}uick Boys heeft veer tintje nodig AMATEURVOETBAL katwijk is bij Beursbengels opmerkelijk productief Jen schrale troost op een schrale middag in een schraal seizoen Rijnvogels zijn van slag Ter Leede houdt al 480 minuten 'de nul' Racing moet zich schamen S5 maandag 11 MAART 2002 'tail, U»\ N5BURC ijnsburgse Boys breekt niet door verdedigingsbolwerk van ASWH: 0-0 ^BrJanet van Dijk - Aan een schrale itbalmiddag in een schraal P zoen hield Rijnsburgse Boys i schraal punt over. En trai- \Vim Schaap was niet eens evreden. „Verleden week lelden we heel erg goed en inden we met lege handen. I speelden we slecht maar ,ben we toch nog een punt", hij na de 0-0 tegen ASWH. tevredenheid van de trainer ook te maken met zijn clas- catie van de tegenstander, de mmer twee in de competitie. De best voetballende ploeg in de hoofdklasse A, vindt Schaap de mannen uit Hendrik Ido Am bacht, die zaterdag in Rijnsburg heel erg hun best deden om het tegendeel te bewijzen. Met veel spelers achter de bal en een afwachtende houding had ASWH maling aan het publiek dat weinig hartverwarmende dingen zag gebeuren op het hobbelige veld, waarop midden velder Tesso de Munck zich ake lig verstapte. Rijnsburgse Boys was onmachtig het spel te ma ken. ASWH hoefde weinig an ders te doen dan foute passes van de thuisclub onderschep pen en hopen op een geslaagde uitvalspoging. Leuk is het niet, maar effectief wel, ook al lukte het de bezoekers niet om te sco ren zonder de afwezige John Verbaan, met zestien goals top scorer in de hoofdklasse A. De eerste vijf minuten van het duel waren typerend voor het spel van Rijnsburgse Boys. Mid denvelder Roy Kappenburg slaagde er in die fase in om vier foute passes te verzenden en verdediger Guillermo van Ber- kum was zo nonchalant dat de tegenstander bijna kon scoren. De te mat spelende Rijnsburgers bleven de gehele wedstrijd veel foute passes versturen en de achterhoede was vooral in de eerste helft te afwachtend en te onzeker. In de voorhoede, die te weinig steun kreeg, werd de ge schorste Wesley Slingerland no de gemist, want misschien had hij met een individuele actie het verdedigingsbolwerk van ASWH kunnen openbreken. Nu moest Rijnsburgse Boys hopen op een ingeving van Berry Charité, die weliswaar een paar keer met een handig passje op zichzelf voor het vijandelijke doel kwam, maar zijn doelpuntenaantal van elf niet kon verhogen. Wel kreeg de aanvoerder geel toen hij protesteerde tegen de scheidsrechter die hem met een vrije trap tegen bestrafte vanwe ge een vermeende Schwalbe. Dat leidde tot beschamende ta ferelen omdat de trainer en be geleiders bij de zijlijn ook nog eens gingen schelden op de ar biter. Met de fors toegenomen tegen wind kwam Rijnsburgse Boys er in de tweede helft nog moeilij ker uit. Alex Redel kreeg twee kleine kansjes, Jasper Ketting kopte een keer naast en gaf een goede voorzet op Redel. Aan de andere kant zeilde een schot van ASWH'er Michel Devilee zeilde over het Rijnsburgse doel en dat was het wel. Terecht gebruikte trainer Schaap de harde wind als ex cuus voor het slechte spel, maar dat het wisselvallige optreden van dit seizoen nog altijd met 'gewenning1 te maken heeft is een beetje onzin. Rijnsburgse Boys moet na een aantal verlies- partijen alweer een beetje zorge lijk naar beneden kijken, maar de spelers lijken vooral bezorgd Jandewiel: 'We gaan het anders doen' Chris Hartman wijk - Het wordt tijd dat de selectie van :k Boys weer eens in het vliegtuig stapt reen tripje naar een zonnig oord in zuide- Europa. Na het geslaagde trainingskamp enerife zetten de Katwijkers de eerste competitiewedstrijden van 2002 in winst Toen was het in de winterzon opgelopen everdwenen en kwam de klad erin. Za ag, in de thuiswedstrijd tegen koploper Isior Maassluis, leed Quick Boys zijn vier- ederlaag in successie: 0-2. ck Boys-trainer Gert Aandewiel zocht probleem in de voorhoede. „We scoren meer. In de laatste vier wedstrijden we ben we maar een doelpunt gemaakt. was tegen FC Lisse. Tegen Noordwijk, bt ken en Excelsior hebben we niet ge- sI ird. W hebben na de winterstop steeds vrijwel hetzelfde elftal gespeeld. Ik heb ;rs het vertrouwen gegeven, maar ver- )T(jjht daar wel iets voor terug. Er moet ge- dai teerd worden. Komende zaterdag tegen ;ht !H gaan we het anders doen. We spelen edi sen andere opstelling en waarschijnlijk 1 ii It ook het systeem gewijzigd. Er moet jebeuren." De; k Boys had in de strijd met Excelsior de 1 dat het al na drie minuten tegen een T erstand moest.,.aankijken. Verdediger ichoneveld, niet in de rug gedekt door te man Brian Mussche, beoordeelde op door de wind gedragen uittrap van Ex- G or-doelman Rob Grauwmeijer ver- d. Omdat keeper Remco Tuinenburg loJuimde zijn doel uit te komen kreeg cen- ispits Mike de Blij alle gelegenheid de lui d op 0-1 te brengen. Schoneveld: „Ik ibe in de zon, ik was de bal helemaal Excelsior, spelend met de harde in de rug, hield het spel in de eerste o-o: bewust simpel. De lijstaanvoerder probeerde met lange bal len zijn drie spitsen in stelling te brengen, wat redelijk lukte. Omdat Emanuel Montei- 10, opererend vanaf de linkervleugel, twee kansen ongebruikt liet, bleef de schade voor Quick Boys in de eerste 45 minuten beperkt tot een goal. Zelf kregen de Katwijkers een uitstekende mogelijkheid. Bij een vrije trap van Erwin Beltman mocht Martijn Ravens- bergen op zes meter van het Maassluise doel volkomen ongehinderd inkoppen. Zijn inzet ging net naast. Gesteund door de aan wakkerende wind ging Quick Boys na de doelwisseling met alles wat het had in het offensief. Lange tijd had Excelsior niets te vertellen. Quick Boys viel aan, creëerde vier prima kansen, maar kwam - mede door domme pech - niet tot scoren. René Lievaart kopte na een voorzet van Mussche op de lat. Ook een kopbal van Peter Timmermans, op maat bediend door Lievaart, eindigde op de dwarsligger. Een kopbal van Patrick Petrici verdween net naast het doel en een hard schot van René van Meggelen werd door Grauwmeijer gekeerd. Pas aan het eind van de partij, in een fase dat Quick Boys zijn verdediging verwaarloosde, plaatste de kop loper weer een paar scherpe counters. Een bij zo'n uitval versierde hoekschop re sulteerde in de 85ste minuut in 0-2. Marcel Karlas plaatste de bal op het hoofd van ver dediger Hans Jörgen Nicolai, die Tuinen burg het nakijken gaf. Deze goal besliste de wedstrijd definitief in het voordeel van Ex celsior. Monteiro had er vlak voor tijd nog 0-3 van kunnen maken, maar speelde de bal, met alleen Tuinenburg voor zich, te ver voor zich uit. Quick Boys: Tuinenburg; Van Dam (74. Guijt), Scho neveld, Mussche, Ravensbergen; Timmermans, Van Meggelen (82. Bekx), Flaton; Beltman, Lievaart, Petri- Glenn van Dam glijdt naar de bal. Foto: Mark Lamers Nick Verwoerd iveen - Katwijk schoot za ag uit zijn slof. De formatie trainer Alfons Groenendijk ie dit seizoen nog slechts keer, maar profiteerde te- Jeursbengels in ruime mate een off-day bij de opponent. -Paul Verkade had met drie ers een groot aandeel in de j'® isterzege: 0-6. I"' isbengels behaalde dit sei- y n op eigen terrein nog geen d punt. Katwijk, zonder de ïeP e Marco de Ridder en de ge Erwin Hermes, deed gewoon wat het moest De 0-6 betekende wel de tste competitienedeiiaag de thuisploeg. Trainer Ron van Niekerk: „Dit was abomina bel slecht. De wil om te winnen ontbrak volledig. Ik heb in mijn team geen speler gezien die een voldoende verdiende." Bij Kat wijk waren die er volop. De oranjehemden beleefden een plezierig middagje. Zij wonnen duels, waren veel beweeglijker dan de gastheren en genoten van de geboden ruimte. Bij vla gen combineerden de bezoekers ook heel aardig. Op het midden veld buffelde Ronald Pronk naar hartelust en manifesteerden Sander Molenaar en Verkade zich aan de zijkanten. De terug gekeerde Barry Dubbeldeman was voorin een nuttig aanspeel punt, met de actieve Mare Hel der steeds in zijn buurt. Katwijk zette vanaf het begin de tegenstander onder druk en dat leidde al vlot tot een doelpunt. De opgerukte Daniël Hensen strandde na een mooi één-twee tje met Dubbeldeman op doel man Marcel van de Meent, maar zag daarna nog kans de bal voor te geven. Verkade schoot hoog raak: 0-1. Halverwege de eerste helft leidde de Katwijkse domi nantie tot een tweede goal. Op nieuw ging er een fraaie aanval aan vooraf. Na knap samenspel van Helder en Molenaar kreeg de regelmatig op het midden veld inschuivende Mark Noor- lander een goede schietkans. Van de Meent pareerde de knal nog wel, maar Verkade was in de rebound trefzeker: 0-2. Even later werd de wedstrijd beslist. Verkade zette voor, Dubbelde man kopte terug en Molenaar knalde binnen: 0-3. Verkade ver zuimde in de slotfase van de eerste helft zijn derde doelpunt te maken. Vrij voor het doel mikte hij naast. Na de doelwisseling zette Beurs bengels nog even aan. Verder dan een vrije trap van Marco Winters die op de paal beland de, kwamen de withemden niet. Nadat Dubbeldeman een riante kans, na goed werk van Helder, onbenut liet, bracht Verkade op fortuinlijke wijze de stand op 0- 4. Goalie Van de Meent bokste Verkade's inzet van dichtbij (voorzet Martin van Leeuwen) precies tegen het lichaam van Verkade,'waarna de bal alsnog het doel inrolde. Het leed werd voor de hekkensluiter nog groter toen Marvin Groenhart rood zag na een overtreding in het straf schopgebied op Helder. Patrick Heijmans benutte de penalty onberispelijk. De invallers Chris de Bie en Karim Hajji - terug na lang blessureleed - stonden aan de basis van de 0-6, die op naam kwam van de beheerst af rondende Noorlander. In het laatste kwartier verzuimde Kat wijk de seizoensproductie te verdubbelen. De Bie, Hajji en Dubbeldeman lieten de mooiste kansen onbenut. Dat Katwijk het lek nu boven heeft, durft Groenendijk nog niet te zeggen: „Ach, na de 6-0 nederlaag tegen Ter Leede was ik niet wanhopig en na deze 6-0 hang ik de vlag nog niet uit. Maar ik ben niet ontevreden. We zijn scherp aan de wedstrijd begonnen en we hebben Beursbengels niet het gevoel gegeven dat er voor hen iets te halen viel. Ze leken in hun lot te berusten. We moeten nog acht wedstrijden spelen en er daarvan zeker vier winnen. Dat zal een hele strijd worden, maar het gaat lukken." Katwijk: Varkevisser, Heijmans, Noor lander, L'Ami, Hensen: Verkade (68. Hajji), Pronk, Van Leeuwen, Molenaar (78. De Jager); Helder (68. De Bie), Dubbeldeman. Ve Of Ruud Pattiapon iede klasse zaterdag - KRV verloor in een teleurstel- id treffen met 1-2 van Nootdorp. In nonnale doen De! een laag geklasseerde ploeg als Nootdoip geen ibleem zijn voor de Katwijkse Rijnvogels. Zaterdag KRV echter niet bij machte om aanvaardbaar etbal op de grasmat te leggen en drie punten op het "0 bij te schrijven, kwam wel op voorsprong. Hans Rovers, die in de fase met een ernstige knieblessure moest afhaken, de de basis voor de openingstreffer. René Ruwaard 'oot op zijn aangeven de 1-0 binnen. KRV wilde wel Kr, maar de Katwijkers konden Nootdoip hun wil it opleggen. n de defensie te ontlasten, bracht KRV-trainer Fred •berg de van een blessure teruggekeerde Marco van "out in het veld. De wissel kwam de concentratie ten goede. Door onoplettendheid in de Katwijkse Kerhoede kon Nootdorp twee keer scoren. 'inhet laatste kwartier herpakte KRV zich en stroop- lit net de mouwen op. De beste kans kwam na een inzet Kees van Duyn. De doelman van Nootdorp liet de oM los, maar er was geen aanvaller in de buurt om de ui linhet doel te tikken. door Ronno Broekhof marken - Zonder serieus in gevaar te zijn ge weest, nam Ter Leede zaterdag drie punten mee naar huis. De ploeg van trainer Arie La gendijk won met 1-0 bij Marken en bezet nu de vijfde plaats op de ranglijst. Een weelde voor het elftal dat bij het ingaan van de winter stop derde van onderen stond. Daarnaast in casseerde Ter Leede opnieuw geen tegentref fer. Thomas Waasdorp heeft nu 480 minuten (vijf wedstrijden en een half uur) zijn doel schoon gehouden. Ter Leede lijkt na de winterstop nauwelijks te verslaan, met veertien punten uit zes wedstrij den. „Dit gemiddelde heb je nodig om kampi oen te worden. Jammer dat we voor de winter stop te veel lieten liggen", meldde Lagendijk. Toch was het niet allemaal even verheffend wat de nummer twee van vorig .seizoen .liet zien. De eerste dertig minuten waren buiten gewoon goed. Ter Leede zette Marken agres sief en goed combinerend onder grote druk. Die tactiek loonde al rap. Een door Patrick Kal- kema opgezette aanval werd aanvankelijk nog afgeslagen, maar de rebound was voor Alan Campfens: 0-1. Ter Leede had vervolgens nog twee grote mogelijkheden om door te drukken. Maar Hendrik van Beelen en Kalkema (te zelf zuchtig) misten. Marken hanteerde de enige speelstijl die de Thomas Waasdorp heeft al zes wedstrijden geen bal uit zijn doel hoeven vissen. Archieffoto: Cees van Hoogdalem ploeg beheerst. Een lange bal op Carlos Has- selbaink en hopen dat hij zijn dag heeft. Het is overigens een raadsel waarom iedereen zo be ducht is voor Hasselbaink. Hij is louter snel en scoorde dit seizoen slechts twee keer. Nadeel voor Ter Leede was dat bij afwezigheid van Jack Honsbeek de sterke Mark Jansen op Has selbaink werd gezet. Per saldo leverde Ter Leede in. Het moest een sterke speler opoffe ren om een matige speler uit te schakelen. Ook na de rust kwam Ter Leede nauwelijks in de problemen. Het leek na een kwartier defini tief afstand te nemen nadat Kalkema werd ge vloerd. De penalty van Dennis Kramer werd gekeerd door Eelco Zeinstra. Een ongeschre ven voetbalwet zegt dat een speler die niet in de wedstrijd zit, geen strafschop moet nemen. „Ik leed wat balverlies, maar verder ging het wel", bagatelliseerde Kramer zijn optreden. Een kwartier later revancheerde de Sassenhei- mer zich bijna. Hij wilde een fraaie solo bekro nen met een mooie boogbal, maar die ging net naast. Later misten Kalkema en Schilthuizen mogelijkheden om het duel voortijdig te be slissen. Nu moest Ter Leede tot het laatste fluitsignaal maar hopen dat er niet per ongeluk een bal goed viel voor Marken. Dat gebeurde niet, al werd nog even riskant toén Pascal Hoogland een kans kreeg, maar hij schoot hoog over. Ter Leede: Waasdorp; De long: Van Zeist, lansen; Lange- veld. Kramer, Rbii, Schildluizen; Kalkema. Campfens. Van Beelen (84. Michel Bloemheuvel). of dat hun shirtjes en broekjes niet vies worden. Wïm Schaap hoopt volgend sei zoen de vruchten te plukken van deze lange, lange voorberei ding. Met de meeste spelers zijn inmiddels gesprekken gevoerd en of iedereen blijft, dat weet de trainer niet, maar: „Het ziet er goed uit." En dat was dan weer een schrale troost op een schra le middag in een schraal sei zoen. Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest. De Roode, Van Lochem, Van Berkum; Kol- denhof. Freke, Kappenburg (74. Aal- bersberg). De Munck (46. Redel); Cha rité, Ketting. door Peter Groenendijk werkendam - Ruim een uur lang was Kozakken Boys-ARC een gemoedelijke, bijna saaie wedstrijd. Vijf doldwaze mi nuten maakten van het rusti ge treffen een duel waar nog lang over zal worden nage praat, en waar ARC zich diep voor moet schamen. Het begon allemaal zo aardig. Vooral in het eerste kwartier speelde Racing aanvaardbaar voetbal. In de achterhoede werden twee mandekkers ge assisteerd door vrije man Maurice Balkhoven en Arthur van Orssagen, maar ook nog eens door een verdedigend ingesteld middenveld. Als Kozakken Boys al in de buurt van het ARC-doel kwam, dan waren Wouter Verheij en de sublieme Stefan Schaafsma paraat om assistentie te ver lenen. Het nadeel van die tactiek was dat ARC maar sporadisch gevaarlijk werd, maar desondanks controleer de het Alphense elftal de wedstrijd en creëerde het zelfs enkele kansjes. Tussen de 52ste en de 58ste minuut veranderde alles. Het begon met Richard Groene weg, die zonder enige aanlei ding natrapte en rood kreeg. Racing was nog nauwelijks van die klap bekomen, toen Kozakken Boys profiteerde: Nabil Bouchlal mocht op links een actie maken en rus tig voorzetten, waarna Mark Santegoets eenvoudig in schoot. ARC-doelman Mark Kranen donk was zo boos dat hij rechtsback Arthur van Orssa gen fors uitschold. Van Ors sagen pikte dat niet en duw de zijn keeper in de rug. Kra nendonk verkocht zijn mede speler daarop een schop te gen het scheenbeen. De scheidsrechter en de spelers van Kozakken Boys konden hun ogen niet geloven en het publiek kwam niet meer bij van het lachen. Alsof het nog niet genoeg was, deelde Kozakken Boys een minuut later de genade klap uit. Weer Santegoets schoof een voorzet ongedekt binnen. ARC had zichzelf vakkundig de das omgedaan. „We hebben het helemaal weggegeven", vond ook trai ner Dennis van den IJssel.. „We hadden hier best kun nen winnen, als we iets slim mer waren geweest." Van den IJssel vond dat het schoppen en slaan paste bin nen 'de emoties van een voetbalwedstrijd'. „Zoiets moet je niet opblazen. Het hoort niet, maar zulke dingen gebeuren." De trainer van de tegenpartij, Ronald Klinken berg, kon zich daar weinig bij voorstellen. „Volgens mij heerst er een "hele slechte sfeer in die ploeg. In de eerste helft viel mij al op dat de ARC-spelers op elkaar schol den. En dat die twee tijdens op de vuist gaan, ongelofe lijk." Van den IJssel had niet overwogen om de vechters bazen te wisselen. „Waarom zou ik? Kom op, zoiets ge beurt gewoon wel eens." De uitschieters van eerst Groeneweg en later Van Ors sagen en Kranendonk kost ten ARC zaterdag punten. En die had de club goed kunnen gebruiken, want veilig zijn de Alphenaren nog allerminst. Mocht ARC in de problemen komen, dan zal de ploeg nog wel eens tandenknarsend te rugdenken aan die bizarre, beschamende vijf minuten in Werkendam. ARC: Kranendonk; Van Orssagen, Toxopcus, Balkhoven, Bakken Knoop (73. Quald el Hadj), Verheij, Schaafsma, Groeneweg; Cabeza. Knol (66. Gelderblom). HOOFDKLASSE A FC Lisse-Noordwijk 3-0 (1-0). 16. Jerrel Linger 1-0, 47. Robert Hoever 2-0, 79. Jerrel Linger 3-0. Scheidsrechter: De Groot. Toeschouwers: 1000. Quick Boys-Excelsior M 0-2 (0-1). 3. Mike de Blij 0-1. 85. Hans Jörgen Nicolai 0-2. Scheidsrechter: Akkermans. Toeschou wers: 1200. Gele kaarten. René Lievaart (Quick Boys). Ivo Reemnet. Robert Visser (Excelsior M). Rijnsburgse Boys-ASWH 0-0 (0-0). Scheidsrechter: Jochems. Toe schouwers: 900. Gele kaarten: Berry Cha rité. Michel Roest (Rijnsburgse Boys), Louis van KJeef (ASWH). Beursbengels-Katwijk 0-6 (0-3). 10. Jean Paul Verkade 0-1. 25. Jean Paul Verkade 0-2. 34. Sander Molenaar 0-3. 56. Jean Paul Verkade 0-4. 61. Patrick Heijmans 0- 5 (strafschop), 74. Mark Noorlander 0-6. Scheidsrechter: Van Leeuwen. Toeschou wers: 400. Gele kaarten: Marcel van de Meent (Beursbengels), Toine L'Ami (Kat wijk). Rode kaart: Mervin Groenhart (60. Beursbengels). Capelle-Scheveningen 1-0 (1-0) 7. Henk Roeland 1-0. Scheidsrechter: Kóhler. Toe schouwers: 900. Gele kaarten: Rudy Banf- fer, Wim Bubberman, Ron Valk (Capelle). Kevin van der Geest, Hendrik Grunholz, Bas Lensink (Scheveningen). Marken-Ter Leede 0-1 (0-1) 12. Alan Campfens 0-1. Scheidsrechter: Van der Werff. Toeschouwers: 1000. Gele kaarten: Rogier Hoogland, Stephan Kaay, Michel Karemaker, Arnold Teerhuis, Erik Teerhuis (Marken), Marcel de Jong (Ter Leede). Kozakken Boys-ARC 2-0 (0-0). 53. Mare Santegoets 1-0, 55. Mare Santegoets 2-0. Scheidsrechter: Van Heusden. Toeschou wers: 1000. Gele kaart: Noureddini Ouald El Hadj (ARC). Rode kaart: Richard Groe neweg (52. ARC). Excelsior 19 12 3 4 39 35-17 ASWH 18 10 4 4 34 43-22 Capelle 17 9 6 2 33 23-13 Noordwijk 19 10 1 8 31 33-27 Ter Leede 19 7 6 6 27 35-24 Scheven. 19 7 6 6 27 20-24 Quick Boys 19 8 2 9 26 29-26 ARC 19 8 2 9 26 31-31 Rijnsb Boys 18 7 3 8 24 33-30 Kozakken B .17 7 2 8 23 25-22 Marken 19 6 4 9 22 16-37 Katwijk 18 5 6 7 21 18-23 FC Lisse 17 5 4 8 19 33-40 B'b^ngels 18 2 1 15 7 11-49 Derde periode Excelsior M 2-6 Kozakken Boys 2-4 ASWH 2-4 Ter Leede 2-4 Programma: ARC-Noordwijk, Excelsior M- FC Lisse, ASWH-Quick Boys. Katwi|k- Rijnsburgse Boys, Scheveningen-Beurs- bengels, Ter Leede-Capelle. Kozakken Boys-Marken. Topscorers: 1. John Verbaan (ASWH) 16 goals. 2. Henk Roeland (Capelle). Mare Santegoets (Kozakken Boys) 12 goals. 4. Maurizio Cabeza (ARC), Berry Charité (Rijnsburgse Boys) 11 goals. 6. Patrick Kalkema (Ter Leede), Louis van Kleef (AS WH). Jerrel Linger (Fe Lisse), Emanuel Monteiro (Excelsior M), Hicham Rbii (Ter Leede) 8 goals. 11Erwin 8eltman (Quick Boys), Jelle Korbee (Noordwijk), Björn Ra ven (Excelsior M) 7 goals. HOOFDKLASSE B Hoek-Roda Boys 1-2, Spijkenisse-DOVO 4- 1, Huizen-SDV Barneveld 2-0, Baren- drecht-IJsselmeervogels 3-1. Deltasport- Kloetinge 1-1. GVW-Sparta Nijkerk 2-1, Bennekom-Zwart Wit '28 1-2 Huizen 19-38 Barendrecht 19-28 Zwart Wit'28 19-35 Spijkemsse 18-25 Hoek 19-33 -OOVO 19-25 Kloetinge 18-32 IJss'vogels 18-20 Bennekom 19-30 Sparta N 17-16 Deltasport+ 19-29 Roda Boys 17-12 GVW 18-28 Barneveld 19- 7 HOOFDKLASSE C WOG-Flevo Boys 0-3. WHC-HZW 1-0, Spakenburg-Urk 3-1. Leeuwarder Zwalu wen-Be Quick '28 0-2, SDC Putten-Nun- speet 0-3. ACV-Genemuiden 1- 0, Dracht ster Boys-Harkemase Boys 1-1. Spakenb. 18-36 Nunspeet 19-26 ACV 17-35 HarkemaseB 18-19 Be Quick'28 19-35 W0G 16-17 Putten 19-33 Flevo Boys 19-17 Urk 19-32 Leeuw. Zw. 17-15 Genemuiden 19-30 Drachtster B 18-13 WHC 18-29 HZW 18- 9 EERSTE KLASSE B NTW-T0GR 0-1, RWH-Lyra 2-0, Zeven- hoven-SHO 0-0, Strijen- NSW 2-3, Voor schoten '97-D0T0 1-1, 's-Gravenzande SV-Groote Lindt 1-0. SH017-34 Gravenzande 17-22 T0GR+ 17-31 NSW 17-19 D0T0 17-28 NTW 17-19 Lyra 17-26 Groote Lindt 17-17 RWH 17-25 Zevenhoven 17-16 Voorsch.'97 17-24 Strijen 17-12 Tweede periode SH0++ 7-15 D0T0 7-12 T0GR+ 7-13 NSW 7-12 TWEEDE KLASSE C DSO-Honselersdijk 4-2, PEC Den Haag- Naaldwijk 1-4, Forum Sport-Monster 0-0. BMT-Die Haghe 2-0, KRV-Nootdorp 1-2. JAC 17-36 Forum Sport 17-23 RCL+ 17-32 Honselersd 17-22 BMT 17-29 Nootdorp 17-20 DSO 17-26 Monster 17-19 Naaldwijk 17-26 Die Haghe 17-18 KRV 17-24 PEC Den H. 17-10 Tweede periode JAC 7-19 BMT 7-14 Nootdorp 7-16 DSO 7-13 DERDE KLASSE A Oegstgeest-MVKV 1-0, Alphia-SV '35 0-6. HPSV-Leiden 0-1, Valken '68-Lugdunum 4-0, Sleutels-Hazerswoudse Boys 1-0. Valken17-37 SEV 17-24 Sleutels 17-35 Leiden 17-21 SV'35 16-32 BSC'68 17-16 MVKV 17-29 Hazersw. B. 17-12 Oegstgeest 17-27 Alphia 16- 8 Lugdunum 17-26 HPSV 15- 6 Tweede periode Valken'68++ 7-16 Lugdunum 7-14 Sleutels 7-16 MVKV 7-12 VIERDE KLASSE A LSW '70- Abbenes 3-4, Aristan '80-UVS 1-0, Semper Altius-Aarlantljpeen 2-0, Blauw Zwart-Wou brugge 3-2. 7^ Semper Al. 17-49 Roodenburg 17-26 Blauw-Zwart 19-39 Abbenes 20-24 Woubrugge 17-35 TAW 19-18 Koudekerk 18-33 UVS 19-16 Kagia 18-30 SV0W 18-14 LSW'70 18-29 Wassenaar 18-13 Ariston'80 20-29 Aarlanderv. 20- 6 Tweede periode Semper Al. 8-22 Koudekerk 8-19 Blauw-Zwart 9-22 Kagia 8-15 VIJFDE KLASSE A De Jagers-Schipluiden 0-1 (gestaakt). Fo- reholte-GWS 3-0, SJC-Leidsche Boys 8-1. DVC-WSB 0-1. DWO-RFC '95 2-2. LFC was vrij. WSB 18-44 Oosterheem 16-21 SJC 18-41 LeidscheB 17-18 DW0+ 16-33 RFC'95 17-14 Foreholte 18-29 De Jagers 17-14 LFC 18-28 DVC 17-12 Schipluiden 15-25 Marine 18-11 GWS 17-22 Eerste periode DW0+ 12-28 SJC 12-28 WSB 12-28 LFC 12-22

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21