BEDRIJFSHUISVESTING B TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR SCHIPHOLWEG 9E 2316 XB LEIDEN TEL. (071) 5233277 www.basis.nl e-mail: info@basis.nl Basis Bedrijfshuisvesting Prins Bernhardlaan 4 2405 VZ Alphen aan den Ri|3 Tel. 0172 - 470 247 Fax 0172 - 476 359 info@basis.nl www.basis.nl gj 'Y'<r~ Princehaven te Katwijk circa 535 m2 winkelruimte/kantoorruimte op prachtige lokatie aan de haven front van circa 18 meter voor diverse doeleinden beschikbaar het geheel wordt casco opgeleverd eventueel in delen te huur/te koop aanvaarding op korte termijn Huurprijs: 136,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Koopsom: n.o.t.k. Tramstraat ong. te Katwijk Circa 170 m2 winkel- kantoorruimte frontbreedte van circa 12 meter uitstekende lokatie in het centrum van Katwijk de ruimte is gelegen tussen de Albert Heijn en de ING bank oplevering turn-key minus scheidingswanden o.a. voorzien van een pantry en c.v.-installatie het object is per direct beschikbaar. Huurprijs: 143,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de eventueel verschuldigde omzetbelasting Lammenschansweg 130 te Leiden Circa 975 m2 volumineuze verkoopruimte Circa 1.355 m2 kantoorruimte (eventueel in delen te huur) representatief nieuwbouwproject verkoopruimte op begane grond en 1e verdieping kantoor op bovengelegen verdiepingen kantoor per verdieping te huur uitstekende parkee rf ac i I ite iten gelegen langs drukke uitvalsweg/zichtlokatie Huurprijs: verkoopruimte 89.905,- per jaar kantoorruimte v.a. 134,-per m2 per jaar te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Haarlemmerstraat 60 te Leiden Circa 130 m2 winkelruimte winkelruimte op top-lokatie op de hoek Haarlemmerstraat Vrouwenkerkkoorsteeg in de directe nabijheid diverse landelijke filiaalbedrijven, waaronder H&M, Free Record Shop, en binnenkort The Sting beschikbaar: 1e kwartaal 2002. Huurprijs: 44.700,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Basis Bedrijfshuisvesting B.V. Schipholweg 9e 2316 XB Leiden Tel. 071 - 52 33 277 Fax 071 - 52 12 494 info@basis.nl www.basis.nl Schuttersveld 1 te Leiden Circa 2.000 m2 kantoorruimte kantoorpand 'De Leidse Poort' recht tegenover het Centraal Station loopafstand van het centrum gelegen op parterre alsmede op de 5 bovengelegen verdiepingen deelverhuur behoort tot de mogelijkheden opleveringsniveau: in overleg aanvaarding: per direct. Huurprijs: 135,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Drie winkelunits op uitstekende lokatie Rijnstraat ong. te Katwijk aan den Rijn Het betreft hier 3 winkelunits gelegen op een uitstekende lokatie direct naast Super De Boer. De winkelunits zijn met name geschikt voor supermarkt- gerelateerde branches. Unit A (links) oppervlakte circa 115 m2 front circa 6 meter Unit B (midden) oppervlakte circa 70 m2 front circa 16 meter (hoek ingang supermarkt) Unit C (Irechts) oppervlakte circa 45 m2 front circa 15 meter (hoek ingang supermarkt) De mogelijkheid bestaat om unit A en unit B met elkaar te verhelen tot één winkelruimte van circa 185 m2. Op het bovengelegen parkeerdak is ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Huurprijs: 145,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Geversstraat 43 te Oegstgeest circa 400 m2 commerciële ruimte circa 200 m2 kelder/magazijnruimte geschikt voor diverse doeleinden waaronder: winkel, kantoor, horeca en dienstverlening thans volledig ingericht ten behoeve van restaurant voldoende eigen parkeergelegenheid beschikbaar op korte termijn in overleg met eigenaar Huurprijs: 70.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Verbeekstraat 2-12 te Leiden Circa 440 m2 kantoorruimte per eigen vervoer en openbaar vervoer uitstekend bereikbaar de ruimte zal in huidige staat worden opgeleverd turn-key minus scheidingswanden, onder andere voorzien van: een pantry, systeemplafond met verlichtingsarmaturen, aanwezige kabelgoten, videofoon en bestaande vloerbedekking op eigen terrein bevinden zich 5 parkeerplaatsen oplevering in overleg. Huurprijs: 51.617,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting en servicekosten Plesmanlaan 100 te Leiden Circa 1.346 m2 kantoorruimte representatieve kantoorruimte op uitstekende zichtlokatie per eigen vervoer, alsmede per openbaar vervoer uitstekend bereikbaar beschikt onder andere over: een pantry, dubbele toiletgroep, systeemplafond met verlichtingsarmaturen, scheidingswanden, kabelgoten, cv-verwarming, mechanische ventilatie, thermische beglazing, gemeenschappelijke entree en een liftinstallatie op eigen terrein bevinden zich 20 parkeerplaatsen het object is per direct beschikbaar Huurprijs: 152.924,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting en servicekosten Voorstraat 5 te Katwijk aan Zee winkeiVhorecaruimte op absolute topstand uitstekende winkel-/horecaruimte (categorie 1) nabij de boulevard en de Noordzeepassage verschillende landelijke en regionale winkelformules zijn hier gevestigd, alsmede diverse horecagelegenheden lift-installatie per direct beschikbaar begane grond circa 220 m2 kelder circa 160 m2 frontbreèdte circa 11 meter Huurprijs 56.725,- per jaar te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Koopsom: zeer scherpe koopsom (N.o.tk.) Rooseveltstraat 55 te Leiden Circa 505 m2 kantoorruimte kantoorruimte op begane grond gelegen gelegen op 5 minuten rij afstand Rijksweg A4 oplevering: o.a. top koeling, cv-verwarming middels radiatoren,sanitaire voorzieningen, systeemplafonds met verlichtingsarmaturen en kabelgoten ruime parkeergelegenheid BTW-vrije huur is bespreekbaar Huurprijs: 111,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de eventueel verschuldigde omzetbelasting Hoge Woerd 111 te Leiden Circa 250 m2 winkelruimte ruimte is gelegen in het centrum van Leiden 8 meter front cv-installatie pantry en toilet tl-verlichting betegelde vloer deels houten entresol Huurprijs: 18.500,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Breestraat 41 te Leiden Circa 120 m2 commerciële ruimte het pand is gelegen in het centrum van Leiden uitstekend geschikt als winkel- en/of dienstverlenende ruimte open pui, hete luchtgordijn, elektrisch rolluik, houten vloer, luxe plafond met verlichting, alarm, pantry en toilet opleveringsniveau in overleg met huurkandidaat koop behoort tot de mogelijkheden Huurprijs: 24.960,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Turfmarkt 11 te Leiden Circa 70 m2 winkelruimte kantoorruimte gelegen in het kernwinkelgebied voormalig uitzendbureau turn-key oplevering met name geschikt voor dienstverlenende bedrijven Huurprijs: 21.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting NVM-I Ambachtsweg 15a te Katwijk Circa 860 m2 volumineuze verkoopruimte frontbreedte 16 meter op bedrijventerrein 't Heen gelegen volumineuze verkoopruimte. reeds gevestigd zijn o.a. Interieur Plus, Baalbergen, Karwei, Gamma en diverse keukenstudio's binnenkort vestigen zich tevens Hage en Oase aan deze straat. eventueel in 2 delen te huur Huurprijs: 78.050,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzétbelasting r\anaaiparK ie Leiaen Circa 1.200 m2 kantoorruimte vrijstaand kantoorpand gelegen op kantorenpark "Kanaalpark" nabij rijksweg A4 begane grond ca. 775 m2 1e verdieping ca. 425 m2 o.a. opgeleverd met lift, nieuwe systeemplafonds met verlichtingsarmaturen, nieuwe scheidingswanden, sanitaire voorzieningen en verwarming kantine en een keukenruimte vijftal parkeerplaatsen (eventueel uit te breiden) Huurprijs: kantoorruimte 130,- per m2 per jaar parkeerplaatsen 340,34 per plaats per jaar te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 42