wonderen zette in het bekerduel meteen de toon met een stevige over treding. „Shinji zul je dat niet zien doen. Hij vult zo'n rol op een andere manier in." Ono (22) hoort net als Glenn Loovens (18) en Robin van Persie (18) bij de jonkies van Feyen oord. Ze werden in Eindhoven bij de hand geno men door een stel geslepen dertigers: Kees van Wonderen, Paul Bosvelt en Pierre van Hooijd onk. Spelers die maar wat graag hun talentvolle, maar minder ervaren ploeggenoten op sleep touw nemen. Van Hooijdonk: „We hebben een hele makkelij ke groep waarin je snel wordt opgenomen. Na tuurlijk is er wel een hiërarchie, maar die leidt niet tot vervelend gedrag. Dat zorgt ervoor dat jonge spelers zich haast niet hoeven aan te pas sen. Het gaat erom dat ze kwaliteit hebben, daar worden wij toch beter van?" Zeker als daar genoeg ervaring tegenover staat, bleek tegen PSV maar weer eens. „Want het gaat in dit soort wedstrijden ook om slimheid," aldus Van Hooijdonk. teerde maar elimineerde niet. PSV bleef een tikkie fortuinlijk op Europese koers door een doelpunt van Mateja Kezman. De spits anticipeerde binnen honderd tellen na de hervatting op een lukrake omhaal van ei gen helft van Van Bommel en rondde koel af: 1-1. Volgende week zijn de rollen in de Kuip omgedraaid, dan is Fey enoord de favoriet en PSV de club die loert op een kansje weet ook Feyenoord-trainer Bert van Marwijk. „Dit is toch wel een lastige uitslag." Diens schoonzoon Mark van Bommel, met een knipoog: „Hem ken nende zal hij niet op de nul wil len spelen." SCOREBORD PSV: Waterreus; Bogelimd, Ooijer, Hof land en Heintze (56. Gakhokidze); Ronimedahl. Van Bommel, Lucius (73. De long) en Bouma; Kezman en Ven negoor of Hesselink (83. Bruggink). Feyenoord: Zoetebien Emerton, Loovens. Van Wonderen en Rzasa: Bosvelt, Tomasson (82. Limander) en Ono; Kalou (78. Smolarek), Van Hooij donk en Van Persie. Hugo van Duyn. Archieffoto: Kees van Hoogdalem heerenveen/anp - Olympisch kampioen Jochem Uytdehaage schaatst vanavond tijdens de WK allround in Heerenveen op de 5000 meter tegen de winnaar van olympisch zilver, de Ameri kaan Derek Pana. Beiden wer den in de tiende rit ingedeeld. In Salt Lake City stonden de twee ook op de 1500 meter naast el kaar op het podium, maar toen waren de medailles omgedraaid. Parra arriveerde pas vandaag in Nederland. Deze week ging hij heen en weer naar de VS in ver band met commerciële activitei ten. Uytdehaage, dit jaar ook al Europees kampioen, rijdt op de eerste afstand, de 500 meter, te gen de Duitser Jan Friesinger. Ploeggenoot Carl Verheijen werd bij de loting van de 5 kilo meter gekoppeld aan de Belg Bart Veldkamp, op de 500 meter komt hij uit tegen Biktsjentajev uit Kazachstan. Gianni Romme, de derde Ne derlandse man, treft op de lange afstand de Pool Pavel Zygmunt. Op de 500 meter schaatst hij te gen de Japanner Itokawa. Rena- te Groenewold rijdt vanavond bij de opening van het vrouwen toernooi op de 500 meter tegen de Japanse Tabata. Een dag later rijdt ze de 1500 meter tegen de Duitse favoriete Claudia Pechs- tein. Tonny de Jong treft eerst de Amerikaanse Rodriguez, dan topfavoriete Anni Friesinger. Marja Vis werd gekoppeld aan de Japanse Seo (500) en de Noorse Tonsberg. Wieteke Cra mer treft eerst Ludmila Prokas- jeva uit Kazachstan en vervol gens de Japanse Ishino. mont-faron/anp - De Kazak Aleksandr Vinokoerov heeft gis teren met de overwinning in de vierde etappe van Parijs-Nice de leiding genomen in de Franse rittenkoers. De renner van Tele kom ontsnapte twee kilometer voor de top van de Mont-Faron uit de kopgroep van vijf en kwam als eerste over de finish. Hij nam de leiderstrui over van de Fransman Didier Rous. Lau rent Jalabert eindigde als tweede op 28 seconden. Vinokoerov heeft een marge van zes tellen op Jalabert. De Spanjaard Felix Garcia Casas nam het initiatief aan de voet van de Mont Faron, zo'n vijf ki lometer voor de finish. Maar de Madrileen kon zijn voorsprong niet uitbouwen. De Franse ren ners Rous en Jalabert passeer den Casas. Bij een tempover snelling van Jalabert moest zijn landgenoot passen. Alleen Vino koerov, diens landgenoot Andrei Kivilev en de Duitser Jens Voigt konden volgen. Met de finish in zicht probeerde eerste Kivilev te ontsnappen, maar hij kwam niet ver. Vino koerov had wel succes. Hij pakte al snel een voorsprong van 25 seconden en zag zijn concur renten niet meer dichterbij ko men. Tirreno Erik Zabel wist gisteren niet goed wat hij met zijn gevoelens aan moest na de levendige eer ste etappe van de Tirreno-Adria- tico. De Duitser boekte in Sor rento weliswaar zijn eerste sprintzege van het seizoen, maar moest constateren dat zijn adjudant Fagnini na een val, met vermoedelijk een sleutel- beenbreuk als gevolg, voorlopig is uitgeschakeld. Dat komt Zabel anderhalve week voor Milaan-Sanremo, de eerste wereldbekerwedstrijd van dit jaar, slecht uit: „Het is erg voor hem, maar ook voor mij. Hij is een sleutelfiguur in de ploeg en een enorme onder steuning voor mij." Elf renners, onder wie Michael Boogerd, konden meespringen met een ontsnapping van Fran cesco. De groep verwierf maxi maal dertig seconden voor sprong, maar werd kort voor de streep alsnog ingelopen. werd slechts door 2000 fans ge bruik gemaakt. Zo kon het gebeuren dat er bij na net zoveel politie-agenten aanwezig waren als sportlief hebbers uit Israël. In en rond het stadion zaten 1300 veilig heidsfunctionarissen, om even tuele aanslagen te voorkomen. Dat is een derde van'de totale mankracht van de Cypriotische politie. Drie spelers van Hapoel waren recentelijk indirect betrokken bij een Palestijnse" aanslag in een restaurant in Tel Aviv. Abuksis en Domb waren ten tijde van de schietpartij in het etablissement. Doelman Elimelech was er net vertrokken. Het drietal stond te gen Milan in de basis. Nicosia/ANP Hapoel Tel Aviv mocht zijn thuiswedstrijd in de kwartfinale van het toernooi om de UEFA-beker niet in eigen stad afwerken. Zelfs op het neu trale terrein van het GSP-stadi- on van Nicosia bleken de Israë liërs gisteren te sterk voor AC Milan. Met de ruggesteun van 1- 0 kan Hapoel zich gaan opma ken voor de ontknoping in San Siro, over een week. Hapoels thuiswedstrijd werd op last van de UEFA verplaatst. De Europese voetbalautoriteiten achten Tel Aviv momenteel niet veilig genoeg. Eigenaar Moshe Theumim had aangeboden sup porters die de reis naar Cyprus wilden maken financieel te on dersteunen. Van het aanbod PRIJSVRAGEN Lucky Day, donderdag 14 maart 01-04-05-09-15-18-19-20-23-28-30-33-39-42- 49-51-66-67-71-73. (onder voorbehoud) Toto. 2-1-1-2-1-1-3-3-3-3-3-3-3. (onder voorbe- VOET0AL UEFA Cup Kwartfinales, eerste wedstrijd: PSV - Feyenoord 1-1 (0-1). 45. Van Hooijd onk 0-1. 47. Kezman 1-1 Scheidsrechter: Collina (Ita). Toeschouwers: 32 500. Gele kaart: Hofland (PSV), Van Wonderen (Feyen oord). Hapoel Tel Aviv (Isr) - AC MUon (Ita) 1-0 (1- 0). 32. Clcscenko 1-0. Scheidsrechter Lopez N'icto (Spa) Gele kaart: Omsjcnko. Domb, Antebi (Hapoel). Roque lunior. Contra, Am- brosini. Serginho (Milan). Slovan Llbercc (Tsj) - Borussia Dortmund (Dul) 0-0. Scheidsrechter Melo Pereira (Por) Toeschouwers:-14.458. Gele kaart: Kolou- sek, lanu (Slovan), Rosicky (Dortmund). Inter (Ita) - Valencia (Spa) 1-1 (0-0). 50. Ma- lerazzi 1-0, 64. Rufete 1-1. Scheidsrechter: Merk (Dui). Toeschouwers: 26.000. Rode- kaart: 55. Kily Gonzalez (Valencia). Gele kaart: Conceic;ao (Inter), Carboni. Vicente Rodnguez, Albelda (Valencia). AUTOSPORT Scpang. Grote Prijs Maleisië, WK Formule 1: Vrije training: 1 Raikkonen (Fin) McLaren- Mercedes 1.37,399, 2. Coulthard (GBr) McLa ren-Mercedes 1.38,038. 3. Michael Schuma cher (Dui) Ferrari 1.38,490, 4. Ralf Schuma cher (Dui) Wllliams-BMW 1.38,650, 5. Salo (Fin) Toyota 1.39,066, 6. Montoya (Col) Wil- iiams-BMW 1.39,158, 7. Barrichello (lira) Fer rari 1.39,279, 8 Button (GBr) Renault 1.39,714, 9 Trulli (Ita) Renault 1.39,774. 10. Heidfeld (Dui) Sauber 1.39.889. BASKETBAL Mannen, eredivisie, elite A: Astronauts - Eiffel T. 91 - 65. Elite B: Noordkop - EBBC 83-81. Haaglanden - NAC 9-1 - 88.New York, NBA: Charlotte Hornets - Utah Jazz 100-82, New- York Knicks - Sacramento Kings 113-96, San Antonio Spurs - Chicago Bulls 91-86, Port land Trail Blazers - Dallas Mavericks 132-106, Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 102-110. GOLF Doha. Qatar Masters, Europese Tour, 1.713.903 euro: Stand na le ronde: 1. Hacggman (Zwe), Er iksson (Zwe) 66 slagen (-6), 3. Hansen (Den), Scott (Aus), Garbun (Eng) 67, 76. Lafcber (Ned), Derksen (Ned) 72, 110. Muntz (Ned) 74 (+2). Orlando. Bay 1U11 Invitational, US Tour, 4,6 miljoen euro: Stand na le ronde: 1 Cabrera (Arg). Woods (VSt), Daly (VSt). Huston (VSt). Weibring (VSt), Flesch iVSt) 67 slagen (-51. 7. Cink (VSt) Pampling (Aus), Yokoo dap). Garcia (Spa) 68. HANDBAL Vrouwen, eredivisie, kampioensgroep: Hellas - V en L 34 - 20, Quintus - NEA 21-14 Dcgradatiegroep: Aalsmeer - Volewijck. 22 - 21. VZV - AAC 1899 17 - 22. HANDBOOGSCHIETEN Ankara (Tur). EK indoor. Mannen, recurve, voorronde: 1 Galiazzo (Ita) 591, 2. Chaillot (Fra) 590.3. Frangilli (Ita) 590, 8. Van Alten (Ned) 585. Van Alten in zes tiende finale tegen Mttznik (Slv) Compound, voorronde: I Baldur (Den) 587, 2. Van Zutphen (Ned), Catalan (Spa), Henrik sen (Den) 584. Van Zutphen in zestiende fi nale tegen Sogut (Tur) Vrouwen, compound, voorronde: 1 De burek (Fra) 583. 2 Simson (GBr) 579. 3. Sola- to (Ita) 574. 5. Zandvliet (Ned) 571. Zandvliet in achtste finale tegen Masson (Fra). SKI Ruka (Fin). Snowboarden. Parallel slalom. Vrouwen: I. Riegler (Oos), 2. Kosglovv (VSt), 3. Ruby (Fra), 21. Nicolicn Saucrbreij, 26. Ma rieke Sauerbreij. Mannen: I. Hue! (Fra). 2. Bivcson (Zvvc). 3. Bozzetto (Fra). TENNIS Indian Wells. Mannen. Mastcrs Series, 3,3 miljoen euro. Derde ronde: Kafelnikov (Rus/2) Chela (Arg) 7-6 6-4. Gaudio (Arg) Boutter (Fra) 7-6 2-6 6-1, Engqvist (Zwe) - Federer (Zwi12) 6-4 6-3, Hewitt (Aus/1- Gamhill (VSt) 6-2 6-4, Kafelnikov Rus/2) - Ch'cla lArg) 7-6 6-4, Hen- man (GBr/9) - Safin (Rus/7) 7-6 6-4, Sampras (YSt/10) - Santoro (Frai 6-3 3-6 7-5, Enqvist (Zwel - Federer (Zwi/121 6-4 6-3. Gaudio (Arg) - Boutter (Fra) 7-6 2-6 6-1. Maltin (VSt) - Kucera (Slw) 7-5 6-2. Schilttler (Zwi) - Rios Indian Wells. Vrouwen, 2,3 mll|oen euro: Halve finales: Hingis (Zwi'2l - Seles (VSt/4) 6-3 6-2, Hantuchova (Slw/18) - Gagliardi (Zwi) 4-6 6-0 6-1. Osaka. Challenger, mannen, 28.000 euro: Tweede ronde: Udomchoke (Thai - Van Lot turn (Nod/12-67-6 6-3. Dubbelspel, kwartfinale: licleman/Van lot tVim QOuNed) - Phau/Wa&ketDui) 7-66-2. North Miami Beach. Mannen challenger, 57.000 euro. Tweede ronde: kohlmann l Dui) - \erkcrk (Ned) 6-4 6-7 6-2. Wesscls (Ned) - Van Scheppingen (Ned) 6-2 6-4. WIELRENNEN Parijs - Nice. Vierde etappe, Pertuls - Mont Faron (Tou lon): I Vinokoerov iKaz) 175 km in 3.55 13. 2. Jalabert (Fra) 0.28. 3. Kivilev tKaz) 0.32, 4 Casar (Fra) 0.37, 5. Voigt (Duil 0.45, 6. Aerts (Bel) 0.55, 7 Garmendia (Spa) 1.00, 8 Rous (Fra) 1.08, 9. Ileulot (Fra) 1.13. 10 Miholjcvic (Krol 1.28. Algemeen klassement: 1 Vinokoerov 17.33.23, 2 laiabert 0 06. 3 Rous 0 49. 4 Ca sar 0.54. 5. Voigt 0.56. 6 Kivilev 0 58. 7 Aerts 1.01. 8. Garmendia 1.22. 9 Ileulot 1.29. 10. Rodriguez (Spa) 1.32. Tirreno-Adriatlco. Eerste etappe, Massa Lubrense - Sorrento: I Zabel (Dui) 124 km in 3.15.39 (38,027 km/u), 2. Lombardi (Ita), 3 Svorada (Tsj), 4. Freire Gomez (Spa). 5 Trend (A'S!). 6 Sacchi (Ita), 7. Strawr (Ita), 8. Cassam (Ita) 0.02. 9 Bellini (Ita). 10 Marzoli iIta). 14. Lotz. 20 Boogerd, 41 Dekker. 48 Boven. 71 Kroon. 134. Tankink 2.47. 177. Hoffman 8JO. Duel tussen PSV'er André Ooijer (links) en Pierre van Hooijdonk van Feyenoord. Foto: ANP/Olaf Kraak

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 27