operators Auto Marestad Personeel Personeel Personeel Nooit meer files PEUGEOTDEALER AUTO MARESTAD HEEFT HET ER MAAR DRUK MEE EVAL Ervaren machine- m Coach Zorgkantoren m/v fiorg en Zekerheid Heb je genoeg van het dagelijkse fileleed? Kom dan eens kennismaken met Eval b l Eval b.v. is al bijna 30 jaar een dynamisch en gerenommeerd technisch installatiebureau zich richt op de agrarische sector in de Bollenstreek. Onze kracht is het bieden van integr advies in innovatieve en complete technische oplossingen. Daarbij is onze snelle en ho waardige service van groot belang voor onze klanten. Vind jij je vrijheid, een goede werksfeer, afwisseling en veelzijdigheid belangrijk in je werM wil je daarnaast zo weinig mogelijk tijd kwijt zijn aan reizen, solliciteer dan naar één van onderstaande functies. Allround elektromonteur In deze functie installeer je alles van elektrische installaties tot klimaatcomputers. Wij vragen: Minimaal monteursdiploma Affiniteit met meet- en regeltechniek Eigen initiatief Voldoende ervaring om zelfstandig aan de slag te kunnen en een monteur in opleiding te begeleiden Allround koelmonteur In deze functie installeer je alles van sep< installaties tot complete koelcentrales. Wij vragen: Minimaal STEK-diploma Affiniteit met elektrotechniek Eigen initiatief Voldoende ervaring om zelfstandig aan de slag te kunnen en een monteur in opleiding te begeleiden Wij bieden aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en een goed salaris dat in overeenstemn is met de zwaarte van de functie. Heb je belangstelling voor één van de functies neem contact op met Nathalie of Ben Warmerdam. Installatieburo Galglaan 11 2231 ND Rijnsburg Tel.: (071) 402 26 21 Fax: (071) 403 16 47 Na 17.30 uur: Tel.: 06 203 666 09 info@eval.nl www.eval.nl Research Facilitair Bedrijf ondersteunt de werkmaatschappijen die deel uitmaken van Research voor Beleid Holding. De afdeling Kantoorverkeer is als onderdeel van Research Facilitair Bedrijf het centrale secretariaat van de Holding. Dit secretariaat verzorgt de correspondentie en de lay-out van offertes en rapporten. Ook het verzorge van mailingen behoort tot het takenpakket. Verder beheert dit secretariaat het archief de kantoorbenodigdheden Voor de afdeling Kantoorverkeer zijn wij op zoek naar een Medewerker m/v (40 uur per week) Taken: - het lay-outen van rapporten en offertes - verzorging correspondentie/postverwerking - verzorgen van mailingen - archiefbeheer - beheer kantoorbenodigdheden voor de Holding Functie eisen: - uitstekende typevaardigheid - ervaring met Word en bij voorkeur Excel en PowerPoint - opleiding minimaal MBO-niveau - ervaring in een soortgelijke functie is een pré Wij bieden je een veelzijdige functie in een klein team van vier mede werkers op een dynamische afdeling (met een rookvrije werkplek). Je ben communicatief en sociaal vaardig, stressbestendig en goed in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Zöek je een afwisselende baan in een informele werksfeer met goede arbeidsvoorwaarden? Stuur dan je sollicitatiebrief met een CV voor 18 maart 2002 naar: Research Facilitair Bedrijf T.a.v mw. M. van der Bijl Postbus 985 2300 AZ Leiden m.van.der.bijl@rvbh.nl Research Facilitair Bedrijf Neem voor meer informatie contact op met Marina van der Bijl (071) 525 38 9' kijk op onze website www.rvbh.nl De Katwijksche Bouwvereeniging beheert ongeveer 4.300 verhuureenheden in Katwijk en Valkenburg. Het is een onderneming met een brede volks- huisvestelijke taak opvatting. Binnen de volkshuisvesting vindt een steeds verdergaande verzelfstandiging plaats van corporaties. Bij die ontwikkeling past een organisatie die zich helder positioneert binnen zich ontwikkelende samenwerkings- verbanden en efficiënt, slagvaardig, bedrijfsmatig, markt- en klantgericht werkt. De Raad van Toezicht houdt toezicht op het bedrijf, is klankbord van de directeur-bestuurder, kan het beleid van de directeur-bestuurder goedkeuren of afkeuren en zo de strategische koers van de Katwijksche Bouwvereeniging mede bepalen. De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt een Kandidaat voor de Raad van Toi met een juridische achtergrond in het kader van het vertrek van één van haar Ie Uitgangspunt voor de bezetting van de Raad van Ti is dat er generalisten worden gezocht die gezamen) een multidisciplinair team vormen. Voor de integra besluitvorming zijn leden nodig die een aandachtsi1 hebben, maar bovenal een helikopterview. Leden v1 Raad van Toezicht zijn sparringpartner voor de dire bestuurder. Van het nieuwe lid wordt na een inwerkperiode het volgende verwacht: Het vermogen om te schakelen tussen de Raad v Toezicht en de directie. Kennis van en inzicht in juridische vraagstukken waaronder de toepassing van wet- en regelgevii1 en contractvorming. Ervaring met politiek-bestuurlijke besluitvormini processen en onderhandelingen. Gevoel voor verhoudingen tussen partijen. Van de kandidaten wordt het volgende gevraagd: Inzet voor een organisatie met een sociale doels Interesse voor de samenleving, volkshuisvesting en maatschappelijke ontwikkelingen. Geen mogelijke verstrengeling van belangen m functies of nevenfuncties. Bij voorkeur ervaring als commissaris of in een bestuursfunctie. De selectie van de kandidaten vindt plaats door ee' selectiecommissie. Na kennismaking met devolled Raad van Toezicht wordt de kandidaat voorgedrac aan de ledenvergadering. Voor meer informatie kunnen geïnteresseerden co opnemen met Jan Turenhout, directeur van de Kal Bouwvereeniging, telefoonnummer 071 40 600 40| Als u belangstelling hebt, kunt u vóór 8 maart 200 uw schriftelijke reactie met curriculum vitae stureij aan de Katwijksche Bouwvereeniging, ter attentie Jan Turenhout, Boslaan 2a, 2224 HH Katwijk. Boslaan 2a 2224 HH Katwijk Telefoon (071) 40 600 40 Fax (071)40 600 60 E-mail kbv@kbv-katwijk.nl Katwijksche Bouwvereeniging daar zitten we bij Metaalbescherming Katwijk BV om te springen. Ben je op zoek naar een afwisselende baan met veel zelfstandigheid? Bel dan met Mare Ketting, afdeling Personeelszaken, (071) 409 70 32. Auto Marestad BV is dé Peugeot-dealer voor de regio Leiden, Lisse en Hillegom en geniet een uistekende reputatie door haar full-service filosofie. Zo geven wij niet alleen deskundig advies bij aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto, onderhoud en reparatie, maar bieden wij ook een volledige en gegarandeerde service. Begin dit jaar werd onze tweede vestiging geopend in Lisse. Later dit jaar zal een derde vestiging geopend worden. Dit jaar vinden tevens diverse model introducties plaats. Vanwege de sterke groei in de markt, het succes van het merk Peugeot en onze gunstige toekomstvooruitzichten, zoeken wij nieuwe collega's die de handen eens flink uit de mouwen willen steken. Telefoniste/ receptioniste FULLTIME STANDPLAATS LISSE Jij zorgt ervoor dat onze relaties snel hun weg vinden binnen ons bedrijf. Dat kan telefonisch zijn maar ook in onze showroom. Tijdens shows en evenementen ben jij verantwoordelijk voor een warm welkom. Daarnaast verstrekje informatie over Auto Marestad en Peugeot. Verder verricht je algemene administratieve hande lingen en bied je ondersteuning aan de diverse afdelingen. Jij beschikt over: vlotte en representatieve uitstraling prettige en vriendelijke telefoonstem diploma HAVO/MBO ervaring in soortgelijke functie kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen. Aanpakmentaliteit en flinke dosis enthousiasme le Monteurs FULLTIME STANDPLAATS: LISSE, LEIDERDORP Onze relaties worden door jou weer snel en vakkundig op weg geholpen. Jij kijkt verder dan de inhoud van de werkopdracht en signaleert of onze relaties op korte termijn aanvullende onderhoudswerkzaamheden kunnen verwachten. Je volgt de technische ontwikkelingen op de voet en hebt jouw sporen verdiend in de installatie van mobiele telefonie-, navigatie- en audiosystemen. Jij beschikt over: le monteursdiploma APK bevoegdheid gevoel voor elektronica affiniteit met moderne autotechniek ervaring met installatie van mobiele telefonie-, navigatie- en audiosystemen Verkoopadviseur Nieuw FULLTIME STANDPLAATS: LEIDERDORP Dit jaar worden veel nieuwe Peugeot modellen geintroduceerd waar wij al reik halzend naar uitkijken. Natuurlijk willen onze relaties alles weten over deze nieuwe modellen en de aanvullende diensten van Peugeot. Jij adviseert ze hier graag in. Je brengt offertes uit en volgt deze accuraat op. Jij beschikt over: diploma IVA of HBO werk- en denkniveau communicatief vaardig en representatief service- en kwaliteitsgericht aantoonbare werkervaring binnen de automobielbranche kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen Verkoopadviseur Occasions FULLTIME STANDPLAATS: LISSE In Lisse zal eind maart 2002 ons Peugeot Leeuwekeur Occasion Centrum ge opend worden. Vanuit dit centrum zullen jonge, gebruikte Peugeots weer een nieuwe eigenaar vinden. Jij bent verantwoordelijk voor alle taxaties en onder houdt de contacten met onze relaties en autohandelaren. Je draagt zorg voor een optimale presentatie en beheer van de voorraad. Jij beschikt over: affiniteit met en ervaring in de autobranche een klantvriendelijke en servicegerichte instelling kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen Wat bieden wij? Wij bieden naast een gezellige, open en enthousiaste werksfeer, een uitste kend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, overeenkomstig i met de functie. Daarbij heeft jouw ontwikkeling bij ons een streepje voor in de vorm van opleidingen en cursussen. De sollicitatieprocedure Als jij de persoon bent die wij graag als nieuwe collega willen begroeten, stuur dan binnen 14 werkdagen na verschijning van deze advertentie, een sollicitatie brief en curriculum vitae naar Auto Marestad BV, t.a.v. Natasja de Graaf, Postbus 167, 2160 AD LISSE. Tel: 0252-435070 Email: n.degraaf@pouwbeheer.nl Auto Marestad BV maakt onderdeel uit van Pouw Beheer bv. Tot de Pouw Groep behoren een aantal sterke ondernemingen, waaronder dealerbedrijveh van diverse automerken van zowel personen- als bedrijfswagens. Verder zijn er bedrijven aangesloten die actief zijn op het gebied van leasing, schadeherstel, verhuur, financiering, verzekeringen en brandstoffenverkoop. De totale groep ondernemingen telt circa 200 gemotiveerde medewerkers. Acquisjtle naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PEUGEOT LË di Voor de uitvoering van alle voorkomende AWBZ-werkzaamheden heeft Zorg en Zekerheid de concessie gekregen voor het exploiteren van twee zorgkantoren. Voor het team dat zich bezighoudt met de administratieve uitvoering van de AWBZ zoeken wij een METAALBESCHERMING KATWIJK BV Oostingh Staalbouw bv Postbus 3020 2220 CA Katwijk T (071) 409 70 00 Aquisitie wordt niet op prijs gesteld ZATERDAG 23 FEBRUARI 2002 Syntess Software is een software-huis met vestigingen te Zierikzee en Gorinchem. Syntess ontwikkelt, levert en ondersteunt een standaard ERP-pakket voor het MKB, met name installatiebedrijven. Ons huidige product wordt door ruim 1800 bedrijven in geheel Nederland gebruikt. Onze vooraanstaande marktpositie is geba seerd op kwaliteit, betrouwbaarheid en het hanteren van een strategie op lange termijn. Vanwege de voortdurende groei van het aantal gebruikers zijn we voor onze afdeling Support op zoek naar: CONSULTANTS AUTOMATISERING REGIO: RANDSTAD De consultant ondersteunt de gebruiker bij de toepassing van onze software. Bij deze ondersteuning komen zaken aan de orde zoals de opleiding van gebruikers, het inrichten van de werkomgeving, conversie-problematiek en de begeleiding van eventuele verbeteringen in de bedrijfsorganisatie. Wij vragen Kennis van bedrijfseconomie/administratie op HBO- of academisch niveau of gelijkwaardig niveau door werkervaring; Enthousiasme en klantgerichtheid; Kennis van en ervaring met moderne soft- en hardware. Ervaring met administratieve software en affi niteit met de installatiebranche is een pré Wij bie^eH Ruimte voor initiatieven in een stimulerende werkomgeving; Een boeiende baan in een team van enthou siaste collega's; Goede perspectieven in een sterk bedrijf. Uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Het werfc^cbied. De consultant heeft zijn/haar woonplaats als uitvalsbasis, waardoor er een soepele aan sluiting is tussen woonplaats en werkgebied. U w Jollicitatie Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met dhr. Niek Hesp of dhr. John Schepers (0111-418040) of onze homepage bezoeken (www.syntess.nl). j Stuur uw sollicitatie aan 5 Syntess Software, t.a.v. dhr. N.A. Hesp, Postbus 127, W A R E 4300 AC Zierikzee of naar vacature syntess. nl Acqulsilie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZIEKENPONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Spreekt dit jou aan Jouw coaching en begeleiding van de ongeveer 12 medewerkers is erop gericht omstandigheden te creëren waarbinnen zij zo zelfstandig mogelijk hun taken kunnen uitvoeren. Ook draag je zorg voor een optimale dienstverlening aan zowel interne als externe cliënten en ben je verantwoordelijk voor interpretatie en (het laten) uitvoeren van de uitgebreide regelgeving op het gebied van de AWBZ. Als coach speel je een actieve rol in overlegsituaties aangaande de werkzaam heden en fungeer je in voorkomende gevallen als vervang(st)er van je collega- coach. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt MBO-/HBO-werk- en -denkniveau o leidinggevende kwaliteiten enige managementervaring affiniteit met en kennis van de AWBZ- regelgeving competenties: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goede contactuele vaardigheden. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 2.330,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek en een interessant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waar onder een 13e maand. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opnemen met Marc van Hout, telefoon (071)5 825 906. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw A.M. Starre, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid is gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Ons personeelsbeleid is gericht op ontwikkeling, waarbij aandacht voor de individuele medewerker cen traal staat. Immers, de sleutel tot succes ligt bij onze mede werkers! Een belangrijk doel van onze organisatie is dan ook het creëren van optimale werkomstandigheden. Dat betekent: oog voor 'gezonde' werktijden, inspraak in een goede combinatie carrière en prlvé-leven, handvatten voor verdere ontwikkeling en een open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 32