Personeel Personeel Personeel Personeel Person» Je toekomst begint vandaag. Bij Tetterode! Leiden Sales Promotor West-Nederland die meegroeien. MEDEWERKER VOORRAADBEHEER SUPPLDl Tuinman m/v Dienst Milieu en Beheer O Tetterode ERVAREN MEDEWERKER FINANCIËLE ZAK Technisch-commerciële talenten Productie medewerker Techniek Tel: 071-58152 22 Wilt u uw vakkennis inzetten voor een groene stad? ZATERDAG 23 FEBRUARI 2002 914 tahak. Biggelaar Tabak B.V. te Roosendaal is opgericht in 1823 en sinds septem ber 2001 onderdeel van het Heintz van Landewyck concern, een wereld wijde organisatie met als hoofdzetel Luxemburg en eigen vestigingen in België, Frankrijk, Hongarije, Duitsland en Nederland. Biggelaar Tabak B.V. verkoopt door hen zelf geproduceerde shagproducten o.aUNIC, Taribi, Judo en Moriaan) in Europa en sigaretten (Lex 25, Lexington, Ducal en het nieuwe Heintz van Landwyck-merk Elixyr) in Nederland. Voor deze gevestigde organisatie met sterke ambities zoeken wij een die meebouwt aan nieuwe merken Verkoop en productpromotie U levert een wezenlijke bijdrage aan de op- en uitbouw van de marketing salesorganisatie in Nederland. U doet dit door het actief promoten van uw productenpakket sigaretten en shag in alle mogelijke oudets in uw werkgebied. U stelt in samenwerking met het commerciële team een rayonplan op, voert dit plan uit en evalueert de resultaten ervan. U rapporteert aan de Marketing Sales Manager. Instelling belangrijker dan diploma's Naast een mbo/hbo werk- en denkniveau en enige jaren commerciële werkervaring, bij voorkeur in het retailkanaal, beschikt u over een grote dosis enthousiasme en resultaatgerichtheid. U bent door tastend, communicatief vaardig en kunt zowel zelf standig als in teamverband werken. U staat stevig in de schoenen en beschikt over een gezonde dosis humor. Kennis van Engels en/of Duits is een pre. Bij voorkeur woont u in de regio Haarlem, Heemstede, Hoofddorp e.o. Indien bovenstaande zaken u aanspreken is dit de uitdaging die u zoekt. Een echte salesfunctie bij een internationale merkenorganisatie binnen de tabaks branche. Biggelaar Tabak B.V. biedt een prima sala ris, een auto van de zaak en ruimte voor persoonlij ke ontwikkeling. Uw reactie kunt u, bijvoorkeur per e-mail, sturen naar: Bruins Recruitment bv De heer ing. R.F.G. Schlenter MBA Postbus 255 2170 AG Sassenheim e-mail: bruins@bruins.nl Bel voor meer informatie tijdens kantooruren: 0252-240040 buiten kantooruren: 06-22511047 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie raadpleeg onze vacaturesite: www.bruins.nl gespecialiseerd in agri-food Tetterode-Nederland in Amsterdam is een zelfstan dige werkmaatschappij van Buhrmann NV. Dit beurs genoteerde concern is wereldwijd de belangrijkste leverancier van kantoorpro ducten. papier en grafische systemen voor de zakelijke markt. Tetterode is in Nederland marktleider op het gebied van grafische systemen en vertegenwoor digt bekende A-merken, waaronder Heidelberg. We leveren niet alleen prepress-apparatuur, druk persen. vouw-, snij- en bindmachines en verbruiks- artikelen, maar ook service en onderhoud. Om onze toonaangevende positie verder uit te bouwen, benaderen we de markt vanuit drie gespecialiseerde bedrijfsonderdelen: Marke ting, Sales en Customer Service Support. De uitdaging bij Tetterode Werken met eigen verantwoordelijkheden. Kansen grijpen zodra die zich aandienen. Je om marktleiderschap waar te maken, elke dag opnieuw. En investeren in jezelf. Die uiti tekent het profiel van de mensen waar Tetterode de toekomst mee in wil. Medewerkers i lekker voelen in een platte organisatie met een open communicatiestructuur. Voor onze afdeling Marketing Supplies zijn we op zoek naar een: Iemand met potentieel Tetterode Supplies voorziet onze klanten van een breed pakket grafische verbruiksmatj We vertegenwoordigen belangrijke leveranciers als Kodak Polychrome Graphics, Agfa, I Contitech en Böttcher. Onze dagelijkse goederenstroom vertoont de typische kenmerkt een 'fast moving' operatie, waarin het voorraadbeheer een centrale, aansturende rol va Het assortiment omvat in totaal ca. 7.500 artikelen. Wat doe je? Als medewerker voorraadbeheer supplies ben je verantwoordelijk voor de logistieke aaifl van een deel van ons omvangrijke leveringsprogramma. Je bestelt de goederen op het jfl moment en in de gewenste hoeveelheid bij onze leveranciers. Je bewaakt de levertijden» staande bestellingen en maakt daarbij gebruik van ons geautomatiseerde informatiesya (SAP). Je stelt periodiek rapportages samen over de hoogte en beweging van de voorrad» maakt prognoses. Je werkt nauw samen met twee collega's op de afdeling en je hebt daj contact met onze leveranciers, de commerciële binnendienst, het productmanagementj magazijn. Wie zoeken we? Je bent een zelfstandig werkende, enthousiaste en gemotiveerde collega met een opleid minimaal MBO+ niveau, bij voorkeur in een logistieke richting. Maar met een andere o en relevante werkervaring maak je ook een goede kans. Je hebt ervaring met het gebru geautomatiseerde informatiesystemen en beschikt over de nodige administratieve en o torische vaardigheden. Je bent stressbestendig, kunt goed onderhandelen en hebt de Nederlandse en Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk, goed onder de knie. Je vol thuis in de dynamische wereld van de fast moving consumables, waarin geen dag hetzl Wat bieden we je? - Een gevarieerde functie binnen een enthousiast team gemotiveerde medewerkers - Mogelijkheid tot het volgen van trainingen en opleidingen - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Onze dienst De werkplek Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Wat bieden wij? Meer informatie? Solliciteren? De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit vier sectoren: Stadstoezicht, Ondersteuning, Wijkbeheer en Stedelijk Beheer, die ondermeer verantwoordelijk zijn voor het integraal beheer van en toezicht op de openbare ruimte. In Wijk 3 (stadsdeel Zuid) van de sector Wijkbeheer is een vacature ontstaan voor de functie van (36 uur per week/vacaturenummer MB02.03) De stad Leiden is opgesplitst in vier wijken. In iedere wijk werkt een onderhoudsteam dat bestaat uit tuinlieden, straatmakers, vegers en algemeen onderhoudsmedewerkers. Daarnaast heeft iedere wijk een chef wijkbeheer en twee teamleiders. U zorgt voor aanleg en onderhoud van groenvoorzieningen en voert maatregelen uit om de diversiteit van flora en fauna te bevorderen. U draagt zorg voor selectief wieden, schoffelen, snoei- en dunningswerk. Verder houdt u zich bezig met maai- en opruimingswerkzaamheden en onderhoud van machines. U bent inzetbaar bij andere werkzaamheden van het wijkbeheer. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker die beschikt over: - een afgeronde opleiding Geoefend Beroeps Beoefenaar (GBB) tuin- of cultuurtechniek; - aantoonbare belangstelling voor of ervaring met kruidenbeheer; - coöperatieve en flexibele instelling; - goede contactuele eigenschappen; - rijbewijs B; - een goede lichamelijke conditie: een conditietest maakt deel uit van de selectieprocedure; - ervaring in natuurlijk groenbeheer. Een informele en collegiale werksfeer en een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 1.930,- 4.253,-) bruto per maand (schaal 4) bedraagt een vuil- en zwaarwerktoelage van 10% 183,-) per maand bij een 36-urige werkweek. Omdat de dienst Milieu en Beheer een dienstverlenend bedrijf is, proberen wij onze dienstverlening zo goed mogelijk te laten aansluiten op de maaschappelijke ontwikkelingen. Dit kan betekenen dat er in de toekomst andere werktijden gehanteerd worden. Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met de heer J. Scharloo of de heer H.J. Schreuder, teamleiders wijk 3, telefoon 071 - 516 76 19. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Willem de Zwijgerlaan 334 1055 RD Amsterdam Telefoon (020) 58 68 131 Tax (020) 58 68 401 Interesse in deze leuke baan? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Arnold van der Zee, Market Managi Supplies, telefoon (020) 58 68 373. Als je wilt solliciteren stuur je een korte brief en uitgi aan Marjan van Ketel, afdeling Personeel Organisatie, Tetterode-Nederland bv, Postbus 61500,1005 HM Amsterdam of e-mail naar mke@tetterode.nl Voor informatie over onze organisatie kun je ook terecht op onze website: www.tettero Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Voor het OSB regiokantoor te Leiden zoeken wi (i,i FUNCTIE U voert zelfstandig financieel administratieve werkzaamheden uit ten behoeve van aangesloten onderwijsinstellingen.' Daarnaast stelt u, onder verantwoordelijkheid van een coördinator, (concept) begrotingen en jaarrekeningen op. U signaleert mogelijke gevolgen van wijzigingen in de regelgeving. Tevens het regelmatig controleren van de boekhoi behoort tot uw werkzaamheden. KANDIDAAT U heeft een MBO opleiding in de administratieve richting (bv. MEAO bedrijfsadministratie) en aanvullende administrat opleidingen (bv. MBA). U beschikt over kennis op het gebied van tekstverwerkings- en spreadsheetsystemen zoals Ex en heeft kennis van en ervaring met Exact. U bent een enthousiaste kandidaat die zowel zelfstandig als in teamverbal kan werken. U beschikt over een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid en een klantvriendelijke en flexibele instelling. WIJ BIEDEN Een uitdagende, verantwoordelijke en zelfstandige baan met doorgroeimogelijkheden in een dynamische organisatie. Een plezierige werksfeer waar in teamverband wordt gewerkt. De salariëring is in overeenstemming met de zwaarte v functie en vindt plaats conform de CAO-VO en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal schaal 7. Verder beschikt OSB over aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, waaronder spaarloon en premiespaarregeling, collectie verzekeringen en opname in het ABP-pensioenfonds. Voor nadere informatie met betrekking tot de functie kunt u contact opnemen met de heer A.M. van Nierop, hoofd finari zaken, tel. (071) 573 01 24. Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie, stuur dan een brief met CV binnen 8 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar het Onderwijs Service Bureau, t.a.v. de heer H.W. van Assema, regiodirecte postbus 32084, 2303 DB Leiden. Het Onderwijs Service Bureau Leiden is gevestigd aan de Opaalstraat 5 te Leiden. De OSB Groep bestaat uit Onderwijs Service Bureau (OSB) en E&S Advies en Management BV. OSB is een managementadvies en onderwijs adn tiebureau, E&S is een organisatie - en adviesbureau. De OSB Groep is de grootste onderwijsadministratie - en adviesorganisatie in Nederland mi dan 400 medewerkers. OSB heeft vestigingen in Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Assen, Lelden, Rotterdam, Leeuwarden en Utrecht. Wij beg onderwijsinstellingen bij alle facetten van hun bedrijfsvoering. Wij leveren diensten op het gebied van personele zaken, financiële zaken, I managementondersteuning en facilitaire zaken voor alle vormen van het onderwijs. acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LYKELE DE VRIES Projectinrichting Lykele de Vries Projectinrichting is een dynamisch projectinrichter, gespecialiseerd in vloer en raamafwerking en behoort inmiddels tot de grootste vloerenbedrijven in Nederland. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn voor de functie van (ass.) projectleider Standplaats Amsterdam of Katwijk (Z-H) De werkzaamheden omvatten het complete traject van acquisitie tot oplevering. Wij bieden een uitdagende en veelzijdige functie in een informele organisatie met vol doende opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Uiteraard met een aantrekkelijk salaris, een auto van de zaak en diverse andere emolumenten. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging, reageert u dan snel. Sollicitaties, liefst schriftelijk, graag richten aan: Lykele de Vries Projectinrichting B.V. Dukdalfweg 18, 1041 BD Amsterdam, t.a.v. de heer M. van Baar, tel. 020-4421914 E: maxvanbaar@lykeledevries.nl Voor de afdeling Productie zoeken wij een enthousiaste collega, leeftijd tot 30 jaar. Deze afdeling zaagt ventilatieroosters op maat en assembleert ze. Vervolgens worden ze verzendklaar gemaakt. Heb je interesse? Bel snel en vraag naar dhr. J. Kloosterman. QJ HE Industrieterrein Roomburg Harteveltweg 7 2314 XX Leiden Onze organisatie De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zaken en Arbeidsmarktbeleid, Bestuursdienst en Milieu en Beheer.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36