jTitte zakdoekjes liggen weer achterin de kast AMATEURVOETBAL rbbel verlies voor ARC tegen Ter Leede f Katwijk schiet uit z'n slof: drie goals loet die ma soms n pilletje hebben?' KRV krijgt te weinig tegen lijstaanvoerder en MAANDAG l8 FEBRUARI 2002 S7 HOOFDKLASSE A jsse maakt alles goed met 4-1 zege op Quick Boys net van Dijk Vorige week werd Lisse-trainer röring nog met witte zakdoek- ezwaaid. Maar afgelopen zater- de trainer alweer okee, olé, t de 4-1 zege op Quick Boys FC Lisse de herinnering aan de tegen Rijnsburgse Boys (0-7) g- den gewonnen, dus hadden ze weer heel veel vrienden, de voetballers die een week daar- eelden alsof ze geen hart voor hadden. Dat laatste is logisch, voor de wedstrijd tegen Quick og gemopperd op de tribune. 1 jongens zonder clubliefde, ordt al gauw geroepen als het gaat", weet elftalleider Spruyt. „Maar vorige week we op zaterdagavond eigen lijk een kartavond gepland en die is niet doorgegaan. De jongens waren zich er goed van bewust dat ze het niet konden maken om te gaan kar- ten. Bovendien zitten er toch vier, vijf spelers in de ploeg met echt Lisse- bloed." Dat bloed kolkte zaterdagmiddag door de aderen van de thuisploeg, die drie punten pakte met het wapen dat Quick Boys doorgaans hanteert. De Katwijkers, gezegend met een bijna spreekwoordelijke vechtlust, waren niet opgewassen tegen de felheid van de Ussenaren. Misschien omdat Quick Boys zich na vier gewonnen duels veilig waant, en na zoveel slech te jaren nog niet durft te denken aan een kampioenschap? „Nou, veilig...", reageerde trainer Gert Aandewiel voorzichtig. De Katwijkers begonnen voortvarend aan het duel. De combinaties waren zorgvuldiger dan bij de tegenstander, de opbouw was beter verzorgd, de bal bleef langer in de ploeg, er werd ge noeg aangevallen, maar niet ge scoord. „Als wij op 0-1 komen, dan breekt er wat bij Lisse", dacht Aande wiel. Zijn Lissese collega Spruyt: „Ge lukkig hebben we in het eerste kwar tier niet het deksel op de neus gekre gen en kwamen wij op voorsprong." Na een minuut of twintig raakte Quick Boys het overwicht kwijt Het doelpunt van Lisse-verdediger Ralph Polman in de 36ste minuut kwam dan ook niet figuurlijk, maar slechts letterlijk uit de lucht vallen. Bukkend kopte de rechtsback een vrije trap op maat van Juul Emanuelson in de ver ste hoek: 1-0. Ook in de tweede helft had Quick Boys te weinig verweer tegen de noes te arbeid van de thuisclub. René Lie- vaart kopte op een uitstekende voor zet van Erwin Beltman wel de 1-1 bin nen, maar een minuut later zette Re né van Wieringen de thuisploeg kop pend alweer op voorsprong. Na een domme, volstrekt onnodige overtre ding van Glen van Dam op Jerrel Lin ger zorgde Berry Janssen met een rake strafschop voor 3-1 en in de 87ste mi nuut scoorde Robert Hoever de vierde Lissese goal na een mooie aanval. Zo viel de nederlaag voor Quick Boys hoger uit dan nodig was. Door fouten achterin en voorin, en doordat het middenveld het heft uit handen had gegeven. Dat laatste was precies de bedoeling van Lisse, dat tijdens een praatsessie op dinsdag de conclusie trok dat de aanvallers te veel wilden aanvallen en de verdedigers te veel verdedigden, waardoor het midden veld voor de tegenstander was. De oplossing was dat de linies dichter bij elkaar moesten spelen en dat de drie aanvallers ook verdedigende taken zouden uitvoeren. „Ook dankzij arbeid en werklust is het vandaag goed gegaan", zei Spruyt, die vorige week een helft voetbalde met het tweede, dat mensen tekort kwam. De in 1999 gestopte verdediger maak te een jaar daarna alweer zijn rentree om FC Lisse te behoeden voor degra datie. Hij hoopt niet dat de nood dit seizoen weer aan de man komt. Maar Lisse staat nog steeds op de voorlaat ste plaats en de helden van vandaag kunnen zomaar de schlemielen van morgen zijn. FC Lisse: Kromhout; Polman, Janssen. Naar- endorp. De Romijn (20. Dekker); Tan, Van Wieringen, Emanuelson; Luxenburg (88. Leo nard). Hoever. Linger. Quick Boys: Tuinenburg; Van Dam, Schone- veld, Mussche. Ravensbergen, Timmermans. Van Meggelen, Flaton (68. Bekx); Beltman, Lievaart, Petrici. Ralph Polman bracht met zijn goal FC Lisse op gang. Archieffoto: Mark Lamers rdwijk geeft 0-2 uit handen nno Broekhof ic - Hij nam nog wel de es in ontvangst na de 3- vinning op Noordwijk, lama ontstak hij in woe- nsburgse Boys-trainer ïaap vond het een grote dat er 'zulke' scheids- srechters op hoofdklas- mogen acteren. Zo jnd hij de prestaties van itrale trio, dat een ge- iet Schaap kort na de d niet mogelijk was. Pas j wartier bleek hij weer in irmaal te communice- ergerde zich al de hele aan twee van de drie men. Met de grensrech- de buurt van zijn dug- J. Kohier, lag Schaap rend overhoop. Het i: de heren maakten iten. Sommige trainers ich daar bij neer, maar niet: „Ik accepteer dit Zulke mensen maken w iar ik de hele week mee n. Ik train drie keer in en dan doe ik mijn stin- 6-|est. Dan eis ik dat ook En als ze dat niet lukt, te dat", brieste hij. jMwees naar de kleedka ar de arbiters zich be- voor de wedstrijd, ten- Scheidsrechter Van was op dat moment al ambulance opgehaald. .0 ninuten voor het einde redstrijd voelde hij druk lorst en pijn in zijn lin- iejDe arbiter vreesde hart en en legde de wed- Assistent-scheidsrech- r nam de fluit over van wijk verwachtte dat Kohier u nemen op Schaap en ijnsburg zou fluiten, iejts was minder waar. De juist alles in het voor de thuisploeg. „Dat ge- Dch niet. Voor de rust tegen dertig man en :len wij met z'n twaal- dreef Schaap. Nadat hij gekalmeerd was, betuigde hij spijt voor zijn woedeuitbarsting. „Ik moet ook niet zo tekeer gaan. Maar soms ben ik net een mens. Als mijn gedrag conse quenties heeft, draag ik die." Dat zal niet hoeven, want Schaap kreeg geen rode kaart. Alleen het bestuur van Rijns burgse Boys kan Schaap nog aanspreken op zijn gedrag. Een paar meter verderop sloeg de nieuwe Noordwijk-trainer Andries Wendt het tafereel doodkalm gade. „Moet die man soms een pilletje hebben?", vroeg hij zich af. Juist op sportpark Middelmors, waar hij als assistent-trainer heeft gefungeerd aan de zijde van Henk Wisman, maakte An dries Wendt zijn debuut als hoofdtrainer van Noordwijk. De ploeg maakte zich vorige week belachelijk door met 0-1 van hekkensluiter De Beurbengels te verliezen. Volgens Wendt moet eerst het voetbalplezier terug komen in het team. Dat had hij snel voor elkaar: de inzet was groot en er stond weer een ploeg in het veld waarvan de spelers wat voor el kaar over hadden. Wendt baalde wel dat zijn formatie de riante 0- 2 voorsprong weggaf. In de 23ste minuut had Michael van der Laan met een fraai schot Noordwijk verrassend aan de leiding gebracht. Rijnsburgse Boys was tot dat moment de be tere ploeg. Daarna nam Noord wijk het initiatief over, al ge beurde dat niet met geweldig voetbal. Vloeiende aanvallen waren zeldzamer dan de keren dat je op het Noordwijkse strand kunt badmintonnen. Kort na de rust had Lars de Kort Noordwijk op 0-2 moeten zet ten. Een voorzet van Rocky Pitti miste hij echter pal voor het lege doel. Het werd toch 0-2 door Ar nold Reinders. Vanaf de rand van het strafschopgebied liet hij Lennert Hegie kansloos. Een minuut later prikte Wesley Slin gerland de 1-2 binnen. Na het oponthoud met scheidsrechter Wesley Slingerland (Rijnsburgse Boys) klimt op de rug van Noordwijker Arnold Reinders. Foto; Dick Hogewoning Van Koolwijk was Rijnsburgse Boys de gelukkigste. De 2-2 van Jasper Ketting was nog wel ver diend, maar de 3-2 van de weer sterke Wesley Slingerland was geflatteerd. Zeker omdat Noord wijk tot twee keer toe een over- talsituatie niet omzette in een doelpunt. Scheidsrechter Van Koolwijk ligt nog in het zieken huis voor nader onderzoek. Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, Van Lochem, De Roode, Van Berkum; De Muck. Freke, (70. Boulayoune), Kol- denhof; Slingerland, Charité (46. Redel) Ketting. Noordwijk: Korft; Ten Brinke (49. Re geer), Kottenhage, Korbee, Van der Niet, Wim de Jong, Arnold Reinders, Van der Laan, De Kort (76. Kleijn), Van Dam, Pitti. 31! Je moet professioneel zijn en je emoties in bedwang houden' - Ter Leede kruipt langzaam iet L Na de overwinning op Noord- jkk de remise tegen Scheveningen ret formatie van Arie Lagendijk za- b reekgenoot ARC dankzij een lifi 1 oud-ARC'er Mark Jansen, zii ende niet het enige verlies voor pij J. Bij het verlaten van het veld ide Jpscorer Mauricio Cabeza een ide omdat hij beledigende en be- :e taal uitte aan het adres van ar- v lap. Cabeza kan dus een fikse tegemoet zien. Trainer Dennis gi Issel: „Dom! Je moet professio- ?de en je emoties in bedwang kun- i v en, al heb ik wel de indruk dat N^ scheidsrechters met twee ma- •t gemeten. We lijken soms vo- rijff elde ARC zich al benadeeld in )artijen tegen Rijnsburgse Boys ct n ningen. Een schorsing van Ca- autt t voor ARC erg ongelegen. De 1 zo sterk gestarte roodzwarten ,w0 1 de winterstop hun draai maar :1; V n. Het verlies tegen Ter Leede irde nederlaag in vijf duels. Al- e Beursbengels zegevierde de >oor de matige resultaten in 'Og adzwart inmiddels in het rech- land. De Alphenaren bezetten htste plaats, net boven Ter imers lijken de weg naar bo- Mark Jansen scoorde voor Ter Leede tegen zijn oude club ARC. Archieffoto: Hielco Kuipers ven gevonden te hebben, al was het spel van de roodgelen tegen ARC bepaald niet sprankelend. Daarvoor ging er te veel mis. Lagendijk: „Dat komt deels door het hobbelige veld. Dat vergt veel tijd om de bal te controleren en die tijd kregen we niet." Daarnaast had Ter Leede het moeilijk met de compacte speelwijze van de be zoekers, die alleen Cabeza steeds voorin hielden. De spits werd voor rust voorna melijk met lange, hoge ballen aan het werk gezet en die waren meestal een prooi voor de veel langere Carlo van Zeist. Toch verslikte Van Zeist zich twee maal. De eerste keer ging hij de lucht in en raakte hij onbeholpen met de hand de bal, daarmee Cabeza van een vrije door gang afhoudend. Schaap zag geen opzet in het spel en bestrafte Van Zeist slechts met een vrije trap. De Alphenaren had den graag een andere sanctie gezien. Zij klaagden ook over een gele kaart voor Edgar van Schie - z'n vijfde dit seizoen - na een overtreding op de volgens ARC theater makende Pim Langeveld. Het tweede foutje van Van Zeist bezorgde Ca beza wel een kans. Oog in oog met doel man Thomas Waasdorp schoot de aan valler naast. Voor het overige kon ARC in de eerste helft aanvallend geen potten breken. Van het offensief ingestelde Ter Leede ging meer dreiging uit. De enige aanval ler die regelmatig een mannetje voorbij raasde - Patrick Kalkema - was evenwel ongelukkig met zijn voorzetten. Toch wa ren er een paar riante kansen voor de thuisploeg. Die ontstonden door ver keerd uitverdedigen aan Alphense zijde. Hicham Rbii en Pim Langeveld verzuim den te profiteren. In de openingsfase van het tweede be drijf kende Mark Jansen minder genade met de opponent. Na een combinatie waarbij Alan Campfens en gelegenheids linksbuiten Martin van Beelen betrokken waren, gaf Jansen goalie Mark Kranen donk met een bekeken schuiver het na kijken: 1-0. Wouter Verheij had even later de mogelijkheid om de Alphenaren, die na rust via Stefan Schaafsma en Maurice Balkhoven aanzienlijk beter opbouwden dan voor de pauze, op gelijke hoogte te brengen. Verheij strandde echter op Waasdorp. De voor Richard Groeneweg ingevallen Mohammed Ben Said was in de slotfase dichtbij een doelpunt, maar hij had te veel tijd nodig om een voorzet van Schaafsma te controleren, zodat Waasdorp redding kon brengen. Het aandringen van de Alphenaren bood Ter Leede countermogelijkheden. Die werden onbenut gelaten. Het deerde Ter Leede niet. Lagendijk: „Zeven punten uit de laatste drie wedstrijden. Dat biedt per spectief." Volgende week wacht Ter Leede Lagendijks oude club: Katwijk. Ter Leede: Waasdorp; De long. Van Zeist, Frank Bloemheuvel, Honsbeek; Jansen. Rbii (89. Michel Bloemheuvel). Langeveld: Kalkema, Campfens (79. De Louw). Van Beelen. ARC: Kranendonk; Van Grootveld (28. Van Orssa- gen). Van Schie. Toxopeus. Bakker. Gelderblom. Schaafsma. Verheij. Balkhoven. Groeneweg (69. Ben Saïd); Cabeza. RCL komt in Monster goed weg tweede klasse zaterdag - Met Huig Hoek, Kees van Duyn en Marco van 't Wout terug in de basis liet KRV liet zich van zijn beste kant zien, ook al verloren de Katwijkers met 1-0 bij lijst aanvoerder JAC. KRV toonde inzet en speelde goed. JAC kreeg van de geconcentreerde Katwijkse defensie nauwelijks kansen. Voor KRV kwam René Ruwaard, nadat de Haagse doelman een schot van Hans Rovers had losgelaten, een teenlengte tekort om de bal binnen te tikken. Ook pogin gen van Simon Varkevisser (over), Ruwaard (net naast) en een steenharde kopbal van Hoek hadden een beter lot ver diend. JAC mocht in die eerste helft de handen dichtknijpen en kreeg het benauwd toen KRV in de tweede helft op dezelfde voet verder ging. Opnieuw kre gen de Katwijkse aanvallers prima kansen om de koploper op achterstand te zetten, maar de scherpte ontbrak. Het leek een kwestie van tijd voordat het bevrijdende doelpunt voor KRV zou vallen, maar in plaats daarvan greep JAC de winst Tien minuten voor tijd kreeg de Haagse ploeg een vrije trap schuin voor het doel, op een plek van waaruit normaal ge sproken weinig te duchten valt, maar de bal verdween in het doel. Na de treffer kreeg KRVer Alex Verloop na een lichte overtreding zijn tweede gele kaart. RCL won met 2-4 bij Monster en mocht blij zijn dat het de eerste helft schadevrij door kwam. Monster kreeg drie op gelegde kansen. waaruit slechts eenmaal werd ge scoord. De Leiderdorpers na men het initiatief geleidelijk over en hadden bij de eerste kans direct succes. Na een goede aanval ramde Henk de Cler de bal in de kruising. Na rust was RCL duidelijk beter. Monster raakte van de kook en kreeg wegens hands een straf schop tegen. Patrick Kamper veen faalde niet. Alex Barendse maakte er met een vrije trap 1- 3 van. Het vierde doelpunt van RCL was ook van Barendse. Na een overtreding op Wouter Ederveen maakte Barendse zijn tweede goal, ditmaal vanaf de kalkstip. Groenendijk houdt trainersjas aan door Loman Leefmans marken - De laatste keer dat Katwijk in competitieverband scoorde, was op 16 november van het vorig jaar. De ploeg had tot afgelopen zaterdag boven dien maar negen keer doel ge troffen in vijftien duels. In Mar ken schoot de ploeg van trainer Alfons Groenendijk met een 3-0 overwinning dus behoorlijk uit de slof. Speculaties over een mogelijk debuut van Groenen dijk, vorige week gevoed door zijn meespelen in het oefenduel met Spijkenisse, zullen wel weer even uitblijven: zijn mannen blijken het nog zonder hem te kunnen. „En ik hoop dat het ook in de rest van het seizoen niet nodig is", aldus Groenen dijk Het zelfvertrouwen mag dan aan de randen van het IJssel- meer wat zijn opgevijzeld, het lek is nog niet boven en de stand op de ranglijst is nog steeds zorgelijk Marken is dom weg te zwak om als echte graad meter te dienen. Tien man pro beren zo snel mogelijk de bal bij spits Carlos ('de broer van') Hasselbaink te krijgen. Dat bleek een te doorzichtige tactiek om het gemotiveerde Katwijk te verontrusten. Daarbij verkeren de Katwijkse mandek kers Daniël Hensen en Patrick Heijmans in blakende vorm. Marken kreeg één uitgespeelde kans, na een kwartier spelen, en die kwam tot stand na een grote fout van Mark Noorlander. De Katwijk-verdediger plaatste een terugspeelbal precies in de loop van Marken-spits Jaap Teerhuis, die de kans verprutste. Nog geen zestig tellen later maakte Noorlander zijn blun- dertje meer dan goed door aan de andere kant een corner onge dekt in te koppen. Het was de eerste Katwijk-goal in drie maanden. Twee minuten later was het opnieuw raak. een on gekende luxe voor Katwijk. Ter- FC Lisse-Quick Boys 4-1 (1-0). 36 Ralpn Polman 1-0. 56. René Lievaart 1-1. 57 René van Wieringen 2-1. 76 Berry Jans sen 3-1 (strafschop). B7. Robert Hoever 4- 1. Scheidsrechter: Van Teeffeien. Toe schouwers: 2000 Gele kaarten: Robert Hoever (FC Lisse). Glen van Dam. Ray mond Flaton. Rene Lievaart. Martijn Ra vensbergen (Quick Boys). Rijnsburgse Boys-Noordwijk 3-2 (0-1). 29 Michael van der Laan 0-1. 61 Arnold Reinders 0-2, 62. Wesley Slingerland 1-2. 86 Jasper Ketting 2-2, 90. Wesley Slin- ferland 3-2 Scheidsrechter: Van Koolwi|k. oeschouwers: 2500. Gele kaarten: Alex Redel (Rijnsburgse Boys), Wim de Jong, Marco Kleijn. (Noordwijk). Beursbengels-Excelsior M. 1-2 (0-0). 56. Marco Winters 0-1, 59. Oscar Laguna Bur gos 1-1, 66. Mike de Blij 1-2. Scheids rechter: Bell inga. Toeschouwers: 300. Ge le kaarten: Dennis Husers (Beursbengels). Harold Loeve. Cees Starmans (Excelsior M) Rode kaart: Mervin Groenhart (84. Beurs bengels). Capelle-ASWH 0-2 (0-2). 22 John Ver baan 0-1. 28 Louis van Kleef 0-2. Scheidsrechter: Don Toeschouwers: 1000 Gele kaarten: Ame van Gelde- Henk Roeland (Capelle). Louis van Kleef. Xander van der Veeke (ASWH) Rode kaart: André Hol (68. 2x geel - Capelle). Marken-Katwijk 0-3 (0-2). 15 Mark Noor lander 0-1. 17. Jean-Paul Verkade 0-2. 84. Chris de Bie 0-3. Scheidsrechter: Ten Burge Toeschouwers: 250. Gele kaarten: Pascal Hoogland, Jaap Cornells Teerhuis, Eelco Zeinstra (Marken), Mark Noorlander. Kozakken Boys-Scheveningen 0-1 (0-1). 14. Bas Lensink 0-1. Scheidsrechter: Ze- gers Toeschouwers: 1000 Gele kaarten: Hans Brouwer. Gerard den Haan (Kozak ken Boys). Jürgen Faerber (Scheveningen) Ter Leede-ARC 1-0 (0-0). 52. Mark Jansen 1-0 Scheidsrechter: Schaap Toeschou wers: 600 Gele kaarten: Bas Bakker. Ed gar van Schie (ARC). Rode kaart: Mauricio Cabeza (90 ARC) Excelsio 17 10 3 4 33 31-16 ASWH 16 9 3 4 30 39-21 Capelle 16 8 6 2 30 22-13 Noordw 17 9 1 7 28 32-24 Quick B 16 8 2 6 26 29-22 Scheven 17 7 5 5 26 20-23 Rijnsb B 16 7 2 7 23 32-28 ARC 17 7 2 8 23 28-28 T Leede 16 5 5 6 20 28-24 Kozak B 15 6 1 8 19 23-22 Katwijk 16 4 6 6 18 12-17 Marken 16 5 3 8 18 15-36 FC Lisse 15 4 4 7 16 29-37 Beursb. 16 2 1 13 7 10-39 wijl het spel zich rond de mid denlijn afspeelde, gaf arbiter Ten Burge plotseling een vrije trap dertig meter verderop, net buiten het Markense strafschop gebied. Zo bestrafte hij het lang durige gemekker van doelman Eelco Zeinstra. De keeper stopte de vrije trap van Toine l'Ami nog wel, maar de rebound werd een prooi voor de alerte Jean- Paul Verkade: 0-2. Het duel werd daarmee in een vToeg stadium beslist. Marken bleef onmachtig, maar Katwijk slaagde er in het rommelige ver volg ook niet in om de score verder op te voeren, hoewel de ploeg daar goede kansen voor kreeg. Martin van Leeuwen was met een knalhard afstandsschot op de lat dichtbij en Verkade miste direct na rust een enorme kans door in vrije positie de bal tegen de keeper te glijden. Het gelegenheidsduo Mare Helder en Marco de Ridder toonde voorin een voorbeeldige inzet, zoals het hele elftal Marken op ijver aftroefde, maar treffers ble ven uit Pas nadat Chris de Bie de moe gestreden De Ridder verving en Erwin Hermes in de plaats van Verkade kwam. produceerde Katwijk een aanval van hoofd klasse-kwaliteit. Hermes en Hel der voerden op rechts een vlie gensvlugge een-twee uit die ein digde met een strakke voorzet. De Bie, voor zijn tegenstander gesneld, tikte van dichtbij de bal in het Markense doel. „Ik hoop dat dit duel de omme keer betekent", meldde de opge luchte Groenendijk. „Inzet blij ven houden, is de enige manier om er weer bovenop te komen. Dat heb ik de groep altijd voor gehouden er dat blijkt nu te kloppen." Katwijk: Varkevisser Hensen. l'Ami. Noorlander (66. De lager). Heijmans; Pronk. Van Leeuwen. Molenaar. Verka de (64. Hermes): Helder, De Ridder (59. De Bie). Tweede periode RijnsbBoys 8-18 Schevenin 9-16 ASWH 8-16 Excelsior M 9-15 Programma volgende week: Capelle-Rijns- burgse Boys. Marken-Quick Boys. Kozak ken Boys-FC Lisse. Katwijk-Ter Leede Topscorers: 1 John Verbaan (ASWH) 14 goals 2 Berry Charité (Rijnsburgse Boys). Henk Roeland (Capelle) 11 goals. 4 Mau- rizio Cabeza (ARC), Mare Santegoets (Ko zakken Boys) 10 goals. 6. Louis van Kleef (ASWH) 8 goals 7 Erwin Beltman (Quick Boys), Patrick Kalkema (Ter Leede), Ema nuel Monteiro (Excelsior M), Björn Raven (Excelsior M) 7 goals. HOOFDKLASSE B Spijkenisse-Hoek 2-0. Huizen-Roda Boys 4-1, Barendrecht-DOVO 1-1, Deltasport- SDV Barneveld 6-0, GVW-IJsselmeervo- gels 0-0, Bennekom-Kloetinge 3-2, Sparta Ni|kerk-Zwart Wit '28 0-2. Huizen 17-32 GVW 16-24 Kloetinge 16-30 Barendr 17-22 Hoek 16-30 IJss'vogels 16-20 Bennekom 16-30 Spijkenis 16-19 ZwartWit 17-29 Sparta N 15-13 Deltasp+ 17-25 Roda Boys 15-9 D0V0 17-25 Barneveld 17- 7 HOOFDKLASSE C CP-Urk 1-2, ACV-Be Quick '28 2-2. Drachtster Boys-Nunspeet 1-2. Genemui- den-Harkemase Boys 1-1. Putten 17-33 Nunspeet 17-22 ACV 15-31 WOG 14-17 Spaken++ 16-30 Leeuward 15-15 Genemuid 17-29 Harkem B 16-15 Urk 17-29 Flevo Boys 17-14 Be Quick 17-29 Dracht B 16-11 WHC 16-23 HZW 16-9 EERSTE KLASSE B Zevenhoven-Strijen 0-0, RWH-Voorscho- ten "97 3-1, TOGR-'s-Gravenzande SV 1- 1. SH0-D0T0 0-0. NSW-NTW 0-1. Lyra- Groote Lindt 1-1 SHO 15-30 Gravenzan 16-19 T0GR+ 15-27 NTW 16-19 D0T0 16-27 GrooteL 15-17 Lyra 16-26 NSW 16-16 V'schoten 15-22 Zevenhov 16-15 RWH 15-21 Striien 15-11 Derde periode D0T0 2-4 RWH 1-3 NTW 2-4 Gravenzande 2-2 TWEEDE KLASSE C PEC Den Haag-Forum Sport 3-1, DSO- BMT 0-0, JAC-KRV 1-0. Honselersdi|k- Nootdorp 1-0, Naaldwijk-Die Haghe 4-3. Monster-RCL 2-4. JAC 17-36 Honselersd 16-22 RCL 16-28 Forum Sp 16-22 BMT 16-26 Die Haghe 16-20 KRV 16-24 Monster 16-18 DS0 16-23 Nootdorp 16-17 Naaldwijk 16-23 PEC D H 15-10 Derde periode Naaldwijk 2-6 DS0 2-4 JAC 2-6 RCL 1-3 DERDE KLASSE A SEV-HPSV 3-0, Alphia-Valken '68 2-2, MVKV-Sleutels 2-2. SV '35-Hazerswoudse Boys 1-0, BSC '68-Lugdunum 1-2, Lei den -Oegstgeest 1-3. Valken'68 lb-34 SEV 17-24 Sleutels 15-32 Leiden 16-18 SV'35 14-26 BSg'68 16-15 MVKV 15-26 HazerswB 15-11 Lugdunum 16-26 Alphia 15-8 Oegstgeest 16-24 HPSV 13- 6 Derde periode SEV 2-6 Valken'68 2-4 Lugdunum 2-6 SV'35 1-3 VIERDE KLASSE A UVS-Abbenes 4-3. Aarlanderveen-Wasse- naar 2-3, Blauw Zwart-Roodenburg 3-1, Semper Altius-SVOW 4A Ariston '80- Koudekerk 12. LSW ^AW 5-1. Ka- *15-43 Ar.ston'80 17-23 Koudekerk 17-33 Abbenes 17-18 Woubrugge 15-32 TAW 17-17 Blauw Zw 16-30 UVS 16-16 Kagia 17-27 Wassenaar 17-13 Roodenb 16-26 SVOW 16-10 LSW'70 15-25 Aarlanderv 17- 5 Tweede periode Semper Alt 7-19 Koudekerk 8-19 BlauwZwart 8-19 Kagia 8-15 VIJFDE KLASSE A Leidsche Boys-GWS 3-3, WSB-LFC 3-0, DWO-Oosterheem 1-3, DVC-Schipluiden 0-2, SJC-De Jagers 3-1, Foreholte-Marme SJC 15-35 Leidsche B 14-15 DW0 14-31 RFC'95 15-13 LFC 16-28 DVC 15-12 Schipluid 14-24 De Jagers 15-11 GWS 15-22 Marine 16- 7 Foreholte 15-20 Tweede periode WSB 4-12 Foreholte 4- 7 SJC 4-10 Oosterheem 3- 6

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 23