INTROS Personeel Personeel Personeel GKL _C a r d e a Hotel Supplies Vertegenwoordiger/ Commercieel Adviseur Buitendienst ai jm Techniek Commercieel Binnendienst Medewerker DOORGAAN MET SERVEREN NA JE WERK? /bastion hotels Met jouw rekentalent en cijfermat inzicht kun je het ver schoppen, Administrateur lulxi ZATERDAG 23 FEBRUARI 2002 De gemeente Oegstgeest is op zoek naar een JURIDISCH MEDEWERKER B (m/v) voor het Stafbureau voor 36 uur per week Oegstgeest is een centraal in de Randstad gelegen groene forensengemeente, nabij de stad Leiden en de kust, met 20.000 inwoners. Oegstgeest heeft goede verbindingen met Den Haag en Amsterdam via de A44. Belang rijke projecten zijn de nieuw bouwwijk Poelgeest en het bedrijventerrein Rijnfront. Onlangs is de eerste fase van een breed opgezet organisatie ontwikkelingstraject afgerond. Doel is te komen tot een efficiënte en effectieve op de samenleving gerichte ambtelijke organisatie, gebaseerd op: - een op visie- en strategie ontwikkeling gebaseerde werkwijze en cultuur, vanuit integraal en burgergericht handelen; - rechtstreekse aansturing vanuit het politieke bestuur, waarbij samenwerking met maatschappelijke partners het vertrekpunt vormt voor de regievoering; - moderne bedrijfsvoering - integraal management - met duidelijke outputdoel- stellingen en evaluatie via Het gemeentebestuur voert de regie van dit veranderingsproces en het managementteam zorgt voor coördinatie en uitvoering. De komende tijd wordt veel aan dacht besteed aan het verder implementeren en hechten van de (re)organisatie, waaronder het integreren van de Centrale Balie. De organisatie bestaat uit: sector Grondgebiedzaken; sector Inwonerszaken; sector niet op prijs gesteld.. gemeente Oegstgccst*SJr De functie-inhoud kent twee deelterreinen te weten: 1het verrichten van juridische (advies)werkzaamheden: - past bestaande regelingen aan gewijzigde omstandig heden aan; - stelt |uridische (deel)adviezen op; - toetst (beleids)adviezen van andere afdelingen op consistentie en op bestuurlijk/juridische consequenties; - toetst de gemeentelijke verordeningen aan de bestaande wet- en regelgeving en doet voorstellen tot aanpassing; - participeert als juridisch medewerker in projectteams. 2. het optreden als secretaris van de commissie Bezwaar en Beroep: - voert het secretariaat van de commissie; - behandelt bezwaar- en beroepschriften; - bewaakt de gehele procedure. Functie-eisen: - de kandidaat beschikt over minimaal een hbo werk- en denkniveau op juridisch gebied, of een door ervaring verkregen gelijk niveau; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - inzicht in de bestuurlijke verhoudingen en kennis van de Algemene wet bestuursrecht; - ervaring in een gemeentelijke organisatie is een pre; - flexibele, pro-actieve houding. Wat wij bieden: Wij bieden een prettige werksfeer in een klein team van enthousiaste medewerkers. Het onlangs prachtig gereno veerde gemeentehuis geeft ruimte aan een moderne werk plek voorzien van moderne apparatuur. De cultuur kan worden omschreven als informeel waarbij snel en doel matig werken het uitgangspunt vormt. Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij een salaris van minimaal €.1.763,84 (aanloopschaal 8) en maximaal 2.901,02 (schaal 9) bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. De gemeente Oegstgeest kent een jaarlijks beoordelingssysteem met daaraan gekoppeld een aantrek kelijk financiële beloning. Daarnaast kent de gemeente een direct beloningssysteem. Deze regelingen staan los van de eindejaarsuitkering, De gemeente Oegstgeest biedt haar medewerkers een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden aan zoals een continu pc-privéproject, een fietsenplan, ouderschapsverlof, een persoonlijk opleidings plan (POP) en een regeling kinderopvang die het werken bij de gemeente Oegstgeest nog aantrekkelijker maken. Reacties: Uw sollicitatie kunt u tot 2 weken na verschijning sturen t.a.v. de heer S.A. Karthaus medewerker afdeling Personeel en Organisatie, Gemeente Oegstgeest, Postbus 1270,2340 BG Oegstgeest. U kunt ook uw reactie en CV via e-mail versturen naar P&0@Oegstgeest.nlVoor meer informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de senior Staf mevrouw M.v.d. Hoogen.tel. (071) 519 17 81. A is Europa's meest complete leverancier op het gebied van hotelartikelen. Internationale hotelketens als Hilton, Golden Tulip en Holiday Inn kunnen wij tot onze afnemers rekenen. Ter ondersteuning van ons team zijn wij op zoek naar een: Administratief Medewerker Export Binnendienst (minimaal HAVO-niveau MBO opleiding) De administratie van de export afdeling is veelzijdig en afwisselend. Jij zal de af deling administratief ondersteunen door o.a. offertes uit te werken, orders in te voeren en na de door jou geregelde verzending van de goederen te faktureren. Hierover zul je intern overleg hebben met de inkoop en het magazijn. Deze functie is uitermate geschikt voor iemand met een enthousiaste werkinstelling die zich prettig voelt in een dynamische en informele werkomgeving. Accuratesse en efficiëntie zijn "key-words" en zijn voor jou vanzelfsprekend. Goede beheersing van de Nederlandse en Engels taal is essentieel net als een goede kennis van MS Office. Daarnaast beschik je over administratief en commercieel inzicht. Ben je geïnteresseerd, stuur of mail dan een gemotiveerde sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar: Intros B.V. Hotel Supplies T.a.v. de heer S.T.J. Uljee, Hub van Doorneweg 10, 2171 KZ SASSENHEIM, E-mail: stan@intros.nl Als vertegenwoordiger bent u na een interne producttechnische opleiding verantwoordelijk voor het beheren van het bestaande relatienetwerk en het actief in de markt zetten van een hoogwaardig pakket ventilatieoplos- singen bij potentiële nieuwe relaties. U geeft zelfstandig adviezen omtrent het gebruik van de producten, zowel bij nieuwbouw als bij renovatie projecten. U voert onderhandelingen en sluit zelfstandig orders af, waarbij de lange termijnrelatie een belang rijke rol speelt. In deze functie werkt u nauw samen met een professioneel binnendienstteam en u rapporteert rechtstreeks aan de directie. Functie-eisen U functioneert minimaal op MBO- niveau, verkregen door opleiding en/of werkervaring. U bent initiatiefrijk, energiek en heeft een praktische mentaliteit. Enige affiniteit met techniek is een pré. Enthousiasme, doorzettingsvermogen en servicegerichtheid zijn echter door slaggevend voor uw succes. ra r-t if" Een nieuwe collega in de buitendienst vraagt natuurlijk om een uitbreiding van de ondersteuning in de binnen dienst. Teamgeest is hierbij een belangrijke factor. Tot de taakgebieden horen het maken van offertes, het geven van opdrachten aan de productie-afdeling, after-sales en ondersteuning aan de buiten dienstmedewerkers. Kennis van producten wordt middels een interne opleiding bijgebracht. Functie-eisen Een commerciële opleiding op MBO- niveau gecombineerd met technische kennis is een pré. Ervaring in een commerciële binnendienst functie strekt tot aanbeveling. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Interesse? Voor meer informatie of een brief met c.v. kunt u zich richten tot dhr. J. Kloosterman. Industrieterrein Roomburg Harteveltweg 7 2314 XX Leiden Tel: 071-581 52 22 Vind jij afwisselend werk ook leuker? sn Tennis of squash jij graag? Als jij bij ons in vaste dienst treedt, dan maak |e kosteloos gebruik van diverse sportfaciliteiten. Daarnaast kan je wereldwijd goedkoop overnachten in onze hotels en... de eerste overnachting bieden wij je aan. Wij zijn per direct op zoek naar: ZELFSTANDIG WERKENDE KOK fulltime ERVAREN RESTAURANT MEDEWERK(ST)ER full-/parttime HOOFD MEDEWERKER VERGADERZALEN fulltime MEDEWERKER VERGADERCENTRUM full-/parttime MEDEWERKER HUISHOUDING full-/parttime Heb je interesse of wil je meer informatie? Bel dan met Marjolyn van Wieringen: 071-53 55 501 Je kunt ook schrijven (liefst met CV en pasfoto), e-mailen of faxen. Haagse Schouwweg 10 2332 KG Leiden tel. 071- 53 55 555 Fax. 071 - 53 55 553 hotel@holiday-inn-leiden.com Avw.holidayinn.com/leidennld Financieel-administratief medeweker m/v Jeugdhulpverlening Cardea is een regionale organisatie voor jeugd hulpverlening in de regio Zuid-Holland Noord. Wij bieden residentiële-, dag- en ambulante behandeling aan kinderen in alle leeftijden en aan hun ouders. Bij de stichting zijn ongeveer 300 medewerkers in dienst, verspreid over 30 projecten. Onze werk vormen zijn: baby-dagbehandeling medisch kleuterdagverblijf intensieve gezinsbegeleiding dagbehandeling kamertraining leef- en behandelgroepen opvang minderjarige asielzoekers crisisopvang/observatie vertrektraining voor 20 uur per week UW FUNCTIE U heeft als hoofdtaak de boekhoudkundige verwerking van de financiële kassen van de projecten. Ook het afhandelen van alle uit deze kassen voorkomende financiële transacties met betrekking tot de jongeren, hun ouders/verzorgers, subsidieverstrekkers, scholen, ziektekostenverzekeraars en andere betrokkenen is een deel van uw taak. Door de diversiteit in projecten en het aantal betrokkenen bij de financiële afwikkeling gaat het om een vrij complexe administratie. Naast het verwerken van de kassen stelt u maandelijks managementoverzichten op over het budgetverloop van de kassen. ONZE WENSEN U beschikt over een relevante beroepsopleiding op MBO-niveau, PD boekhouden dan wel MEAO. Tevens heeft u ervaring met de programma's Exact, Word en Excel en enige jaren ervaring in een soort gelijke functie. VERDER IS VAN BELANG De aanstelling geschiedt voor de periode van een half jaar, met daarna de mogelijkheid van een dienstverband voor onbepaalde tijd. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2.056,08 bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Jeugdhulpverlening. NADERE INFORMATIE Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer R. Sandbrink, telefoon (071579 50 50. UW REACTIE Uw schriftelijke reactie zien wij graag vóór 8 maart tegemoet. Richt uw schrijven aan Cardea, t.a.v, de afdeling P&0, Postbus 11109, 2301 EC Leiden. De eerste gespreksronde is gepland in de week van 17 maart. Netwerk Notarissen mr. R. Meiners Samen kunnen wij meer voor u betekenen Wie zijn wij mr. R. Meiners Netwerk Notarissen is een notariskantoor met 1 notaris en 11 medewerkers. Wij zijn gehuisvest in een monumentaal pand in het centrum van Leiden. Wij zoeken een SECRETARIEEL MEDEWERKER (m/v) Wij vragen Een enthousiaste medewerker met eën goede beheersing van de Nederlandse taal, kennis van Word en een cliëntgerichte en collegiale instelling. De uit te voeren werkzaamheden zullen bestaan uit het ontvangen van cliënten, het beantwoorden van de telefoon en het verrichten van overige secretariële werkzaamheden. Wij bieden Een zelfstandige en afwisselende functie met goede arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: mr. R. Meiners Netwerk Notarissen Postbus 11038, 2301 EA Leiden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw CJ. Dijkxhoorn (071-516 10 72) Integraal Kankercentrum West Voor onze afdeling Informatie en Automatisering zien wij met belangstelling uit naar een Systeembeheerder/ Applicatiebeheerder Kankerregistratie mlv voor maximaal 32 uur per week (88,89% dienstverband) Als systeembeheerder bent u vooral actief in het netwerk- en helpdeskbeheer. Als applicatiebeheerder Kankerregistratie (KR), voor 20 tot 24 uur per week, zijn uw taken: Uitvoeren van alle procedures waarbij data bewerkt, geconverteerd en/of gekoppeld moeten worden met de kankerregistratie. Beschrijven en up-to-date houden van alle geautomatiseerde procedures. Ondersteuning geven bij geautomatiseerde gegevensverwerking van aan de kankerregistratie gerelateerde projecten. Zonodig aanpassen en vernieuwen van programmatuur/begeleiding. Gevraagd wordt MBO/HBO .opleiding, met. specifieke kennis van Windows en Novell. ■Kennis van en ervaring met diverse softwarepakketten zoals Knowledgeman, SPSS, SAS. Kennis van de oncologie, medische terminologie en classificatiesystemen strekt tot de aanbeveling. Een ordelijke en inzichtelijke werkwijze. Goede organisatorische en contactuele vaardigheden. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren. Wij bieden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Daarnaast biedt het IKW een financiële tegemoet komingen kinderopvang en in studiekosten en de mogelijkheid tot deelname aan een spaarloonregeling. Er geldt een aanstelling vooralsnog voor de duur van één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband Inlichtingen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer B.A.J. Jongejan, directeur, of met mevrouw A.G.J. van 't Hoog, hoofd P&O, telefoon (071) 525 97 59. Schrijf of e-mail Indien u wilt solliciteren kunt u uw brief vóór 9 maart 2002 richten aan het Integraal Kankercentrum West, t.a.v. mevrouw A.G.J. van 't Hoog, hoofd P&O, Schipholweg 5a, 2316 XB Leiden, onder vermelding van "vacature Systeembeheerder/Applicatiebeheerder KR". E-mailen kan ook. a.vdlinden@ikw.nl Het Integraal Kankercentrum (IKW) is een keni kwaliteitscentrui het gebied van i oncologie. Het werkgebied is hi noordelijke gedi van de provincie Holland (circa 1, inwoners). Het li één van de nege integrale kanke in Nederland w momenteel 45 medeweikers werkzaam zijn. is gevestigd in werkt nauw san de ziekenhuizer regio en met de screeningsorgai voordebevolki baaimoederha! (SBBW)enboi3 J Leiden/Voorschoten Is voor het nieuwe jaar op zoek naar een: Enthousiaste ontbiitdame Het ontbijt van onze gasten wordt door jou tot in de puntjes geregeld, maar bovenal zorg je voor een gezellige sfeer in ons restaurant tijdens de ochtenduren. De functie: Werktijden van dinsdag t/m vrijdag 06.30 - 10.00 uur Verzorgde en gastvrije uitstraling Gastgeriohte instelling Hebben we je interesse gewekt, bel dan 071 - 576 88 00 en vraag naar Mark de Vree. M ERKEND KEURINGSSTATION InJUQC zoekt een enthousiaste 1ste monteur personenvoertuig Wij verwachten: kennis van moderne technieken sociaal gericht passen in een team van 4 monteurs Wij bieden: een goed salaris een prettige werksfeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden grote zelfstandigheid modern uitgeruste werkplaats Als je geïnteresseerd bent, bel dan naar (071) 40215 en vraag naar Nico Piet van der Kwaak. De Luba Groep is een verzameling profes sionele bedrijven gespecialiseerd in flexibele arbeid. Luba biedt allround per sonele diensten vanuit vijftig sterk met de regio betrokken vestigingen, vooral in het Westen van het land. Heb je affiniteit met cijfers, zoek je verantwoordelijkeid en is accuratesse voor jou vanzelfsprekend? Dan is de functie van administrateur bij de Luba Groep een fantastische uitdaging. Op de stafafdeling Financiële Administratie ben je verantwoordelijk voor het geheel zelf standig voeren van de complete admi nistratie van één of meerdere werkmaat schappijen binnen de Luba Groep. Het werken met grootboekrekeningen heeft voor jou geen geheimen meer. Ook coördineer je de verwerking van binnen gekomen facturen, bank/giroafschriften en kaslijsten, draag je zorg voor een cor recte maandelijkse afsluiting van de administraties en stel je periodiek finan ciële rapportages op voor het manage ment. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor voor de controle en uitvoering van de betalingen aan onder meer crediteu ren, de Belastingdienst en het GAK. Wie zoeken we? Je hebt een HBO werk- en denkniveau en enige jaren relevante werkervaring. Je hebt een afgeronde MBA-opleiding. Een zelfstandige en pro-aetieve wer ding zijn belangrijk voor deze funct Belangstelling? Stuur dan je reactie met ev naar dt Groep, t.a.v. afdeling Personeels Postbus 1133, 2302 BC Leiden. E mbergkamp@luba.nl. Voor meer matie kun je contact opnemen rr afdeling Personeelszaken, (071) 513 of kijk op www.lubagroep.nl. Luba. Het menselijke bureau. Aalsmeer Alkmaar Alphen a/d Rijn Amsterdam Beverwijk Capelle a/d IJssel Delft Den Haag Gouda Haarlem Hillegom Hilversum Hoofddorp IJmuiden Katwijk Leiden Leiderdorp Leidschendam Lisse Medemblik Noordwijk Rijnsburg Rotterdam Sassenheim Schiphol Spijkenisse Ste Utrecht Voorschoten Woerden Wormervecr Zaandam Zoetcrmeer

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 44