Personeel Personeel Personeel Wonen Vltonen Wonen Wonen Wonen Wonen 4 Dé makelaar van de regio U u I j fis Willinkschool Gezocht: MANAGER SPARE PARTS CENTER FLUID MMMGEMENV mm m Deze week bij u thuis bezorgd: De Leeuw aan Huis; de woonkrant van de regio. ZATERDAG 23 FEBRUARI 2002 voor Prot. Chr. Basisonderwijs een enthousiaste leerkracht voor groep 3! De Willinkschool (bijna 100 jaar oud) telt momenteel 210 leerlingen en heeft een gecontroleerde groei. We werken volgens de principes van „inclusief leren", waarbij de nadruk wordt gelegd op samenwerken en zelfstandig werken. De school wil de kinderen bekend maken met het Christelijk geloof en helpt de kinderen met het ontwikkelen van een persoonlijk geloof. De Willinkschool valt onder het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid-Kennemerland. Bij de VCPO horen 13 basisscholen en drie scholen voor speciaal basisonderwijs. De VCPO werkt nauw samen met de Stichting voor Interconfessioneel Onderwijs Haarlem en Omstreken. Onder deze stichting ressorteren drie basisscholen. De CAO-PO sollicitatiecode wordt gehanteerd. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u vóór 7 maart 2002 sturen aan de directeur van de Willinkschool: Dhr. Th. C. Hoekstra, Rijksstraatweg 89, 2121 AD Bennebroek. De kinderen, ouders en leerkrachten van de Willinkschool zoeken voor hun goede en groeiende school een enthousiaste leerkracht m/vvoor groep 3. die in een prettige werkomgeving verder wil leren en wil werken aan de persoonlijke groei van de kinderen en van zichzelf. Wij zoeken iemand die: - graag wil samenwerken in een enthousiast team; - op zoek wil gaan naar het beste onderwijs voor de kinderen; - flexibel is en die breed inzetbaar is; - zich kan vinden in de identiteit van de school; - het liefst enige ervaring heeft in groep 3. Wii bieden: - een leuke uitdagende werkplek met voldoende ruimte voor zelfontplooiing; - een school die in beweging is en waar met plezier wordt gewerkt. Voor meer informatie kunt u zich richten tot: - Theo Hoekstra, directeur, tel. (023) 5847837 - Wolmet Minderhoud, adjunct-directeur, tel. (023) 5845920. EEN BAAN WAAR MUZIEK IN ZIT! Ypma Piano's is in Nederland één van de grootste leveranciers van kwaliteitsinstrumenten met vestigingen in Alkmaar en Amsterdam. Exclusief voor Nederland wordt het topmerk Steinway &.Sons via Ypma's Amsterdamse vestiging Steinway Center Nederland gedistribueerd. Ons groeiende bedrijf zoekt op korte termijn een VERKOOPADVISEUR (m/v) PIANO'S VLEUGELS met een commerciële instelling, goede contactuele eigen schappen en affiniteit met pianospelen en muziek, voor onze vestiging aan het Spui in Amsterdam. Resultaatgerichte kandidaten bieden wij een afwisselende werkkring met een goede beloning in een klinkend en enthousiast bedrijf. Schriftelijke sollicitaties voorzien van uw CV kunt u binnen 14 dagen sturen aan Ypma Piano's t.a.v. mevr E. Zeeman, Postbus 406, 1800 AK Alkmaar. Telefonische informatie bij dhr S. Ypma I YPMA* PIANO'S I Robijnstraat 5, Alkmaar, tel. (072) 541 44 00 Perfectie om een kleur van te krijgen Fluid Management ontwikkelt, produceert en verkoopt computergestuurde doseer-, schud-, en mixmachines voor toepassing in de verf- en inktindustrie. Succesvol door een vernieuwende aanpak, hoge kwaliteit en betrouwbaarheid van de precisie apparatuur en effectieve ondersteuning waarvan afnemers in de wereld verzekerd zijn. De hoofdvestiging van Fluid Management staat in Sassenheim en een productielocatie in Woerden. Voor de internationale markt van Fluid Management zijn er sales service centra in Europa en Australië, die elk over een professioneel team vakmensen beschikken. Fluid Management maakt deel uit van het beursgenoteerde Amerikaanse IDEX, dat circa 4000 medewerkers telt. U vindt meer informatie over Fluid Management op Internet: www.fluidman.nl Het Spare Parts Center (SPC) vervult een centrale rol in onze relatie met de gebruikers van onze apparatuur. Bij stilstand van en jaarlijks onderhoud aan de apparatuur moeten onze klanten kunnen rekenen op een snelle en correcte levering van de juiste onderdelen van onze verf meng machines en shakers/mixers. Het Spare Parts Center is een onderdeel van de Sales Organisatie en onderhoudt derhalve contacten met klanten over levertijd en status van de onderdelen. De Spare Parts Manager heeft dagelijks contact met veelal internationale klanten en de medewerkers van de afdelingen Sales en Productie. Het Spare Parts Center telt 6 medewerkers, zowel administratief medewerkers als assemblagemede werkers. De Spare Parts Manager coördineert alle werkzaamheden binnen de afdeling, houdt continu de gestelde doelen in de gaten en zorgt voor een optimale performance van de afdeling. Hierbij denken wij aan omzetsnelheid, voorraadniveaus, prijsstelling van de parts en levertijden. De afdeling SPC levert een zeer belangrijke bijdrage aap het resultaat van de onderneming en is in hoge mate bepalend voor de klanttevredenheid in de relatie. Voor de juiste persoon is het een absolute uitdaging om het p SPC te leiden en een nog prominentere plaats te gever bij onze klanten en binnen onze organisatie. Wat wij vragen: U beschikt over een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur in een commercieel technische richting. U heeft ervaring in een soortgelijke functie in een internationale werkomgeving. U heeft een praktische instelling en goede communicatieve en sociale vaardigheden. U beheerst naast het Nederlands de Engelse taal uitstekend, andere talen (met name Duits) zijn een pré. Sollicitatie en informètie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met di01 heer W. de Wolf, Vice President Sales, wilfred.dewolf@fluidman.nl, tel 0252-240832. Heeft u interesse in bovenstaande functie, stuur dan uw brief of mail voorzien van CV binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie naar: Fluid Management Europe B.V., t.a.v. mevrouw F. Dam, Postbus 220,2170 AE Sassenheim, e-mailadres: famke.dam@fluidman.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Huizen-verzekerin financieren Leiden, Bronkhorststraat 23 Nieuw in verkoop 3'C' I Leiden, Mauritsstraat 39 Nieuw in verkoop Vraagprijs 131.000,- k.k. Nabij het centrum gelegen leuke benedenwoning met zonnige tuin op het zuiden. Ind.: entree, gang, slaapkamer, trapkast, toilet, badkamer met douche, woonkamer, keuken. Ideale starterswoning! Leiden, Julianastraat 63 Nieuw in verkoop Vraagprijs 170.000,- k.k. In 2000 compleet gerenoveerde woning met tuin op het oosten dichtbij centrum gelegen. Ind.: entree, gang, toilet, woonkamer-en-suite, keuken, badkamer. 1e Verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers. Dé makelaar van de regio Nu met 7 vestigingen: Leiden, Parmentierweg 195 Leiden, Galjoenwal 9 Nieuw in verkoop Vraagprijs 176.500,- k.k. Ruim 3-kamerapp, met inpandige berging en balkon op het oosten op loopafstand van NS centraal station, dichtbij het centrum. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer, studeer/eetkamer, open keuken, 2 slaapkamers waarvan 1 riant, badkamer met douche. Vraagprijs 167.500,- k.k. Nabij het centrum en de uitvalswegen gelegen goed onderhouden woonhuis met plaats (W). Ind: entree, gang, wk, keuken m. inb.app., badkmr. m. ligbad en toilet. 1e verd: overloop, 3 slpkmrs, waarvan 1 met toegang tot aan te leggen dakterras! OOQStQGGSt, Regentesselaan 22 Nieuw in verkoop mmm Vraagprijs 217.500,- k.k. In rustige en kindvriendelijke woonomgeving gelegen hoekeengezinswoning met tuin op het oosten. Ind.: entree, gang, toilet, woonkamer met open keuken. 1e Verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e Verd.: 2 kamers. Oplevering kan snel. Profiteer van onze kennis van de regie en onze regionale aanpak. Informeer naar uw mogelijkheden. Leiden, Kortenaerstraat 47 Nieuw in verkoop Vraagprijs 405.000,- k.k. Karakteristiek herenhuis met voor- en 13m diepe achtertuin op het zuiden. Gelegen in rustige laan van Oud Oegstgeest. Ind.: entree, vestibule, gang, toilet, woonkamer-en-suite, keuken ('96). 1e Verd.: totaal 3 slaapkamers, badkamer. 2e Verd.: ruime zolder met 2 kamers. Vraagprijs 199.000,- k.k. Zeer goed onderhouden uitgebouwde woning met woonkamer van ca. 30 m2, moderne nwe woonkeuken ('97) en luxe badkamer op 1e verd. (2001). De tuin is ca. 32 m2 en gelegen op het Zuidoosten. Bouwjaar 1935. Rijnsburg, Waterbospark 84 Nieuw in verkoop Vraagprijs 799.500,- k.k. Zeer luxe afgewerkt half vrijstaande villa, in de villawijk Ostia Rheni, met fraai aangelegde achtertuin aan het water met verbinding naar de Oude Rijn. Ind.: entree, ruime ontvangsthal met toilet en vaste kast, toegang tot de inpandige garage, royale woonkamer van 70 m2 met antieke gas open haard, eiken parketvloer, serre met open slaande deuren naar de achtertuin, moderne open keuken parkeerplaats met inbouwapparatuur van Miele en Bosch en een zwart granieten aanrechtblad, inpandig kantoor met ISDN- aansluiting en openslaande deuren voorzien van geslepen glas. 1e verd.: 4 slaapkamers, ouderslaapkamer met eigen badkamer voorzien van eep ligbad en 2e toilet, 2e badkamer met douche en 3e toilet, ruime laundry. 2e verd.: 2 slaapkamers en berging. De woning is in perfecte staat van onderhoud en volledig geïsoleerd. De in 2000 fraai aangelegde achtertuin (N) heeft meerdere terrassen en een aanlegsteiger. Met één sleutel toegang tot alle buitendeuren. Y.O' Vrijblijvende waardebepaling De Leeuw Makelaardij weet als geen ander, welke afwegingen u moet maken bij de verkoop van uw eigen woning. Bijvoorbeeld: 'Wanneer verkoop ik mijn woning; 'Verkoop ik mijn woning via 'stille' verkoop?' en 'Kan ik nog verbeteringen aan mijn woning aanbrengen die de waarde verhogen?' De Leeuw Makelaardij wil u hierbij graag helpen. Wij bieden u aan om, geheel vrijblijvend, de waarde van uw woning te bepalen. Deze gratis waardebepaling is tevens van belang voor de financiële planning van uw -mogelijk- nieuwe huis. U kunt voor de gratis waardebepaling contact opnemen met de medewerkers van één van onze vestigingen. Zij maken dan snel een afspraak voor u.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 46