Personeel Personee m Operationeel manager Rijnland Kom jij als secretaresse (m/v) onze Juridische Afdeling versterken? pensioen uitkeringsraad dossiervormer m/v ZATERDAG 23 FEBRUARI 2002 De Pensioen- en Uitkeringsraad (PUR) is een zelfstandig bestuursorgaan, gevestigd in Leiden. Dit overheidsorgaan is belast met de uitvoering van de wetten voor oorlogsgetroffenen. De Raad verzorgt de aanvragen voor inkomensaanvullende uitkeringen en voorzieningen en beheert een groot aantal toelagen. Meer over onze achtergrond en werkzaamheden is te vinden op www.pur.nl De PUR is een organisatie die veranderingen niet schuwt. Voor de uitkeringsverzorging van de Wet Uitkeringen Burgeroorlogslachtoffers zoekt de PUR een (m/v) 36 uur per week Uw functie De operationele manager ontwikkelt met zijn haar medewerkers processen die de kwaliteit binnen de uitkeringsverzorging verbeteren, met de wensen en eisen van de doelgroep als belangrijkste leidraad. Vereenvoudiging van wetsuitvoering en procedures en het invulling geven aan een modern Human Resourcebeleid zijn andere speerpunten in het werk van de operationele manager. Hij zij geeft leiding aan circa twintig medewerkers. In de toekomst is het de bedoeling dat direct leiding wordt gegeven aan hoofden van cliëntverzorgende teams en indirect aan de medewerkers van deze teams. Functie-eisen Kandidaten voor deze functie dienen te beschikken over relevante vakkennis. Voorts is een "coachende" stijl van leidinggeven onontbeerlijk en is de kandidaat in staat een generalistische visie te ontwikkelen op het totale bedrijfsbeleid. Tot de functie-eisen behoren een academisch werk- en denk niveau en een ruime managementervaring, bij voorkeur opgedaan bij een dienstverlenende organisatie. Wij bieden Afhankelijk van opleiding en ervaring geldt momenteel schaal 12 (tussen 2.892,85 en 4.341,77 Euro). Een herwaarderingstraject voor de functie wordt in gang gezet. De Raad kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, onder andere op het terrein van opleidingen. Reageren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten tot de Pensioen- en Uitkeringsraad t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 9575, 2300 RB Leiden, of e-mailen naar pno@pur.nl. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Martien Nieuwenhuizen, Manager Uitkeringsverzorging, telefoon: 071 - 535 6777. Postbus 9575 2300 RB Leiden Kanaalpark 140 2321 JV Leiden Hoogheemraadschap van Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt i aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van IJmuiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en Zuid-Holland. Het gebied is ruim 1.100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd polders, plassen, meren en vaarten. Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor droge voeten en schoon water en het houdt de zee bulten de deurl De afdeling Documentaire Informatievoorziening maakt deel uit van de hoofdafdeling Facilitaire Zaken. De afdeling is belast met registratuur/postbehandelingswerkzaamheden en archiefbeheer. Dit laatste omvat onder meer de dossiervorming, het beheer van een dynamisch archief en de informatieverstrekking. De afdeling bestaat uit 14 medewerkers. ij de afdeling Documentaire Informatievoorziening is een vacature ontstaan voor een www.rijnland.net 34,5 uur per week Je vormt en ordent zelfstandig dossiers van een deef van het dynamisch archief. Je verstrekt informatie uit dossiers of leent dossiers uit. je houdt je bezig met de voorbereiding van de voor vernietiging in aanmerking komende dossiers en het, in overleg, daadwerkelijk vernietigen van dossiers aan de hand van de vehtietigingslijst. Tevens verricht je overige, binnen de afdeling voorkomende werkzaamheden, waaronder de post- behandeling. Voor deze functie zoeken wij een medewerk(st)er op MAVO/HAVO-niveau. je bent in het bezit van het diploma SOD-I en SOD-II, blok 4, of bereid deze studie te gaan volgen. Wij verwachten van je dat je een dienstverlenende, klantvriendelijke instelling en een flexibele werkhouding hebt. Je bent accuraat en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Ervaring met de genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Je verdient in deze functie, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, minimaal 1.346,37 en maximaal 2.097,83 bruto per maand (max. schaal 6) op basis van een 37-urige werkweek. Werken vinden we belangrijk, maar het moet altijd te combineren zijn met je persoonlijke situatie. Rijnland kent een 37-urige werkweek. Daarnaast hebben we o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA en een regeling voor de vergoeding van de kosten van kinder opvang. We hebben een actieve personeelsvereniging en je komt terecht in een prettige werksfeer. Wij bieden goede mogelijkheden voor het volgen van cursussen en opleidingen, zodat ook jij je kunt blijven ontwikkelen. Inlichtingen over de functie kun Je tijdens kantooruren inwinnen bij het hoofd van de afdeling Documentaire Informatievoorziening, Tony Peters, tel. (071) 516 84 00, Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Die zien we graagl Stuur vóór 11 maart 2002 een sollicitatiebrief naar de afdeling Personeel en Organisatie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en envelop) van vacaturenummer 1 -RDD-2002. Digitaal solliciteren kan bi| Rijnland ook! Surf naar www.rijnland.net en klik op vacatures of stuur je sollicitatiebrief naar vacature@rijnland.net. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 3 centra: het Rijnlands Revalidatie centrum, liet Rijnlands Voorzieningencentrum en liet Centrum voor Hart- en Longrevalidatic. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertise-centrum op het terrein van de revalidatie en gehandicaptenzorg. welkom aan boord! Noteer in je agenda: op zaterdag 2 van 11.00 tot 15.00 uur een open dag bij het Rijnlands Zeehospitium. On: complex ligt midden in de duinen, pal aai de boulevard in Katwijk aan Zee. Hier bit we zorg-, woon-, dagbestedings- en scholings faciliteiten aan mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap. En dat al bijna lang. In de loop der tijd is er veel veranderd. Ook voor onze medewerkers en klanten. Eén ding is echter gebleven: de frisse wind. Dit krachtig als voorheen. Buiten én binnen de Ervaar het zelf op 2 maart! De medewerkers n het Revalidatiecentrum heten je van harte welkom. nog altijd e' het Zeehospit het Voorzieningencentrum Bij het Rijnlands Voorzieningencentrum wonen 110 mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap. We werken met woningen van zo'n 8 tot 12 bewoners en doen er alles aan om een echte woonsfeer te creëren. We besteden veel aandacht aan vrijetijdsbesteding en bieden individuele begeleiding op maat. Ook zijn we druk aan het bouwen. In Oegstgeest openen we binnenkort een woontrainingscentrum voor gehandicapte jongeren. Er worden op het terrein in Katwijk tijdelijke woningen neergezet die nog meer ruimte en privacy bieden. En plannen voor deconcentratie (lees: de integratie van 'normale' woningen op ons terrein en 'bijzondere' woningen in de woonwijk) worden gesmeed. Er staat dus veel te gebeuren. Eigenlijk zijn we continu op ontdekkingsreis De snelste weg naar een leuke baan in de zorg? Bij de Vuurbaak linksaf! Soms kom je er eentje tegen: een plek waar je meteen verliefd op bent. De Drieplassenweg 17 in Katwijk aan Zee is zo'n plek. Tenminste, als we af mogen gaan op de mening van onze bewoners, de bezoekers en de vele medewerkers die de weg wisten te vinden naar het Zeehospitium. Iets war overigens niet zo moeilijk is. Er rijden rechtstreekse bussen vanuit Den Haag (40 minuten), Haarlem (ruim een uur) en Leiden (25 minuten). Initiatiefrijke zorgprofessionals stappen uit bij de witte vuurtoren - halte Vuurbaak. Dat kan niec missen! beleid. Zo is het bijvoorbeeld aan jou om ontwikkelingen en knelpunten te signaleren. Je bent bij toerbeurt verpleegkundige van dienst en als zodanig eerst verantwoordelijke. Op die momenten 's avonds of in hei weekend - ben je uiteraard hoger ingeschaald. Voor all rounders met nieuwingsdrang zijn er voldoende groei- en ontplooiingsmogelijkheden. De deelkwalificaties 405 (chronisch zieken, lichamelijk gehandicapten en revalidercnden), 408 (verstandelijk gehandicapten) of 409 (verplegen v. zorgvragers met een psychiatrische ziekte) zijn een pre. Maar ook met c A-, B- of Z-opleiding ben je meer dan welkom. Verzorgend-begeleiders met pioniersbloed Of je nu helpende bent, ziekenverzorgende of sociaal-pedagogisch of agogisch werker, je kunt jezelf bij ons ontwikkelen. Als begeleider, om precies te zijn. Een rol waarin je wordr uitgedaagd om niet alleen de lichamelijke maar daarnaast ook de geestelijke gezondheid van onze bewoners te bewaken. Voorwaarde is dat je ambitieus bent en graag werkt aan verbetering van de zorg. Bijvoorbeeld door mee te denken over woonwensen, omgangsvormen en zorgplannen. Mogelijkheden om door te groeien en zelf op te treden als zorgplancoördinator (die de zorg rondom de bewoner coördineert) zijn volop aanwezig. Heb jij zin om i afdeling te transformeren in een écht woonhuis? We horen het graag. We zoeken: Teamleider met een opbouwend karakter (32-36 uur) Je bent verantwoordelijk voor het totale reilen en zeilen binnen twee woningen. De één is speciaal bedoeld voor bewoners die 24-uurs adem halingsondersteuning nodig hebben, de andere is ingesteld op de wat oudere bewoner. Aan jou de taak om een sfeer te creëren waarin zowel bewoners als medewerkers zich prettig voelen. Vormgeven aan beleid, teamleden coachen, budgetbeheer, functioneringsgesprekken voeren, werving en selectie.het hoort allemaal bij deze drukke baan. Een baan, zonder uitvoerende zorgtaken en onregelmatige werktijden, waarin je de mogelijkheid krijgt op termijn door te groeien naar clusterhoofd. Je hebt je hbo-v of sph aangevuld met managementervaring en -applicaties. Belangrijker nog is je karakter: in één woord opbouwend. Verpleegkundigen met visie Wé zoeken verpleegkundigen (niveau 4) met een duidelijke visie op individuele zorg, begeleiding en ondersteuning. Je bent niet alleen zorgplancoördinator maar ook aandachtsfunctionaris. In die rol ondersteun je de teamleider, bijvoorbeeld bij het coachen van verzorgenden en het invullen van het Aanmonsteren? Dat kan! Wij bieden je de ruimte om je te ontplooien. Er zijn cursussen, trainingen en opleidingsplekken beschikbaar voor ménsen die willen doorstromen naa een hoger niveau. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-gehandicaptenzorg. Stuur je brief met cv binnen veertien dagen nas het Rijnland Zeehospitium, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Voor meer informatie over de functie van teamleider kun je bellen met Anke Oostindjcr, hoofd wonen, telefoon 071 - 40 60 158. Voor de andere functies kun je contact opnemen met een van de teamleiders, telefoon 071 - 40 60 11) piepers 81, 82, 83, 84, 85. Wc kijken uit naar je reactie! Koninklijke Swets Zeitlinger is een innovatief en professioneel uitgeef- en informatieconcern, gespecialiseerd in het beheren, distribueren en uitgeven van print en elektronische publicaties. De belangrijkste klanten zijn grote bibliotheken en documentatie- en informatiecentra in binnen- en buitenland. Een zeer internationaal bedrijf met een dynamisch karakter, en 1.200 mede werkers in 21 landen. De afdeling Juridische Zaken is verantwoordelijk voor het geven van juridische ondersteuning aan directie, commerciële afdelingen en stafafdelingen op het gebied van acquisities, contracten, vennootschapsrecht en arbeidsrecht. Ook worden binnen deze afdeling (Engelstalige) contracten opgesteld, beoordeeld en beheerd. Tevens wordt zorggedragen voor de vennootschapsadministratie. De afdeling bestaat thans uit 6 personen. Vanwege de groeiende hoeveelheid werkzaamheden wordt de Juridische Afdeling uitgebreid met een secretaresse. De functie Samen met de huidige secretaresse ben je op fulltime basis verantwoordelijk voor het geven van secretariële ondersteuning aan de juristen van de afdeling. Dit houdt onder andere in het opstellen van memo's, archiveren, post- en telefoonbehandeling. Daarnaast verricht je operationele taken met betrekking tot de vennootschapsadministratie. Jouw profiel - Bij voorkeur afgeronde secretaresse-opleiding en relevante werkervaring - Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - Zelfstandig, nauwkeurig, discreet en integer - Kennis van en ervaring met MS Office-pakketten (Word, Excel, Powerpoint en Outlook) Koninklijke Swets Zeitlinger vind je op onze website: Een uitdagende werkplek Werken bij Koninklijke Swets Zeitlinger betekent actief zijn binnen een internationale organisatie die zelfstandigheid, betrokkenheid en zelfontplooiing stimuleert. We bieden onze medewerkers de mogelijkheid tot het volgen van trainingen en opleidingen. We kennen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en flexibele werktijden. Belangstelling? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Elisabeth van Dijk, Hoofd Juridische Zaken, telefoonnummer 0252 - 435 646. Indien je wilt solliciteren, y dan kun je cv en brief, met daarin je motivatie, sturen aan: V V Koninklijke Swets Zeitlinger •-« Afdeling Human Resources t.a.v. de heer J. Vincken Postbus 800 2160 SZ in Lisse email: recruitment@swets.nl Meer informatie over de dienstverlening van www.swets.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ETS ZEITLINGE]

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 26