Personeel Personeel Personeel L M U C ,0«SVoepe/2*. Dekker Wij zoeken collega's voor dag/avond/weekend en nacht J Teylingereind Meewerkend Coördinator Beveiliging M/V Receptioniste/Telefoniste M/V ft Chauffeurs m/v Leerlingen operatie- en anesthesie assistent m/v neem dan contact op met: tiff" manager Financieel Economische Zake GEK OP SIERADEN EN HORLOGE!} Vind jij ook dat mensen zo lang mogelijk in hun thuissituatie moeten blijven wonen en heb je een verpleegkundige, ziekenverzorgende, verzorgende of huishoudelijke deskundigheid/ervaring, ZATERDAG 23 FEBRUARI 2002 Forensisch centrum Forensisch Centrum Teylingereind is een particuliere gesloten justitiële opvang inrichting voor 72 jongens in de leeftijd van 1 2 tot 1 8+ jaar, verdeeld over 6 groepen. Het primaire doel van de inrichting is, naast een veilige bewaring, het bevorderen van een beter sociaal functioneren va n de jeugdige. Naast het pedagogisch programma gaat elke jongen naar school. Binnen Forensisch Centrum Teylingereind is de VSO-ZMOK school De Burcht aanwezig. Teylingereind is een organisatie die waarde hecht aan een sterk gemeenschapsgevoel en een rechtvaardige besluitvorming. In totaal zijn er 1 25 medewerkers in dienst. Wij zien uit naar een voor maximaal 36 uur per week (fulltime) Wat houdt de functie in Als Meewerkend Coördinator Beveiliging geef je leiding aan een afdeling waar ongeveer twintig beveiligingsfunctionarissen werken. Daarnaast werk je, in een rooster, voor ongeveer 70% van je werktijd mee als beveiligingsfunctionaris. Voor het leidinggevend deel van je werk houdt dit onder andere in, dat je zorg draagt voor een zo optimaal mogelijke uitvoering van het veiligheids- en beveiligingsproces. Je levert een bijdrage aan het opstellen en actueel houden van werkinstructies, alarmplannen, calamiteitenregelingen, ontruimings plannen en bedrijfshulpverlening, en het vertalen hiervan in procedures. Verder draag je mede zorg voor het uitvoerend personeelsbeleid binnen de afdeling beveiliging. Wat wordt van je verwacht Je functioneert op MBO niveau en hebt zo mogelijk ervaring met de sector. Daarnaast ben je in het bezit van een vakdiploma Beveiliging en heb je relevante aanvullende cursussen gevolgd. Bij voorkeur ben je in het bezit van een EHBO diploma. Je hebt aantoonbare leiding gevende capaciteiten. Je kunt goed mondeling en schriftelijk communiceren, bent stressbestendig, kunt goed in een team werken, bezit een abstraherend en conflictoplossend vermogen. We verwachten datje flexibel bent en initiatief kunt tonen. Wat bieden wij De functie is voorlopig ingeschaald in salarisgroep 7. Het salaris bedraagt minimaal 1678,- en maximaal 2398,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Verder zien wij uit naar een voor maximaal 15 uur per week (maandag, dinsdag en woensdag van 8.00 tot 13.00 uur) Wat houdt de functie in Als receptioniste/telefoniste ben je werkzaam in de centrale post van Teylingereind. Deze functie valt onder de afdeling Beveiliging en is voor de duur van ongeveer 10 maanden. In deze functie bedien je de telefooncentrale en je verschaft "standaard" inlichtingen. Verder verzorg je de eerste opvang van bezoekers en bedien je de verkeersdeuren en sluizen in het gebouw en op het terrein. Wat wordt van je verwacht Je bent klantgericht en je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. Verder is het noodzakelijk te kunnen functioneren in een drukke omgeving, waarin diverse zaken zich tegelijkertijd kunnen aandienen. Wat bieden wij De functie is ingeschaald in salarisschaal 3. Het salaris bedraagt minimaal 1319,- en maximaal 1790,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Voor beide functies geldt Onze arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Jeugdhulpverlening. Deelname aan de PGGM pensioenregeling. Verder verstrekken wij een tegemoetkoming in de kinderopvang en is er de mogelijkheid deel te nemen aan een spaarloonregeling, een PC-privé project en een hetsplan. Nadere info en reageren Voor nadere informatie neem je contact op met de afdeling P&O, tel. (071) 305 55 19. Je gemotiveerde schriftelijke reactie en cv zien wi] graag vóór 11 maart tegemoet. Richt je brief aan Forensisch Centrum Teylingereind, t.a.v. afdeling P&O. op onderstaand adres. E-mailen mag ook: teylingereind@teyl.demon.nl. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. I I n - SE f l i it:' .'.«tit Postbus 193 2170 AD Sassenheim Telefoon (071)305 55 19 Fax (071) 301 23 78 Stichting Frentrop Teylingereind - is onderdeel van de Frentrop Stichting WARMOND SPORT- PARTYCENTRUM DEKKER WARMOND RECEPTIONISTE (M/V) Sport- en partycentrum Dekker Warmond is een dynamisch multifuctioneel bedrijf dat zich richt op de verhuur van sportfaciliteiten, organisatie van vergaderingen, grote feesten en evenementen tot 2000 personen. Met ingang van 1 april 2002 zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega op onze afdeling receptie voor 16 uur per week, waarvan één weekdienst en één weekenddienst. WERKZAAMHEDEN: Informeren over faciliteiten, voorzieningen, sportieve mogelijkheden, prijzen en tarieven, zowel telefonisch als persoonlijk Aannemen van reserveringen van tennis- en squashbanen Ontvangen en te woord staan van gasten aan de balie Licht administratieve werkzaamheden Postverwerking EISEN: Representatief Nauwkeurig Goede contactuele eigenschappen Affiniteit met tennis en andere sporten Leeftijd ca. 35 jaar Geïnteresseerd in deze veelzijdige functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto binnen 7 dagen aan: DEKKER WARMOND B.V. T.a.v. de directie Postbus 47 2360 AA Warmond Tel. 071 - 305 88 88 Voor ons distributiecentrum in Zaandam zoeken wij: met groot rijbewijs B-C-E (Chauffeursdiploma) U zorgt voor het transport van de europallets met goederen naar onze filialen in Noord- en Zuid-Holland. U laadt en lost deze pallets met een elektrische pallettruck. Wij bieden: - vast dienstverband na een half jaar; (parttime of alleen zaterdag is ook mogelijk) - salaris conform VGL-CAO voor grootwinkelbedrijven; - chauffeurstoeslag; - bonus-malus regeling bij goed rijgedrag/schadevrij rijden - reiskostenvergoeding. Wij verwachten een vriendelijk en correct optreden. U kunt telefonisch contact opnemen met dhr. AJ. Timmerman (distributiemanager), tel.nr.: (075) 651 74 07 (075) 651 74 01 of u stuurt uw sollicitatiebrief met CV vóór 03 maart 2002 naar: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. dhr. AJ. Timmerman Postbus 1504,1500 AM Zaandam Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen onderge bracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie.Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-Cen trum. de afdeling Intensive Care alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Het Operatiekamer-centrum telt 20 operatiekamers. Deze zijn gevestigd in een groot centraal operatieka- mércomplex.Voor de opleiding tot operatie-assistent en de opleiding tot anesthesieassistent zoeken wij: Vac.nr. 02.L. 13.08LD De opleiding tot operatieassistent en anesthesie assistent zijn initiële inservice opleidingen voor een medisch assisterend beroep op het niveau van het hoger beroepsonderwijs in de gezondheidszorg. De opleidingen bestaan uit een afwisselend theoretische en praktische component. Vanwege het dynamische, specialistische en afwisse lende karakter van het beroep moet je een goed aanpassingsvermogen bezitten en je flexibel kunnen opstellen. Door de steeds veranderende anesthesie- technieken en het in gebruik nemen van steeds meer geavanceerde apparatuur is het noodzakelijk op de hoogte te blijven van de nieuwe ontwikkelingen die zich op zijn/haar terrein voordoen. Duur en structuur van de opleiding: De opleiding heeft een totale duur van 3 jaar en bestaat uit twee delen te weten een beroepsvoor bereidende periode (4 maanden) en een beroeps begeleidende periode (2 jaar en 8 maanden). Toelatingseisen: Om toegelaten te worden tot de opleiding welke in september 2001 aanvangt moet je: - bij aanvang van de opleiding de leeftijd van 17 jaar bereikt hebben; - in het bezit zijn van minimaal één van de volgende diploma's: HAVO, VHBO, HAVO/MBO, MBO (de voorkeur gaat uit naar exacte vakken). Informatie: Er wordt een informatiemiddag gehouden op woens dag 27 februari 2002 om 13.30 uur Op verzoek kun je hiervoor een uitnodiging ontvangen. Nadere inlich tingen over de opleiding worden gaarne verstrekt door mevrouw E.J.M. Schrama, clusterleider chirurgie (071 - 526 91 II, vragen naar pieper 9802) en mevrouw N.Vlieland of mevrouw A. van den Helden anesthesieassistenten (071 - 526 42 21vragen naar pieper 8749). Ook kunnen we je een informatie brochure toesturen. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kun je binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden !°Pt Stichting Thuiszorg Groot Rijnland flp Stichting Zorgcentra Vlietlanden !ft Stichting Dienstverlening Leiden minimaal 6 uur per week Wat hebben we jou te bieden? gezellige en gemotiveerde collega's een goede inwerkperiode multi disciplinair werken individueel en in teamverband begin en eind van je dienst op de verpleegpost scholingsmogelijkheden Kom langs op de Open Dag op 2 maart van 10.00 tot 15.00 uur, locatie Zuydtwijck, Aaltje Noorderwierlaan 50 in Leiden. De medewerkers van Zorgkoepel Zuid vertellen je graag over hun ervaringen. De Brittenburg De Brittenburg in Katwijk is een actieve en ondernemende woningcorporatie. Door het verbeteren van de woonkwaliteit en een marktconform dienstenpakket wil zij haar doelstellingen realiseren. Hieraan werken 32 medewerkers op gemotiveerde wijze mee. Zij spelen met veel enthousiasme in op de behoefte van de klant en nieuwe ontwikkelingen in de volkshuisvesting. Bij De Brittenburg komt de klant van rechts! Vanwege vertrek van de huidige medewerker is de functie vacant van een energieke en creatieve zakelijk - enthousiast - accuraat U bent lid van het Managementteam en geeft leiding aan drie medewerkers. Functie-inhoud: Administratie Treasury Liquiditeiten Administratieve organisatie Interne controle Financieel beleid U bent eindverantwoordelijk voor: de integrale (meeijaren)begroting, de jaarrekening, de (kwartaal)rapportage en de (salaris)administratie; het adequaat managen van de afdeling Financieel Economische Zaken; informatisering/automatisering. U bent mede verantwoordelijk voor: strategisch beleid, strategisch voorraadbeheerplan, huurbeleid; kwaliteitsbeleid, nieuwe diensten, integraal kwaliteitsniveau; beleid onderhoud en nieuwbouw, grond en bezitaankopen, afwijkingen budget, huurprijs nieuwbouw, projectadministratie. El heeft aantoonbare ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; bent contactueel en communicatief zeer vaardig; bent enthousiast en accuraat en in het bezit van een diploma op HBO/SPD-niveau; heeft ervaring met Word en Excel. Wij: bieden u een zelfstandige, afwisselende functie binnen een enthousiast team. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand, PC-privé project en fietsenplan, zijn uitstekend en conformi I CAO voor woningcoiporaties. Het salaris voor een ervaren manager ligt tussen 3.336 en 4.103 bruto per maan d (schaal 13), op termijn is uitloop mogelijk naar maximaal 4.634 bruto per maand (schaal 14). Reactie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 6 maart 2002 richten aan mevrouw M. C. E. Holkamp, directeur van Woningbouwvereniging De Brittenburg, Postbus 3061, 2220 CB Katwijk. Voor nadere informatie kunt u haar bellen: (071) 409 30 00 of bezoek onze website: www.debrittenburg.nl. Uw reactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Een assessment test maakt onderdeel uit van dc sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor veel mensen hoeft het kopen van juwelen en horloges niet altijd in een chique winkel. Zij voelen zich thuis bij Lucardi Juweliers. Succesvolle win kels waar je eerst rustig de collectie kunt bekijken. Waar alles overzichtelijk wordt gepresenteerd. Waar je voor bekende merken nooit méér betaalt dan nodig is. En waar enthousiaste mensen werken die het leuk vinden om met klanten en om te gaan en te adviseren over de meest prachtige producten. KOM DAN WERKEN IN ÉÉN VAN DE FONKELENDE WINKELS VAN LUCARDI J Lucardi Juweliers biedt je: flexibele werktijden een prettige werksfeer een schitterende werkomgeving een aantrekkelijke personeelskorting een interne vakopleiding een spaarloonregeling uitdagende doorgroeimogelijkheden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prés gestekt. Ons enthousiaste team in Leiden is op zoek naar een: verkoopmedewerk(st)er 8 Uur) JUWELIER OP EEN ANDERE MANIER Ben jij representatief, flexibel, leert) j enthousiast, ga je graag met men schitterende artikelen om en voel je bij de Lucardi formule? Stuur ofk binnen twee weken een brief met j ta vermelding van je telefoonnummf W Lucardi Juweliers, Postbus 11599,2 ld Den Haag, r.kroon@imas.org, onder van 422/CH. Voor meer informatie kun je contact L met Marijke Kweekei, personeelslum 070 - 37 66 325 of het filiaal: 0570-f i

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28