Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Hoofd Medisch Secretariaat m/v (roulerend) Medisch Secretaresses m/v Analist m/v Secretaresse m/v Dierverzorgers m/v ZATERDAG 23 FEBRUARI 2002 911 U M C Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen van de inwendige geneeskun de ondergebracht Polikliniekadministratie 3e etage De polikliniekadministratie op de derde etage, waar de polikli nieken van de Oncologie, Hematologie en Algemene Interne Geneeskunde gevestigd zijn, vraagt zo spoedig mogelijk een: enthousiast (Vanaf 32 uur per week) Vac.nr.OI.V.01.08. LD Functie-inhoud: - geeft leiding aan de medewerkers 15 fte); - voert personele taken uit; - coördineert en controleert de administratief-organisatorische ondersteuning van het secretariaat; - stemt de werkzaamheden af en neemt deel aan overleg met collega-hoofden en (leidinggevend) management; - levert een bijdrage aan ontwikkeling en implementatie van nieuwe procedures en richtlijnen; - bewaakt (geautomatiseerde) administratieve procedures; - participeert in werk-/projectgroepen. Functie-eisen: - HAVO-/VWO-diploma; - MBO-medisch secretariele richting; - middenkader managementopleiding; - ervaring en vaardigheden in het leidinggeven aan middelgrote teams/organisaties; - goede contactuele eigenschappen; - kennis van kantoorautomatisering. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.615,- (schaal 8 CAO AZ) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring bij een fulltime aanstelling, Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer R.J.A. Sloos, manager Poliklinieken Divisie 2 (071 - 526 26 81 of 071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9444). Tevens vragen wij wegens uitbreiding en versterking; enthousiaste (Vanaf 20 uur per week) Vac.nr. 02.V.02.08.LD Functie-inhoud: - het voorbereiden en afwerken van spreekuren; - het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het typen van medische correspondentie; - het te woord staan van patiënten, ook telefonisch; - het bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - HAVO-/MAVO-diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding of bereidheid tot het volgen van de cursus; - medische terminologie of bereidheid tot het volgen van de cursus; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 1.950,- (schaal 5 CAO AZ) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring bij een fulltime aanstelling, Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer R.J.A. Sloos, manager Poliklinieken Divisie 2 (071 - 526 26 81 of 071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9444). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Immunohematologie en Bloedtransfusie Op het laboratorium van de Bloedtransfusiedienst van de af deling Immunohematologie en Bloedtransfusie is een positie beschikbaar voor een: (36 uur per week) Vac.nr. 02.W.05.08.LD Het laboratorium van de Bloedtransfusiedienst is verantwoorde lijk voor het ondersteunen van de Bloedtransfusiegeneeskunde in het LUMC door middel van het uitvoeren van immunologi sche diagnostiek en het verstrekken van bloedproducten. Daarnaast is het laboratorium betrokken bij onderwijsactiviteiten van de afdeling Immunohematologie en participeert in bloed transfusie-gerelateerd (klinisch) onderzoek. Functie-inhoud: De analist zal plaats nemen in een team van 22 analisten die vol gens een volcontinu roosterdienst de volgende taken uitvoeren: - bestellen, controleren en inboeken van bloedproducten in de voorraad van het LUMC; - selecteren, controleren en uitgeven van bloedproducten op aanvraag van de afdelingen van het LUMC; - verrichten van transfusiegebonden en/of diagnostisch onder zoek op patiëntenmateriaal; - na een ruime inwerkperiode het zelfstandig verrichten van avond-, nacht-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten; - na afronding van de inwerkperiode, mogelijk één of meer gespecialiseerde taken binnen het laboratorium op het gebied van kwaliteitscontrole of onderwijs en/of research en ontwik keling in subgroep-verband of individueel. Functie-eisen: - HLO-diploma (klinische chemische of microbiologische rich ting) of MLO-diploma (bio-medische richting) bij voorkeur met ervaring in een bloedtransfusielaboratorium; - werkervaring in een klinische setting; - bereidheid om in een volcontinu rooster te werken; - affiniteit met het werken met computers en computergestuur de apparatuur; - bewezen vermogen om nauwkeurig te werken in protocollair verband- (conform GLP regels); - bij voorkeur aantoonbare immunohematologische belangstelling; - op maximaal 50 minuten reistijd van het LUMC wonen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.312,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijk dienstverband voor een perio de van I jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw I. de Groot, hoofdanaliste Bloedtransfusiedienst (071 - 526 38 18 of e-mail: ldegroot@lumc.nl) of bij haar afwe zigheid dn M.S. Harvey, chef de laboratoire Bloedtransfusiedienst (071 - 526 38 18 of e-mail; msharvey@lumc.nl). DIVISIE 1 In Divisie 1 zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heel kunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivi- sionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-Centrum, het Intensive Care Centrum alsmede de tot de divisie behorende klinieken, poliklinieken en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Heelkunde Voor het stafsecretariaat van de afdeling Heelkunde zijn wij op zoek naar een enthousiaste, zelfstandige: (24 uur per week, 3 dagen per week) Vac.nr. 02.LI7.08.LD Functie-inhoud: - het verrichten van secretariaatswerkzaamheden voortvloeiend uit patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek; - het bijhouden van de agenda van de stafartsen; - het verzorgen van de correspondentie (Nederlands/Engels); - het voorbereiden van congressen, symposia, conferenties, ver gaderingen en onderwijsactiviteiten; - het van concept of band typen van wetenschappelijke publica- ties, syllabi en teksten voor lezingen. Functie-eisen: - HAVO-/VWO-diploma; - diploma medisch secretaresse, bij .voorkeur NAMS; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met tekstverwerking en databestanden; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - enige jaren relevante ervaring; - flexibiliteit en zelfstandigheid; - goede contactuele eigenschappen, Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.095,- bruto per maand (schaal 6 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.F.M. Hanselman-Verbeek, managementassistent Heelkunde (071 - 526 40 05). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden DIVISIE 5 De afdelingen van Divisie 5 leggen zich primair toe op funda menteel biomedisch onderzoek teneinde te komen tot een betere diagnose, preventie en behandeling van ziekte. Daarnaast levert Divisie 5 een belangrijke bijdrage aan het curriculaire en extra-curriculaire onderwijs van het LUMC, Binnen Divisie 5 zijn circa 650 personen werkzaam, waarvan een groot deel op onderzoeksprojecten gefinancierd door derden. Proefdiercentrum (PDC) Het Proefdiercentrum (PDC) is een interdivisionele faciliteit die organisatorisch functioneert onder de verantwoordelijkheid van Divisie 5. Het PDC verzorgt de fok en huisvesting van proef dieren. Tevens wordt ondersteuning gegeven bij het proefdier gebonden onderzoek. Binnen deze dynamische organisatie zijn er vacatures voor: (36 uur per week, deeltijd mogelijk) Vac.nr. 02.G.02.08.LD Functie-inhoud: Je bent met je collega's verantwoordelijk voor de dagelijkse ver zorging van kleine proefdieren (muis en rat) onder verschillende condities (Conventioneel, SPF, Filtertop en Isolatoren). Hiernaast ben je betrokken bij het fokken en spenen van (transgene) mui zen en verleen je specifieke ondersteuning bij de uitvoering van dierproeven. Functie-eisen: Je bent in het bezit van een diploma proefdierverzorger en hebt een bevoegdheid ex, artikel 12 van de Wet op de Dierproeven. Belangrijk zijn je belangstelling en flexibele en dienstverlenende instelling. Daarnaast ben je bereid om bij toerbeurt weekend diensten te draaien. Volg je momenteel een opleiding of heb je affiniteit met het wer ken met dieren in een hightech organisatie dan kun je ook reage ren. Er bestaat dan een mogelijkheid om de functie te combine ren met een stage dan wel opleidingsplaats. De opleiding voor dierverzorger duurt 2 jaar (2 dagen per week en wordt gegeven door het ROC in Utrecht). Salaris: Het salaris bedraagt minimaal 1.345,- en maximaal 1.950,- bruto per maand, bij een voltijdse aanstelling. Dienstverband: De aanstelling zal voorshands geschieden in tijdelijke dienst. Afhankelijk van je kwalificaties en ervaring behoort een aanstel ling met uitzicht op een vast dienstverband tot de mogelijkheden, evenals een aanstelling in deeltijd. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer P Bijl (071 - 527 62 79). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae, kun je binnen twee weken na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, zenden naar: LUMC Divisie 5 Dienst Personeel Organisatie Postbus 9503 2300 RA Leiden

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30