TOYOTA VOLVO Toyota Corolla Kwaliteit in alle opzichten. Rijden met de nieuwe Corolla is een ervaring die zich het best laat omschrijven met het woord kwaliteit. De auto, die leverbaar is als hatchback, stationwagon en Verso, nodigt uit tot het maken van keuzes waarmee het begrip individualiteit opnieuw gestalte krijgt. De kwaliteit van de Corolla komt ander meer tot uiting in de strakke wegligging, het uiterst effectieve remsysteem, het vermogen van de WT-i benzine - en D4-D dieselmotoren en de adembenemende prestaties van de T-Sport. Kenmerkend voor het design van de Corolla zijn de extra hoogte in het interieur en de vlakke vloer zonder inspringende wielkasten. Het gevolg hiervan is meer hoofd- en beenruimte en een grotere breedte op schouderhoogte, zowel voor als achter. De Corolla is een van de veiligste auto's in zijn klasse. De vele innovatieve systemen beschermen u en uw passagiers tijdens de meest extreme omstandigheden. ABS met elektronische remkrachtverdeTing, noodstopbekrachtiging, voertuigstabiliteitsregeline, antidoorslipregeling en een antiwhiplashsysteem zijn allemaal aanwezig. Over alles is Dij de Corrolla zorgvuldig nagedacht. Stijl, vorm en functie vormen een eenheid. Tot slot wordt u er door de kwaliteit telkens weer aan herinnerd dat de Corolla voor u de perfecte auto is. Prijs v.a. 16.290,- incl. BTW Toyota Dijksman b.v. Rijnsburg, Oegstgeesterweg 17-23, tel. 071 - 402 05 00 Noorcfwijk, Herenweg 21-23, tel. 071 - 361 45 35 Hillegom, Marconistraat 37, tel. 0252 - 51 53 29 MITSUBISHI CARISMA De nieuwe Mitsubishi Carisma: een nieuwe vorm, een nieuw concept, bedoeld om gelijke tred te houden met de veranderde wensen van bestuurders en passagiers. Daarbij vertelt de Carisma een eigen verhaal over de verleidelijke, nieuwe styling en over de weldadige luxe van het interieur. En natuurlijk een vernaai over het allround rijplezier, mede dankzij de nieuwe automatische transmissie met een Sports Mode. Het verslag van de Carisma eindigt bij zijn vier geavanceerde en milieuvriendelijke motoren en de nieuwste veiligheidsvoorzieningen. Het verhaal over de nieuwe Carisma zal iedereen inspireren die erin rijdt of die hem ziet. v.a. 17.945,- Auto bedrijf Bram Polderman v.o.f. Heereweg 50, Lisse, tel. 0252 - 418850 Autobedrijf Dijksman Katwijk b.v. Lageweg 21, Katwijk aan Zee, tel. 071 - 4090050 Automobielbedrijf Oudhoorn b.v. Touwbaan 5, Leiderdorp, tel. 071 - 5410141 De Peugeot 607: alle merkwaarden op het hoogste niveau De Peugeot 607 treedt binnen in binnen een wereld van topklasse automobielen. Peugeot geen onbekende wereld, want met onze 406 Coupé, die moeiteloos acteert L hoogste niveau, hebben wij al een belangrijke representant in huis. Nu dan de nieuwe Peugeot 607. Niet alleen de eerste Peugeot van het derde millenfj maar ook de Peugeot die model staat voor onze toekomstige modellen. De 607 heer internationale uitstraling, die kan wedijveren met de beste referenties in zijn segm?1 En toch blijft z'n inborst onlosmakelijk verbonden met de zo bekende en door iedef erkende waarden van Frankrijk: technologische expertise, vormgeving, elegantie levensgenot. Elementen die u terugvindt in net unieke karakter en de dynamiek vanfl1 evenwichtige lijnenspel. Maar de 607 is ook ontworpen om het welzijn te optimaliseren en om u en uw gast laten profiteren van maximale vrijheid en rijplezier zonder weerga. Kom nu langs voor een proefrit. Prijs v.a. 32.400,- Auto Marestad Van der Valk Bouwmanweg 2, Leiderdorp tel. 071 - 5812360 Nu in de showroom. De nieuwe Fiat Stilo: topklasse in middenklasse Zelden waren de verwachtingen zo hoog gespannen als nu, tijdens de introductie van de gloednieuwe Fiat Stilo. Zijn onderscheidende stilering, praktische afmetingen met flinke binnenruimte, dynamische weggedrag en niet te vergeten de rijke standaarduitrusting maken van de Stilo een geduchte opponent in de compacte middenklasse. Zeker wanneer je zijn scherpe prijsstellingen de beschikbaarheid van vele nieuwe, geavanceerde zaken als radar cruise control, Sky Window, CONNECT en Easy Go in ogenschouw neemt. Feitelijk is de Stilo zijn tijd vér voorruit. Kom 'm bewonderen in de showroom van Fiat dealer Boot Rialto. Fiat werkt de auto dermate solide af, dat er keiharde garanties op kwaliteitsgebied kunnen worden gegeven. Als eerste auto van een Europees merk krijgt ae Stilo namelijk twee jaar garantie mee, met onbeperkt kilometrage. Met de dynamische 3- en méér dan riante 5-deurs Stilo maakt Fiat een ijzersterke rentrée in de zakelijke markt. De Stilo prijslijst begint bij 16.225,- Boot Rialto b.v. Weversbaan 12, Leiderdorp, Tel. 071-5417493 Zaagmolenweg 4, Alphen aan den Rijn, Tel. 0172 - 441689 v. Berckelweg 34, Noordwijk, Tel. 071 - 3640040 HYUNDAI COUPE De echte schoonheid zit in de details Gaat uw hart van snelheid kloppen? Adrenaline opwekken, daar gaat het om bij de coupe. De auto zit vol sportieve elementen zoals de fraaie tankdop, de uitgeklopte spatborden en de lichtmetalen wielen. De kleinste details in en buiten de auto getuigen van hoogwaardig vakmanschap. Bol van spanning en vermogen: de hyundai coupe lijkt al te bewegen voordat ae motor is gestart. Én dat is slecnts de buitenkant. Het interieur is ai even opwindend. Wanneer bracht een auto uw hoofd voor het laatst op hol? De coupe is er v.a. 21.325,- Autobedrijf Geenjaar Hallenweg 2, Leiden, tel. 071 - 5225575 DE OPEL AGILA Een compacte auto vol grote ideeën! Van buiten compact maar tegelijk ruim en praktisch. Vooral met al die handige opb< gelijkheden en zijn achterstoelen die onafhankelijk kunnen worden neergeklapt. En vergeten de grote ramen en de extra hoge zitpositie voor beter zicht rondom. Keuz maar liefst vijf verschillende uitvoeringen, waaronder de nieuwe Agila Njoy, een sp Designmodel, wat precies past rondom het huwelijk van Willem-Alexander en Ma; Aan ae buitenkant is de Agila Njoy uitgevoerd in zilver en oranje metallic. Binneni de zachte oranje bekleding direct op, die in combinatie met chromen details op het board een cnique uitstraling heen. Centrale deurvergrendeling, cd-speler, elektris ramen en spiegels en lichtmetalen velgen maken deze Agila een "koninklijke" ai Laat u verrassen en maak een afspraak voor een proefrit. De Opel Agila is er al vanaf 8.995,- Het Motorhuis Vondellaan 80, Leiden, tel. 071 - 5351800 Meer en Duin 50, Lisse, tel. 0252 - 412150 Ambachtsweg 1, Katwijk, tel. 071 - 4023200 www.motorhuis.nl LADA GEWOON GOED De vernieuwde terreinwagen van Lada is zeker een proefrit waard. Niva 4x4 zoals deze volbloed Rus is genaamd, is een stoer 2-deurs type met een 1.7i motor. Met zijn 80 pk en Bosch multipoint injectie brengt deze 4 cilinder lijnmotor een koppel over van 133Nm bij 3200 t/min. De 5 versnellingen en een permanente 4x4 aandrijving kunnen tevens een aanhangergewicht trekken van 1490 kg. geremd. Wil je deze Bolsjewiek gebruiken als pakezel dan kun je met totaal 1150 I. bagageruimte goed uit de voeten; mede door de omgeklapte achterbank. Over de prijs kunnen we kort zijn! De NIVA 4 x 4 is bijzonder leuk geprijsd. Vanaf 11.344,- Leaseprijs v.a. 377,55 p.mnd. incl. btw. rijdt u al in een terreinwagen die z'n mannetje staat! Le Petit Garage Katwijkerbroek 43, Katwijk Tel. 071 -4010166 fax.071 -4010167 Chrysler PT Cruiser De Chrysler PT Cruiser heeft alles mee. Alles om u te laten merken dat u in een auto rijdt die anders is dan alle andere. Een auto met stijl. Praktisch, veelzijdig en gewaagd. Met alle eigenschappen die maken dat het niet zomaar een auto is waar u in rijdt, maar iets om verliefd op te worden. De Chrysler PT Cruiser komt standaard niets tekort. Zo zijn er airconditioning, centrale portiervergrendeling met afstandsbediening, dubbele airbag en zijairbags voor, elektr. verwarmbare en verstelbare buitenspiegels, elektr. bedienbare ramen voor en achter, elektr. in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, multifunctionele hoedenplank, Sentry key startonderbreker, veiligheidsgordels met gordelspanners voor en verchroomde portiergrepen en uitlaateindstuk. Natuurlijk zijn er ook allerlei andere extra's die deze bijzondere auto nóg aparter maken. Informeer bij de dealerDe vanafprijs begint bij 22.630,- H.A.I. Hollandse Auto Importmaatschappij B.V. Rijnsburg, Floralaan 2, tel. 071-4029224 Internet: www.haibv.nl FIAT STILO Volvo S80, controle en comfort Sommige plaatsen zijn betere dan andere, dat zullen ook de gasten van ons koningshu weekend ervaren. In de Volvo S80 kunnen u en uw passagiers genieten van de meest c fortabele stoelen die voor auto's 'everbaar zijn. Een ingebouwde stof- en pollenfilter dra aan uw comfort. Met het geavanceerde Interior Air Quality System (optie met ECC) is de in het interieur schoner dan buiten. De krachtige zes- en vijfcylinder motoren leveren een harmonieuze mix van rijplezier prestatie. U beschikt al over het volle vermogen en een maximaal koppel bij lage snelh U heeft de keuze uit een handgeschakelde vijfversnellingsbak of afhankelijk van de motc vier- of vijftraps automatische transmissie. De Volvo 580 wordt uitsluitend op bestellr gebouwd en u bepaalt het uiteindelijke design. U bent vrij om uw eigen combinatie te n van motor, kleur, bekleding en verdere uitrusting. Vraag uw Volvo dealer hoe u precie Volvo S80 kunt samenstellen. Prijs v.a. 35.995,- Van Volvo kunt u meer verwachten! Autobedrijf Wim Heemskerk B.V. Hillegom, Arnoudstraat 3, tel. 0252 - 410650 Katwijk, Heerenweg 2, tel. 071 - 4092020 Baars Personenwagens B.V. Leiderdorp, Rietschans 70, tel. 071 - 5810950 Hoofddorp, Paxlaan 10, tel. 023 - 5648222 www.baars-leiderdorp.nl Daewoo Tacuma Tacuma staat voor vreugde in het leven en is een totaal nieuw type personenauto Daewoo die een frisse wind zal doen waaien door de klasse van de compacte Als eerste springt de dynamische, sportieve vormgeving in het oog En hoewel uiterlijk van de Tacuma veel aandacht trekt, draait het binnenin vooral ruimte - veel ruimte. Een vernieuwende ergonomie, meer dan voldoende plaats personen en een uiterst flexibele zitconfiguratie maken de Tacuma van binnen aantrekkelijk als van buiten. Een gevoel waar u telkens weer naar uitkijkt als u acht stuur plaatsneemt. Geniet van de frisse wind! De Daewoo Tacuma is er al vanaf 16.495,- Auto Colpa v. Foreestlaan 17-19, Alphen aan den Rijn, Tel. 0172 - 445303 Autobedrijf De Smit Meer en Duin 46, Lisse, tel. 0252 - 422991

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 4