René Lievaart voor even Prins van Nieuw Zuid AMATEURVOETBAL Katwijk raakt behoorli jk gefrustreerd een voldaan gevoel voor Ter Leede ARC: opnieuw zege zonder enige franje I S7 MAANDAG 4 FEBRUARI 2002 door Loman Leef mans katwijk - Katwijk heeft een van de minst gepasseerde defensies van de hoofdklasse, maar ook de minst pro ductieve aanval. Wat dat betreft was de 0-0 in eigen huis tegen midden moter Kozakken Boys weinig verras send. Het is alleen dat ze op De Krom langzaam krankzinnig worden van het onvermogen om te scoren. Zo erg zelfc dat zaterdag verdediger Mare Helder het samen met veteraan Mar co de Ridder in de spits mocht pro oi beren. Het experiment oogde niet Av onaardig, maar gescoord werd er niet. „Je mag best weten dat we daar behoorlijk gefrustreerd van raken", zei trainer Atfons Groenendijk. Negen doelpunten in vijftien wed strijden en een clubtopscorer, Chris de Bie, met slechts twee treffers ach ter zijn naam. Alleen hekkensluiter Beursbengels doet het slechter. „Ik moest wat proberen", verdedigde Groenendijk het experiment met Hel der. Helemaal wanhopig was deze poging nu ook weer niet. De 29-jarige Helder werd pas vijf jaar geleden om getoverd tot verdediger op het mo ment dat zijn toenmalige club DWV wat al te ruim in de aanvallers zat. Helder: „Het ging defensief zo goed, ik werd slachtoffer van mijn eigen succes: ik mocht achterin blijven." Met een paar felle rushes in de ope ningsfase toonde Helder direct aan ook op de helft van de tegenstander uit de voeten te kunnen. Hij zette in de zesde minuut met een kopbal Jean Paul Verkade alleen voor het doel, maar Verkade legde in kansrijke positie de bal af, in plaats van zelf te schieten. Zo ging een van de weinige kansen verloren. Het probleem lag ditmaal niet zozeer bij de aanval, maar op het middenveld. Het trio Marcel de Jager, Eelke van Dijken en vooral Maitin van Leeuwen maakte een onzekere indruk, speelde te ge haast en passte daardoor onzuiver. „Niet zo slordig", gilde Groenendijk vanaf de bank toen weer eens een breedtepass over de zijlijn verdween. Het mocht niet baten. En zonder aanvoer, ging van de nieu we aanvalslijn weinig dreiging uit. Daar stond tegenover dat de Katwijk- se verdediging weinig moeite had met de voorste Kozakken. Topscorer Mark Sant egoets kwam er niet aan te pas bij Toine l'Ami en Patrick Heij- mans, terwijl de backs Mark Noor- lander en Daniël Hensen een buiten gewoon betrouwbare indruk maak ten. Door het wisselen van De Bie voor Van Dijken creëerde Katwijk een veldoverwicht, maar grote kansen bleven opnieuw uit. Ook het inbren gen van Erwin Hermes en Martijn Molenaar veranderde daar niets aan. Twee kopballen van Helder en een van De Bie werden ternauwernood gekeerd door de Werkendammers: dat was het. Op het moment dat ie dereen zich met een remise verzoend leek te hebben, ontsnapte Kozakken- spits Nabil Bouchlal aan de linker kant. Zijn schot op doel miste kracht, maar werd doeltreffend verlengd door de mee opgekomen Johan Bruggeman. Tot verbazing van de be zoekers én de Katwijk-aanhang werd de goal wegens buitenspel afgekeurd en kroop de thuisploeg door het oog van de naald. Helder hield, ondanks dat ook hij niets aim het schamele totaal van Katwijk kon toevoegen, een goed ge voel over aan zijn debuut in de spits. „Op de training sta ik ook regelmatig voorin. Ik had Alfons een doelpunt beloofd, dat is er alleen niet geko men." Groenendijk was minder te spreken. Met potentiële doelpunten makers als Geoffrey van Loenen, Ka- rim Hajji, Barry Dubbeldeman en Pe ter van Duyn om uiteenlopende re denen afwezig en een fantasie-op stellinkje dat ook weinig geluk bracht, is hij zo goed als door zijn opties heen. In de sponsorruimte werd hier en daar 'Groenendijk in de spits' ge mompeld. Afgaande op het duel te gen Kozakken Boys en de stand op de ranglijst kan het moment niet ver weg meer zijn voordat de trainer tot die desperate mogelijkheid besluit. Katwijk: Varkevisser, Noorlander, l'Ami, Heij- mans, Hensen, De Jager, Van Leeuwen (75. Molenaar). Van Dijken (46. De Bie 6), Helder, De Ridder, Verkade (71. Hermes). HOOFDKLASSE A ir Peter van der Hulst iwiJK - Een wedstrijd die geen iheidsprijs verdient, be- ook geen winnaar te krij- De theorie kwam van Rijns- Boys-trainer Wim Schaap, fr zoals wel vaker gebeurt, It die wel eens achterhaald jrde praktijk. Hoe terecht de ten van Schaap in dit geval 'aren, Quick Boys bewees e 0-4 zege bij Rijnsburgse 5 geen incident was. René Lie- rt scoorde vlak voor tijd het ;e doelpunt in het erbarmelij- s behoren wedstrijden te waarin de vonken er vanaf in, maar wederom was de ijk anders dan de theorie, ruime cijfers waarmee de ijkers vorige week op sport- Middelmors de wedstrijd voordeel beslisten, mis- iterdag hun uitwerking op Zuid niet. Quick Boys voorbereid op een getergde ent, terwijl Rijnsburgse het voorkomen van een |we zeperd als hoofddoel te hebben gesteld. Het re- Jjgkat was een slaapverwekken- jk bot voetbal, waarbij de hin- jjke wind aantrekkelijk spel look niet bepaald in de hand fce. ip vond het geen bezwaar rijn ploeg binnen acht da- >pnieuw tegen dezelfde op- it aantrad. „Je krijgt niet de kans om je zo snel te re- leren." De Zoetermeerse was in zijn wiek gescho- Idoor de wanprestatie van ;am. „Ik accepteer niet dat Jkakken word gezet." Michel 1 en Remco de Graaf onder- ïn aan den lijve wat dat be ide. Zij moesten in de re- •t plaatsmaken voor Peter Ca- del en Roy Kappenburg. „Het zijn nu deze twee die werden geslachtofferd, maar het had meer spelers kunnen gebeu ren." Ook Gert Aandewiel en Arjen van der Werf, de coaches van Quick Boys, sleutelden aan hun basisopstelling, zij het noodge dwongen. Raymond Flaton was geschorst en Martijn Ravensber- gen stond op de wedstrijddag riek op. Arie Guijt en Arie van Rijn waren hun vervangers. De veranderingen leidden niet direct tot beter voetbal. Sterker nog, de eerste helft leek ver dacht veel op een kopie van de eerste 45 minuten in Rijnsburg. De wijze waarop Cadel over de bal maaide na een vrije trap van Tesso de Munck was typerend voor het niveau. Beide ploegen passten slordig en van een fat soenlijke opbouw was nauwe lijks sprake. Het aantal kansen was teleurstellend en de uitvoe ring belabberd. Zo schoof Lie vaart vrij voor keeper Lennart Hegie de bal naast, was de inzet van Rijnsburg-speler Wesley Slingerland te slap en blokkeer de doelman Remco Tuinenburg een schot van Kappenburg. Vlak voor rust was Hegie opnieuw een sta-in-de-weg voor René van Meggelen en Guijt. Van Rijn schoot driest naast. Na rust kregen beide ploegen meer ruimte om te combineren, maar het spelpeil steeg niet aan zienlijk. De amusementwaarde steeg wel iets door de betere kansen. Zo werden pogingen van Guijt en Rijnsburg-speler Richard Koldenhof met moeite verwerkt, probeerde Quick Boys-aanvaller Patrick Petrici het met een slap lobje en had Peter Freke (Rijnsburg), vlakbij de achterlijn, een te moeilijke hoek. Zowel thuis- als gastploeg leek zich bij een bloedeloze 0-0 neer te leggen, maar in de slot fase veranderde Lievaart toch van gedachten. Op een voorzet van Erwin Beltman passeerde de spits, die eerder nog met een afstandsschot gevaar stichtte, met een kopbal Hegie. „Dan zie je dat de gelukkigste wint", was zijn commentaar. Rijnsburgse Boys is daarmee weer terug bij af. De ploeg krijgt de rekening gepresenteerd voor opnieuw een slechte start. In het begin van de competitie werden de puntjes maar moeizaam bij een geschraapt. Nog voor de winterstop kwam het herstel en werd langzaam de degradatiezo ne verlaten. Maar met twee op eenvolgende zeges zadelt Quick Boys de Rijnsburgers, zo vlak na de winterstop, opnieuw met problemen op. Schaap: „Het ergste is dat we zes punten ver spelen tegen deze ploeg. Dat geeft te denken. Dankzij inzet gaat Quick Boys richting top." Voor de Katwijkers is de weelde ongekend. De laatste jaren ver bleef de ploeg consequent in de onderste regionen van de rang lijst. Omdat Scheveningen niet in actie kwam, steeg de Katwijk- se formatie naar de vijfde plek. „Vroeger zou Quick Boys bij zo n plaats in paniek rijn ge raakt. Maar de tijden zijn veran derd. We zijn nu blij met de punten die we pakken. We heb ben voor het eerst drie wedstrij den achter elkaar gewonnen. En het scheelt toch of je 14 of 23 punten hebt. Toch staat er nog niets vast. Vorig seizoen was je met 27 punten veilig, in deze competitie niét", reageerde coach Gert Aandewiel. De supporters leken daar niet aan te denken. Zij vierden luid juichend het doelpunt van Lie vaart en de daarbij behorende riante positie op de ranglijst. „Dit is fantastisch. Ik heb dit hier nog nooit meegemaakt", zei matchwinnaar Lievaart. Hij moet zich op de dag dat Maxi ma de titel Prinses van Oranje- Nassau kreeg, voor even de Prins van Nieuw Zuid hebben gevoeld. Quick Boys: Tuinenburg: Van Dam (93. Bekx), Schoneveld, Mussche, Van Rijn; Timmermans, Van Meggelen, Guijt; Beltman. Lievaart, Petrici. Janet van Dijk enheim - Het voldane gevoel dat je hebben na een goede teamprestatie een van de dingen die Martin de v miste in het driekwart jaar dat hij voetbalde. Zaterdagmiddag was dat jel er weer. Juist op de dag van rijn "wee speelde het dit jaar zo teleurstel- Je Ter Leede erg gedreven. Dat werd lond met een 3-2 zege op het veel ho- eklasseerde Noordwijk. seizoen besloot De Louw vanwege eeftijd, drukke werk en gezinsleven 9* punt te zetten achter achttien jaar iejballen bij een hoofdklasser. De 36-ja- Warmonder wilde lager gaan spelen, ijn oude club Warmunda, maar dat niet door omdat rijn vrouw op zon- wilde gaan hockeyen. „En ik vond dat ik kon zeggen: dat kan niet, want i wil ik voetballen." i hij in het najaar toch weer wat wil- gaan doen, was de enige andere voet- aitptie: terug naar Ter Leede. In decem- Trok Martin de Louw rijn trainings- enen weer aan en na een maand met trainer Arie Lagendijk de af lak gemaakt dat de veteraan inzet- 'a zou rijn als de ploeg hem nodig jt dat wil zeggen: als er wat extra gezet moet worden. laar blijft het bij. „Vorig jaar was ik -"us bezig voor een basisplaats. Dat ik nu absoluut niet. Ik train twee in van drie keer in de week en op een igere manier." igmiddag verving De Louw in de minuut de geblesseerde Robin Noordwijk was vlak daarvoor voor le keer teruggekomen van een itand. Patrick van Dam had Frank leuvel en vooral Carlo van Zeist last voordat hij de 2-2 binnen- >t uit de enige Noordwijkse aanval tweede helft. Idus gewaarschuwde Ter Leede cre- met de wind in de rug na de rust veel kansen, maar benutte er slechts nije. Alan Campfens kwam vrij voor :1 en schoot de bal er heel eenvou- 3-2. De Louw gaf de assist, maar :e moe om van de drie kansen die hij er een te benutten. Ter Leede Ie er niet om. Niet om al die gemis- isen, ook niet om het spel, dat aan- ïlijk maar vaak slordig en te gemak- was geweest, punten rijn drie punten", ver- Ide Hicham Rbii - maker van het Ie doelpunt - het gevoel bij Ter de 'titelkandidaat' die akelig dicht Ter Leede-doelman Thomas Waasdorp wordt aangevallen door Marco Kleyn van Noordwijk. Foto: Kees van Hoogdalem in de buurt van de rode streep was geko men. „Dit is heel mooi, want vandaag hebben we laten zien dat we ook voor el kaar kunnen werken. Na de 1-0 en 2-1 was steeds even de concentratie weg, maar gelukkig bleven we vechten en knokken." De thuisploeg kwam al na een minuut op 1-0 toen bij een goede aanval Patrick Kal- kema was neergehaald door Rian van der Niet. Frank Bloemheuvel schoot de pe nalty rechtdoor, maar raak. Na een aan tal redelijke kansen voor Noordwijk scoorde Rocky Pitti twintig minuten later de gelijkmaker. Ter Leede kwam terug in de wedstrijd maar wist net als de tegen stander geen kansen meer te benutten voor het rustsignaal. Ook in de tweede helft scoorde Ter Leede al snel. In de tweede minuut was een hoge bal voor Rbii, die 'm mooi over de doelman heen schoot: 2-1. Noordwijk zag door het verlies het gat met koploper Capelle groeien van een punt naar vier punten. John Eelman ju nior, die zijn grieperige vader verving, weet dat aan de absenten en half-rieken in de selectie, de tegenwind en het felle spel van Ter Leede. De opbouw werd bo vendien bemoeilijkt door de tactiek van de Sassenheimers die over het hele veld het oude vertrouwde een-tegen-een speelden, waar in eerdere wedstrijden voor een wat meer behoudende opstel ling was gekozen. Vooral de geschorste Jelle Korbee met rijn goede trap werd volgens Eelman no de gemist. Daarbij kampte reserve-doel man Raymon Kuipers met een pijnlijk bovenbeen, wat het uitschieten bemoei lijkte. In de rust werd .de zieke Arnold Reinders vervangen, maar de ook niet fit te Rian van der Niet moest blijven staan omdat er geen andere verdediger voor handen was. Noordwijk moest het in het laatste kwartier ook nog met tien man doen, omdat Lars de Kort zijn tweede ge le kaart kreeg. Toch had invaller Marco Kleyn in de slot fase nog een goede kans voor Noordwijk. Even later vroeg hij tevergeefs om een penalty omdat er hands zou zijn ge maakt, maar de stand veranderde niet, ook al omdat Kalkema na een Sassen- heimse uitval tegen de paal schoot. Ter Leede: Waasdorp; Jansen, Van Zeist, F. Bloemheuvel. Honsbeek (87. Schildluizen); Kra mer (46. De Jong). Langeveld. Kalkema; Cam- ifens, Rbii. Koers (66. De Louw). plens, Rbii. I Noordwijk: Kuipers; Kottenhagen, P. de Jong, W. de Jong, Van der Niet; Reinders (46. Reeeer), De Kort. Van der Laan: Herpers (84. Klevn). Van Dam, Pitti. door Chris Hartman Amstelveen - De prestaties van Beursbengels vertonen dit seizoen een opvallende gelijke nis met die van de Amster damse effectenbeurs, de plaats waar de meeste spelers werk zaam rijn. Frustreert Beurs plein 5 de aandeelhouders da gelijks met lage koersen, ook op het voetbalveld bakken de effectenjongens er weinig van. ARC, in 2002 gestart met twee nederlagen, bezorgde de hek kensluiter de twaalfde compe titienederlaag: 1-3. ARC bewerkstelligde de winst in een slechte wedstrijd. Voor al in de tweede helft zakte het spelpeil soms naar een beden kelijk niveau. Opnieuw werd duidelijk dat ARC geen ploeg heeft om het spel te bepalen. Het elftal van trainer Dennis van den IJssel startte verdien stelijk. In de eerste vijf minu ten creëerde het twee goede kansen. Een inzet van Fabian Gelderblom werd op het laat ste moment nog geblokt door een verdediger van Beursben gels, een hard schot van Mau- ricio Cabeza leverde wel een goal op. Onbereikbaar voor doelman Marcel van de Meent zeilde de bal in de bovenhoek. Vervolgens liet ARC het een tijdje afweten. Beursbengels had veelvuldig balbezit, maar combineerde te traag om de Alphense defensie te veront rusten. In de 28ste minuut ve- grootte ARC de voorsprong op fortuinlijke wijze. Cabeza le verde vanaf de linkervleugel een voorzet af, die leidde tot een fraaie kopbal van Rowdy Bakker die daarmee zijn eigen keeper passeerde. Duidelijk te vreden met de 0-2 stand nam ARC opnieuw gas terug. In de tweede helft liét ARC in eerste instantie twee uitsteken de kansen liggen. Cabeza stuit te in vrije positie op Van de Meent en Jim Blom knalde de bal enkele seconden later met een leeg doel voor zich over de lat. Gesterkt door deze meeval lers besloot Beursbengels tot een aanvallender speelwijze. De Amsterdammers versterk ten de aanvalslinie met twee middenvelders en schakelden over op een opportunistisch spelletje, waarbij ze de bal met verre trappen in de richting van het Alphense strafschop gebied dirigeerden. De defensie van ARC reageer de daar nogal paniekerig op. Een kopbal van Jos Haeler- mans kon nog door keeper Mark Kranendonk gekeerd worden. Uit de daarop volgen de hoekschop scoorde dezelf de speler alsnog met het hoofd. Met nog 21 minuten op de klok geloofde De Beursben gels weer in rijn kansen. Het werd brutaler, maar miste de klasse om op gelijke hoogte te komen met het aangeslagen ARC. De Alphenaren kregen in de counter volop de gelegen heid de stand in 1-3 te veran deren. Dat lukte pas in de 88ste minuut. Cabeza kopte de bal uit een hoekschop van Maurice Balkhoven in. Vlak voor tijd raakte Balkhoven uit een vrije trap nog een keer de bovenkant van de lat. ARC kon niet beschikken over Ste fan Schaafsma (geschorst), Kenny van Grootveld (gebles seerd) en Richard Groeneweg (ziek). Van den IJssel: „We zijn hier gekomen voor drie punten en die nemen we gelukkig ook mee naai' huis. Een goede wedstrijd was het zeker niet. We hebben het onszelf onno dig moeilijk gemaakt, omdat we verzuimden de 0-3 té ma ken. In plaats daarvan scoorde De Beursbengels en moesten we nog even oppassen." ARC: Kranendonk; Van Orssagen, Van Schie, Balkhoven, Bakker; Gel derblom, Quald El Hadj. Verhey. La- feber (46. Toxopeus); Cabeza, Blom Quick Boys-Rijnsburgse Boys 1-0 (0-0). 85. René Lievaart 1-0 Scheidsrechter: Stofkooper. Toeschouwers: 2500. Gele kaarten: Erwin Beltman, Arie Guyt, Eef Schoneveld (Quick Boys). Ter Leede-Noordwijk 3-2 (1-1). 1 Frank Bloemheuvel 1-0 (strafschop), 22. Rocky Pitti 1-1, 47. Hicham Rbii 2-1, 62. Pa trick van Dam 2-2, 80. Alan Campfens 3- 2. Scheidsrechter: Van der Perk. Toe schouwers: 1100. Gele kaarten: Marcel de Jong, Robin Koers, Dennis Kramer (Ter Leede), Wim de Jong, Ben Kottenhagen (Noordwijk). Rode kaart: Lars de Kort 76. 2x geel - Noordwijk). Beursbengels-ARC 1-3 (0-2). 5. Maurizio Cabeza 0-1, 28. Rowdy Bakker 0-2 (eigen doel), 69. Jos Haelermans 1-2, 88. Mauri zio Cabeza 1-3. Scheidsrechter: Hoon- hout. Toeschouwers: 150. Gele kaarten: Jos Haelermans (Beursbengels), Maurizio Cabeza (ARC), Noureddini Ouald El Hadj (ARC). Katwijk-Kozakken Boys 0-0 (0-0). Scheidsrechter: Sanou. Toeschouwers: 600. Gele kaarten: Danièl Hensen (Kat wijk), Nabil Bouchlal, Hans Brouwers, Freek Vorthoren (Kozakken Boys). ASWH-Marken 7-1 (1-0). 40. Ron Tempe laar 1-0, 47. Michel Devilee 2-0. 50. Louis van Kleef 3-0, 52. Carlos Hassel- baink 3-1, 69. John Verbaan 4-1 (straf schop). 86. John Verbaan 5-1, 93. John Verbaan 6-1. 94. John Verbaan 7-1. Scheidsrechter: Zegers. Toeschouwers: 1000. Gele kaarten: Paul Koster, IzaSk Verhoeven (ASWH). Rode kaart: George Biswana (67. Marken). Excelsior M-Capelle 1-1 (0-1) 45. Henk Roeland 0-1, 70. Emanuel Monteiro 1-1. Scheidsrechter: Sprong. Toeschouwers: 1500. Gele kaarten: geen. 15 9 3 3 30 28-13 15 8 6 1 30 22-11 15 9 1 5 28 30-20 15 8 3 4 27 37-21 14 7 2 5 23 26-18 15 7 2 6 23 28-25 15 6 4 5 22 19-23 14 6 1 7 19 23-21 14 5 2 7 17 22-26 14 4 4 6 16 27-24 14 4 3 7 15 13-32 15 3 6 6 15 9-17 13 3 4 6 13 25-29 14 1 1 12 4 8-37 Tweede periode \j \y A Rijnsburg-speler Norbert van Lochem (rechts) probeert René Lievaart van Quick Boys het schieten te verhinderen. Foto: Kees van Hoogdalem. Rijnsburgse Boys: Hegie; Cadel, Van Lochum, De Roode, Van Berkum; Fre ke (71. Redel), Kappenburg, De Munck, Koldenhof; Charité en Slingerland. 6-13 Rijnsb Boys 6-12 7-13 Scheveningen 7-12 Programma volgende week: Excelsior M- Marken, ARC-Quick Boys, FC Lisse-Rijns- burgse Boys, Noordwijk-Beursbengels, Scheveningen-Ter Leede. Topscorers: 1. John Verbaan (ASWH) 13 goals. 2. Henk Roeland (Capelle) 11 goals. 3. Maurizio Cabeza (ARC), Mare Santegoe- ts (Kozakken Boys) 10 goals. 5 Berry Cha rité (Rijnsburgse Boys) 8 goals. 6 Erwin Beltman (Quick Boys), Patrick Kalkema (Ter Leede), Louis van Kleef (ASWH), Emanuel Monteiro (Excelsior M) 7 goals 10. Jelle Korbee (Noordwijk), Lars de Kort (Noordwijk), Jerrel Linger (FC Lisse), Ar mando Luxenburg (FC Lisse), Björn Raven (Excelsior M), Hicham Rbii (Ter Leede) 6 goals HOOFDKLASSE B SDV Barneveld-Deltasport 3-3 (restant). Zwart Wit '28-Spijkenisse 1-3, Kloetinge- Sparta Nijkerk 4-0, Roda Boys-Baren- drecht0-2, Hoek-Huizen 1-0. 15-30 DOVO 15-21 15-30 GVW 14-20 16-29 IJss'vogels 14-19 14-24 Spijkenise 15-16 15-23 Sparta N 14-13 15-22 Roda Boys 14- 9 15-21 Barneveld 15- 7 Tweede periode Huizen 8-18 Hoek. 7-15 Kloetinge 7-16 Bennekom 6-13 HOOFDKLASSE C ACV-Leeuwarder Zwaluwen 4-2, SDCP- Spakenburg 2-3, Drachtster Boys-VVOG afg, Nunspeet-HZW 2-2, Be Quick '28- Urk 1-0. 15-30 Nunspeet 13-27 W0G. 15-27 HarkemB 15-27 Leeuward 15-26 Flevo Boys 15-25 DrachtsB 14-19 HZW Putten ACV Spakenb Be Quick 15-19 13-16 14-14 13-12 15-11 14-10 14- 9 Tweede periode Spakenburg 7-17 Genemuiden 7-13 Be Quick'28 7-16 WHC 6-12 EERSTE KLASSE B 's-Gravenzande-TOGR 0-0. Strijen-Lyra 3- 4 (restant). SH0 14-29 Gravenzan 14-17 T0GR 14-26 Groote L 14-16 Lyra 14-24 NSW 14-16 D0T0 14-23 NTW 14-15 V'schoten 14-22 Zevenhov 14-13 RWH 14-18 Strijen 14-10 Eerste periode T0GR 8-16 SHO 8-15 Lyra 8-16 V'schoten 8-12 TWEEDE KLASSE C KRV-Monster 3-0, Die Haghe-PEC Den Haag 2-2, JAC-Forum Sport 1-0. JACH BMT RCL Forum Sp KRV Honselersd. 15-30 DS0 14-25 Monster 15-25 Nootdorp 14-22 Die Haghe 14-21 Naaldwijk 14-19 PECDH 14-19 14-18 14-17 14-17 14-17 14- 7 Tweede periode JAC++ 7-19 BMT 6-11 Nootdorp 6-13 Forum Sport 6-11 DERDE KLASSE A Si X Boys 2-1, Alphia- SEV1-1. Sleutels 14-31 Leiden 14-18 Valken'68 14-30 SEV 15-18 MVKV. 13-25 BSC'68 15-15 SV'35 13-23 Hazersw B 14-11 Oegstgeest 14-21 Alphia 14- 7 Lugdunum 14-20 HPSV 12- 6 Tweede periode Lugdunum 6-14 Sleutels 6-13 Valken'68 6-13 BSC'68 7-10 VIERDE KLASSE A SVOW-Semper Altius 1-6, Koudekerk-Ro denburg 1-0, Kagia-Abbenes 1-1, Ariston '80-Aarlanderveen 1-1, TAW-Wassenaar 1-0. Semper Woubrugge Koudekerk Roodenb Blauw Zw Kagia 14-40 LSW'70 i-3^Ariston'80 5-3» TAW 5-2e Abbenes 14-24 UVS 15-23 SV0W Wassenaar Aarlanderv 14-22 15-20 15-16 15-15 15-13 14-10 15-10 15- 5 Eerste periode Semper Alt 8-24 Roodenburg 8-18 Woubrugge 8-21 LSVV'70 8-13 VIJFDE KLASSE A Oosterheem-Schipluiden 6-1, LFC-De Ja gers 3-2, GWS-Marine 4-1, WSB-Forehol- te 4-2, DW0-SJC 1-1, DVC-RFC '95 3-2, Leidsche Boys was vrij. SJC DW0 VVSB LFC Schipluid GWS Oosterh 14-32 Leidsche B 13-31 Foreholte 13-31 DVC 15-28 De Jagers 13-21 RFC'95 13-21 Marine 12-14 13-14 14-12 13-11 14-10 15- 7 Tweede periode 3-7 LFC 2-6 DVC

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 25