Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel NOORDWIJK Onze nieuwbouw is onze trots, am Onze werksfeer meer dan prettig. GRIMT H^-'GWAAK Hoe wil jij werken? Zorg voor de Toekomst administratief medewerkster m/v gemeente 2 chauffeur/beladers v/m ir randstad intertech VERKOPERS (M/V) Area Manager v/m Telefoniste/receptioniste ZATERDAG 23 FEBRUARI 2002 Groot Hoogwaak is een modern en goed geoutilleerd vvoon-zorgcentrum aan de voet van de duinen in Noordwijk aan Zee. Het biedt een breed scala voorzieningen aan ruim 300 ouderen. Zorgactiviteiten: intramurale verzorging en verpleging extramurale verzorging en verpleging kortdurende opname dagverzorging particuliere zorg activiteitenbegeleiding Diensten: 'in huis' restaurant maaltijden aan huis linnenservice alarmering fitness kap-en schoonheidssalon pedicure minimarkt ontsparmingsprogramma Groot Hoogwaak voert het 'woon zorgkwaliteitslabel' en participeert in de zorggroep Woon-zorgcentrum Groot Hoogwaak Groot Hoogwaak 1 2202 TG Noordwijk (T) 071-368 88 88 (F) 071-368 88 00 (E) hoogrvaak@tref.nl Onderzoek heeft uitgewezen dat 95% van het personeel het werken in Groot Hoogwaak als (zeer) prettig ervaart. Deze groep van tevreden werkers moet op korte termijn worden uitgebreid. Door het nieuw- en verbouwproject dat in de afgelopen jaren is gerealiseerd kunnen wij behalve aan de bewoners in huis ook meer zorg bieden aan de bewoners van onze huur- en koopappartementen. Daarvoor is meer en gemotiveerd personeel nodig. We zitten in de opbouwfase van ons intramurale en extramurale team waarin we nog banen hebben voor: verzorgenden helpenden huishoudelijke medewerkers (Aantal uren en werktijden in overleg) Binnenkort nemen we ook dagverzorging op in ons pakket, waarvoor een klein team activiteitenbegeleiding zal worden opgezet. We zijn daarom op zoek naar: activiteitenbegeleiders (Aantal uren en werktijden in overleg) Tenslotte moeten deze ambitieuze plannen goed worden begeleid. Daarom willen we ons versterken met een: beleidsmedewerker (hbo, universitair) (voor 24 uur samen met een ander woonzorgcentrum) praktijkopleider (voor begeleiding van onze leerlingen) Spreekt een van deze banen je aan? Zo ja, bel naar één van onze teamleiders Hermien Victor of Nel Beukers. Schrijven of mailen kan ook. -Welkom WOON- ZORGCENTRUM MARZENA www.marzena-arbeidsbem.nl info@manEena-arbeidsbem.nl ARBEIDSBEMinnn tnc VOOR AL UW WERK STAAN ONZE MENSEN KLAAR Marzena Arbeidsbemiddeling is een specialistisch en betrouwbaar arbeidsbemiddelingsbureau en levert personeel aan bedrijven door heel Nederland. Wij beschikken over een groot aantal Poolse werknemers die in EU mogen werken. Marzena is in staat op korte termijn alle soorten werknemers te organiseren tegen een zeer aantrekkelijk bemiddelingstarief. Zoals: PRODUCTIEMEDEWERKERS LASSERS •MEUBELMAKERS TIMMERLIEDEN DRAAIERS BANKWERKERS ETC. Dit kan rechtstreeks of via een uitzendbureau. Voor meer informatie neemt u contact op met: mevr. M.J. Broncel. Tel. 0527-271133 of 0620923497 (24 uur p/dag) Koopman's Bedrijfsdiensten BV is een dienstverlenend bedrijf op het gebied van schoon maak, technisch onderhoud, catering en detachering. Voor onze interne administratie zoeken wij een U bent samen met een collega verantwoordelijk voor de debiteuren-, crediteuren- en personeelsadministratie. Uren 15-20/wk, evt. aan te passen aan schooltijden. Locatie: kantoor aan huis, omgeving Stevenshof. Gevraagd wordt: goede kennis van Word en Excel communicatieve vaardigheden in woord en geschrift, leeftijd 35 jaar of ouder (herintredende ouder), Z administratieve ervaring. Meer informatie? Bel 0251 - 271217 of schrijf naar: Koopman's Bedrijfsdiensten Meerstraat 46, 1941 JC Beverwijk. Noordwijk 'de bloemenbadplaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Noordwijk werkt met enthousiasme aan de verbetering van de gemeentelijke organisatie. De sleutelwoorden hiervoor zijn klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. Bij de afdeling Uitvoering van de gemeente Noordwijk zijn de volgende functies vacant: voor 36 uur per week Functie-eisen: een LBO-opleiding; het chauffeursdiploma; rijbewijs BC; goede contactuele eigenschappen. De Functie: Beladen van de inzamelauto; hangt, bij onjuiste aanbieding, een gele of rode kaart aan de duobak; besturen van de vrachtwagens en de inzamelauto; verrichten van dagelijks onderhoud aan het voertuig; draagt zorg voor de veiligheid van de werkplek en de persoonlijke veiligheid; verrichten van andere voorkomende werkzaamheden op een min of meer vergelijkbaar niveau. Wat bieden wij: Wij bieden een boeiende functie in een informele werkomgeving met een goed salaris. Afhankelijk van opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden tussen minimaal 1.244,-- en maximaal 1.930,-- bruto per maand (functieschaal 4) bij een volledige werkweek van 36 uur. Daarnaast verstrekken wij een inconveniëntentoelage van 101,— per maand en een kledingtoelage van 167,— per jaar. Voor (plaatsvervangend) chauffeurs die schadevrij rijden, wordt een vergoeding verstrekt van 194,- per jaar. Odk onze overige arbeidsvoorwaarden zijn goed te noemen. Te denken valt aan een reiskostenvergoeding, kinderopvang en PC privé-regeling. Tevens bestaat de mogelijkheid tot koop en verkoop van verlofdagen. Wij hechten veel waarde aan ontwikkeling door begeleiding en opleiding en bieden wij hiervoor goede faciliteiten Overige informatie: Het interim-hoofd van de afdeling Uitvoering, de heer L. Combee, is gaarne bereid u nadere informatie te verstrekken. Hij is telefonisch te bereiken op dinsdag, woensdag en donderdag op het nummer 071-3660 366. De gemeente Noordwijk is in overleg met een marktpartij om te komen tot een samenwerkingsverband ten behoeve van afvalinzameling. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 6 maart 2002 sturen naar: het college van burgemeester en wethouders van Noordwijk, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Dit onder vermelding van vacaturenummer 2001-25 in de linkerbovenhoek van brief en envelop. U kunt uw brief ook e-mailen naar de gemeente Noordwijk. Het e-mailadres is: vacatures@noordwijk.nl. Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandspositie op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Job Life' van Randstad biedt je een manier van werken die is afge stemd op jouw wensen en behoeften. Wil je kort of lang werken, wil je begeleiding en advies, wil je een opleiding volgen, of gewoon afwisselend werk? Het kan allemaal, want Jobi/Ye" is voor iedereen. Dus: Join lobLife'. Join Randstad. Kom naar gen vestiging of bezoek onze site voor meer informatie. technisch Reparatietechnicus m/v Wil jij werken in een dynamische omgeving met een goed salaris en een mogelijk contract bij Randstad? Dan mag je deze kans niet missen. Als reparatietechnicus voer je reparatieopdrachten uit aan mobiele telefoons van diverse merken. Je voert onder andere foutonderzoek uit, repareert en vervangt defecte componenten en test de functionaliteiten na herstel. Wij zijn op zoek naar mensen die bezig zijn met de opleiding mts-elektronica of deze inmiddels hebben afgerond. Verder heb je een goede beheersing van de Nederlandse taal, pc-kennis en ben je een teamplayer. Je kan zowel overdag als in de avonduren werken tussen 7:00 uur en 22:00 uur voor minimaal 20 uur per week. Informatie bij IJsbrand Seret, tel. (070) 343 85 40, Den Haag, Regulusweg 11. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Amsterdam Shopping Schiphol Wil je werken in een bruisende internationale omgeving en werk je graag in wisseldiensten? Voor onze mode winkels in het See Buy Fly shopping center (achter de douane) van de Luchthaven Schiphol zijn wij op zoek naar enthousiaste op oproep- of parttime basis Ons brede assortiment omvat o.a. topmerken als: Ferragamo, DKNY jeans, Strater, Burberry, Hugo Boss, Paul Shark, Gant en vele anderen. Wij vragen: Commercieel talent, modebewustzijn, teamspirit, en goede spreekvaardigheid van de Nederlandse en Engelse taal. Wij bieden: Een prima salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden en interne opleidingen. Stuur je schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. naar: Gerzon Schiphol B.V., t.a.v. Diana Tolhuysen, Hoeksteen 67-69, 2132 MT Hoofddorp. Voor informatie kun je bellen: 020-4059192 www.gerzon.nl Jac. van Dillewijn Verpakkingen B.V. Voor de Marktsector Export zijn wij op zoek naar i (aankomend) is een groothandel gespecialiseerd in artikelen verpakken, transporteren Tot zijn/haar werkzaamheden behoren o.a.: - Telefonische acquisitie bestaande accounts - Bezoeken bestaande accounts - Aanbrengen nieuwe accounts - Ondersteuning geven aan de Area Manager UK Bezoeken/participeren (inter)nationale beurzen Profielschets: - MBO opleiding - Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift - Automatiseringskennis o.a. Word en Excel - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken - Bereidheid hebben tol regelmatig reizen - Commerciële instelling - Representatief - Geen acht tot vijf mentaliteit - Bij voorkeur affiniteit met verpakkings- en decoraliemateriali met name in de bloemen- en plantensector - Leeftijdsindicatie: 25-30 jaar Wat hebben wij jou te bieden? - Een prettige, collegiale werksfeer in een dynamisch handelsbedri - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Als je geïnteresseerd bent stuur dan binnen 10 dagen j je sollicitatiebrief met c.v. naar: f Van Dillewijn Verpakkingen Decoraties BV t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 179, 1430 AD Aalsmeer. Indien je nadere informatie wenst, kun je telefonisch contact opnemen met: Dhr. Rob Murrer, Exportmanager. Tel: 0297-354111 bloemen en planten. packaging decorations Jac. van Dillewijn Verpakkingen b.v. Postbus 179, 1430 AD Aalsmeer Tel. 0297-35 41 11, e-mail: info@dillewijn.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs tlfCO Tyco Suppression Systems Svenska Skum SVENSKA SKUM B.V. is een bedrijf dat actief is in de dynamische en uitdagende wereld van de brandbeveiliging. Binnen de afdeling secretariaat zijn wij op zoek naar een: Het betreft een fulltime functie. De werkzaamheden bestaan uit: Het aannemen van inkomend telefoonverkeer Ontvangen en te woord staan van bezoekers Diverse lichte administratieve werkzaamheden Postverwerking Wij vragen: Min. MAVO-diploma evt. aangevuld met een vervolgopleiding Ervaring is een pre maar niet noodzakelijk Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal Enige kennis van MS-Office, met name Word en Excel Dienstverlenende en klantgerichte instelling Wij bieden een interessante en afwisselende functie in een plezierige, info: werksfeer met gemotiveerde collega's, een goed salaris en goede secundi arbeidsvoorwaarden. Enthousiast? Stuur een brief met CV aan Svenska Skum B.V. T.a.v. mw. G. M. Ruigrok v.d. Werve Le Pooleweg 5, 2314 XT Leiden E-mailen kan ook: g.ruiarok@skum.nl Stichting Consulententeam Zuid-Holla en Zeeland is een stichting die tot doel heeftv gelopen situaties rondom mensen met een versta^ lijke handicap en (zeer) ernstig probleemgedrat analyseren door deskundigen in te zetten en vei gens degene die bij de zorg betrokken zijn, te adv ren en te ondersteunen. Het gaat daarbij om men en ongeacht leeftijd, geslacht, verblijfplaats of niveauf functioneren. De aanvragen worden gedaan doorn instellingen en/of familie, soms door cliënten zelf Ministerie van Volksgezondheid Welzijn en Sport heeft besloten dit jaar de Stichtingen Consulententeam om te vormen tot Regionale Expa Centra, die per 1 januari 2003 operationeel moeten zijn. Dit centrum heeft onafhankelijke status. De taken betreffen consultatie, expertisevorming eni ling. Dit alles in samenwerking en afstemming met de regionale netwerken. Wij zoeken een coördinator m/v 32 uur per week De coördinator regelt en begeleidt de inzet van consulenten en casemanagers in he! kader van consultatie en van uitvoering van bijzondere zorg. Ook adviseert hij/zij in$te& over adequate maatregelen ter ondersteuning van de doelgroep. Het mede invoerec gebruik leren maken van de landelijke database. Daarnaast kunnen er taken ontstaan! licht van de ontwikkelingen van de regionale centra. Functie-eisen: - Kennis van orthopedagogiek, psychologie of psychiatrie op academisch niveau. - Ruime kennis,van het zorgveld van de doelgroepen. - Brede en grondige kennis van theorieën en methoden over gedragsproblematiek- - Zelfstandig kunnen werken en beschikken over goede communicatieve vaardigheli - Vaardigheid in procesbegeleiding en inzicht in organisatieprocessen. - Beschikken over gesprekstechnieken gericht op conflicten en onderhandeling. - In het bezit zijn van auto en rijbewijs. - Vaardigheid in het omgaan met pc. Voorwaarden: De taakuitvoering vindt plaats in het kader van 'regeling consulentenactiviteiten en bijzonder zorgplannen' in de regio Zuid-Holland en Zeeland. De functie wordt inge- schaald in functiegroep 65, De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig CAO Gehandicaptenzorg voorheen Ziekenhuiswezen. Nadere informatie is te verkrijgen bij: Mevrouw drs. P.M. van Belle-Kusse, algemeen coördinator en mevrouw M. van Buren-Büscher, directiesecretaresse. Telefoonnummer: 0182-69 80 04. Uw sollicitatie kunt u voor dinsdag 6 maart 2002 richten aan: Bestuur Stichting Consulententeam Zuid-Holland en Zeeland, Ronsseweg 551a, 2803 ZK Gouda.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 40